Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ka_rola

50 dni do Wigilii, zaczynam odchudzanko:)

Polecane posty

Gość baleronik
BYłam na spacerku małym w deszczu:)a teraz jem lunch taki sos czosnkowy na bazie jogurtu naturalnego,czosnku i majonezu trochę,i do tego herbata czerwona z cytryną, co myślicie o czerwonej herbatce?-pije ktoś>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baleronik podobno czerwona odchudza... ja nie pije jednak.. wole zieloną zdecydowanie... zaraz do domku i na rowerek wieczorem wskakuję... tak mnie energia rozpiera że chyba godzinkę pojeżdżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
OLASKR-dzięki:) a ja zrobiłam 390 brzuszków i jakies ćwiczonka:)tez mnie energia rozpierała:) teraz jem jabłuszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
390?? jezu no to zazdroszczę... ja wczoraj zrobiłam 120 :) powoli do celu i rowerek :) dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
:)zaczynałam od 50 i tak sobie zwięszam czasem o 10 czasem15:) mam wycwiczona te oponke hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
tłuszczyk się spala...mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuję liczyć kalorie ok. 1300-1500, zdrowe odżywianie, picie 2 l. płynów( woda, herbata, kawa). Bieganie lub ćwiczenia ( z jaką częstotliwością jeszcze nie wiem ) Mam siedzący tryb pracy, biorę hormony i mam ogromny apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajdek
Ja niestety dzisiaj poległam!!! Zobaczymy jutro dobranoc dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A u mnie dzis w miare ok. Dawno juz nie zasypialam czujac glod, wiec to dobry znak;) Baleronik ponoc czerwona herbata jest dobra, dziala, ale jak sie tylko ja pije z herbat. Ja kiedys duuuzo pilam i mi smakowalo. Teraz juz mi zbrzydla. A jak ja pilam to chudlam, ale to pewnie tez dzieki diecie i cwiczeniom. gadzina77- Witaj:) ale apetytu chyba nie masz wiekszego ode mnie, bo ja tez Kocham jesccccc... A ile kg chcialabys schudnac? Ajdek-glowa do gory i jutro bedzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karola nam szaleje ;) to ile kcal mozna spalic przy szybkim numerku? podziel sie z nami madrosciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
Hej:) siubasek-to podstawa iśc spać na głodnego:) ja juz po sniadanku jestem:) -kurczak w galarecie -sałata -kromka razowego chleba -kawa Dzis znów bujnę sie na spacerek:) miłego dnia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dzis pogoda do spacerkow ladna :) A ja dzis przemeblowywuje pokoj dzienny:) malowanko itp :) juz sie nie moge doczekac efektu koncowego....i sniadanka tez;) pyyysznych plateczkow... mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! U mnie dzisiaj tak sobie... za dużo chleba śniadanie 1 kromka chleba i jajecznica z 2 jaj II śniadanie 2 kromki chleba + mały jogurt jabłko obiad - będzie dużo surówki tylko :) kolacja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
Juz wróciłam:) gotuje sobie kalafiorka na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
siubasek-malowanko powiadasz,:)a sama malujesz czy tylko Twój facet?:) bo wiesz każdy ruch zmniejsza brzuch hehe tak misie rymnęło:) nawet sprzatanie pomaga w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
gadzina-napisz cos o sobie wiecej:)masz męża>:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baleronik ja maluje ja:) chociaz wczoraj kupilam probke farby i zrobilam pare mazow na scianie i stwierdzilam, ze mi sie nie podoba;/ czekam az moj TŻ wroci z pracy i pojedziemy wymienic na inny:) Kurde ale ja to zawsze tak mam, ze za 1szym razem kupuje zle i poodba mi sie co innego. Gadzina ja tez uwielbiam chlebek, ale odpukac ostatnio nawet duzo jego nie pochlaniam, ostatnio pochlaniam duzo slodkiego :( Ale posprzatalam dzis troche, zrobilam obiadek i czekam na mojego mena :) A TY sam kalafiorek na obiad zjesz? ja bym padla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
Tak ,sam kalafiorek,tzn pół sredniego takiego ,wiesz jak można sie najeśc,ja go pochłonęłam i jestem.. pełna) 400 brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajdek
Cześć u mnie jak na razie dietkowo teraz kurczaczek się robi w piekarniku!!! Od dzisiaj zaczynam trochę ćwiczyć z książką Kasi Cichopek zobaczymy jak mi pójdzie !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
DZiewczynky,co taka cisza:)ja juz po sniadanku -makrela wędzona-pół -pół bułeczki -kawa co u Was słychać,u mnie ok,ale waga stoi w miejcu,no nie wiem co to będzie dalej,nie poddam sie za cholerę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Balrinku dobrze,ze sie nei poddasz, nie ma bata!! trzeba teraz juz wytrzymac do osiagnecia celu:) ja tez:) Zjadlam dzis platki, 1,5 golabka i 3 lyzki sosu. Niebawem jedziemy do znajomych na kawke i pyszna zupke porowa:) wiec pewnie sobie to zjem na kolacje. No i na pewno zaraz uracze sie pomaranczka, bo mi sie ochota zrobila na jakis owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sie zwaze i mam nadzieje,ze pare deko bede lzejsza:) Wiem, ze to pewnie sama woda i jelita sie oczyszczaja, po moich ostatnich jedzonkach, ale zawsze to cieszy jak waga pokaze pare deko mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cicho tu cicho, mam nadzieje, ze dlatego, ze jest weekend ? u mnie dzis dzien zadowalajacy, ale cos mnie wzdelo i boli mnie brzuch :( ja to mam w ogole czesto problemy z wzdeciami. Znacie jakies dobre sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki jakos w weekend nie mialam jak zajrzec do was,w sumie to spedzilam go w marketach szukalam juz z mezem zabawek na mikolaja ale tego jest tylko jak przyjdzie co do czego to niewiadomo co kupic,jednak coś tam się znalazło :)w przeciwienstwie do was z czego czytam,troszke przez te 2 dni z moja dietka było nie tak bo zjadlam zapiekanke, piłam szmpana,cole,pare delicji...Ale od dziś wracam do pilnowania się,zjadlam poł kromki chleba ciemnego z wędlinką i ogóreczkiem a teraz jest kawusia potem dopiero obiadek kara za grzechy weekendowe bedzie troszke ryzu z warzywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... u mnie w weekend nie było źle pozwoliłam sobie na 2 tabliczki czekolady... w sumie 8 kostek :) ale na rowerku i w brzuszkach to spaliłam... stanęłam dzisiaj na wadze i było tyle ile tydzień temu ale 2 cm mniej w pasie i 2 w udzie... więc nie ważę się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis zalamalam, bo stanelam na wage :( 67,8 kg:( a juz od kilku dni sie pilnowalam, kurde. Mam jedynie wielka nadzieje,ze to woda zbiera mi sie przed okresem, ale on dopiero ma do mnie przyjsc w czwartek za tydzien, wiec mozliwe aby juz waga sie zwiekszala przez wode? oby tak kurde ale zalamka, po takich wlasnie chwilach wszystkiego mi sie odechciewa i znowu czuje sie jak wielki balon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×