Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ka_rola

50 dni do Wigilii, zaczynam odchudzanko:)

Polecane posty

Ja kiedys bralam tabsy yasmine to wtedy w ogole zle sie czulam, bylama taka wlasnie napompowana, doly non stop itp. A teraz biore microgynon21 i czuje sie dobrze, zero napompowania. Myslisz, ze nawet jak sie tego nie czuje to ta woda i tak sie zbiera w ciele przez anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie tez goście przyjeżdżają ale jak ni to nie... no właśnie boje się że zamiast jednego placka zjem 10 odrazu... wiec wole nie kusić losu :) każde tabsy zatrzymują napewno... już taki ich urok... ja biorę cilest i wiem że zatrzymują... nie mam doła nie jestem napompowana ale jest to skutek uboczny każdej tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj tych skutkow ubocznych to pewnie maja duuzo. Ale co w dzisiejszym swiecie jest zdrowe? Chyba nic. Ide troche ogarnac w domku, wczoraj bylam w IKEI i wrocilam z roznymi perdolkami i musze je jakos poukladac;) give me luck ;) A Ty w pracy jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) ale pracuje w biurze nieruchomości jako sekretarka/doradca klienta więc kompa non stop mam włączonego... ja po pracy muszę posprzątać na ten przyjazd moich gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuro nieruchomosci powiadasz:) mam podyplomowke zrobiona z posrednika nieruchomosciami i musze Ci powiedziec, ze fuche masz fajna :) Wlasnie zjadlam platki na sniadanko. I zaraz zabieram sie za robote. Milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espritek
Siubasek, koniecznie te kwiaty na szyji albo przypiety na nadgarstku lub we wlosach, ale pisalas ze nie chcesz. Ja dzisiaj bylam na przymiarce 2 sukienek u krawcowej. Tez taka lipa, odchudzam sie i szyje sukienke, jak mi dobrze pojdzie to za 2 miesiace bedzie za duza!! grrr:) nie wiadomo co lepsze;) i dalej nie bede miala co na siebie zalozyc:) Olaskr podziwiam Cie ze wytrzymasz z wazeniem do 30/11 ... spadek bedzie pewnie imponujacy :))) wiece, ja wlansie wrocilam z przerwy, i mialm dzisiaj na"obiadek, 2 sniadanie" -> zalezy jak komu pasuje;) piers z kurczaka z warzywami w ziolach... bez zadnych zapychaczy typu ryz, makaron czy chlebek, i nie zjadlam nawet calej porocii ( a wczesniej zjadlabym wszystko i jeszcze byla glodna!!) czad, mam nadzieje ze zoladek mi sie juz kurczy, no i dzieki Reduxilowi czuje ze apetyt mi sie zmniejszyl.. a z tym mialam duuuzy problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czy taki imponujący... wiesz organizm mi się broni mocno przed zjadaniem mojego własnego tłuszczyka zmagazynowanego...ale się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleronik
HEJA:) Ja sie ważę co parę dni ,czasem codziennie..jeszcze nie mam planów na sylwka;; siubasku -waże teraz tyle co Ty,66;oj i nie moge z tego wyleżć.. Fajny taki sylwek-karaiby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasek wiem :) i właśnie też będę podyplomowe robić z zakresu pośrednictwa :) mam już dobre przygotowanie do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś się ważyłam codziennie i już mi to wystarczy.... jak nie było efektów przez 2 dni ani grama to się dekoncentrowałam wkurzałam że nie schudłam i zajadałam ciachami... teraz tak nie chce i raz w miesiącu mi wystarczy w zupełności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaksr a u mnie to bylo odwrotnie:) ze jak sie wazylam co 2 tygodnie to waga wolniutko spadala, czasami w miejscu stala i to mnie zalamywalo. Ateraz codziennie, co drugi dzien i nawet jak widze jednego dnia ze spada, a innego ze stoi w miejscu to jest oki:) baleronik mi jeszcze do Ciebie brakuje 900 gramow ;) hih zaczekaj na mnie :) No mam nadzieje,ze Sylwek o tematyce Karaiby bedzie fajny i ze nie zlapie dola, bo beba tam same chude laski w mini opietej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espritek ojej nie zobaczylam wczesniej,ze napisalas! Ooo ten pomysl z kwiatkiem na nadgarstu mi sie mega podoba, dzieki Ci Kochana🌼 Musze pobuszowac po allegro :) A na jaka impreze szyjesz sobie kiecunie? Jakas okazja? czy to wlasnie na Sylwka? No wlasnie ja nigdy nie widzialam jak mozna dietetycznie piers przyrzadzic:( bo zawsze piers w odchudzaniu wydaje mi sie sucha i nie do zjedzenia :( macie jakies fajne pomysli na nia? Espritek jakie warzywka dodalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasek ja ja robiłam na parze i nie wychodziła mi sucha ani trochę... nie gotowałam jej bo to już jak dla mnie przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ważenia się to jakoś niekoniecznie mam natchnie na ważenie się... czasem mnie korci ale powstrzymję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,pomysly na piersi mam takie: 1 rozbijamy piersi,na to podsmażamy pieczarki i troszke cebulki bez tłuszczu,roakładamy na patelni(ja teflonowa nie przywiera mięsko albo w piekarniku) pieczarki z cebulą na wierzch,dusze to na wodzie a jak jest miękkie kłade plasterek sera do rozstopienia, 2 pomysł podsmazamy pomidory i przecieramy do tego drobno pokrojona czer.papryka,klade na rozbite piesrsi formujac tak zeby w środku było miejsce i zapiekam w piekarniu jak sie zarumieni wbijam do tego srodka jajko i zapiekam dalej aż sie zetnie jajo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja niestety nie próbowałam tego, ale może kiedyś... napewno bez sera i to drugie bez jajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne pomysli, szczegolnie ten z jajkiem:) brzmi smakowicie. A dzis co jecie na obiadek? ja robie pierogi leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tuńczyka w sosie własnym odsączonego :) i sałatkę plus wafel ryżowy na deser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Wlasnie szukalam na necie przepisu na jakies ciasteczka i znalazlam pyszne ciasteczka owsiane. Robila z Was ktoras kiedys cos takiego? brzmi smakowicie i dzis bede piekla. Mam nadzieje,ze beda pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasek jeszcze nie... jestem na początku drogi więc jakoś przez ten tydzień czasu nie było specjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczka juz w piekarniku :) ale pachnie, mam nadz,ze wyjda:) robie je m.in. na przyjazd gosci, aby cos oprocz ciasta bylo oryginalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej olaskr wyszly, sa pyszne!! jako ze 2 sniadanie bylo przede mna, to zjadlam 2!! i koniec! ale sa pycha, 1szy raz w zyciu je robilam. Szkoda,ze nia mialam orzeszkow zadnych czy zieren slonecznika, bo by byly jeszcze lepsze, ale to nic:) wtedy by mnie moze jeszcze bardziej kusily:) poczestuj sie do kawki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz mówiłam:) a dziękuje ale do wody bardziej bo kawy nie piję... anty kawosz ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też latte... no poprostu czasem wypije z 1,5 łyżeczki z mlekiem i cukrem :) a że na diecie to nie pijam i mi nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to Ty duzo masz wyrzeczen:( a ja stwierdzilam, ze sobie nie odmawiam niczego,ale z umiarem. I w sumie od poczatku odchudzania tak sie odchudzam. Idzie wolno bo wolno,ale idzie, bo inaczej to jestem za duzy lakomczuch :) No ale dzieki temu, Twoja waga 30 listopada bedzie pokaze duzy spadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam za sobą mnóstwo diet... spojrzałam w lustro i poprostu się nie akceptuje... wyrzeczeń mam sporo i staram się konsekwentnie dążyć do celu... wiem że tylko tak dam sobie radę... bo jak skrocze z tej drogi to już później ciężko będzie wrócić :( a nie chce się w nieskończoność odchudzać....chce osiągnąć cel i przy nim zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam 4 dni wolnego więc zajrzę w poniedziałek pewnie ...wszystkim życzę wytrwałości przez te 4 dni i miłego długiego/krótkiego weekendu :) w jedności siła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dzis goscie przybywaja, wiec mam nadzieje,ze jakos to bedzie Kurde w ogole cicho tu cos na kafe:( ja teraz nie wiem jak bedzie u mnie z czasem, goscie zostaja az do wtorku, ale mam nadzieje,ze wieczorami dam rade zajrzec do Was, o ile ktoras cos bedzie pisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×