Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Witajcie dziewczyny. Długo nie zaglądałam ale już zdążyłam zaliczyć szpital. Obudziłam się rano 8.11 i patrzę krew. Szybko do lekarza no i skierowanie do szpitala. Jak na razie jest ok. To mogło być z przemęczenia bo dzień wcześniej cały dzień po sklepach biegaliśmy i już wieczorem brzuch mnie bolał. Biorę luteinę no i muszę leżeć. Super początek, nie ma co :( Mam nadzieję mimo wszystko, że będzie dobrze.Dziś wieczorem jadę jeszcze do szpitala zrobić USG żeby zobaczyć czy jest już zarodek. Robili mi bhcg co 48 h i ładnie przyrastała. Buziaki dla wszystkich lipcóweczek. Widzę, że jest nas coraz więcęj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Witaj, Stokrotkaa, w naszym gronie. Mam nadzieje, ze twoja coreczka juz przeszla wychodzenie tych najgorszych zebow:). Moja ma 16 miesiecy i dzis w nocy dawala mi czadu. Wiec kolejna noc mam z glowy :) Dzisiejsze nocne doswiadczenie pokazalo rowniez, ze pieczywo chrupkie Wasa nie jest dobrym pomyslem na nocne mdlosci,bo ich jedzenie robi duzo halasu :), wiec zeby nie obudzic meza, ktory smacznie spal po tym jak wczoraj ladowal i rozladowywal recznie, razem z tatusiem 75 lat, 2,4 tony plyt gipsowych, wkradlam sie do kuchni i zrobilam sobie kanapke z herbatka z korzenia mniszka. Ta herbatka to teraz moj ulubiony napoj :) Agusia, faktycznie, nigdy nie wiadomo, kiedy ta owulacja. Moja znajoma jest pewna, ze synka poczela podczas miesiaczki, bo jej maz zolnierz mial przepustke akurat wtedy. Dobrze, ze maly to ksero taty, bo inaczej tata by pewnie nie uwierzyl, juz nie mowiac o wscibskiej tesciowej :) Suzi, ale masz faktyzcnie przeboje z tymi ciazami. Ciesze sie, ze w szpitalu o ciebie zdbali i wszystko jest ok. Trzymaj sie cieplutko i nie lataj po sklepach :) Przyjdzie na nie czas. Ja tu narzekam, ze mnie mdli potwornie, ale doczytalam wlasnie, ze wymioty 5 razy dziennie to lekkie zatrucie, 10 razy to srednie, a 25 to ciezkie wymagajace hospitalizacji. Nie wyobrazam sobie tyle rzygac. W ogole, co te kobiety czasem nie zniosa, by miec upragnione dziecko. Milego slonecznego dnia wszystkim lipcoweczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winki80
Oj zle mi dzis. Brzuch boli ,z mezem sie kuce a do tego leje non stop. W piatek mam mega wazny egzamin a zamiast sie uczyc to rozczulam sie nad soba. sorry ,musialam troche ponarzekac. zycze kazdej z was milszego dnia niz moj , a poza tym witam gorace wszystkie nowe lipcoweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Winki, ucz sie ucz, ponoc jak kobiety w ciazy intensywnie pracuja umyslowo, ucza sie, to dzieci sie rodza inteligentniejsze. Tak ze bedziesz miala podwojne zyski - egzamin zdany i maluszek inteligentny. Moj to chyba bedzie najglupszy z calego rodzenstwa, bo zadnej pracy intelektualnej nie wykonuje obecnie, i nawet ksiazki nie mam kiedy poczytac. Pewnie powinnam plunac na pranie i prasowanie i wziac sie do czytania. Dzis rano juz w ogole zdurnialam, bo meza zagonilam do mycia podlog, a sama usilowalam troche zlikwidowac bloto przed domem, wysypujac na nie drobne kamyczki. Bylo to w ramach spaceru na swiezym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia19
Witam , dziewczyny czy mogę do was dołączyc ,to moja pierwsza ciąża - jeszcze nie wiem co mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj byłam na rodzinnej imprezce i dowiedziałam się, że moja siostra jest w ciąży:)!! 6-ty tydzień, termin ma na 30 czerwiec. Ja się nie przyznałam, bo muszę najpierw zobaczyć dzidzię na USG :) Ale cieszę się, jesteśmy na tym samym etapie:) Dziewczyny ale tak sobie myślę, od kiedy się liczy ciąża, bo normalnie to wiem, że od 1-szego dnia ostatniej miesiączki, ale każdy lekarz tak liczy? Czy np od momentu zapłodnienia? Cały czas się zastanawiam, bo ja taż niby jestem w 6-tym tyg, ale położna obliczyła mi termin na 10 lipca. ??? Balbiina fajnie że masz już pierwsze zdjęcie, u mnie ostatnio nie było nic widać i już czekam na środę:) To odpoczywaj dużo i dbaj o siebie:) Agusia witam, no szybko Wam się udało:) ale to bardzo dobrze! My musieliśmy trochę poczekać, ale takie bywa życie... Ja też bardziej odczuwam moje piersi i czasami mnie mdli, nic poza tym:) Pozdrawiam! Winki jakbyś miała możliwość wykonania bety to też byś miała wysoką:). Nic się nie martw, na pewno wszystko będzie dobrze, od jutra za tydzień już zobaczysz swoje maleństwo:) Stokrotkaa witaj:) to coreczka będzie miała młodsze rodzeństwo:) gratuluję! Dbaj o siebie:) Susi to musiałaś się nieźle przestraszyć, ale dobrze że wszystko już jest w porządku. Najważniejsze że beta przyrasta, daj znać jak wrócisz z USG. Ja też biorę cały czas luteinę i dodatkowo duphaston, bo może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam:) No narescie.. nie przemęczaj się za bardzo;) I nie martw się, na pewno dzidzia będzie mądra, skoro ma mądrą mamusię;) Ja też nie mam nawet czasu poczytać, chociaż książek pełne półki:) Czasami tylko gazeta mi w ręce wpadnie, ale to nie to samo... Naprawdę dobra ta herbatka? Ja ostatnio piję rumianek z brzoskwinią i też jest niezła:) a oprócz tego to tylko woda, mąż nawet nie pozwala mi się napić coli, a kawę sama odstawiłam, bo piłam ją tylko ze względu na niskie ciśnienie, jakoś mi nie smakuje:) Wiolcia witamy, pewnie że możesz dołączyć, fajnie że jest nas coraz więcej:) Ja też jestem jeszcze zielona w tym temacie, ale są tu dziewczyny które już to przeszły, na pewno się z nami podzielą doświadczeniem:) Miłego popołudnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj byłam na rodzinnej imprezce i dowiedziałam się, że moja siostra jest w ciąży:)!! 6-ty tydzień, termin ma na 30 czerwiec. Ja się nie przyznałam, bo muszę najpierw zobaczyć dzidzię na USG :) Ale cieszę się, jesteśmy na tym samym etapie:) Dziewczyny ale tak sobie myślę, od kiedy się liczy ciąża, bo normalnie to wiem, że od 1-szego dnia ostatniej miesiączki, ale każdy lekarz tak liczy? Czy np od momentu zapłodnienia? Cały czas się zastanawiam, bo ja taż niby jestem w 6-tym tyg, ale położna obliczyła mi termin na 10 lipca. ??? Balbiina fajnie że masz już pierwsze zdjęcie, u mnie ostatnio nie było nic widać i już czekam na środę:) To odpoczywaj dużo i dbaj o siebie:) Agusia witam, no szybko Wam się udało:) ale to bardzo dobrze! My musieliśmy trochę poczekać, ale takie bywa życie... Ja też bardziej odczuwam moje piersi i czasami mnie mdli, nic poza tym:) Pozdrawiam! Winki jakbyś miała możliwość wykonania bety to też byś miała wysoką:). Nic się nie martw, na pewno wszystko będzie dobrze, od jutra za tydzień już zobaczysz swoje maleństwo:) Stokrotkaa witaj:) to coreczka będzie miała młodsze rodzeństwo:) gratuluję! Dbaj o siebie:) Susi to musiałaś się nieźle przestraszyć, ale dobrze że wszystko już jest w porządku. Najważniejsze że beta przyrasta, daj znać jak wrócisz z USG. Ja też biorę cały czas luteinę i dodatkowo duphaston, bo może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam:) No narescie.. nie przemęczaj się za bardzo;) I nie martw się, na pewno dzidzia będzie mądra, skoro ma mądrą mamusię;) Ja też nie mam nawet czasu poczytać, chociaż książek pełne półki:) Czasami tylko gazeta mi w ręce wpadnie, ale to nie to samo... Naprawdę dobra ta herbatka? Ja ostatnio piję rumianek z brzoskwinią i też jest niezła:) a oprócz tego to tylko woda, mąż nawet nie pozwala mi się napić coli, a kawę sama odstawiłam, bo piłam ją tylko ze względu na niskie ciśnienie, jakoś mi nie smakuje:) Wiolcia witamy, pewnie że możesz dołączyć, fajnie że jest nas coraz więcej:) Ja też jestem jeszcze zielona w tym temacie, ale są tu dziewczyny które już to przeszły, na pewno się z nami podzielą doświadczeniem:) Miłego popołudnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia19
Dzięki ,chociaż to dopiero początek ciąży to chcizłabym już zaczynac kupywac wyprawkę ale myśle ,że tak do 5 ,6 miesiąca poczekam ,jak u was samopoczucie bo mi prawie cały czas jest niedobrze ,Pozdrawiam , muszę leciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winki80
Emkaa ,ale masz super ze z siostra jestescie dokladnie w tej samym momencie ciazy. Wsza mama bedzie przeszczesliwa. :) Ja tez nic nie mowie az do 12 tydodnia .W kazdym razie postaram sie. Mamie chcialabym dac prezent na swieta, zdjecie pierwszego wnuczka/wnuczki z USG. Zobaczymy czy dam rade tyle wytrzymac. Susi ,nie zazdroszcze wizyty w szpitalu ,pewnie zestresowalas sie na maxa. A wiec sluchaj lekarza i lez ,lez i ogladaj telewizje :) Z tego co ja wiem to ciaze lekarze licza od dnia ostatniej @ ,ale wiek plodu to minus 2 tygodnie. I to sie zgadza bo w tym czasie wystepuje owulacja itd. Czyli jesli ja jestem w 6 tygodniu to zznaczy ze @ mialam 6 tygodni remu ,ale dzidzia ma 4 tygodnie. W sumie wszystko jedno bo chyba nikt nie rodzi dokladnie w tym dniu jaki przewidzial lekarz na poczatku ciazy. Ok ,wracam do walki z jezykiem szwedzkim co by dobrze wygladac w piatek. Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Emka, lubie cie czytac, promienujesz energia i dobrym humorem, choc musias o te ciaze zawalczyc. Podziwiam cie. Ale super, ze bedziesz wszystko przechodzic razem z siostra. I kuzynostwo bedzie razem dorastac. Normalnie ciaza sie liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, bo te date kobieta moze bardzo dokladnie okreslic, a dzien zaplodnienia - kto to go wie, ktory to byl? Chyba ze sie mialo in vitro albo sie kochalo 1 raz w miesiacu :). Herbatka z korzenia mniszka pewnie dla normalnych ludzi nie jest dobra :), ale mi bardzo smakuje, i pani Agrawal ja poleca, a jej wierze, jak samej sobie, ze nie polecilaby czegos szkodliwego. Coli faktycznie moze lepiej nie. Choc mam koleznake, ktora cala ciaze ciagnela cole litrami, bo az sie trzesla na jej widok, a co dziwne, jej maz, ktory ma hopla na punkcie zdrowej zywnosci i u nich w domu wszystko tylko ze sklepu bio, to jej na to pozwalal. Ci bio i wegetarianie czasem to snobizm na pokaz, bo w nocy ci kielbase z lodowki podkradaja (mialam taka wspollokatorke wegetarianke na studiach :). O kawie pani Agrawal ma opinie, ze ma dzialanie poronne. A francuskie strony dla ciezarnych mowia, ze mozna spoko spozywac dziennie do 300 mg kofeiny, czyli 4-5 filizanek. Wiec nie wiem, jak to jest z ta kawa. Osobiscie nie mam na nia ochoty. Ogolnie mam wrazenie, ze jak kobieta zdrowa i ciaza zdrowa, to kobiety moga rozne dziwne rzeczy wyczyniac, i nic tej ciazy nie bedzie, przykladowo znam: chodzenie po gorach z ogromnym plecakiem w 7m miesiacu, jazde na rowerze terenowym z brzuszkiem i wtachanie tego roweru na 3cie pietro, codzienne noszenie drow i rabanie ich siekierka, tachanie zakupow na 5 os rodzine tez na stroma gorke do 9 mies wlacznie, picie kawy litrami i palenie jak smok, praca w laboratorium chemicznym, itd. Aletos kto ma zdrowy rozsadek i komu ciaza przyszla nielatwo, to chyba skorzysta z tego okresu, by prowadzic zdrowy tryb zycia i dbac o siebie i maluszka. Wiolcia, a co tam, kup juz dzidzi jakis drobiazg, dla swojej przyjemnosci. Tak w ogole to nam chyba jednak warto zaczekac na zimowe wyprzedaze. Nam, to tak mowie, bo ja juz dla poprzedniego dziecka mialam za duzo rzeczy, i nawet smoczka nie kupilam, doslownie NIC, oprocz pampersow. Dla tego tym bardziej nic a nic nie przewiduje kupowac, bo wszystko mam. Wiolcia, wyczytalam, ze na mdlosci pomaga jedzenie:kwasnych owocow, brazowego ryzu, jablek, puree ziemniaczaniego, slonych przekasek, makaronu, ciasteczek i sorbetow owocowych, trzeba jesc czesto, malymi porcjami i niezbyt gorace jedzenie. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narescie... dziękuję, ale ja zwyczajna dziewczyna ze wsi jestem, nie musisz mnie podziwiać;) ale to bardzo miłe co piszesz:) Ja się po prostu bardzo cieszę! A siostra we wrześniu wyszła za mąż i już im się udało! Mówili, że chcą od razu, ale różnie to bywa, a tu taka niespodzianka!! Jeszcze w podróż poślubną polecieli na 2 tyg do Egiptu i chyba tam to się zaczęło;). Wiem od drugiej siostry, że ta właśnie bała się mi powiedzieć, jak będzie w ciąży, bo my tak długo się staramy i nic, a teraz ona nawet nie wie co ja jej za chwilę oznajmię:) A szczerze, to miałam takie przeczucie, nawet mężowi mówiłam:) Czyli jeśli siostra jest w 6 tygodniu, to musiała mieć ostatnią @ mniej więcej tak jak ja:). A jeśli chodzi o zapłodnienie, to ja dokładnie wiem, bo miałam inseminację 17.X:) Mój mąż mi czasem nie pozwala robić zwykłych domowych czynności, ostatnio posprzątał cały dom, żebym ja nie musiała i już mi powiedział, żebym nie próbowała myć okien, bo on je umyje:) Coś czuję, że w tym roku się nie napracuję przy świątecznych porządkach:) Ja raczej nie będę próbować tych ekstremalnych sportów:) Ale podziwiam!!! Winki ja tak długo nie wytrzymam, mam zamiar powiedzieć jak tylko zobaczę maleństwo:). To moja dzidzia ma dzisiaj dokładnie 4 tygodnie, a wg @ jutro zaczyna się 7 tydz, dobrze liczę? Ostatnią @ miałam 3.X. Przyjemnej nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winki80
Emkaa.. Ja mialam @ 2X czyli wyprzedzam cie o jeden dzien. Ja juz sama nie wiem kiedy dokladnie liczyc dzien kolejnego tygodnia. Ale tu jest swietna strona ktora wszystko pienie oblicza. Jest po angielsku ale mysle ze sobie porazisz. Wpisz tylko daty i wszystko bedziesz wiedziec : http://www.pregnology.com/due-date.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winki dzięki, rzeczywiście fajna stronka:) Jak będę u lekarza to go o wszystko wypytam:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia19
Czecs , dziewczyny jednak udało mi sie jeszcze dzisiaj zajrzec ,"no nareszcie ten topik "musze Ci się do czegos przyznac cos już kupiłam dla maluszka takie malenkie buciki -trzeba było jakos fajnie przekazac przyszłemu tatusiowi nowinę .A jeszcze chciałam powiedziec ,że nick zaczernię trochę później około 10 ,12 tygodnia ,oj tak niby nie wierze w zabobony ale nie zaszkodzi .Przegladałam ostatni jakąs stronkę tam pisało mase przedziwnych rzeczy , że niby nie wolno nosic pasków, podnosic rak do góry - dla mnie to troche dziwne .moja mama to zaraz zaczeła ,ze przed porodem nic sie nie powinno kupywac dziecku bo cos tam ,ja nie wiem jak było kiedys ale chyba jak zacznę rodzic to nie pojadę po wózek :)Mi sie wydaje ,że tak w maju możemy sobie kompletowac wyprawkę .Ja to sie strasznie ciesze z ciąży ale się i boję żeby wszystko było w porządku z maleństwem . To chyba tylko ja jestem taka panikara :)Strasznie was przepraszam za błędy ale mój komputer cos mi szwankuje nie pisze polskich liter :(Atak przy okazji z jakich stron polski jesteście bo ja to Lublin . reszcie ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny jestem po becie 745 :/ byłam u doca ale powiedzial, że za wcześnie bo jestem dopiero 3 tydzień po zapłodnieniu więc jakoś przełom 4/5 tydz. No zachwycona nie jestem, chciałam usuwać, ale chyba nie dam rady :( Tatus zupełnie poszedł i powiedział, że wróci po DNA, a skąd u niego te wnioski Bóg raczy wiedzieć. Tak więc zostałyście mi tylko Wy moje drogie... Pozdrawiam wieczornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Pallinkaaa, trzymaj sie kobieto, dasz rade. Jak facet sobie poszedl, to znaczy, ze jest nieodpowiedzialnym egoista, i jakbys byla nadal z nim zwiazana, przysporzyloby ci to wiecej cierpien niz zyskow. Wiec niech idzie z Bogiem, choc wiem, ze jest ci bardzo ciezko teraz. Ale potem z perspektywy czasu zrozumiesz, ze to tylko na lepsze wyszlo. Jak z nicku wynika, podejrzewam, ze masz 27 lat, wiec pewnie masz jakis zawod, prace, itd. Nie wiem, czy to cie pocieszy, ale ja w pierwszej ciazy bylam dokladnie w twojej sytuacji: ciaza z wpadki, facet sie wypial, zostalam sama. Ale bylam dumna, i powiedzialam, ze sobie poradze. Bylo ciezko. Ale poradzilam. Po 2ch latach poznalam cudownego faceta, ktory pokochal mnie i moje dziecko. A niedoszly tatus, to pozniej sie plaszczyl strasznie, przesylal pieniadze, prezenty, chcial zobaczyc dziecko. Ale nawet nie wie, gdzie teraz mieszkam, i nie zamierzam mu podawac adresu. I codziennie dziekuje Bogu ze jestem z moim mezem, a nie z tym popaprancem uczuciowym. Jak chcesz jeszcze porozmawiac na ten temat, to podaj mi maila, napisze do ciebie. Trzymaj sie mocno, wszystko sie dobrze ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pc21@o2.pl nawet dziś do pracy nie poszłam, cała noc płakałam, nie mam siły, wzięłam urlop na żądanie. Powiedział, że wrabiam go w dziecko, bo widzę, że się psuje. Nie widziałam. Powiedział, że sie odezwie po badaniach genetycznych. Czuję się poniżona, zaszmacona i sama. Chcę zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Pallinkaa, napisalam ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Z miesiaczki wynika,ze jestem w 6 tygodniu:) Za 10 dni mam ginekologa. Bylam juz 2 tyg.temu, ale oczywiscie nie bylo jeszcze zbytnio widac. Dostalam hormony na podtrzymanie i byle do przodu:) Bede miala chwilke to Was dokladnie przeczytam:) Teraz pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Gdzies pouciekaly lipcoweczki, pewnie do pracy. A u mnie deszcz leje jak z cebra, a ja tu dziecko do szkoly odprowadzilam, inne do zlobka, potem zabralam dziecko ze szkoly, drugie ze zlobka, nakarmilam, i odporwadzilam znow do szkoly... jesczze czeka mnie jedzno przyprowadzenie ze szkoly. Dobrze choc ta szkola jest blisko, a ja mam bardzo eleganckie gumowce :). Siedze, jest ciemno prawie jak w nocy, leje, przezywam za Pallinkee, co za dran ja tak potraktowal. Jak mozna kobiecie dziecko zrobic, a potem ja z blotem zmieszac i rzucic na pastwe losu. Bozia go pokara. Buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie Chciała bym dołączyć o ile mnie przygarniecie... U mnie 6 tydz się zaczął i to moja druga ciąża (pierwsza skończyła się w 12 tyg, właściwie nie wiadomo dlaczego). Strasznie się o tą ciążę boję. Muszę jutro na spokojnie przeczytać ten temacik od a do z. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Ukryte znaczenie - witaj. Jak ciaza sie skonczyla w 12tym tygodniu, to najprawdopodobnie lozysko nie przyjelo swojej funkcji. Przykre to, ale glowa do gory, bomba nie spada 2 razy do tego samego leju, ta ciaza bedzie zdrowa i przebiegnie do konca. Pallinkaa, idz do lekarza, i porozmawiaj z nim rowniez o twoim stanie ducha. Plamienie moze byc od stresu. A czy przypadkiem nie masz teraz terminu normalnej miesiaczki? Do ktoregos miesiaca ciazy w terminie miesiaczki moga byc plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Pallinka witaj! Przykro mi że znalazłaś się w tak trudnej sytuacji, widocznie facet nie dorósł do roli ojca. Wiem że dobrze mi się mówi, ale nieraz lepiej wychowywać dziecko samemu niż wiązać się z kimś, kto już na początku pokazuje jaki jest. Przepraszam, jeśli Cię uraziłam. Będzie dobrze! Musi być! No narescie... ma rację, nieraz dziewczyny mają na początku plamienia, gorzej jeśli dochodzą bóle brzucha, ale bądź dobrej myśli! Wszystkiego dobrego Ci życzę!! Lena to pisz na bieżąco co tam słychać, jakie objawy itd:) Pozdrawiam serdecznie:) Ukryteznaczenie witaj:) Słuchaj się No narescie, to mądra kobitka i doświadczona;) Ja też się bardzo boję, ale staram się odganiać złe myśli i na pewno będzie dobrze:) No narescie a Ty kiedy zamierzasz zmienić nick:)? Jak tam ciążowe dolegliwości? Co gotujesz żeby mniej cierpieć?:) Mnie dzisiaj mdli prawie cały dzień, ale przyjmuję to z radością:) Odezwij się:) Pozdrowienia dla wszystkich Lipcówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Dobrego wieczoru, Zaraz rabne sie spac. Tylko napisze paru slow, bo musze podtrzymac swoj status najwiekszej gaduly na tym topiku :) Emka, spoko, zaczernie sie, w przyszly piatek :) Ugotowalam puree ziemniaczane i byla to jedyna rzecz, ktora ostatnia zjadlam z przyjemnoscia, bo cala resszta jedzenia to szkoda gadac. Najgorsze to dawac malej jej obrzydliwe zolto-zielone papki :). Co gorsza, to ciagle cos podgryzam, bo jak tylko glodnieje, to mdlosci sie nasilaja. Jak tak dalej pojdzie, to nie wiem ile kg przytyje :). Licze na palcach i przeliczam, ile mi dni zostalo do 12 tygodnia, kiedy mdlosci maja minac. Nawet nie chce myslec, ze sa babeczki, ktore mdli rowne 9 miesiecy. Dobranoc wszytkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa78
Witam nowe dziewczyny :) Ukryteznaczenie witaj -trzymam kciuki za Twoje 40 cudownych tygodni . Pallinkaa -pewnie większość kobiet ma małe plamienia w ciąży sama je miałam w poprzedniej ale trzeba koniecznie udać się do specjalisty żeby ocenił czy są one groźne czy nie .Jeśli masz możliwość zachęcam Cie do wizyty u psychologa , to jest tylko rozmowa a może czasami naprawdę dużo dać . No nareście-chyba też muszę pomyśleć o bliskiej szkole z tym odprowadzaniem to nieźle sobie radzisz :) u mnie mała nie przespana nocka bo wczoraj zaszczepiliśmy małą i jak zwykle mała gorączka , to tak na przyszłość przypomnę wszystkim młodym mamusiom o zakupie środków przeciwgorączkowych kiedy to na początku jest wile różnych sczepień - no przynajmniej w Polsce nie wiem jak w innych krajach z tym to jest różnie,nie każdy lekarz przypomni o tym a potem w nocy trzeba biegać po aptekach . Dzisiaj siedzimy w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Milego dnia, Rosa i inne lipcowki. Co do szkoly, to moj maz, jak nie mial w ogole jeszcze dzieci, to przy kupnie terenu bral pod uwage bliskosc szkoly. Bo to wielka sprawa, 2 minuty pieszo. Jak patrze, jak mamuski musza bande dzieciakow samochodem wozic w te i we wte 4 razy dziennie, i czekac az sie zwolni miejsce na parkingu, to bym szalu dostala, tym bardziej, ze nienawidze prowadzenia samochodu :). Miec w domu paracetamol to nawet dla doroslych warto, jak cos przypili w nocy. Wspolczuje tej reakcji na szczepionki. Mam na topie akurat zabkowanie, tez nie daje po nocach spac. Dzis chyba nie bede spamic na kafe, tylko sprzatac dom, bo jutro mam wizyte bratanicy z Niemiec, u nich w domu to niemiecka czystosc, a u nas typowy francuski burdel :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki krwawy śluz i wczoraj jakiś mały skrzepik był, ale naprwdę malusieńki. Brzuch boli strasznie i czuję sie jak chwilę przed miesiączką. To dopiero 3 tydzień od zapłodnienia (wiem dokładnie bo innej mozliwości nie miałam od prawie 2 miesięcy) Dopiero 10 dni po spodziewanym terminie okresu :((( Nie wiem co mam robić, lekarz w szpitalu powiedział, że nic nie może zrobić bo nic nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×