Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Ukryteznaczenie nie martw się wszystko będzie dobrze. Ja również straciłam poprzednią ciążę w 23 tc. Wiadomo, strach zawsze będzie ale musimy być dobrej myśli bo złe myśli przyciągają złe rzeczy :) Pallinka będzie dobrze. Zrób badanie na bhcg czy nie maleje. Jak nie to bądźmy dobrej myśli. Może to ze stresu. Trzymaj się i olej takiego faceta :) Witam wszystkie nowe lipcóweczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie dziewczyny, że to normalne jak się w ogóle objawów żadnych nie ma? Teraz oprócz sikania co 15min, to nie mam dosłownie nic. Poprzednim razem, to nawet tego nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Suzi, zlote slowa, zle mysli przyciagaja zlo. Badzmy dobrej mysli. Pallinkaa, wszystko co sie dzieje, to tak czy siak na dobrze ci wyjdzie. Tylko badz pod kontrola lekarza, twoje zdrowie jest najwazniejsze. Ukryteznaczenie - to tylko sie cieszyc kobieto, ze ci nic nie dolega. Chcialabys jak ja sie budzic w nocy od tego, ze ci sie strasznie chce wymiotowac? Mi w pierwszej ciazy tez nic nie dolegalo, latalam jak mloda :). Tak sobie mysle, ze to dlatego, ze tuz przed ciaza bylam w sanatorium w slynnym uzdrowisku z woda mineralna, gdzie wypoczelam i oczyscilam organizm jak nigdy. A potem male dzieci, to w ogole zapomnialam, co to jest urlop i wypoczynek :(. A jeszcze zauwazylam, ze w kazdej ciazy mialam inne objawy. Tak ze nie ma na to chyba reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy, bo nawet zwolnienia nie dostałam. Boli nadal, chyba pójdę do szpitala, bo jest obok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winki80
Ukryteznaczenie. Ja tez nie mam prawie żadnych objawów. Jakiś tydzień , dwa temu wydawało mi się , ze mam znaczne wiecej. Teraz już nawet prawie mnie brzuch nie pobolewa. Może dlatego ze trochę wyluzowalam. Pierwszy raz lekarza mam dopiero w poniedziałek i do tego czasu po prostu nic nie poradzę. Wiec stres tez nie ma sensu. Palinkaa wspieramy cię całym sercem i zobaczysz ze wszystko się poukładane choć teraz jest ci mega cieżko. Wszystkie obecne mamuski , trochę wam zazdroszczę bo dla was to kolejny raz i żadnych niewiadomych. Dla mnie to wszystko nowe i nie mam pojęcia czy to ok ze nic mnie nie boli. Sciskam was gorąco z mocno zimnej Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeloKitty32
Cześć,dpłączam do Waszego grona.Termin na 24tego lipca 2011:)!!Przed chwilą się dowiedziałam!Jest któraś z Kalisza może?Będę zaglądać do Was:)Fajnie tak iść razem tydzień po tygodniu gdy w naszych brzuchach dzieciątka rozwijaja sie tak samo!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Winki, alez nie siedz i nie marudz, zamow sobie ksiazke z Polski" Odkrywam macierzynstwo" Preeti Agrawal, jest juz nowa uzupleniona wersja, tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania i niewiadome, w sposob zwiezly, fachowy i szczegolowy, nie trafil mi sie jeszzce do rak zaden inny lepszy podrecznik do ciazy, a widzialam je sporo z roznych krajow wsrod znajomych, bo operuje na codzien w 6ciu jezykach. Po co masz zbierac po okruszku watpliwej jakosci informacje o ciazy na forach lub od starych ciotek (jak ja) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winki80
No nareszcie.. Dziekuje bardzo . Zaraz ksiazeczke zobacze w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) a mi moja pani gin powiedziała że "mam nie czytać internetu"! o książkach dodała, że jak się naczytam, to będę miała wszystkie choroby świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
No nie, ukryteznaczenie, bez przesady w druga strone, trzeba jednak byc swiadomym, co zachodzi w twoim ciele i jak sobie z tym radzic. Statystycznie udowodzniono, ze kobiety, ktore uczeszczaly do szkoly rodzenia, maja porody krotsze, mniej bolesne, i o wiele jest mniejszy procent komplikacji. No i tez ksiazka daje obszerna i fachowa wiedze na temat jak sobie radzic z dolegliwosciami, wiec nie trzeba biec w panice za kazdym razem do lekarza. Zebym nie wiedziala, jakie ziola trzeba pic na nudnosci, to pewnie bym rzygala po 10 razy dziennie i jeszcze do tego myslalabym pewnie tak: miliony kobiet rzygalo w ciazy wiec i ja musze przez to przejsc. A wcale nie musze, dzieki wiedzie na razie mi sie udaje zwlaczac nudnosci i nie dopuszczac do wymiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja tylko na chwilke,nadal nie mam laptopa...wpadłam do kumpeli na chwileczke...jestem w 5 tc...odezwe sie jak tylko bede miała tego nie szczęsnego laptopa...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lipcówki 2011 :) Jestem lipcówką 2010 :) urodziłam córeczkę 25 lipca przez CC :) Ciążę wspominam dobrze, też na początku nie miałam żadnych objawów i się zastanawiałam czy na pewno jestem w ciąży Życzę Wam Kochana zdrowia i szczęśliwego rozwiązania i zdrowych dzieciaczków :) Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
O! Asiula, fajnie ze dalas sie znac! Ale sie wymadrzylam wyzej, ale mi wstyd. No no, czekajcie, struta kobieta wam jeszcze nie takie kwiatki wypisze :) Ale jakiej kurtuazji mozna sie spodziewac po muchomorze :) HelloKitty, witaj, uswiadamilas wlasnie, ze juz do koncowki lipca sie zblizamy z ciazami. Mam dla was dobra nowine, letnie ciaze trwaja nieco krocej, nie bedziemy sie dlugo meczyc :) MIlego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
Hej:) witam wszystkie lipcowki i dolaczam sie do topiku!juz nie wiem na ktorym topiku pisac bo z tego co widze, to topiki na lipiec sa dwa:) ja mam termin z moich obliczen na 21 lipca ale jeszcze do learza nie poszlam bo w sumie jestem w 4 tygodniu i 3 dniu w ciazy:)ciesze sie bardzo udalo mi sie zajsc za 4 podejsciem, ale nerwy juz byly:) tak mi sie marzym maj albo czerwiec, ale lipiec tez moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa78
hej dziewczyny nowe i te już tutaj zadomowione:) jestem właśnie po 1 wizycie u ginekologa. Mam już zdjęcie małego pęcherzyka;) Ruszam z badaniami w tym tygodniu a za miesiąc jak dobrze pójdzie kolejna wizyta.Dostałam magnez i zestaw witamin dla kobiet w ciąży .Swoja drogą co lekarz to obyczaj w poprzedniej wystarczył tylko kwas foliowy ;)Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona38mama
jestem Lipcówką, ale wykryto u mnie toxo, boję się ze to uszkodzi dzidziusia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Jestem w 5tyg ciazy i nie mama takiego apetytu na jedzenie. Dzisiaj ide do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
dziewcznyny czy Wy w 5 tyg tez nie macie zadnych objawow oprocz tego, ze nie macie miesiaczki? bo kurcze teraz sie troche boje bo na poczatku bolalo mnie podbrzusze a od 3 dni spokoj, nie jestem zmeczona, nie siusiam czesto, spac mi sie nie chce a wrecz przeciwnie nie moge spac no i nie mam dlosci. boje sie, ze moze byc cos nie tak, a do ginka dopiero ide za tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struty muchomor
Hej, to ja, no nareszcie..., troche skrocilam sobie nicka w oczekiwaniu na zaczernienie :) Witajcie wszystkie lipcoweczki, ciesze sie, ze nas przybywa. Mak82, pisz na naszym topiku! Mi sie maj i czerwiec absolutnie nie marzy, bo chce miec z horoskopu malego Raczka, i absolutnie nie Blizniaka, nigdy sie z Blizniakami nie moglam dogadac.Jako ze termin mam na 2 lipca, to bede pewnie blagac maluszka, by poraczyl posiedziec do 22 czerwca min. Rosa, super, ze u gina wizyta byla OK. To prawda, ze co lekarz, to inne podejscie, moja starsza corka jako niemowle dostawala witaminy ADEC, a mlodsza nie dostala, tylko witamine D. Magnez to wielka sprawa w ciazy, pomaga zwalczac zaparcia i poprawia nastroj. W poprzednich ciazach, zwlaszcza jak juz bylo goraco, to pilam duzo wysokomineralizowanej wody mineralnej z duza zawartoscia magnezu. Sarpa, witaj! Zmartwiona 38mama, u ciebie wykryto infekcje toksoplazmoza w toku, czy tylko wysoki poziom przeciwcial przeciwko toksoplazmozie? Adgjm, tez nie mam apetytu, i w ogole najchetniej bym omijala kuchnie szerokim lukiem, ale sie nie da niestety. Powodzenia u gina. Co najgoprsze, ze nie mam w ogole apetytu na seks, jak mi odrabalo. Ale maz juz zaprawiony w tym, rozumie, ze to hormony, bo w poprzedniej ciazy bylo tak samo. MIlego slobnecznego dnia wszystkim lipcowkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa78
hej wszystkim :) Struty muchomorku - z tym seksem to mam podobny problem, ja może i mam ochotę ale wieczorem jestem tak padnięta ,że nawet nie chce mi się o nim myśleć a co dopiero działać ;), nadrabiamy za to w poranne weekendy :)Dla wszystkich mamusi , które nie maja przeciwwskazań w tym temacie od gin. dodam tylko ,że przez cała pierwsza ciążę spełnialiśmy nasze małżeńskie obowiązki ;)wszystko było ok i mamy teraz śliczną zdrową córeczkę :)myślę,że i teraz będzie podobnie tylko muszę wybudzić się z tych senności i zmęczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na drugie
Witam, chyba powoli dołączę do szanownego grona:) Z objawów senność (ledwie mogę wysiedzieć w pracy), lekkie mdłości i oczywiście brak okresu. Niestety nie narzekam na brak apetytu:( I palić mi się chce jak cholercia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na drugie
Witam, chyba powoli dołączę do szanownego grona:) Z objawów senność (ledwie mogę wysiedzieć w pracy), lekkie mdłości i oczywiście brak okresu. Niestety nie narzekam na brak apetytu:( I palić mi się chce jak cholercia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj czułam się mega kiepsko, ciągle mnie mdliło i miałam straszne zawroty głowy. Dziś czuje się ok, może troszke brzuszek mi dokucza, ale właściwie to czuje się ok. Mak82 nie przejmuj się, każda kobieta przechodzi ciąże inaczej, może to fajnie jak te przykre objawy troszkę ustąpiły ;-)) odpoczniesz sobie. Ja do gina idę 3.12 i już się doczekać nie mogę :-) Pierwszą wizytę miałam 12.11, potwierdził ciążę i kazał uważać bardzo na siebie bo to najważniejszy moment. Pozdrawiam wszystkie przszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam wszystkie nowe dziewczyny:) Zmartwiona38mama nie martw się, moja koleżanka miała taką samą sytuację, zaszła w ciążę, porobiła badania i okazało się, że ma toksoplazmozę, ale urodziła zdrowe dziecko, teraz ma już 5lat:) Mak82- 82 to Twój rocznik? Jeśli tak, to jesteśmy w tym samym wieku:) Ja ostatnio też mniej objawów odczuwam, ale codziennie pojawiają się przynajmniej lekkie mdłości no i powiększone piersi:) To, że nie masz objawów to nic takiego, jest wiele kobiet które też tak miały i wszystko było w porządku, każda z nas jest inna, nie przejmuj się:) Struty muchomor ja może bym i miała ochotę ;) ale trochę się z mężem boimy, tak długo się staraliśmy i nie chcemy żeby z naszej winy coś było nie tak, ale są na to inne sposoby;) Pozdrawiam resztę dziewczyn:) A ja idę dzisiaj na wizytę i już się stresuję!! Ale dopiero wieczorem, to dzisiaj już nie napiszę jak było:) Nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
Tak jestem rocznik 82:) kurcze!wylatuje teraz na weekend do Anglii i chcialabym w poniedzialek juz isc do ginka, ale nigdzie juz nie ma terminow tak na szybko:(a naprawde bede spokojniejsza jak mi lekarz potwierdzi, ze jestem w ciazy i jest wszystko ok bo oprocz meza jeszcze nikt nie wie, ze jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×