Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

a sorki to w takim razie która dawała przepis na tą szybką szarlotkę? dodaje się do ciasta jakiś płynny produkt żeby połączyć składniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) już dzisiaj jest lepiej :) Aosa rozumiem co to znaczy brak kasiory, dlatego kupowałam mojemu misiowi ciuszki używane na www.szafka.pl To portal, gdzie dziewczyny sprzedają ciuszki po swoich dzieciaczkach, powiem Ci szczerze, że byłam w szoku w jak dobrym stanie są ubranka. Najlepiej kupować dobrych firm tj. George, Mothercare, H&M, ponieważ one nawet po praniu wyglądają jak nowe. Inne ubranka musisz po prostu oglądać, czy nie zniszczone i jak się podobają to brać. Ja w ten sposób wyhaczyłam super oryginalne bluzy, dresiki, rampersy itd.(po 2 zł, 5 zł, dresiki firmowe za 7 zł) potem wystarczy je tylko 2 razy wyprac :) mam ich całą wielką torbę z ikei :D Jak na razie już nic nie kupuję, a zapewniam Cie że kupując nie będziesz mogła się od portalu oderwać ;) Jeśli chcesz tam kupować, musisz się zarejstrować i zweryfikować swoje konto (tzn zapłacić 3 zł ,jednorazowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do suwaczka to wiem muszę to zrobić później na komputerze. Kocio-rybka wejdę na ta stronkę. :) niby mówiłam że ciuszki mam po męża siostrze ale szczerze mówiąc to wolę nie bo ona ma wszystko jak nowe i już zaznaczyła że od razu mam jej oddawać jak mały w coś nie wejdzie. To ja dziękuję za takie coś! Beatris- masz rację w tym co piszesz. U mnie też jak stare dobre małżeństwo. Teraz to nawet nie mam ochoty na seks. Na nic. Boże, czasami to mi się wydaje że nas nic nie łączy :( niepotrzebnie obwinian męża że nie mamy pieniędzy chociaż tylko on zarabia. Może dzisiaj wieczorem ocieple jakoś te stosunki, po wczorajszych ciągłych kłótniaci. Wiem że wytrzymam to dla nas, to mieszkanie tutaj ale nie będę pokazywać że mi się tu podoba! Wytrzymałabym jakbym wiedziała za jaką cenę :( a tak to nie wiem czy wyprowadziny się stąd za miesiąc dwa czy nigdy :( eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja już w pracy. My dziś mamy po 17 badanie połówkowe i troszeczkę się stresuję, czy wszystko będzie w porządku. No ale trzeba być dobrej myśli. Beatris, co do Natana, to moim zdaniem też zdecydowanie lepsza jest wersja bez h. A pokój zostawiłabym fioletowy :) Co do imienin, to ja nie wiem nawet kiedy mam - nie obchodzę. Za to obchodzę. Za to obchodzę urodziny, a te mam 24 lipca (jednym słowem moja mama tez lipcówka była he he ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam:) wstałam właśnie ale jakoś tak pelna energii chociaż ze spaniem bylo ciężko:) mieliśmy okno całą noc otwarte i normalnie power jakich malo sloneczko świeci już kawusie mężowi zrobiłam i teraz czekam aż się wygramoli:|) chciałam być chociaż raz druga bo na to że bym była pierwsz na topiku nie liczyłam a tu bach trzecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa nie możesz tak do tego podchodzić, wytrzymasz dla Was trzech spróbuj znaleść dobre strony tego że tam mieszkacie już ci o tym pisałam ja znalazłam taką że teraz dużo zaoszczędzimy:) nie musimy płacić za mnieszkanie tylko za prą i gaz na pół:) niewiem jak tam u was jest ale podejrzewam że mąż zrobi Ci niedługo niespodziankę i powie pakuj się:) a jeśli nie to zawsze masz nas żeby się wyżalić heh... pomysl z umileniem wieczora mężowi przychodzi mi do głowy codziennie ale tak mnie TAM swędzi że nie umiem.. dajcie jakąś maść albo coś probowałam się tego świństwa pozbyć szarym mydłem i rumiankiem ale to nic nie dalo więc bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Ja też się w domu na L4 nie nudze, zawsze jest coś do zrobienia :) Nie wspominając już o moich dwóch psiórach z którymi wychodzę 3-4 razy dziennie (dodam że z każdym osobno) ale w taką piękną pogode to sama przyjemność :) Też mam humorki ale ja zawsze taka byłam , że jak mnie coś już zdenerwuje konkretnie to zawsze płacze z tych nerwów hehe i wtedy to już nic do mnie nie dociera :P Co dziennie się wydzieram o skarpety zostawione byle gdzie, albo najlepiej jak leżą koło kosza na pranie, no nie mogę obok je przytaszczy a do kosza do już nie łaska , potem ja niby się mam po to śmierdzące coś schylać :D Albo obiad zje, pójdzie do kuchni się napić czy umyć ręce ale talerza to już nie potrafi ze sobą zabrać! Mowa tu oczywiście o moim kochanym mężu :) Dobry z niego facet , wszystko w domu zrobi, naprawi itd. ale ma pare takich właśnie mankamentów nie do zniesienia, myśle jednak że każdy tak ma :) No to na tyle, biedny bedzie miał uszy czerwone w pracy od tego obgadywania albo czkawki dostanie hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny! pewnie zaskoczone moja wczesna obecnoscia co? maz moj o 3:00 w nocy wyjechal w delegacje i wroci wieczorem, ja nie moglam po po czwartej zasnac, o 7:30 wyrzucilam kojota na siku i kupe, potem dalam mu sniadanie i sama tez zjadlam, i teraz zagladam do Was. Zaraz sie klade i mam nadzieje, ze chociaz godzinke jeszcze pospie. Odezwe sie jak wstane. buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak- mnie pomagały tabletki urosept jak dostałam infekcji w szpitalu :( czego innego ci nie doradze bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak- dzwoniłam do mamy swojej ona poleca na swedzenie właśnie tam krem clotrimazol możesz go kupic bez recepty. I jest bezpieczny dla nas. Ale nie lekceważ tego, bo nie wiadomo co to jest. Może idź do gin niech zobaczy czy to zwykła infekcja czy antybiotyk nawet jest potrzebny? Możesz się podmywać tantum rosa płyn do higieny intymnej to jest i łagodzi swedzenie. Jak nie do lekarza to do apteki idź tam też ci poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa brałam urosept ale nie bardzo mi pomagał już chyba wszystkiego próbowałam i właśnie wiem że są jakieś maści ale nie znałam nazw a w aptece to wstyd się tak zapytać nie... a jak mi do czwartku nie przejdzie to powiem na połówkowym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa, na imię mam Sabina. No i też mam nadzieję, że będzie dobrze, choć coraz bardziej się zaczynam stresować. No ale jeszcze tylko kilka godzin i już będzie po badaniu i będziemy wszystko wiedzieć. Anusiak, co do swędzenia, to tak jak aosa pisze maść Clotrimazol, przy czym nie wiem jak jest z jej stosowaniem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak- ile ty masz lat kobito? Wstydzirz się iść po maść? Musisz wiedzieć że infekcje w ciąży są na porządku dziennym :) śmieszne to by było jakbyś z wielkim brzuchem poszła do apteki i poprosiła paczkę prezerwatyw :) he he :) idziesz i mówisz że jesteś w ciąży i dokucza ci swedzenie w okolicach intymnych :) a dalej już załatwisz :) a ja w końcu wybrałam się do miasta. Przesyłam maraton idąc na przystanek na tej wsi ale żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InPhasse
Anusiak- ginekolog obowiązkowy! Możesz mieć grzybice albo zapalenie dróg moczowych. Mi pomagały okłady z jogurtu naturalnego ;) stara sprawdzona metoda. Na zapalenie dróg moczowych urosept. Lekarz może ci przepisać duomox. Bezpieczny w ciąży ;) Dołączam do was ;d Również spodziewam się dzidziusia ;) Już wiem że będzie dziewczynka. Termin mam na 5 lipca. Będzie raczek ;] ;d A z tymi naszymi chłopami to szkoda słów... Mój to mnie już tak denerwuje.Uh.. czuje się dla niego mało ważna. Zawsze znajduje sobie jakieś głupie zajęcia a dla mnie czasu nie ma. Zamiast kobiecie w ciąży okazywać więcej czułości, dbać o nią to nic.. zero zaangażowania. A tu czasem potrzebny jest jeden mały gest zamiast ciągłe gadanie że zależy ze kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa koleżankę :) mam nadzieję że zostaniesz na dłużej bo dziewczyny tu przychodzą, odchodzą :) a jakie imię wybrałas dla dziewczynki? U mnie chłopak będzie. Popieram cię co do facetów. Mój czasami zrobi coś miłego ale wydaje mi się że to tylko dlatego że wypada, że pasowało by itd. Sam od siebie rzadko. Kiedyś było inaczej, potrafił mnie zaskoczyć i to w każdej dziedzinie :) a teraz wieje nuda :( a wybrałam się na miasto, może złowie w lumpeksie coś dla małego wkońcu :) a potem zobaczę, może do mamy skocze. Już mnie dobija to siedzenie w czterech ścianach, u mnie to znaczy dosłownie w czterech :( zawsze kupowanie kosmetyków poprawiało mi humor, zobaczymy jak będzie działać terapia ubrankowa for baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- a jak długo ty walczysz z ta infekcja? Martwię się o ciebie, musisz coś z tym zrobić koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InPhasse
aosa- Córeczka będzie miała na imię Natalka :) Też sobie wymyślam co tu robić. Ileż można w domu siedzieć. Wybiorę się pewnie na spacerek z piesem ;p Może się potem z jakąś koleżanką ugadam. Już dostaje szału od tych 4 ścian. Byle szybko minęły te 4 miesiące i mieć już dzidziusia przy sobie :)) A czuje się taka samotna. Mężczyzna w pracy do późnego wieczora i ciągle siedzę sama dzień w dzień ostatnio.. Wieje nudą ;p no ale cóż. Czas poszukać jakiegoś kreatywnego zajęcia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to twoje pierwsze dziecko? :) ja już znajdowałam sobie różne :) robiłam na drutach, krzyżówki, książki, robiłam prasówkę z gazet dla mam :) , gry na pc, seriale, pamiętnik pisze, ale to wszystko fajne tylko nie na długo. Po czasie mnie nudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dobrze ze sobie wyszlas, jednak nie forsuj sie za bardzo, pamietaj wolne, male kroczki, choc bys miala isc do tego miasta godzine! InPhasse - witam w naszym gronie! :-) Opti - na pewno bedzie wszystko dobrze! ja tylko wrocisz to zaraz pisz co i jak! anusiak1507 - na takich infekcjach sie nie znam, ale moim zdaniem sowja droga lec do apteki a swoja dorga do gina. a co uzywasz do higieny intymnej? ja to nivea o czym pisalam, cena przyzwoita i jest oki. xAneczQax - u mnie skarpety to temat rzeka.. leza zdjete na fotelu, mowie "wez te skarpety do pralki" , to wiecie co zrobil? wsadzil pod fotel!!! ja odkurzam na drugi dzien patrze a pod fotelem skarpety! ale oczywisice jak zapytalam czy wlozyl do pralki to sie zarzekal ze tak. Ma tez jeszcze jedno ulubione miejsce - za poduchy od naroznika.. masakra. I co gorsza - nie wytepisz tego! Albo koszule czy jeansy, za kazdym razem jak kladzie je do prania to prosze: sprawdz wszystkie kieszenie i pozapinaj je i ewentualne zamki tez... on niby zawsze sprawdza.. ale tak, oczywiscie, ze murzyn czyli ja robiac pranie musi wszystko jeszcze raz przejrzec jak glupe,k i znajduje z kieszeniach grosze, rachunki, paragony, banknoty, spinacze itd. NIe raz wyciagalam z pralki grosze (jak sam bral sie za branie) wkurzajac sie. ze mi kiedys te 2 letnia piekna praleczke zepsuje. Tego tez nie wyplenie. Tez tak macie z tym praniem? Chyba jeszcze sie poloze choc na pol godzinki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InPhasse
aosa- Tak pierwsze dziecię :) Jestem bardzo młodą mamą. Ciąża była nieplanowana ale za to szczęśliwie przyjęta :) Mam takie same podejście jak Ty. Zawsze znajduje "chwilowe" zajęcia. Haftowanie, czytanie gazet, książek, seriale też, dużo filmów. Ale na dłuższą metę nic z tego. Beatris81- dziękuje za miłe przyjęcie ;) Dziewczyny zajęłyście się już wyprawką dla waszej pociechy czy odwlekacie na później?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki! Czuć, że AOSA wróciła ;) jest co czytać :) Mój dziś troszkę później pojechał do pracy, podłogę kończą robić na gotowo, bo zajmowali się cyklinowaniem dosc sporego domu. A ja po sniadanku jeszcze troszkę leniuchuje. Dzis do mamy skoczę paznokcie bedziemy robic jak nasz maluch bedzie spal. Poza tym szukam inspiracji na placek, ale jeszcze nic nie wymyslilam. Skubaniec znow poszedl migiem :) anusiak-ja czasem smaruje sie clotrimzolem jak juz wy3mac nie moge, na ulotce jest napisane ze stosowac mozna jesli lekarz stwierdzi ze dobro matki przewyzsza dziecka czy jakos tak. Ja dostalam tabletki dopochwowo macmiror, i aplikuje je a jak jeszcze mnie piecze to zewnetrznie smaruje sie clotrimazolem, w sumie tę masc dostal maz do smarowania sie. Jesli nie wy3masz do wizyty to lec do apteki a na wizycie koniecznie powiedz, im szybciej do konca wyleczysz tym lepiej dla Ciebie i dla dziecka. Beatris- z praniem mam tak samo, przez to ze 'zaufalam' mojemu ze na pewno wszystko powyciagal to ostatnio wyprala pralka jego telefon. teraz tysiac razy sprawdze sama niz cos zapakuje do pralki. InPhasse- Witam w gronie lipcówek :) proponuję dopisać się do tabelki, ktora znajdziesz kilka stron wczesniej. Ja rowniez jestem mloda mama, jedna lecz nie jedyna z najmlodszych. Ile masz lat jesli wolno spytac? i skad jestes? Co do wyprawki to ja mam wszystko po malym szrabie a mianowicie moim bracie, ktory teraz ma 15 miesiecy, niedlugo wybiore sie do schowka by zobaczyc czego brakuje i wtedy ewentualnie bede dokupowac. Za tydzien poznamy plec ( mam nadzieje) :) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, In Phasse, witaj w naszym gronie, Dzieci w szkole i zlobku i jestem sama w domu, bardzo dziwnie sie czuje, i nie wiem na co sie rzucic - czy na pranie, czy na sprzatanie, czy na gotowania obiadu. Postanowilam, ze najpierw usiade i do was napisze. Anusiak, nie lecz infekcji domowymi sposobami, nie wiesz, co to jest, czy grzybicze, czy bakteryjne, idz marszem do lekarza po leki, bo nieleczone zakazenie moze doprowadzic do powaznych i oplakanych skutkow. Chcesz przez wlasna glupia wstydliwosc dzidzie stracic? Beatris, pieknie piszesz, moze bys ksiazke napisala, jak masz czas wolny? Czyta ci sie o wiele przyjemniej niz niejednego wspolczesnego pisarza. Jak wspomne styl na przyklad Wlodzimierza Odojewskiego "Zasypie wszystko zawieje" - lektura swoja droga jest przerabiana na wydziale polonistyki, to az mi zeby cierpna, nie da sie tego czytac w ogole. Zsatanawiam sie nad kupnem niani elektronicznej. Zebym mogla sobie odpoczac w ogrodku, kiedy dzidzia bedzie spala w sypialni na gorze. Ale sie pogubilam, bo ceny sa od 1 euro do 250 euro, i bardzo rozne sa charakterystyki techniczne. Mam stara nianie elektroniczna, ktora ma tylko 2 kanaly nadawania, i wiem, ze to do d..., bo ciagle sa zaklocenia odbioru, i to dziala tylko w sasiednich pokojach, a juz na pietro nie dosiega. Ale tez teraz mysle, czy potrzebne mi jest 16 kanalow, czy 120. Mezczyzna i skarpetki - mialam takiego pierwszego meza, ciagle mi to zadziwialo, ze czlowiek, ktory skonczyl z wyroznieniem wydzial matematyki i informatyki i da rady zapamietac dziesieciopietrowe wzory matematyczne, nie moze wbic sobie do lba, ze brudna odziez nalezy wkladac do kosza na brudna bielizne. Skarpety rozmiaru 47 zawsze wisialy zawsze na pierwszym napotkanym drewnianym szczebelku mebli, co mnie doprowadzalo do furii. Wiadomo, ze licza sie powazniejsze cechy osobowosci i charakteru, ale takie drobiazgi, ktore cie nekaja codziennie, naprawde zatruwaja zycie. Obecny maz jest z natury balaganiarzem, ale robi wysilek, i doceniam to. Super jest, ze twierdzi, ze czlowiek moze sie nauczyc w kazdym wieku. Jak na poczatku zwrocilam mu uwage, ze nienawidze niepozamykanych szamponow i zeli pod prysznic, to codziennie robi wysilek, zeby zamykac. Tylko jak jest naprawde padniety, to puszcza go samokontrola i wtedy nie zamknie. Ale to z kolei dla mnie jest sygnal, ze powinnam go natychmiast pogonic od komputera do lozka :). Brudne rzeczy wklada do kosza, kieszenie sprawdza. Ale go powoli wytresowalam juz, ze na przyklad drobne sie nie nosi prosto po kieszeniach, tylko w takiej malej miekkiej portmonetce na suwak. Ze faktury i rachunki wklada sie do specjalnego pudla w przedpokoju, bo czasami potem sa bardzo potrzebne. Kupilam bardzo fajna szafeczke na klucze, ktora wisi tuz przy drzwiach, wiec klucze kladzie zawsze tam. Grunt to go organizowac, i pokazac, gdzie jest stale i niezmienne miejsce na kazda rzecz, to nawet psa mozna w ten sposob wytresowac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa mam 21 lat:) do lekarza się wybiorę nieiwem która się tam pytała o to czym się myję zawsze sie myłam protexem mydlem antybakteryjnym albo żelami z avonu ale ostatnio tylko szare mydło bo mi tak mama poleciła a problemy mam od tygodnia takie konkretne a wcześniej mialam przechodzilo i znowu mam ale nie umiem sie cholerstwa pozbyć j jade zaraz do mamy wiec odezwe sie jutro albo wieczorem po zakupach o ile siły bede miec aosa uwazaj tam na siebie a z tymi prezerwatywami to bylby obciach na maksa:) witam nową koleżanke gratuluję córci my sie dowiemy dopiero w czwartek kto mnie tak kopie:) pozdrawiam lece paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InPhasse
malinówka376 Mam 19 lat. Młoda mama i mężatka. Początki były ciężkie ale teraz wszystko się ułożyło ;) Grunt to szczęśliwa rodzina i jak najwięcej miłości. Jestem z małopolski, okolice Krakowa. anusiak1507 Co do płci to gin powiedziała mi że większość kobiet ma te swoje przeczucia. I ta nasza intuicja się sprawdza :) Od początku czułam że będzie córeczka i rzeczywiście taka niespodzianka! ;] Ela1974 Dziękuje za miłe przyjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak- ja rowniez mialam nawrot, bralam wczesniej natamacyne i podmywalam sie pianka do mycia dla kobiet w ciazy z pharmaceris, uspokoilo sie na jakis czas, ale znow powrocilo. Dlatego gin przepisala mi teraz macmiror, bo natamacyna nie pomogla, i zalecila rowniez 'kuracje' dla mojego meza, bo jak okreslila mozliwe ze to on mnie moze zarazac. Dalej podmywam sie pianka, i po niej czuje zdecydowanie ulge. Nie ma powodow do wstydu moim zdaniem isc do apteki i powiedziec czego nam potrzeba ;) InPhasse- Ja mam 20lat, rocznik 91. Rowniez jestem mlodą mężatką, wlasnie w ten weekend mielismy pierwsza miesiecznice hehe :) Grunt to wsparcie, a ulozy sie wszystko jak trzeba :) Co do plci ja nie mam przeczuc, choc ciagnie mnie do slodkosci bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Witam nowe mamuśki:)Kurde trzy dni mnie nie było a tu prawie 8 stron wow:) powiem wam szczerze ze wczoraj zwątpiłam,chciałam się ładnie ubrać a tu dupa do żadnych rurek się nie zapięłam tzn.zapięłam ale taka uciśnięta byłam,myślałam ze kozaczki ubiorę a wszystkie spodnie ciążowe mam sportowe wiec zostały adidasy na niedziele brr...pierwszy raz mi się łzy puściły z powodu mojego wyglądu ale później przeszło taki chwilowy kryzys:) Ja wybrałam imię Emilia a czy komuś się nie podoba to ma problem ważne żeby mi się podobało:)u nas same pożary traw w ciągu ostatnich paru dni ,masakra.Ale pogoda nie zła cały weekend na podwórko spędziłam nawet porządki olałam:) a co do zgagi to ze dwa razy mnie dopadła i pomogły migdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj InPhasse widzę że termin rozwiązania mamy taki sam :) tylko że ja nie wiem czy chłopak czy dziewczynka i powiem wam że nie mam żadnego przeczucia :P Brzuchol mierzyłam i się powiększył teraz mam 92 cm :) Super sprawa z ta stonką http://szafka.pl już bym wszystko chciała hehe :) a widac że rzeczy zadbane i okazji dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×