Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Gość ja rodzilam w maju do spania
uzywam do dzis rożka - dziecko nie ssunie sie, nie zakryje i nie odkryje - mam taki zwykly i ubieram body na krotkim rekawku i tylko w rozek i spi. Tylko powoli z niego wyrasta to kupie śpiworek letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde cos dziwnego mi sie dzieje:/ wzielam prysznic wytarlam sie i nagle czyje jak cos mi cieknie po nogach myslalam ze to mocz ale nie moglam tego powsztrzymaci nie mialo to cos zapachu moczu, bylo raczej bez zapachu i bezbarwne:/ co to moglo byc? boje sie za wody teraz caly czas czuje tak jakby mi cos tam kapalo kurde a jestem sama w domu kompletnie nie wiem co mam robic staram sie nie pankowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - polozna nam tlumaczyla ze wody płodowe rozpoznamy po tym ze nie da sie ich zatrzymac jak normalny mocz... jesli bedzie Ci znowu cieknac to spróbuj je powstzymac a jesli CI sie nie uda to masz juz odpowiedz. Kolezanka tez mowila ze wody płodowe są ciepłe :) mowila mi ze nie sadzila ze tam bedzie az tak cieplo w brzuchu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje takie jakby kapanie ale zanim sie zorjentuje ze mi cos kaplo to juz za pozno zeby sprawdzic czy moge to powsztrzymac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sączenie wód do szpitala
szybko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, spokojnie, kiedy ktoś będzie w domu? To mogą być wody, powinnaś to sprawdzić, ale bez paniki - nam mówili, że jak odejdą wody i nie ma akcji skurczowej to trzeba to jechać do szpitala, ale bez paniki, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz bedzie dopiero rano. Mam czekac na niego? kurde bo cala ciaze mam jakies komplikacje i dlatego teraz tak panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakiś jakiś kontakt do swojego lekarza? Najlepiej by było zadzwonić i zapytać, teraz przeczytałam, że panikę należy robić jak wody są zielone, inaczej można poczekać kilka godzin, ale lepiej by było skonsultować z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie:) Pisałyście o utracie wagi po porodzie- moja siostra od razu straciła 9 kg. A w ciąży przytyła tylko 12. Mała ważyła 3750 g. Mam nadzieję, że ja też będę miała to szczęście i pozbędę się podobnej ilości kg. Choć ja już mam na plusie 14:( Mi nieznacznie obniżył się brzuch. Czytałam, że kobietą w pierwszej ciąży do samego porodu czasem się nie obniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam numer ale i nie odbiera chyba dlatego ze jest pozno. Caly czas cos mi lecie tak kapie ale bez tragedi wkladki co chwile nie musze zmieniac. Moze to jakies uplawy tyle ze to nie jest jakas wydzielina gestawa tylko raczej jak taki plyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień ma, termin porodu i coraz bardziej zaczynam się bać- a dokładnie tego czy zniosę ból i jak na niego zareaguję... Wcześniej byłam bardziej optymistycznie do tego nastawiona, ale od porodu mojej siostry strasznie się to zmieniło. Też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena ty tylko o sobie
kolezance leca wody a ty o sobie i o sobie. Spokojnie - usiadz to zatamoje wody - i dzzwon na pogotowie i pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, nie chcę Ci nic radzić bo mam za małą wiedzę... a to poważne sprawy. Ja bym pewnie wsiadła w taksówkę i pojechała się zbadać do szpitala, bo jeżeli to wody, to znaczy, że pęcherz płodowy jest nieszczelny a to zawsze zagrożenie dla dziecka. Atena - ja też mam 14 na plusie, z tego 4 kg w ostatnie 5 tygodni - dramat jakiś. I też się panicznie boję teraz, budzę się w nocy i spać nie mogę. Ale będzie dobrze, nie mamy możliwości się wycofać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja na twoim miejscu dzwonilabym na pogotowie i czym prędzej jechała do szpitala bo pewnie pękł pęcherz plodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jesli to sie sacza wody to na pewno tego nie przegapisz bo wód ni mozna powstrzymac..!!! a zdrugiej strony co innego moze sie dlugo saczyc ? bo na pewno nie zadna wydzielina...tylko wlasnie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi kolezanka pisze ze jak jej zaczely sie saczyc wody to byla 2 w nocy i zadzwonila do szpitala a tam jej powiedzieli ze na spokojnie ma sie spakowac i bez pospiechu przyjechac...to ta sie ogolila wszedzie, umyla włosy, wymodelowala, zrobila henne i pomalowala paznokcie :) wsiadla w samochod i przyjechala...i teraz zaczelo mnie zastanaiwac czy dziecko moze byc w brzuchu bez wód ? ze "na spokojnie" ma przyjechac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze każą bezzwłocznie przyjechac jesli wody chlusną na raz...ale jesli sie sącza to moze wlasnie nie trzeba panikowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala powodzenia, nie denerwuj się, trzymamy kciuki! Dałaś komuś swój nr telefonu? Jeżeli nie wyślij mi szybciutko na zebra1807 na wp.pl - napiszę do Ciebie i dasz znać co się dzieje, jakby cię zatrzymali, bo będziemy się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze na forum a tu widze cos sie dzieje... Mała spokojnie, jedz do szpitala, nie martw sie napewno wszystko dobrze ale zawsze lepiej jechac i to sprawdzic czy to wody, głowka do góry, trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala,pewnie juz jestes w szpitalu. Od poczatku saczenia, nawet nieznacznego wod musisz urodzic w ciagu 12h max, inaczej moze byc zakazenie wod plodowych i podadza tobie antybiotyk dozylnie, po co ci to. U mnie oba poprzednie porody rozpoczely sie wlasnie niewielkim przeciekiem wod, takim ze tylko troche majtki zamoczylo, i jasnorozowa wydzielina. W szpitalu zrobili szybki test, czy to sa wody, taki test troche jak ciazowy - dwie kreseczki, to wody, jak sa wody, to juz nie puszcza ze szpitala bez maluszka. Zerknelam do was tylko tak jednym okiem, bo tesknie za wami, nie dam rady czytac wszystkiego , dobrze, ze to zostanie w sieci, kiedys wszystko nadrobie. Opti jest w szpitalu ale nie wiadomo ila czasu tam bedzie kwitnac :( bo szyjka ani rusz. Ale chyba juz podali jej troche oksytocyny. Trzymam mocno za nia kciuki, jak i za inne dziewczyny. Nie wiem, jak ludzie maja po 6 czy po 8 dzieci (pracowalam kiedys z taka pania o 8ce dzieci), by my z 3ka padamy na ryj. Ale mam nadzieje, ze to wszytko tylko przejsciowe. Dobranoc wszystkim, czekam na kolejne dobre wiesci z porodowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zaczynam walkę z bezsennoscia biorac przyklad z Eli, troche i bezsennosc jak i to ze maz chwile temu pojechal do pracy a mi jakos spac sie nie chce. Ja panikuje podczas kazdej wizyty w toalecie ze np zaczna saczyc mi sie wody a tego nie zauwaze, ale jak juz ktos wspominal ich nie da sie za3mac, wolalabym jednak by mi chlusnelo i mialabym pewnosc. Mala-3mam kciuki! Dzis kolejne do rozpakowania Omka i Mala mi, no i wyglada na to ze Mala wiec 3mam mocno kciuki. Dzis czuje sie na wyspana mimo wczesnej godziny, poza tym jakos podejrzanie dobrze sie czuje. W nocy tylko zlana bylam cala potem,wycieralam sie wilgotnym reczniczkiem,utrapienie. Atena- u Ciebie termin za tydzien, a ja dzis naleze juz do przeterminowanych :P po poludniu bede dzwonic do swojej gin co robic w tej sytuacji, czy jechac na wizyte czy prosto do szpitala czy nadal czekac. Nie ukrywam rowniez sie boje,ale moze dlatego ze to strach przed nieznanym. Ale strach to tylko mysl, inne kobiety rodza wiec i ja dam rade :) Ela-3mam kciuki za Was :) mam nadzieje ze malenka jest grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pospałam Obudziłam sie o 3.30 i juz nie spie Prawdopodobnie zachce mi sie spac tak przed 7 a o 8 muszę wstac bo mam wizyte w szpitalu :( Juz to widze jak bede zmeczona Tam jeszcze z godzine bede musiała odczekac w kolejce Pewno kurcze zasne na stojaco A tak dobrze mi sie dzisiaj spało Tylko krótko:):) Malinówka witam w gronie przeterminowanych Ja sie dzisiaj dowiem kiedy mam sie zgłosic na wywołanie A moze mnie juz dzisiaj zostawia Wątpie:( Pewno bede sie musiała zgłosic po niedzieli Moj mały siostrzeniec był wczoraj w mcdonalds i dostal tam zabawke ktorej sie mega boi Jest taki smieszny Zasłania sie rączkami i zaczyna płakac jak ja widzi Az sie serce kraja Juz nie moge sie doczekac kiedy moja Dominiak bedzie tak fajna jak on:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam tabelke :) NICK...........WIEK......TERMIN....PŁEĆ...MIASTO.....PO R ÓD......IMIĘ. Misia 27............27......02.07.....DZ........Irl..mało....sn AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376.....20......07.07....DZ....dolnośląskie.. sn...Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84.........27......10.07.....DZ.....lubelskie... sn/cc... Zosia vivian2006.........27.....9.07.......DZ.....dolnośląski e........Antosia Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kraków...... sn...Klaudiusz Atena02...........27......14.07......DZ.......Kraków.... ..sn.....Liliana morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ....sn Mala_miii86.......25.....15.07......CH.......śląskie... ..sn/cc...Gracjan Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a kasztaanka.......27.....18.07.......DZ......UK........... .sn zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków....s n...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.....Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07.....DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka....30.....23.07......DZ......śląskie.. ....cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....CH........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....DZ.......Wrocław... ..cc/sn?...Pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... ..cc...Antoni agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Mała929...........19......27.07.....DZ......śląskie... ........sn....Julcia Szczęśliwe MAMUSIE NICK....wiek..płeć..miasto..TP...dzień...sn/cc..imię. ..waga...długość 1) Abecia...32...CH...W-wa...14.07...01.06..sn...Krzyś..1920 g..49cm 2) kocio-rybka...CH..zach-pom.04.07..28.06.........Karolek... 3100g 3) Anusiak....20..DZ....K-ce....27.07..29.06...Martynka..2960g. .53cm 4) Ela1974.....37..DZ....Fran....02.07....03.07..sn..Diana Maria..3440g 5) Balbina....27...CH...Cz-wa...10.07..04.07...cc...Maks...3400 g...55cm 6) Beatris....30...CH...kuj-pom..04.07...........cc..Ivo.....29 10g...52cm 7) MalaGosia69.27..CH...zach-pom..05.07..03.07....cc...Staś... 3460g.....54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz wypusiclam chłopaka do pracy ..w szlafroku nawet mu brame otworzylam bo cieplusio na dworze ze nic tylko na basen :) Nawet pojadłam troche sniadnaka i zajadłam jabłkiem :D przecież nie bede patrzec jak chłopak je :) Pomeczyla z 5 minut profosa i znowu jestemw łóżku ale z kompem i ipodem :) Kurde ciagle spoglądam na łózeczko i te mysli w głowie co by bylo gdyby w nim Natasza juz spała :) Każdą rzecz jaka robie staram sie robic po cichutku i przyzwyczajac sie :) ale jakos w naszej nowej sypialni wszystko sie tak niesie...za mało rzeczy tu mamy chyba :) chociaz nie wydaje mi sie no ale ostatnio jak chłopak kichnął czy zakaszlnął to miałam wrazenie ze sufit zaraz spadnie bo taki odgłos mega sie zrobil...a przeciez firnaki i zaslony są meble są kurde moze dywanik jak kpie to troche to zagłuszy :) Tak sobie mysle ze ta moskitiera fajna jest na łóżeczko bo ja mam taki baldachim z Ikei taki baardzo duzy i przykrylam nim cale łóżeczko i do srodka schowalam fotelik z przygotowanymi ubrankami dla małej i zakryłam łózeczko i tym sposobem nie bedzie nic zakurzone bo wszystko osiada na tym baldachimie :) Jak sobie pomysle ze to tuż tuż to az mnie jakis strach ogarnia..niby chce miec dziecko juz przy sobie...z drugiej strony chce miec to najzwyczajniejw swiecie za soboa (sam poród) ale tak na prawdę to wole moja samotność i niezależność chyba :) Po chwili i tak sobie mysle ze chce miec Nataszke juz obok siebie :D Ciekawi mnie tylko czy jak sie dziecko pojawi juz na swiecie to czy faktycznie zajmuje ono az tyle czasu ze tak rzadko bedziemy zaglądac na forum ???? kolezanka mi ostatnio pisala ze jej synek budzi sie tak co 3 godzinki na karmienie...i tak sobie mysle no to super bo ma 3 godziny spokoju, nakarmi i znowu 3 godziny spokoju...a ten maly ma moze 1.5tygodnia. a i tak jej nie widuje juz na kompie :) i mysle no to co ona takiego ma innego do roboty jesli jej dziecko spi ??? Taka Ela dla przykładu to ma miliony innych obowiazkow wiec jest zrozumiale...bo ma jeszcze meza i 2 corki :) nie wiem no tak sie zastanawiam tylko :) Dzis piatek tesciowie przyjezdzają...(oby nie ale jak muszą to nic nie zrobie) bo to na całe weekend ...ehh Mój dziadek od rana robi kolejne jakieś wino...ze też jemu sie chce... Chce juz do mojej mamki jechać ..a gdzie tam do niedzieli .. :) Piszcie diewczynki co tam u a Was bo mi brakuje waszych wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała trzymam kciuki, masz ten sam termin porodu co ja, też bym chciała żeby i u mnie się zaczoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Mam wieści od Malej929. W szpitalu stwierdzono, że to na szczęście nie wody, ale nadmiar wydzieliny śluzowej skumulowanej w szyjce macicy, stąd te dziwne dolegliwości. Zostawili ją jednak na obserwacji dzisiaj i ma nadzieję, że wszystko będzie w porządku i wypiszą ją jutro. Ja dziś się męczyłam z przerywanym co chwilę snem gdzieś do 3, a potem zasnęłam jak kamień i obudziłam się o 8. U nas upały więc w nocy gorąco było nieziemsko. Idę zjeść jakieś śniadanko, odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! jejku mała929 3mam kciuki za Ciebie i za inne dziewczyny, które na dziś mają zaplanowane cc. bardzo proszę o wprowadzenie "Mnie" do waszej tabeli :) NICK: iwetes, WIEK: 27, TERMIN: 19.07, PŁEC: dz, MIASTO: małopolska, PORÓD: sn, IMIĘ: Liliana? wczoraj chwaliłam się, że nie mam żadnego rozstępu a tu wieczorem po kąpieli mąż do mnie: "a co to koło tego pępka Pani wyszło? czyżby rozstęp?" no i mam :( powiedzcie czy Wy też macie przez ten ostatni okres ciągle jakieś upławy z pochwy? bo nie wiem czy ma mnie to martwic.po prostu od jakiegoś czasu po każdym siusiu mam takie białe plamienie- bez wkładki się nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni i bądź tu człowieku mądry kiedy tak naprawdę poród się zaczyna. przecież mała929 miała typowe sączenie wód płodowych! i jak tu się nie denerwowac że coś się przegapi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×