Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Asia lipcówka - gratulacje! Niech Ci córeczka da dużo szczęścia :) Dzisiaj też pewnie dołączy Aneczqa :) Super wiadomości. Ja odliczania do terminu nie robię, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że moja Mała go będzie respektować :) Teoretycznie zostało 5 dni, a co z tego wyjdzie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian 2) malinówka376.....20......07.07....DZ....dolnośląskie..sn. ..Aleksandra 3) vivian2006.........27.....9.07.......DZ.....dolnośląski e.....Antosia 4) sasetka84.........27......10.07.....DZ.....lubelskie... sn/cc... Zosia 5) Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kraków....sn... Klaudiusz 6) morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ....sn 7) Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a 8) kasztaanka.......27.....18.07.......DZ......UK........... .sn 9) zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn 10) JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n...Zuzia 11) iwetes...........27.......19.07......DZ......małopolska. ..sn..Liliana 12) ebudka...........31.....22.07......CH.......W-wa....... ..cc...Antoś 13) kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....sn 14)Kornelka_88.......23.....23.07.....DZ......Chorzów..... SN...Paulinka 15) przyszła mamuśka.34.....23.07....CH........opol.....cc.... Maks? 16) anik_82............29......24.07.....DZ.......Wrocław... ..cc......Pola 17) dżuczek...........29.....25.07......CH....Kraków....s n...Aleksander 18) agusia1985........26.....27.07.......CH......Płock... sn.....Łukaszek 19) Freuline ..........25 .....27.07...... DZ .....Śląskie ...SN....Natasza 20) Mała929...........19......27.07.....DZ......śląskie...sn. ...Julcia 21) kubolinka......32.....30.07......CH.....wielkopolska.CC...Ad rianek Szczęśliwe MAMUSIE NICK....wiek..płeć..miasto..TP...dzień...sn/cc..imię. ..waga...długość 1) Abecia...32...CH...W-wa...14.07...01.06..sn...Krzyś..1920 g..49cm 2) kocio-rybka...CH..zach-pom.04.07..28.06.........Karolek... 3100g 3) Anusiak....20..DZ....K-ce....27.07..29.06...Martynka..2960g. .53cm 4) Ela1974.....37..DZ....Fran....02.07....03.07..sn..Diana Maria..3440g 5) Balbina....27...CH..Cz-wa...10.07..04.07..cc...Maks...3400g. ..55cm 6) Beatris....30...CH...kuj-pom..04.07.......cc..Ivo.....29 10g...52cm 7)MalaGosia69.27..CH..zachpom..05.07..03.07..cc...Staś.. 3460g...54cm 8) Mala_miii86...25..CH...śląskie...15.07....08.07..cc...Grac jan..3700g....56cm 9) Omka.....33...DZ...W-wa.......08.07............cc....Oktawia ...2950g...54cm 10) Atena02...27...Dz...Kraków....11.07....sn....Liliana....326 0g...55cm 11)Kasia508...24..śląskie..19.07...11.07...sn....Julia. ..2880g...52cm 12) Moni17...27..CH ...Lubelskie 07.07....06.07...sn..Jaś..3460 g...55cm 13) Misia 27..27..Dz....Irlandia....... .02.07........13.07.....cc ..Dominika 14) asia-lipcówka..30.....DZ..śląskie....23.07......14.07....sn....... Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki dla kolejnej szczesliwej mamusi!!!! Superrr!!! Ja jutro o 8.00 kierunek szpital.Bedziemy wywolywac Antosie ;/ Boje sie. Czop odszedl dzis rano. Pobolewa dol brzucha,twardnieje. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarowanaaa - to ma oczywiscie swoje dobre strony...bo jesli nie beda jutro robic badan,a wystarcza im moje swieze,to moze wywolywanie zacznie sie jutro i moze jutro bede po wszystkim.I oby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pisze w imieniu zony jesteśmy na powiększa po podaniu oksytocyny. Są już regularne skurcze cos czujemy ze nasza Zuzia pojawi się dziś lub jutro na świecie. będę informował na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla kolejnej mamusi :) ja dzisiaj byłam na badaniach i u Pani cukrzycowej. Wszystko jest ok, teraz mam czekać na poród, na szczęście obyło się bez insuliny tylko sama dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyjechała huśtawka dla maluszka :) już jest złożona i fajnie działa. Mamy wszystko maluszek może się rodzić hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...malinowka ma moj nr,ale ona sama w szpitalu ... Hmmm...moze na maila podam Ci moja kom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivka - możesz przesłać, czekam ;-) Tylko obiecaj mi, że pójdzie Ci jutro szybko i sprawnie i będą same dobre wieści bo ostatnio jak mi misia pisała jak u niej poród postępuje to pół nocy przeryczałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinówka jest po badaniu, ma zdjęty balonik, bóle miała co 10 minut, jak się nic nie zmieni przez h to wraca a jeśli coś ruszy to wiadomo :) Monika woli wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lzy w oczach na samo wspomnienie tego co biedna przeszla. Eh...i jak tu sie nie bac. Nie rodze z mezem,chce sama tym razem. znam troszke siebie i wiem ,ze sama jakos latwiej sie spinam,mobilizuje... Modle sie,aby bylo szybciej i troszke lzej niz przy 1porodzie...bo tam z bolu meza pogryzlam po rekach,policzkach...blagalam,zeby mnie dobil,albo niech mnie kroja! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarowanaaa no właśnie cisza o cesarce, zdjęli balonik skurcze i bóle minęły. wróciła na oddział i czeka :( maskara jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowka poszla spac...zmeczylo ja to 6-godzinne spacerowanie - tak napisala... Mam nadzieje,ze juz niedlugo to sie skonczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia-lipcowka no to wielkie gratulacje, ale ladnie to tak przed kolejke sie pchac:) Zal mi Malinowki, brak slow jak mecza te dziewczyne, za reszte 3mam kciuki, widze, ze sie rozkrecacie laseczki, za chwile zostane tu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia lipcówka gratulacje:) Byłam u gina na ostatniej wizycie i wszystko z Paulinka w porzadku:) Wazy wedlug usg ok 2850 g wiec kolosem nie bedzie hehe:) ale lekarz mowi ze to tylko waga orientacyjna i moze byc tak ze bedzie wazyc nawet i z 3200 g, wszystko sie okaze:) teraz juz tylko rodzic, jak nie urodze do przyszlej soboty to potem w poniedzialek czyli 25 lipca wstawic sie w szpitalu na KTG. Oby tylko malutka zechciala pojawic sie wczesniej i nie dac sie mamusi meczyc na wywolaniu:D U nas byla okropna burza, polało strasznie, grad był i odrazu na podwórku duzo lepiej sie oddycha choc w domu dalej duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasetka głowka do góry, bedzie dobrze, dasz rade a potem juz tylko tuli tuli dzidzie:D dziewczyny jak byłam dzis na tej wizycie to udalo sie zrobic Malutkiej piekne zdjecie gdzie cala buzke nam pokazala:) przez cala ciaze nie bylo widac na zadnej fotce tak dokladnie:) nie moglam przestac na nią patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie chociaż tu można wyrazić bez skrępowania swój strach i obawy co do porodu i w ogóle i nikt nie powie że ci już odbija palma albo coś w tym rodzaju,któraś z was pisała o tym że tel się do niej urywają do mnie tez niestety i już mam tego naprawdę dość na początku było mi jakoś miło i śmieszyło że ktoś pod byle pretekstem dzwoni a potem pytanie a co tam słychać kiedy rodzisz? i w kółko jak się czujesz może jedz do szpitala i sprawdź czy wszystko z dzieckiem w porządku i takie tam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×