Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Vivian2006 dobrze kombinujesz z tymi obiadkami! Ja zastanawiam się jak kuchenne święta uszykuję. Bo czasem mnie mdli od kanapki... Podzieliłyście się już radosnymi wiadomościami z rodziną? My czekamy do wigilii. Mam nadzieje że mnie tylko mdłości nie zdradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak najlepiej zostac przy oliwce Mysle ze ja nie bede miec z tym problemu Zadna z moich sióstr ani mama nie ma rozstępów a to jest chyba dziedziczne Trzymajcie sie cieplo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nie chcę Was straszyć ale czytałam, że jednak mają podwyższyć VAT na ubrania i buty dziecięce z 7% do 23%. A jeszcze tak niedawno oglądałam jakiś program ekonomiczny poświęcony temu problemowi i wypowidał się ekonomista, że napewno od 2011 roku nie bedzie podwyżki. A tu wczoraj czytam i oczom nie wierzę. Jeszcze się łudzę, że może to nieprawda.... A Wy co o tym myślicie- może warto kupić troche ubranek w grudniu? Ale czy to nie za wcześnie- ogólnie zawsze stałam na stanowisku, że wcześniej niż w 6 miesiącu nie będę robić zakupów dla dziecka. Zmieniając temat- ja narazie smaruję się balsamem Garnier. Nawet ładnie nawilża, ale wkrótce planuję zakup balsamu Mustella. Słyszałam o nim bardzo dobre opinie, jedynym minusem jest cena. Ale chyba się skuszę i wypróbuję. Też słyszałam, że to czy ma się rozstępy jest uzależnione genetycznie, Np. u mojej siostry w wieku dojrzewania pojawiło się kilka na biuście i na pupie, a ja nie mam ani jednego. Jeśli chodzi o seks, to mam tak jak większość z Was - libido na poziomie -100;) Ale mąż jest wyrozumiały- zobaczymy jak długo;) Mdłości- już od 3 dni czuję sie lepiej i mogę powiedzieć, że nie męczą mnie tak jak do tej pory. Na szczęście miałam je wieczorami, więc mogłam normalnie chodzić do pracy i nie wydać się z tym, że jestem ciężarówką;) Szefów powiadomię ok. połowy stycznia. I jeszcze raz mam dowód na to jak różne są organizmy...Moja siostra ma termin na 20 czerwca;) i ona wymiotowała non stop, a ja miałam tylko jeden epizod;) Nie zamęczam Was już;) trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lipcóweczki, jestem od wczoraj na zwolnieniu lekarskim do 4 stycznia. Potem zobaczymy czy wrócę do pracy czy dopiero po macierzyńskim. Ciąże mam wysokiego ryzyka dlatego mój lekarz woli żebym siedziała w domku :) Witaminy- biorę feminatal 400 + DHA no i folik. Seks- nie mam ochoty i siły :( no i nie mogę lekarz zabronił Jakoś nie mogę się w domu za nic zabrać, nic mi nie idzie ani sprzątanie ani gotowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:)kilka stronek wcześniej pisałam o moim krwiaku:(nadal muszę leżeć i nadal jestem na lekach tydzień temu byłam u mojej gin i serduszko bije,dzidziuś się rozwija wszystko ok ale krwiak jest nadal duży:(jestem dobrej myśli i mam nadzieje że wszystko będzie dobrze...myśle że moge wypełnić ankiete a więc: NICK : WIEK: OST/MIESI. TERMIN SKĄD JESTEM Asiula2323..........23..........11.10............18.07.........pomorskie Pozdrawim ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcóweczki, uaktualniłam tabelke o Asiule2323. NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974.............36..........23.09.........02.07...... francja Misia 27.............27........ 25.09.........03.07.......małopolska stokrotkaa84......26.........27.09.........04.07.......ma zowsze aluisa25..............26........27.09.........04.07...... ..świętokrzyskie xAneczQax.........24.........29.09.........05.07........ śląsk vivian_2006........26.........02.10.........09.07........ dolnośląskie lyre..................28..........03.10........10.07..... ..Beara balbiina.............26.......... 03.10........11.07........śląskie Rosa78..............32..........06.10 ........13.07 .......małopolska kasztaanka.........26.........06.10.........13.07........ anglia susi1978............32..........07.10.........14.07...... . śląskie Morelka22..........25..........08.10.........15.07....... śląskie Atena02............26..........06.10.........15.07....... .małopolskie Justa_010101.....24 .........08.10.........15.07 ........śląskie callaa...............25..........08.10.........15.07..... ....podlaskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie rubina...............32..........................16.07... ...dolnośląskie Asiula2323..........23..........11.10............18.07... ......pomorskie nowamary..........25..........13.10.........20.07........ lubelskie mak82...............28..........16.10.........21.07...... .wielkopolski karolina2207.......23..........20.10.........26.07....... .. śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja do Was dołączę jeśli można :) Termin według USG mam na 14 lipca :) Póki co od wczoraj jestem na zwolnieniu lekarskim, bo złapałam jakieś paskudne przeziębienie, lekarz przepisał mi antybiotyk :0 podobno bezpieczny w ciąży, niemniej ja i tak bardzo się stresuję, no ale jeśli lekarz twierdzi, że antybiotyk bezpieczniejszy od infekcji i gorączki, to trzeba się tej wersji trzymać, bo co innego pozostaje? Pozdrawiam wszystkie przyszłe lipcowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena02- tak odnośnie ciuszków to nie wiem jak wy dziewczyny ale ja przyznaje się ,ze większość ciuszków kupuje w tzw . odzieży używanej , a ostatnio nawet nie ja bo nie mam za dużo czasu tylko moja ciocia chodzi i znosi mi śliczne ciuszki jak uda się to nawet za symboliczną złotówkę , dużo rzeczy dostałam od siostry wiec generalnie mało kupuje w sklepach .Oczywiście kupiłam malej kilka ślicznych ciuszków zaraz na po urodzeniu ale niestety już 2 tygodnie później okazały się za małe ;)więc po co przepłacać ;) Pamiętam minę teściowej jak powiedziałam ,że kupuje w takich sklepach , no niestety miała inne zdanie na ten temat ;) ale już teraz zmieniła go widząc jak wnusia rośnie szybciutko i co niektórych ubranek nawet nie zdąży raz ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry lipcoweczkom. Dzis bylam po raz pierwszy na usg, myslalam, ze to juz bedzie genetyczne, bo termin z OM mam 11 tyg 2 dni. Ale lekarz obejrzal dzidzie, i powiedzial, ze pewnie mialam bardzo pozno owulacje, bo dzidzia i cala reszta wygladaja na 2 tygodnie mniej. Wiec mam wrocic za 2 tygodnie. Ale juz widzialam swoje malenstwo, wiem, ze nie sa to trojaczki (ufff, jaka ulga), serce bilo jak dzwon, lozysko na miejscu, generalnie wszysttko na razie wyglada na OK. co mnei ogromnie podbudowalo. Myslelismy , ze powiemy wszystkim po usg genetycznym, wiec data oficjalnego ogloszenia przesuwa sie o 2 tygodnie. Tez nie wiem, jak ja te swieta przygotuje, bo nie mam sily na nic, i sam widok kuchni mi o mdlosci przyprawia. MIlego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! Mam na imie Beata. Mam 29 lat. od jakiegos czasu czytam forum ale wczesniej nie mialam odwagi napisac. czytalam od poczatku i sledzilam wasze historie.. chcialabym do Was dolaczyc i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie. OM 05.10. takze teraz leci 10 tydzien. jesli chodzi o termin porodu to wg OM 12 LIPCA, potem wg usg 10 LIPCA a ostatnio nawet 6 LIPCA.. woj. kujawsko-pomorskie. ostatnie usg mialam robione 8 grudnia, wczesniej 1 grudnia widzielismy z mezem i slyszelismy bijace serduszko. Jestem szczesliwa. Jedyny mankament to mdlosci i wymioty ktore mecza mnie 24h/dobe. Przez te mdlosci waze slabe 46 kg(normalnie ok 48kg, a te dwa kilo naprawde daje roznice). Do tego bole glowy, glownie potylicy.. Wciaz tylko leze, slabo mi i jak trzeba to biegam miedzy sypialnia a lazienka.. Mam nadzieje ze najpozniej za pare tygodni mi to minie bo juz nie wytrzymuje. To moja pierwsza ciaza, wiec wszystko dla mnie jest nowe.. Licze na doswiadczenie, opinie i wypowiedzi tych kobiet, ktore cos juz na temat ciazy wiedza, to fajnie posluchac kogos doswiadczonego. Postaram sie pisac codziennie o ile fizycznie dam rade. Pozdrawiam was i zycze milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatris81 w naszym gronie, ja w sumie też niedawno dołączyłam:D Ile mają wasze dzidzie z ostatniego USG, ja miałam moje dwa tyg temu i fasolka była malutka, bo zaledwie 5,4mm więc położna stwierdziła, że owulacja musiała być poźniej. Ale jakoś mi ciężko w to uwierzyć skoro cały rok miałam regularne okresy, co 28 dni. Ciekawa jestem jak duża może być fasolka teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasztaanka! om: 05.10., cykle co ok 30-31 dni, moje malenstwo 8 grudnia mialo "az" 26mm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ostatnia miałam 6.10, więc podobnie bardzo. Chce sie umowic na USG za tydzien, jak bede w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie szczęśliwe przyszłe mamusie, cieszę się że mogę do Was wreszcie dołączyć! Jestem w 5 tygodniu ciąży i nadal nie mogę w to do końca uwierzyć, staraliśmy się z mężem od ponad roku, okazało się że mam problemy z zajściem i na dzidziusia trzeba bedzie długo poczekać. Byłam tuż przed rozpoczecieciem leczenia hormonalnego aż tu nagle 2 cudowne kreseczki! Jestem taka szcześliwa! Byłam juz na usg ale nie było jeszcze widać, teraz wybieram się w przyszłym tygodniu, nie mogę się doczekać żeby zobaczyć bijące serduszko mojego dzieciątka. Życzę Wam wszystkim, Drogie Mamusie wszystkiego dobrego na te kolejne miesiące pełne cudów... Pozdrawiam NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974.............36..........23.09.........02.07...... francja Misia 27.............27........ 25.09.........03.07.......małopolska stokrotkaa84......26.........27.09.........04.07.......ma zowsze aluisa25..............26........27.09.........04.07...... ..świętokrzyskie xAneczQax.........24.........29.09.........05.07........ śląsk vivian_2006........26.........02.10.........09.07........ dolnośląskie lyre..................28..........03.10........10.07..... ..Beara balbiina.............26.......... 03.10........11.07........śląskie Rosa78..............32..........06.10 ........13.07 .......małopolska kasztaanka.........26.........06.10.........13.07........ anglia susi1978............32..........07.10.........14.07...... . śląskie Morelka22..........25..........08.10.........15.07....... śląskie Atena02............26..........06.10.........15.07....... .małopolskie Justa_010101.....24 .........08.10.........15.07 ........śląskie callaa...............25..........08.10.........15.07..... ....podlaskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie rubina...............32..........................16.07... ...dolnośląskie Asiula2323..........23..........11.10............18.07... ......pomorskie nowamary..........25..........13.10.........20.07........ lubelskie mak82...............28..........16.10.........21.07...... .wielkopolski karolina2207.......23..........20.10.........26.07....... .. śląskie Szczęśliwa przyszła mama!...30....15.10....29.07.......Irlandia/Navan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szczesliwa przyszlom mame Fajnie ze dolaczylas bo ja tez bede rodzic w Irlandi Tutaj jest troszke innaczej niz w Polsce tak ze bedziemy sie mogly wymieniac doswiadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcoweczki kochane powiedzcie mi jak wygladacie w ciazy??? Bo ja naprwade promienieje i jakos tak wyladnialam i wysmuklalam i czuje sie tak bardziej kobieca Słyszalam ze to na chlopczyka ale nie wiem czy w to wierzyc Ogólnie śmigam w pracy praktycznie jak dawniej tylko nic ciezkiego nie podnosze Mdlosci juz mi przeszły Czasem tylko mi troche nie dobrze Co do kupowania ubranek to jeszcze nie mam na to ochoty bo nie chce zapeszac Zreszta kolezanki juz mi wszystko obiecaly dac Mam to szczescie ze ostatnia zaszlam w ciaze I nie mam przed tym zadnych oporów Wozek łóżeczko fotelik ubranka praktycznie wszystko dla chlopczyka i dziewczynki Ale znajac mnie pewno jak wypatrze ladny wozek albo lozeczko to nie wytrzymam i wszystko kupie Tak ze postanowilam jeszcze o tym nie myslec do 6albo7 miesiaca Jedyne co mnie nurtuje to imie dla mojej fasolki Oj to bedzie problem naszczescie przedemna jeszcze duzo miesiecy Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIlego dnia wszystkim Witam serdecznie na topiku nowe mamy. Misia, no to ciesz sie, ze super wygladasz i porob sobie duzo zdjec :). A czy to na chlopca, to watpie, bo mi wszyscy w 2ch poprzendnich ciazach mowili, ze swietnie wygladam, mialam super wlosy i cere, a byly to dziewczynki. Obecno osobiscie nie moge na siebie w lustro patrzec, jestem jakas taka zgarbiona od tych mdlosci jak Baba Jaga, wlosy fatalne, lupiez lepiej nie mowic, cera tez niby lepsza ale taka sobie, skora sucha i wszedzie sie luszczy, i co wiecej, nie mam w ogole zadnych sil by cos ze soba zrobic. Od chyba tygodnia mobilizuje sie, zeby przyciac paznokcie u stop i nie moge za to sie zabrac, bo zazwyczaj to robie wieczorem po kapieli, a obecnie wieczorem jestem taka padnieta, ze ledwo mam sily by sie umyc. Wczoraj sie dowiedzialam, ze moja kolezanka i sasiadka jest tez w ciazy ma termin poltora miesiaca po mnie. Wlasnie teraz lezy plackiem albo wymiotuje. Piekny okres, nie ma co. Ide ogarniac dom i dzieci. Kosz do prania trzeszczy w szwach, dzieciom trzeba przystrzyc paznokcie i starszej grzywke, bo wlazi w oczy. I na bazar trzeba isc, by cos kupic do jedzenia. Trzeba, trzeba, trzeba... Marze, jak dozyje, zeby wyslac dzieci na kolonie, a sama pojade z mezem gdzies nad morze, poloze sie w szezlongu i bede lezec calymi dniami, i zeby mi tylko jedzenie na tacy przynosili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa przyszła mama! - Gratuluję!!! Sama wiem co to czekać ..... i czekać. Tym bardziej te dwie kreseczki później cieszą :) I rozumie że 5 tydzień to wiek dzidziusia a nie lekarski tydzień? Pozdrawiam Też zaktualizuję listę o swoje 8 tygodni :) NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974.............36..........23.09.........02.07...... francja Misia 27.............27........ 25.09.........03.07.......małopolska stokrotkaa84......26.........27.09.........04.07.......ma zowsze aluisa25..............26........27.09.........04.07...... ..świętokrzyskie xAneczQax.........24.........29.09.........05.07........ śląsk vivian_2006........26.........02.10.........09.07........ dolnośląskie lyre..................28..........03.10........10.07..... ..Beara balbiina.............26.......... 03.10........11.07........śląskie Rosa78..............32..........06.10 ........13.07 .......małopolska kasztaanka.........26.........06.10.........13.07........ anglia susi1978............32..........07.10.........14.07...... . śląskie Morelka22..........25..........08.10.........15.07....... śląskie Atena02............26..........06.10.........15.07....... .małopolskie Justa_010101.....24 .........08.10.........15.07 ........śląskie callaa...............25..........08.10.........15.07..... ....podlaskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie rubina...............32..........................16.07... ...dolnośląskie Asiula2323..........23..........11.10............18.07... ......pomorskie nowamary..........25..........13.10.........20.07........ lubelskie mak82...............28..........16.10.........21.07...... .wielkopolski karolina2207.......23..........20.10.........26.07....... .. śląskie Szczęśliwa przyszła mama!...30....15.10....29.07.......Irlandia/Navan kubolinka ..........31..........23.10...........30.07........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie nowe lipcoweczki. umnie bez zmian lerzenie , bol brzuszka takie klocia ,zaparcia nadodatek nawala mi klawiatura i nie moge pisac przerywa mi albo literki nie wszystkie wchodza i sie denerwuje asiulka ja tez ma krwiaka wielkiego . mam nadzieje ze sie juz zmniejszyl wizyta 15.12 ja biore luteine 2 razy dziennie i duphaston 2 razy dziennie na zmiane z luteina . i mam kolejne 20 zastrzykow w brzuchol. ogolnie wygladam tak samo , nawet schudlam 3 kg ale do 20 tc to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... :)) Witajcie kolejne przyszłe mamy. Pospałam ja do 9.30,bo dziecie me wyrozumiałe oglądało bajkę w łóżku ;) Mąż w pracy,a my laba. Wieje,leje...ciapa,temp na plus i błoto :) Oby do Świąt,potem juz z górki. Jak rok się skonczy to juz blizej do tej wiosny dla mnie się robi. Jakoś szybciej potem leci. Wiosny doczekac się nie moge.Szczególnie dlatego,ze w ogrodku kwiatowym przed domem wsadziłam wiele nowych cebulek kwiatów,sadzonek...Uwielbiam to robic. Ale tak mysle ,ze o warzywnym w tym roku moge zapomniec. Nie wyobrazam sobie plewienie co chwilę z brzuchem. Pomidory wsadze,ogórki posieje i koperek.Finito. Zadnych marchewek,pietruszek,cukinii i innych ;) Młoda z dziadkiem wędzi szynkę i kiełbache . Zawsze sami wędzimy na święta. W pon.odbieram wyniki.(cukier,mocz,morfologia,WR),a w srode toxoplazmozowe.Za WR i toxo zapłaciłam 80zł ;/ reszte miałam na skierowaniu...kosmos. W srode idę na fasolkę popatrzec ,jak się miewa. W glowie mi sie kreci,oddechu jakos brak chwilami. Ubranka?Sporo mam po Amelce.Jak sie trafi dziewuszka ,to w zasadzie nic nie kupuje nowego,bo mam full. Wozek new bede chciala na pewno.Moje po Amelce wiele przeszzły i nie za bardzo. Łozeczko mam ,wszystko mam. Tesciowa podała mi pierogów z kapustą i ruskich.Bedziemy jesc i jesc. Obiad na dzis mam z głowy ;)i kolacje tez. Ela - ale marzenia...tylko kiedy ten szezlong i drinkki :) w ciszy? Oj... No ,to sie rozpisałam. Uciekam odkurzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974.............36..........23.09.........02.07...... francja Misia 27.............27......... 25.09........03.07.......małopolska stokrotkaa84......26..........27.09........04.07.......ma zowsze aluisa25.............26..........27.09........04.07.......świętokrzyskie xAneczQax.........24..........29.09........05.07.......śląsk vivian_2006........26..........02.10........09.07.......dolnośląskie lyre..................28..........03.10........10.07..... ..Beara balbiina.............26.......... 03.10........11.07........śląskie Beatris81...........29..........05.10........12.07........kuj.-pomorskie Rosa78..............32..........06.10 ........13.07 .......małopolska kasztaanka........26..........06.10.........13.07.......anglia susi1978............32..........07.10.........14.07...... śląskie Morelka22..........25..........08.10.........15.07.......śląskie Atena02............26..........06.10.........15.07........małopolskie Justa_010101.....24 .........08.10.........15.07 ........śląskie callaa...............25..........08.10.........15.07..... ....podlaskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie rubina...............32..........................16.07... ...dolnośląskie Asiula2323..........23..........11.10............18.07... ......pomorskie nowamary..........25..........13.10.........20.07........ lubelskie mak82...............28..........16.10.........21.07...... .wielkopolski karolina2207.......23..........20.10.........26.07....... .. śląskie Szczęśliwa przyszła mama!...30....15.10....29.07.......Irlandia/Navan kubolinka ..........31..........23.10...........30.07........wielkopol ska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny! zmienie troche temat bo calkiem niedawno moja siostra podala mi tego linka: http://www.pro-test.pl/article_article/60853,0/_Pro_Test+przeciw+sk%C5%82adnikom+kosmetyk%C3%B3w+zaburzaj%C4%85cym+gospodark%C4%99++hormonaln%C4%85.html tam też znajdziecie(na dole) liste 17 szkodliwych skladnikow.. nie bede sie rozpisywac, radze jednak przejrzec swoje kosmetyki i te co maja 2-3 i wiecej z tych skladnikow po prostu wyrzucic.. malo tego, nie zdziwcie sie jak znajdziecie ktorys w kosmetykach dla dzieci, bezpiecznych niby juz od 1 roku zycia czy w kosmetykach dla kobiet w ciazy.. jestem przed zakupem balsamu na brzuch i piersi i na pewno pojde do apteki i to z wydrukowana lista tych wlasnie skladnikow i dobrze sprawdze sklad.. jak sie o tym dowiedzialam i zaczelam sprawdzac swoje kosmetyki to normalnie szok! napiszcie prosze co o tym myslicie i jak tam Wasze inspekcje kosmetykowe.. ktore Wasze kosmetyki sa bezpieczne a ktore na maxa szkodliwe.. co Was najbardziej zaskoczylo??? ta strona jest bardzo ciekawa, jest duzo informacji o zabawkach dla dzieci, wozkach, szkodliwych smoczkach itd. okazuje sie np. ze wozki zawieraja szkodliwe materialy i substancje nawet te bardzo drogie!doszlam do wniosku ze najlepiej odkupic po kims wozek z pewnego zrodla, bo po jakims czasie material sie przewietrzyl, cos tam wywietrzalo czy sie zneutralizowalo.. dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, uzupełniam tabelkę o siebie NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974.............36..........23.09.........02.07...... francja Misia 27.............27......... 25.09........03.07.......małopolska stokrotkaa84......26..........27.09........04.07.......ma zowsze aluisa25.............26..........27.09........04.07...... .świętokrzyskie xAneczQax.........24..........29.09........05.07.......ś ląsk vivian_2006........26..........02.10........09.07.......d olnośląskie lyre..................28..........03.10........10.07..... ..Beara balbiina.............26.......... 03.10........11.07........śląskie Beatris81...........29..........05.10........12.07....... .kuj.-pomorskie Rosa78..............32..........06.10 ........13.07 .......małopolska kasztaanka........26..........06.10.........13.07.......a nglia susi1978............32..........07.10.........14.07...... śląskie Morelka22..........25..........08.10.........15.07....... śląskie Atena02............26..........06.10.........15.07....... .małopolskie Justa_010101.....24 .........08.10.........15.07 ........śląskie callaa...............25..........08.10.........15.07..... ....podlaskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie rubina...............32..........................16.07... ...dolnośląskie Asiula2323..........23..........11.10............18.07... ......pomorskie nowamary..........25..........13.10.........20.07........ lubelskie mak82...............28..........16.10.........21.07...... .wielkopolski karolina2207.......23..........20.10.........26.07....... .. śląskie anik_82.............28..........17.10.........26.07.........dolnośląskie Szczęśliwa przyszła mama!...30....15.10....29.07.......Irlandia/Navan kubolinka ..........31..........23.10...........30.07........wielkopol ska u mnie już naprawdę całkiem dobrze. mdłości jeśli są to niewielkie, nie wymiotuję, choć nadal na wiele potraw nie mam ochoty (wędliny!). za to dzisiaj wysłałam męża do kfc po twistera, tak mnie naszło (może to mój piąty w życiu, bo przez ostatnie 15 lat byłam wegetarianką;)) po mnie już można poznać, że jestem w ciąży. zaokrągliłam się tak ogólnie, urosły mi piersi (nie narzekam!). ciekawe kiedy szefowa się domyśli, najkorzystniej byłoby jej powiedzieć dopiero w lutym ale może się nie udać. zamówiłam na allegro mustellę, przywiozłam trochę gazet i książek o ciąży i niemowlęctwie. no i szukam fajnych pomysłów na pokój dziecięcy ale na razie nic mi się nie podoba. wczesną wiosną chciałabym już go urządzić żeby nie malować i tapetować ścian z wielkim brzucholem. ja chyba letnie ciuszki na 56 kupię jeszcze w tym roku, będę miała ubranka od koleżanek ale raczej cieplejsze, bo dzieciaki z września/listopada. w wigilię powiemy obu rodzinom, mamy już książki dla dziadków ("być babcią" i "być dziadkiem" - gorąco polecam!) z fotką maleństwa. to tyle, trzymajcie się dziewczyny. pozdrawiam was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, Dzis jestem zdechla jak nigdy a mdli mnie tez strasznie. To chyba jest jakies psychologiczne, mialo mnie juz przestac przeciez mdlic w okolicach 12 tygodnia, ale skoro z usg wyszlo, ze ciaza o 2 tygodnie mlodsza, to mdli dalej nieziemsko. Zgadzam sie w calej rozciaglosci, ze kosmetyki trzeba zweryfikowac. Osobicie sie pocieszam, ze skoro uzywam w zasadzie 3 kosmetyki: mydlo naturalne z lawenda do mycia, krem do twarzy Clarinsa, a o tym Clarinsie to trabia ze to najbardziej polecany i bezpieczny w ciazy. Kosztuje drogo, a nie lubie go, bo mam wrazenie, ze ten krem sam po sobie, a cera sama po sobie, nie wchlania sie i nie widze jakichs rewelacyjnych efektow jak za ta cene. No i szampon do wlosow bio z ekstraktem z szalwii. Ten szampon to tez straszny, bo sie prawie nie mydli, wlosy po nim jak siano, ale sobie powiedzialam, ze jak w ciazy go nie wykoncze, to bez ciazy tym bardziej nie wykoncze i wyrzuce, a szkoda. To wiec tylko 3 kosmetyki, to chyba sie nie zatruje. Tez uwazam, ze te wszystkie nowe plastyki, mebelki i sprzety dla dziecka warto kupic wczesniej i dobrze wywietrzyc. Osobicie nic nowego mi nie grozi, wszystko mam po starszych dzieciach. I nawet na zakupy zadne sie nie wybieram. Bo nienawidze tak w ogole po sklepach chodzic. Co do dziadkow, to mamy tylko tescia i moja mame, tescia to bedzie 8my wnuk, wiec chyba nie sprawi juz to na niego ogromnego wrazenia. A moja mama, to bedzie jej 4ty wnuk, wiec tylko westchnie, ze po co mysmy sobie takie galery wymyslili z tyloma dziecmi. Vivian, i tak podziwiam, ile chcesz w tym ogrodku nasadzic. My w tym roku mielismy az 6 krzakow pomidorow, i tyle sie nameczylismy z podlewaniem 2 razy dziennie w to piekelne lato, a plony byly pozal sie Boze, wiec powiedzielismy sobie, ze w przyszlym sezonie zadnych pomidorow. Pietruszka i koperek i wsio. Balbiina, bardzo cie podziwiam nadala za te zastrzyki. Trzymaj sie mocno i miejmy nadzieje, ze ty dzielnie zwalczysz wszystkie dolegliwosci. ide ukladac dzieciaki Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja szczerze mówiąc nie szaleje z kosmetykami, tzn. uzywam tego, czego uzywałam. dołożyłam tylko krem na rozstępy musteli, choć i tak nie wierzę, że się nie pojawią. używam tego samego żelu pod prysznic, szamponu, odżywki, normalnie robię makijaż. nie wariujmy, nic nie stanie się dziecku jeśli zrobimy hennę i zafarbujemy włosy. zaniedbana kobieta = niski nastrój. a to na pewno żadnemu dziecku nie służy. nie dajmy się zwariować, ja dzisiaj robię chińszczyznę bo mam ochotę na ostre. nie jem tylko surowego mięsa i ja oraz produktów z niepasteryzowanego mleka (w sumie przed ciążą też nie jadłam). pozdrawiam i dużo zdrowego rozsądku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek, a raczej dobry wieczorek :) vivien sporo zapłaciłaś tylko za te 2 wyniki bo ja za wszystkie dałam w sumie 71 zł ( morfologia - 8 zł, cukier - 4,50 zł, mocz - 4,50 zł, WR - 6 zł, Toxo - 48 zł) Jeszcze muszę zrobić grupę krwi co bedzie mnie kosztowalo 27 zł Co do kosmetyków to też stosuję wszystkie te same co do tej pory, w sumie prawie sie nie maluję ale ja mam tak zawsze.Poza tym łupież moi zniknął a cera w miarę, na powiece zaczęło mi sie coś robić ale potarłam złotem i przeszło po kilkunastu godzinach. Poza tym czuję się nie najgorzej chyba sobie przyszły sezon daruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi kawałek wypowiedzi wcięło Vivien ja tak jak Ty uwielbiam pracę w ogródku przy kwiatach i warzywach ale przyszły sezon chyba sobie daruję z wiadomych przyczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,60860/Lista%20kosmetyk%C3%B3w.html przecież na tej liście jest ta wspominana przez was mustela czy jak jej tam. Trzeba by było wszystko wyrzucić i smarować się chyba masłem albo oliwą z oliwek. Powiem szczerze że używam sporo kosmetyków z tej listy a przejżałam ją tylko po łebkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
callaa - hm...no tyle zapłaciłam ;/ z tym ,ze na kartce,ktora mam od doktora miałam podkreślone toxo dwie. (Sa jakies dwa rodzaje?) No nie wiem...pobrała krwi na oba i za oba płaciłam. Tez stosuje to ,co wczesniej... Dokupiłam tylko Neutrogeny balsam do ciała,bo mam wysuszoną mocno,a Neutrogena wogole dobrze na mnie działa. Oprócz tego normal makijaż ,jak gdzies poza dom sie ruszac mam. Włosy tez na cacy. Chyba,ze w domu siedze ,to luzik...dresik,opaska na włosy ,bez make-upu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivien chodzi Ci o Toxoplazmozę igg oraz igm to ja włąśnie za te 2 dałam 48 zł, ale każde laboratorium może mieć swoje cenniki. Przecież chleb w różnych krańcach PL nie kupisz w tej samej cenie. A na tej stronie jest też lista kosmetyków bezpiecznych, ale myślę że nie ma co wariować z tego powodu bo i tak nie da sie uniknąć wszystkich niebezpieczeństw. Słuchajcie a w ciąży nie ma przeciwskazań do depilacji woskiem? bo ja taką metodę właśnie stosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×