Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

ebudka, ja na wszelki wypadek mam spakowana w torbie :) chodziło mi o to, że jeśli ktoś się uprze, że bardzo tego nie chce, to chyba nie mogą go do tego zmusić. Ja myślę, że lepiej zastosować i mieć psychiczny luz w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie podczas porodu sie kazda ze..a, nie mialam zadnej lewatywy i podczas 2ch porodow nic takiego sie nie zdarzylo. Lewatywa jest bardzo jednak nieprzyjemna. Osobiscie mam w nosie, jakich estetycznych doznan dostarcze lekarzom i poloznym w trakcie porodu, oby tylko porob przebiegal z minimalnymi nieprzyjemnymi doznaniami dla mnie, ot taka ze mnie egoistka ;). Pani Agrawal zreszta pisze, ze wiekszosc kobiet odczuwa koniecznosc zachowania sie w sposob zdeterminowany normami kulturowymi i w zwiazku z tym wstydzi sie reakcji wlasnego ciala. Kobiety przepraszaja za wydawane dzwieki, za zbyt dlugo trwajacy porod, za nieodpowiednie zachowanie. Jednak jesli kobieta czuje sie podczas porodu bezpiecznie, nieskrepowanie, uswiadamia sobie, ze moze byc soba - takie nastawienie bardzo pomaga w plynnym postepie porodu. I tego trzeba chyba sie trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dla lekarzy i położnych takie "wypadki" to chleb powszedni więc nimi nie trzeba się aż tak przejmować a dyskomfort własny jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepoprawna optymistka - masz rację, z tego co wiem, to w tej chwili nie przymuszają ani do golenia ani do lewatyw ani do nacinania krocza ;-) Z tego co słyszałam przymuszają za to, do zrobienia kupki po porodzie zanim się wyjdzie ze szpitala ;-) Parę dziewczyn już mnie uprzedzało, że jak zostanę zapytana o to, czy oddałam stolec to mam powiedzieć że OCZYWIŚCIE bo inaczej zatrzymają w szpitalu do czasu aż się będzie miało to za sobą (z obaw, że mogę przy tym popękać szwy). Dobrym przyjacielem więc są czopki glicerynowe które w razie czego ułatwią sprawę ;-) Co do lewatywy to zamierzam poddać się temu zabiegowi normalnie w szpitalu. Nie sądzę abym nawet jak zakupie sobie zestaw do domu, to że jak przyjdzie co do czego i mnie "weźmie" to będę uważała to za sprawę priorytetową i będzie mi się chciało w takie rzeczy bawić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do aktualnej tabelki chyba nikogo nie urazimy aktualizując ją, zawsze można się dopisać a będzie bardziej wiarygodna NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WAGA...WZROST. ebudka...31...27.07.11...CH...W-wa... cc... chyba, że któraś ma inny pomysł na nią, nie wiedziałam co z datą porodu bo Abecia już mogłaby wpisać datę a my termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudka, wyslałam maila z nr tel. Ja oczywiście bezsenność.....ech mam juz jakieś porąbane sny, że rodzę ale syna, albo zapis ktg robią mi na kapuście....Zaczynam miec schizy czy z małą wszystko ok...dobrze, że już niedługo koniec tej ciązy bo wyjątkowo mnie zmęczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WAGA...WZROST. kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie........ ebudka...31...27.07.11...CH...W-wa... cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WAGA...WZROST. kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn ebudka...31...27.07.11...CH...W-wa... cc... Dopisalam jak chce wyrzucic malego z gniazdka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WA GA...WZROST. kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn ebudka...31...27.07.11...CH...W-wa... cc.. Omka...33.....8.07.11....DZ....W-wa.....cc...Oktawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WA GA...WZROST. kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn ebudka...31...27.07.11...CH...W-wa... cc.. Omka...33.....8.07.11....DZ....W-wa.....cc...Oktawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wpisujmy sie jak poprzednio, wedlug daty porodu NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WA GA...WZROST. Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn Omka...33.....8.07.11....DZ....W-wa.....cc...Oktawia kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn ebudka...31...27.07.11...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jelita spokojnie
moja kumpela i polewatyuwie popuscila - to normalne i nikt sie nie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o lewatywę, to cóż może do przyjemnych nie należy, ale osobiście się poddam tej przyjemności, ze względu na to, że przyśpiesza ona rozwieranie się szyjki, po porodzie będę napewno miała trudności z załąawianiem się, no i nie chcę się martwić o wypadki podczas parcia. Położna powiedziała, że zrobi mi ją w szpitalu, ale chyba kupię swoją, i jak przyjdą skurczybyki to wykonam to w domu, bo wszelkie obce kible mnie stresują. Chociaż nie jestem w stanie przewidzieć scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy jest wolny dzień i można pospać przytulając się do męża ja nie mogę spać :( dziś w nocy pobudki co 3h do toalety :( chyba organizm przyzwyczaja mnie, że tak już będzie bo przecież Antek będzie chciał cyca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ... .WA GA...WZROST. Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn Omka...33.....8.07.11....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn ebudka...31...27.07.11...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WAGA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WA GA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie dopisuje:) NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ....WA GA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn Kornelka_88...23..23.07...DZ...Chorzów...SN...Paulinka ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj mialam jakis podly nastroj wieczorem, ciagle chcialo mi sie plakac, najmniejsza rzecz sprawiala mi przykrosc. Ja dopisze sie do tabelki po wtorkowej wizycie, gdzie bede miala usg i ostateczne wyznaczenia a pro po porodu. Byle do wtorku :) Jesli chodzi o lewatywe to ja nie wiem na co mam sie nastawiac- a artykul ktory znalazlam to: http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/porod/zabiegi-przed-porodem-tak-czy-nie_34989.html Wieczorem i w nocy byla burza,teraz 22 stopnie ale bylo przyjemne chlodne powietrze. Leniwy dzien. Milego wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ... .WA GA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn Misia 27...27..02.07...Dz...Irl..małopolska..sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn Kornelka_88...23..23.07...DZ...Chorzów...SN...Paulinka ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Ja dzisiaj spalam wysmienicie Juz nie pamietam kiedy tak sie ostatnio wyspalam Cos mi sie wydaje ze juz sie predko tak nie wyspie hi hi:) Fajnie by bylo zobaczyc zdjecia waszych dzieciaczkow To moj adres Misiakochana27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczqua dodalam Cie na fejsie :) Boze a u nas w nocy takie błyskawice były ze serce mi biło jak szalon ...taksie bałam jak nigdy..czułam jakby błyskawice były strzalały zaraz za oknem...masakra spac nie moglam .. A spałam dzisiejsza noc pierwszy raz w naszej nowej sypialni :) na nowym łóżku ...jest ono wieksze od naszego starego i cala noc szukalam ręką mojego chłopaka hehe bo na wyciagniecie reki czulam tylko opuszkami palców :D ale fajnie sie spalo...i niby sen ktory sie przysni moze sie sprawdzic i nie uwierzycie co mi sie przysnilo :D ze moja 16-letnia siostra ktora spotyka sie od roku z chłopakiem zawszla w ciaze :) i pamietam ze we snie dyskutowalysmy z mama na ten temat jak mozna bylo temu zapobiec :)kurde mam nadzieje ze sie nie sprawdzi :D Dzis Dzień Ojca a ja jeszcze nie dzownilam do swojego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Widzę, że dzisiaj sobie odpoczywamy na całego ;-) Ja już pół dnia leżałam dupskiem do góry. Tak mi się w nocy dobrze spało, że z mężulkiem wstaliśmy dopiero przed 10. o 11:30 zjedliśmy obiadek, chwile posiedzieliśmy z rodzicami i wróciliśmy do sypialni przed TV ;-) Ja już zdążyłam zgłodnieć więc musiałam wstać a mąż dalej śpi. Biedaczysko chyba domyśla się co go czeka i próbuje się wyspać na zapas ;-) Freuline, jak możesz to wyślij mi link do Twojego profilu na fejsie na tego meila ;-) smokwawelski@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ... .WA GA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn Misia 27...27..02.07...Dz...Irl..małopolska..sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz Jadzia:)....22...17.07...DZ...zach.pom...sn...Hania dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn Kornelka_88...23..23.07...DZ...Chorzów...SN...Paulinka ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja nadal w dwupaku. Ciagle was czytam, widze, ze duzo osob sie powykruszalo. Ja sie czuje w miare dobrze, w poniedzialek mialam prawdopodobnie ostatnia wizyte u gina. Szyjka juz szykuje sie do porodu, łozysko podobno stare, mam jechac odrazu do szpitala jakby zaczelo sie cos dziac. Do niedzieli biore jeszcze fenoterol i isoptin( to bedzie skonczony 37 tydz) a pozniej niech sie dzieje co chce. Boje sie jak nie wiem co:) Czesto napina mi sie brzuch, czasami czuje przy tym lekki bol podbrzusza, ale nie jest to regularne. Takze boje sie, ze nie zauwaze kiedy zacznie sie porod, ale moj gin mowi, ze to niemozliwe. Bede czula skurcze i taki ucisk w dole brzucha... Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na kolejne dobre nowiny!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie ze w niektorych modelach samochodu Opel nie da sie wylaczyc poduszke powietrzna sprzodu, wiec nie da sie przewiezc dziecka na przednim siedzeniu. Niby zeby to zrobic, jedynie trzeba kupic krzeselko firmy Opel. Co za dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ... .WA GA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn Misia 27...27..02.07...Dz...Irl..małopolska..sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn AneczQa..25..05.07...CH...Chorzów.........sn...Dorian Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz Jadzia ....22...17.07...DZ...zach.pom...sn...Hania dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn Kornelka_88...23..23.07...DZ...Chorzów...SN...Paulinka ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ... .WAGA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn Misia 27...27..02.07...Dz...Irl..małopolska..sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn MalaGosia69...05.07...syn....zach-pom...cc..Staś Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz Jadzia ....22...17.07...DZ...zach.pom...sn...Hania dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn Kornelka_88...23..23.07...DZ...Chorzów...SN...Paulinka ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc.. Widzę ze w czołówce terminowej jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AneczQa przepraszam ale w tym samym czasie się dodawałyśmy i Cię w tabelce nie było...nadrabiam NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ... .WA GA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn Misia 27...27..02.07...Dz...Irl..małopolska..sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn MalaGosia69...27..05.07..syn..zach-pom..cc..Staś AneczQa..25..05.07...CH...Chorzów.........sn...Dorian Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz Jadzia ....22...17.07...DZ...zach.pom...sn...Hania dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn Kornelka_88...23..23.07...DZ...Chorzów...SN...Paulinka ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ostatnia do wypakowania :( buuuuuuuuuuu NICK...WIEK...TERMIN...PŁEĆ...MIASTO...PORÓD..IMIĘ... .WA GA...WZROST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn Misia 27...27..02.07...Dz...Irl..małopolska..sn kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn MalaGosia69...27..05.07..syn..zach-pom..cc..Staś AneczQa..25..05.07...CH...Chorzów.........sn...Dorian Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz Jadzia ....22...17.07...DZ...zach.pom...sn...Hania dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn Kornelka_88...23..23.07...DZ...Chorzów...SN...Paulinka ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc...Antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×