Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Wczoraj mnie nie było...Cały dzień spędziłam u rodziców. Moja siostra nadal nie urodziła- dzisiaj jest w 40 tc 6 d. Najwyższa pora aby mała pokazała się na świecie. Ja chyba bardziej się niecierpliwie niż ona;) Śmieję się, że możemy zbiegnąć się w czasie z porodem- choć mam nadzieję, że do początku lipca dotrwam w dwupaku;) Oby nie było tak jak z moją siostrą- w kwietniu miała zagrożenie przedwczesnym porodem, a teraz już jest po terminie i nic;) Pisałyście o lewatywie- w Szpitalu Żeromskiego w Krakowie (tam planuję robić) nie jest ona wymagana. Na szkole rodzenia położne mówiły, że jeśli ktoś już się uprze to mu ją zrobią- wtedy ma mieć swój sprzęt. Ale ogólnie twierdziły że nie ma się czym martwić podczas porodu, jest to fizjologia, i dla nich takie sprawy nie są niczym dziwnym... Mnie też troche krępuje sam fakt że podczas parcia ciężko jest cokolwiek kontrolować,a nawet się nie da. Położna mówiła, że można sobie zakupić czopki glicerynowe, aby ułatwić sprawę po porodzie. Ja już takie nabyłam w aptece, ponieważ dla mnie straszne jest korzystanie z toalety w szpitalu, wogóle w miejscach publicznych, a nie mówię już jak będzie człowiek obolały po porodzie. Dwa dni temu zadawałam pytanko odnośnie ubierania czapeczek noworodkom...Chciałam je powtórzyć: jak to jest czy noworodek podczas spacerku zawsze musi mieć ubraną czapeczkę??? Wiem, że po kąpieli położne zalecały aby chociaż na chwilę ubrać cienką. Ale zastanawia mnie fakt- np. gdy będą upały i dziecko będzie w głębokim wózku??? Z góry dziękuję za podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu nie ma obowiązku golenia i lewatywy - czyli jak się uprzesz, to nie musisz;) golenie mi jakoś nie przeszkadza, i tak to robię a raczej mój mąż. więc jak się zaczną skurcze, to chciałabym aby mi zdążył ogolić nogi i krocze. mam nadzieję, że nie spanikujemy i będzie na to czas. lewatywę wolałabym mieć. normy kulturowe. czułabym się źle, gdybym w trakcie porodu popuściła. tylko myślałam aby zrobić to samemu w domu, tylko nie mam pojęcia jak. są jakieś specjalne zestawy? jak to wygląda? czy nie wystarczą czopki glicerynowe, o których pisałyście? co do czapeczki, to wszystko zależy chyba od dziecka. mój brat był zmarzluch i zawsze w czapce. ja urodziłam się w połowie września i nawet po kąpieli (a byłam kąpana o 23) tato nie zakładał mi czapki. do dziś nie noszę czapki, nigdy. i nie choruję. ja się też zastanawiam, jakby było bardzo gorąco i na spacer mała w samym bodziaku, to czy zakładać do tego skarpetki. dzieci mają zimne nogi ale to kwestia niedojrzałego układu krążenia i nie zawsze znaczy, że im zimno. muszę chyba dokupić jakieś skarpetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopisuję NICK..WIEK..TERMIN..PŁEĆ..MIASTO..PORÓD..IMIĘ..WAGA.. WZR OST Ela1974...37...02.07...DZ...Fra...sn Misia 27...27..02.07...Dz...Irl..małopolska..sn Beatris81..30..04.07...CH...kuj.-pom...cc...Ivo kocio-rybka...04.07...synuś....zach.pom...sn MalaGosia69...27..05.07..syn..zach-pom..cc..Staś AneczQa..25..05.07...CH...Chorzów.........sn...Dorian Moni17....27...07.07..CH....lubelskie....sn Omka...33.....8.07....DZ....W-wa.....cc...Oktawia Oczarowana.25..13.07..CH...Kr-ów....sn...Klaudiusz Abecia..32..14.07...CH...W-wa..01.06..sn..Krzyś..1920 gm..49cm Jadzia ....22...17.07...DZ...zach.pom...sn...Hania zebra1807...33...18.07...DZ...śląskie...sn dżuczek...29...19.07....CH...Kraków...sn..Aleksander JustynaB28.....28......19.07......DZ.....Warszawa...sn....Zuzia Freuline 25 21.07 DZ Śląskie SN Natasza kwoka123..39...23.07...CH.....pomorskie....sn Kornelka_88...23..23.07...DZ...Chorzów...SN...Paulinka przyszła mamuśka...34...23.07...ch...opol...cc..Maks? anik_82...29....24.07...dz...wrocław...cc/sn?...pola ebudka...31...27.07...CH...W-wa... cc...Antoni anusiak...20...27.07....DZ...K-ce...sn....Martynka kubolinka...32...30.07...CH....wielkopolska...CC...Adrian ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem duzo nas w tej tabelce i nie jestem juz na szarym koncu, jak to podnosi na duchu, ze nie zostane tu sama:) Anik dzieki Czapeczka na dwor tak, no chyba, ze bedzie mega upal, po kapieli nie w domu jest cieplo i mysle, ze nie ma takiej potrzeby, no chyba, ze dziecko jest narazone na przeciagi. Lewatywa dla mnie to nic strasznego, przed ciaza stosowalam ja regularnie jako odtoksynianie organizmu, niestety w jelitach powstaja kamienie kalowe, ktore mozna usunac tylko lewatywa. Przed poprzednim porodem zrobilam sama w domu i akcja skurczowa postepowala bardzo szybko, co do golenia robie to odkad pamietam dwadziescia pare lat i jest to dla mnie cos naturalnego, wiec nie jest to zadnym problemem, a lekarzowi napewno ulatwia prace. Ale takie procedury wykonuje sama i nie czekam do ostatniego momentu, gdy bedzie to niemozliwe. Spie od 3 nocy spie, nawet niewiecie jak cudownie spac we wlasnym lozku, budzac sie tylko raz czy dwa do toalety, do pelni szczescia brakuje mi tylko mozliwosc wyciagniecia sie na brzuszku, ale poki co jest to mozliwe tylko na basenie. Maly sie pieknie ustwil ma kregoslupik na srodku mojego brzuszka, twarzyczka do kosci krzyzowej, jak leze na boku nie wscieka sie, kopie, wiec lezenie jest czysta przyjemnoscia, oby tak zostalo, to bardzo dobra pozycja do wyjscia, naturalnie sila ciezkosci dziala intensywniej, ale tym sie nie martwie , bo do donoszenia tylko 8 dni, zleci mam nadzieje szybko. Beatris ciesze sie, ze imprezka psio-Twoja sie udala, nie ma to jak naladowac akumulatory szczerymi komplementami. Ela niestety za bardzo nie masz wyjscia jak cierpliwie vzekac, poprzednie dzieci rodzily sie tez na koncowce? Niestety nadchodzi fala upalow, wiec pewnie sypnie sie pare z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche ta tabelka zagmotwana zaduzo tego do wpisania . pomyslalam zeby zrobic osoban tabelke pod spodem mamusiek ktore juz urodziły juz raz dokleilam ta sprawe le ktos nie zauwazyl i nie skopiował . NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....PORÓD......IMIĘ. Ela1974........37......02.07...........DZ...Francja........sn Misia 27........27.....02.07...........Dz...Irl..mało........sn Beatris81......30.....04.07...........CH...kuj.-pom........cc.......Ivo kocio-rybka............04.07........synuś..zach.pom.......sn MalaGosia69....27......05.07........syn.....zach-pom......cc......Staś AneczQa........25......05.07........CH......Chorzów.......sn......Dorian Moni17...........27......07.07.......CH........lubelskie.......sn Omka..............33......8.07........DZ........W-wa.........cc...Oktawia balbiina ..........27.....10.07........CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25....13.07.......CH.......Kr-ów........sn...Klaudiusz Jadzia .............22...17.07.........DZ...zach.pom.......sn...Hania zebra1807........33...18.07..........DZ.....śląskie........sn dżuczek...........29...19.07.........CH......Kraków.......sn...Aleksander JustynaB28........28...19.07........DZ.....Warszawa.....sn.... .Zuzia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ ......Śląskie .......SN ....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....sn Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów......SN...Paulinka przyszła mamuśka.34.....23.07...ch..........opol.........cc.........Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław......cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07.....CH.......W-wa......... cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce.........sn....Martynka kubolinka..........32.....30.07.....CH.....wielkopolska...CC...Adrian ek Szęsliwe MAMUSIE nick wiek płeć miasto dzień Porod Imię Waga DŁ. urodz. 1) Abecia......32....CH...W-wa.. 01.06.....sn....Krzyś..1920gm..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mis e teraz to bardziej czytelne co o tym sadzicie . kurka nei wiem czemu ale na tlenie nei moge zalozyc zaloze na oncie ok . a jak sie mi ud na tenie to wtedy przesle na tlena wszytko i juz . ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację balbina, bardziej przejrzysta i nie przerzuca do następnych wierszy. nudzę się jak mops, tzn. prowadzę oszczędny tryb życia. z nudów przeglądam ubranka do chrztu ale nic mi się nie podoba. dobrze, że nie jest za gorąco. pierwszy raz od początku ciąży mam ochotę na jajecznicę, idę sobie robić śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, czapeczka to sprawa kulturowa. W Polsce ja zakladaja po kapieli, w innych krajach nie. Tak samo jak ubieranie dziecka. Moja bratowa, ktora jest Peruwjanka, tak opatula swoich chlopcow, ze po prostu szczena opada, oni sa zawsze spoceni, normalnie u nich wszystkie wlosy na glowie sa mokre. Bo ona w ogole nie rozumie co to jest ubieranie wedlug pogody, u nich w Peru jest ponoc stala pogoda i temperatura. Anik, te airbagi sprzodu opela oni motywuja tym, ze dziecko z zalozenia powinno jezdzic z tylu, bo tam ma najbezpieczniej. Ale w duzych rodzinnych samochodach, szczegolnie tych na 7 miejsc, wlasnie niemowlak zazwyczaj jezdzi sprzodu obok taty, a mama siedzi posrodku tylnego siedzenia i sprawuje funkcje "wiezy kontrolnej" wszystkich dzieciakow naokola :). Co do Renault to tutaj wszyscy nimi jezdza dookola i nie ma takiej historii. Za to niemieckie samochody sa o wiele wyzszej jakosci. Bo u tych Renault a to raczka odpadnie, a to plastik peknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974........37......02.07...........DZ...Francja...... ..sn Misia 27........27.....02.07...........Dz...Irl..mało........sn Beatris81......30.....04.07...........CH...kuj.-pom...... ..cc.......Ivo kocio-rybka............04.07........synuś..zach.pom..... ..sn MalaGosia69....27......05.07........syn.....zach-pom..... .cc......Staś AneczQa........25......05.07........CH......Chorzów..... ..sn......Dorian Moni17...........27......07.07.......CH........lubelskie. ......sn Omka..............33......8.07........DZ........W-wa..... ....cc...Oktawia balbiina ..........27.....10.07........CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25....13.07.......CH.......Kr-ów........ sn...Klaudiusz morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie........sn Jadzia .............22...17.07.........DZ...zach.pom.......sn...Han ia zebra1807........33...18.07..........DZ.....śląskie.... ....sn dżuczek...........29...19.07.........CH......Kraków.... ...sn...Aleksander JustynaB28........28...19.07........DZ.....Warszawa.....s n.... .Zuzia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ ......Śląskie .......SN ....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów..... .SN...Paulinka przyszła mamuśka.34.....23.07...ch..........opol.........cc......... Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław... ...cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07.....CH.......W-wa........ . cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce....... ..sn....Martynka kubolinka..........32.....30.07.....CH.....wielkopolska.. .CC...Adrian ek Szęsliwe MAMUSIE nick wiek płeć miasto dzień Porod Imię Waga DŁ. urodz. 1) Abecia......32....CH...W-wa.. 01.06.....sn....Krzyś..1920gm..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebra wysłałam Ci mój nr.:) Dziewczyny ja czuje się już okropnie tzn za dnia jeszcze jeszcze ale noce są dla mnie koszmarne wszystko mnie boli nie mogę się ułożyć biodra, a z rana czuje taki ból w pachwinach ze szok. A ja autkiem jeszcze śmigam dziś czeka mnie wyjazd do apteki po zastrzyki,jakieś zakupy spożywcze no i po komodę w końcu jadę coś czuje ze muszę to sama załatwić bo mój luby znów długo pracuje,mam nadzieje ze jakiś men mi ja zapakuje do auta a jak nie to pojedziemy jutro:) i w końcu mogę wziąść się za prasowanie ubranek i wszystko gotowe:) Wiec Ja się powoli zbieram a Wam życzę milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, z tym bezpieczeństwem to też nie do końca tak musi być. może co innego jak się jedzie całą dużą rodziną. ale ja znam, niejeden przypadek, kiedy mama powodowała wypadek lub kolizję, bo obracała sie do dziecka na tylnym siedzeniu... ja zdecydowanie wolę mieć małą obok siebie niż z tyłu auta, dlatego też zmieniłam auto.kot zawsze też siedzi na przednim siedzeniu;) zawsze mam niemieckie samochody i jestem z nich zadowolona. a nad renault się zastanawiam cały czas, niby są deliktaniejsze, bardziej awaryjne. ale te nowe to już zupełnie inna generacja a ja chce auto z salonu. plastiki całkiem niezłej jakości, zawieszenie też daje radę. tym bardziej, że moje auto zawsze jest 2 w rodzinie, mąż ma zawsze duże, niemiecke kombi. nim jeździmy na wakacje, robiąc 4 tys km, ferie w alpy etc. moje to tylko dla mnie do pracy, małą do babci, przedszkola itp. w zasadzie tylko jazda po mieście. myślę, że na takie warunki renualt spokojnie da radę. tym bardziej, że jako jedyny w swojej klasie ma wersję kombi, tudzież grandtour jak oni to nazywają. małe auto ale w kombi, to jest to co przy dziecku jest mi potrzebne:) a na razie seat, na szczęście czuć, że teraz to on jest bardziej niemiecki niż hiszpański;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja mam pytanie do anusiak jak u ciebie wyglada to saczenie wod? bo mam podejrzenia ze u mnie dzieje sie to samo. tylko tyle ze ja mam termin na 2 lipca, wiec zostal mi tydzien, ale troszke sie denerwuje bo nic mnie nie boli, nie mam zanych skurczykow nic a nic. a tu was tyle pisze ze macie skurcze i wogule a macie pozniejsze terminy. z tego co widze po tabelce to ela masz tez termin na 2 lipca jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuulek, ja sie wogole nie czuje, bo mnie dopadlo jakies przeziebienie, z nosa leje, w gardzle drapie, tylko sie modle, by mala zaczekala troche, az to przeziebienie przejdzie, bo nie widze siebie w tym stanie na porodowce w ogole. Pogoda akurat ze sie mozna przeziebic, bo raz jest 32 stopnie, a raz 21, i organizm w ogole glupieje, albo tez jest goraco i nagle wieje bardzo zimny wiatr. Skurczy mam, ajakzez, ale w ogole na nie nie zwracam uwage, to znaczy pomimo tego, ze odstawilam magnez, to mi wcale nie napina sie brzuch jak wczesniej, ze kroku nie moglam zrobic. Moze to dlatego ze po tym, jak dostalam od lekarzy zielone swiatlo na porod, nie przywiazuje juz zadnej wagi do tych skurczy i w ogole dalam sobie luz, a to pewnie to psychiczne nastawienie wplywa na te skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z rekonesansu w szpitalu Narutowicza w Krakowie. No i rezygnuję z Siemiradzkiego, już umówiłam się z poleconą położną na poród. Piękna porodówka, cały oddział odnowiony, możliwość ZZO na życzenie, poradnia laktacyjna. Tylko przydałoby się urodzić do 15.07., bo potem położna idzie na urlop ;) Jestem z nią umówiona 2.07. na ktg, żeby sobie oceniła, czy mały śpieszy się na świat, czy wręcz przeciwnie ;) Miłego dnia, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Anik, wiesz ile ja bym dała, żeby w nocy wstac siusiu tylko raz??? ja wstaję tak minimum 4 razy:o Beatris, ode mnie też przyjmij spóźnione, ale oczywiście szczere Najlepsze Życzenia, czyli przede wszystkim : Szczęśliwego rozwiązania:) Jeśli, któraś z dziewczyn nie ma jeszcze 'parki' to ja jeszcze samotna jestem:) tequilakm@wp.pl :) a jeśli chodzi o tą nieszczęsną lewatywę, to jak będą chcieli mi ją robic, to chociaż się jej boję to zamierzam się jej poddac, jeśli nawet po jej wykonaniu podczas porodu może się coś wymsknąc, to i tak w świadomości już będę miała, że może jednak ona coś pomogła i nie będzie niemiłych incydentów:) co do czapeczek to Wam nie pomogę, bo ja to też jestem jeszcze zielona w tym temacie (jak i w innych :p ), ale na temat skarpetek słyszałam, że lepiej zakładac, nawet do bodziaków, ale czemu to nie mam pojęcia... Anusiak, cieszę się, że w końcu się odezwałaś:) jeśli trza będzie iśc znowu do szpitala, to na pewno to będzie lepiej dla Was. Sama wiem po sobie, bo już 3 razy leżałam i chociaż nie chciałam, to wiedziałam że tak będzie lepiej dla nas i jakoś przeżyłyśmy:) Balbina, myślę że Twoja tabelka jest bardziej przejrzysta, więc uważam że lepiej przy niej już zostac:) sama się zaraz dopieszę:) sypialnia skończona, wyszło nam cudnie:) strasznie mi się podoba. Mężu tylko jeszcze skręca spowrotem łóżko i układa już wszystko tak, żeby się jeszcze łóżeczko znieściło. w końcu nadrobiłam całą lekturkę, bo tyle żeście naskrobały ostatnio:p miłego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....Dz........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo kocio-rybka................04.07....synuś....zach.pom....sn MalaGosia69.......27......05.07.....syn.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....sn......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kr-ów......sn...Klaudiusz morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ...sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hania zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07........CH......Kraków.... .sn...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.... .Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie........sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów.....SN...Paulinka przyszła mamuśka.34.....23.07....ch........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław... ..cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa........ .cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce....... ...sn....Martynka kubolinka..........32.....30.07.......CH.....wielkopolska.. CC...Adrianek Szęsliwe MAMUSIE nick wiek płeć miasto dzień Porod Imię Waga DŁ. urodz. 1) Abecia......32....CH...W-wa.. 01.06.....sn....Krzyś..1920gm..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak u mnie rowniez skurczy ani widu ani slychu hihihihi miałam juz 2 razy KTg i oczywiscie moja macic jest tak uspiona i tak rowniutko pracowala ze nawet jednego drgniecia na ktg nie widac ihhhi . co do ruchow to maly juz jest piekielnie duzy oczywiscie podejrzewam to tylko na podstawie tego ze wogole prawie nie czuje ruchow moze z 2 razy w ciagu dnia przeciagnie sie , odczuwam tylko czkawke lbo musze sie porzadnie nagimnastykowac , schylac pougniatac troche brzuch aby zmienil pozycje i wtedy wiem ze jest ok bo takto to chyba caly dzien by sie nie ruszal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia co do parki to spokojnie mozesz wlnasc do mnie nuemr telefonu mam jzu kontakt z 3 dziewczynami i moge miec i z 4 ihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powysylalam wam adres wspolnego maila i hasło a takze zdjecie synka wyslalam na maila aby zobaczyc jak to wyglada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja z rana polecialam do labolatorium, za pol godziny jade odebrac wyniki tych enzymow watrobowych mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Pozniej bylam u mamy zrobic jej pazurki bo jutro wybiera sie na wesele. Mam juz lozeczko, pieknie odnowione, maz przyjedzie z pracy to poskreca i bedzie miod malina. Poczytam Was jeszcze pozniej, to napisze wtedy. Balbinko dzieki za maila. Kasia508- Tobie rowniez wyslalam ze swoim numerem w razie czego :) Mi cos net dzis szwankuje wiec na razie nie moge wejsc na onet. Bede pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbiina, ja nie dostałam namiarów na konto. jeszcze raz podaje maila megatiger@tlen.pl jeśli możesz, to prześlij mi proszę te dane. przyszła większość zamawianych rzeczy, teraz już brakuje mi drobiazgów. jakoś mi lepiej, choć ciuszki jeszcze nie poprane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Anik , dzięki juz zapisałam :) Ja niby też mam jakieś tam skurcze ale takie że nawet nie zwracam na to uwagi :/ Ciekawa jestem jak to będzie kiedy się naprawdę zacznie :) Wczoraj zaglądnęłam , zbadałam jak tam u mnie sprawa z włoskami w kroku stoi i stwierdziłam że to pierdziele :P nie jest źle , buszu nie ma hehe. Także jak się uprą to niech golą , dużo roboty mieć nie będą :) Zadzwonie sobie do mnie do szpitala i zapytam czy mam mieć tą lewatywę kupioną czy nie i już , przynajmniej się dowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....Dz........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo kocio-rybka................04.07....synuś....zach.pom... .sn MalaGosia69.......27......05.07.....syn.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kr-ów......s n...Klaudiusz morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ...sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków... . .sn...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.... .Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka......30.....23.07......DZ......śląskie....cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....ch........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław... ..cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... . .cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce.........sn....Martynka kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Szęsliwe MAMUSIE nick wiek płeć miasto dzień Porod Imię Waga DŁ. urodz. 1) Abecia......32....CH...W-wa.. 01.06.....sn....Krzyś..1920gm..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść:) Dzięki Balbina za namiar :) Ja też szukam pary telefonicznej :) Kwoka, Kornelka, Przyszła mamuska - widzę, że mamy ten sam termin :) Ale podejrzewam, że faktyczny poród będę miała wcześniej. Kornelka - Ty widzę z Chorzowa, ja ze Świętochłowic :) Powiedz mi, będziesz rodzić na Strzelców? Ja ciągle nie wiem... albo u nas w mieście albo w Gliwicach, gdzie mój lekarz pracuje. Anusiak - dobrze, że się odezwałaś!! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysłalam na wszytkie meile ktore sie do mnie odezwały ;-) daj maila albo walnij na tego forysiia@tlen.pl juz nie pamietam ale troche tego juz powysyłałam kurde w poniedzialek mam wizyte juz nie moge sie doczekac dowiem co i jak kiedy cc czy jednak dalej sie upiermy przy sn ihihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie anusiak mialam do ciebie skrobnasc trzymaj sie dzielnie i wsumie dzidzia na tyle duza ze spokojnie sobie poradzi jak cos . jesli uda cis ie wytrzymac jeszcze z 2 tygodnie to wogole rewelka by była . trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×