Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion jak już pisałam będzie tak : chłopczyk - Dorian dziewczynka - Nina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak1507 mnie tez boli pępek tzn takie kłucie czuje :/ w ogóle ostatnio to czuję jakby mi brzuch miało rozerwać, jak w nocy za szybko zmienie bok na drugi to niezbyt przyjemnie to odczuwam, ogólnie strasznie się tera wierce zupełnie jak mój dzidziuś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlafroczek extra mi też się podoba :) Może kogoś jeszcze boli pępek ??? Ela nam na pewno coś odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, 2 ciazy juz mam za soba, a o bolach pepka pierwszy raz slysze. Moze to jest zwiazane z jakas swiezo wsprowadzona innowacyjna metoda zawiazywania pepkow jak sie rodzilyscie, hihihihi.... Na pewno jakis lekarz zaraz z tego doktorat trzasnie, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej z wlasnej woli ;-) , nie bede opisywac po raz kolejny przejsc moich porodowych i 14 godzinnej probie urodzenia silami natury . i to przewaza nad tym aby odrazu byla cesara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie że to może być tak że niedługo mi ten pępek po prostu ''wysadzi'' i będzie taki odstający :p Zachcianek jako takich nie mam , chyba że rodzice palną że mają dziś na obiad placek po węgiersku czy np naleśniki to juz nie ma mocnych żebym smaka na to nie miała :) A mój mężulek grasuje po Castoramie, Boże az strach pomyśleć co tam kupi hehe, postawił już szkielet ścianki działowej także myślę że nie popuści aż nie skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra milego weekendu zbieram sie powoli malego wybudzac i szykowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa mój pępek też jest wklęsły :) to mój mąż ma bardziej wypukły:) xAneczQax z tymi zmianami pozycji mam tak samo jak tylko się obrócę to mnie normalnie rwie pól brzucha a wiercę się nie miłosiernie:) i tak już chyba będzie do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy to prawda ale dzidzia podobno juz jest na tyle duza ze chwyta za pepowine i moze za nia ciągnąc moze przez to pępek kłuje? nie wiem sama ale ja czasami tez tak miałam, i samo przeszło :) z tego co czytam widzę ze sporo tu świeżo upieczonych mężatek :) wieć wszytski gratuluje i szczęścia zyczę! ja tez jestem mezatka od 11 wrzesnia :) a 1 marca będziemy obchodzić 8 rocznice jak jestesmy razem :) ale ten czas leci. wiecie co czytałam kiedyś o tym że ksiądz nie ma prawa odmówić chrztu ze względu na to że ma się tylko slub cywilny.Ja tez po takim jestem.Podobno wystarczy napisac oświadczenie że bedzie się dziecko wychowywało w wierze katolickiej,nie wiem ile w tym prawdy ale tak było napisane na jakiejś katolickiej stronie. przeczytałam o placku po węgiersku i chyba zaraz biorę sie za robote :)i barszcz czerwony za mna chodzi ymmm pychota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie coś znalazłam na innym forum odnośie kłucia pępka-----> Kłucia w okolicach pępka ja miałam gdy dno macicy wsuwało się na wysokość pępka - ok.20tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
A mój mąż teraz ogląda skoki :) obiadek zrobił he he. A zaraz jedziemy chyba do teściów na ciasto :) a jutro do moich rodziców na obiadek :) zima taka tak to na spacer by się poszło :( mnie pepek nie kluje ale czekam aż wyjdzie he he :) ja np bardzo lubiła spać na brzuchu a teraz jak tylko się położę to czuje twarde jak nie wiem co :( chyba go ugniata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoczynność TSH
aosa mam pytanko,ja jestem w 20 tygodniu mam również niedoczynnosć jak moge zapytac jak wysoką masz niedoczynność i na jakich lekach jestes? Pozdrawiam monika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbiina co to znaczy ze za każdym razem masz robioną morfologię, glukozę i mocz? masz na myśli ze przed każdą wizytą? ja miałam robione w czasie ciąży tylko raz ale wyniki były genialne więc ginka powiedziała ze następne około połowy mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim jak milo ze tak sie od wczoraj duzo dzieje na naszym topiku:) Witam nowe lipcowki:) Wlasnie widzialam te bodziaki w gazetce z biedronki i sie uparlam ze musze kupic choc ze 2szt. slodkie sa:) A propos slubow cywilnych to moja kolezanka miala cywilny a pare mies.później urodzila ,poszla do ksiedza pytac o chrzest to powiedzial ze nie ma problemu ale musieli podpisac jakies oswiadczenie ze w ciagu roku wezma slub koscielny. Ale nie wiem czy to jego wymysl czy tak jest wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_miii86 ktory Ty masz tydzień?? bo termin mamy ten sam i ja już się zgubiłam... podalam 18 i 4 dni wedlug karty ciąży ale ten lekarz zawsze tak śmiesznie to liczy może się pomylił hmmm nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka22 Ty już znasz płeć dziecka więc nie będziesz miala problemu z kupnem ja mam gorzej:) chyba pójdę w przyszłym tygodniu się dowiedzieć o tym ślubie bo było by mi to na ręke podpisać tam jakiś papierek i wziąść ślub kościelny tak jak planowaliśmy na przyszły rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarowanaaa ja też używam tego samego zestawu do smarowania co ty już od 4 miesiąca ciąży już prawie po jednej tubce wykończyłam a teraz kupiłam na allegro krem na rozstępy marki AVENT bo znalazłam w promocji po 11 zł ale jeszcze nie zaczęłam go stosować bo czekam na paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa na szczęście tak:) mam nadzieję że nie wróci :) jak mam obliczyć ktory tydzień ciąży mam licze na tych kalkulatorach i wychodzi mi inaczej na każdym heh a z karty ciążowej zupełnie co innego wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoczynność TSH
aosa u mnie tsh wyniosła 5,09 przy normach do 4,2 a ft4 13,37 przy normach od 12-22,dostałam euthyrox n 25 zażywam je juz 2 miesiace za miesiac kontrola TSH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris81 których zwrotów z Podlasia nie rozumiesz, moge wyjasnic. P.S u nas też mówi się idę na dwór albo po prostu na podwórko. Na pole to mówią pod Wałbrzychem bo tam mam rodzinę to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
To ja mam podobnie. Też mam te tabletki. Biorę je raz dziennie na czczo pół h przed śniadaniem. A dawka to setki. I 30 marca kontrola. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freuline
mała mii ja jestem ewangeliczką i ciesze sie z tego powodu bo u mnie ksiadz nie robi zadnych problemow...moj chlopak jest katolikiem i mimo tego ze slub mamy dopiero we wrzesniu to w sierpniu juz bedziemy chrzcili dziecko i zadnych przeszkod nie mamy mimo ze nie jestesmy jeszcze malzenstwem. oprocz tego wazne jest tylko to abym ja byla konfirmowana (u was to jest bierzmowanie) nikt nikomu nigdy nie odmawia :) i to mi sie podoba :) a dziecko swoja droga i tak bedzie ewangelickie poniewaz moj chlopak jest nie wierzacy i również bez bierzmowania a potem wezzniemy slub w ewangelickim ale ekumeniczny bo skoro on i tak nie wierzacy to po co ma przechodzic na moja wiare jak to u niego niczego nie zmieni :) A mam do Was pytanie...w zwiazku z tym ze mamy slub we wrzesniu to mam obawy i jeszcze nic nie wymyslilam co zrobie z dzieckiem...wiadoo ze nie zostawie nikomu pod opieke bo komu? jak bedzie trzeba karmic...mamy swoj lokal obok domu i tam bedzie przyjecie ale nie wiem jak sobie poradze z tym zeby byc pania mloda i matka jednoczesnie...przeciez nie moge byc wtym gwarze z dzieckiem..martwie sie ze to nie wypali...bo nie mam zadnego pomyslu jak pogodzic te obie rzeczy...przeraza mnie to .. Moze mi cos poradzicie? jak Wy byscie to rozegraly ? aneczqa ja tez jak pierwszy raz mierzylam brzuszek to mialam 83 a teraz mam 88cm :) ja mam 18tydzien i 3 dzien płec jeszcze nie znana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Anusiak- nie mam pojęcia ja się to oblicza :( co kobietki robicie teraz? Bo ja się nudzę jak mops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
No ciężka sprawa :( ale może jakieś dyżury u dziecka? Babcie może i ty dochodząca na karmienie. A jak nie to wyjścia nie masz. Bądź jak najdłużej się da a potem muszą się bawić bez ciebie :( ewentualnie najbliższych do domu zaprosić możesz. Ale zastanawiam się po co w takiej sytuacji robicie cokolwiek? Jakieś przyjęcia itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline, nie martw sie na zapas slubem, przeciez bedziesz na nim miala pelno rodziny, ktora sie zajmie dzieckiem, ty bedziesz tylko cyca dawac. Mialam slub cywilny gdy mala miala 10 miesiecy i koscielny gdy miala 14 miesiecy, caly czas karmilam piersia (do 15 miesiaca). Dziecko bylo powierzone mojej bratanicy, krtora jest z wyksztalcenia pielegniarka dziecieca, ona dostala na karteczce dokladna rozpiske dnia niemowlecia, z godzinami i zawartoscia posilkow, z godzinami snu itd, i tak ten niemowlak skakal z jednych rak na inne, a bratanica tylko pilnowala pampersow, jedzenia i snu. Wszystko poszlo jak z platka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robimy to bo nie wyobrazam sobie ze po slubie mowie wszystkim dziekuje za przybycie dzieki za prezenty nara :) nie wypada a poza tym to nie ma rak ani nog...nawet jesli bym miala odciagniety pokarm na noc dla dziecka to zawsze moja mama by mogla zabrac dziecko ale ona zas mowi ze to nie wypada zebym dawala jej na cala noc chociaz sama nie ma nic przeciwko z tym ze to za male dziecko wg niej jest zeby tak bez zadnego problemu jej dawala no nie wiem no...czuje ze to bedzie jedna wielka kicha...tn moze nie dla gosci bo oni i tak sie beda swietni bawic ja tam pamietam ze jesli bylam na weselu to para mloda jako tako nie byla mi potrzebna :) wiem ze jak dzidzia sie urodzi to sama nie bede miala sumienia nawet jej komus dac pod opieke bo sumienie by mnie gryzło...no chyba ze u mnie w domu by ktos z nim byl ale nie wiem no...mysle i mysle i zaraz mi sie mozg zapali z tego myslenia chyba..pogadam jeszcze z rodzina moze cos podpowiedza chociaz szczerze watpie bo co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak1507, aosa a co wy tak często, czy coś nie tak z waszymi ciążami? bo podobno jak wszystko ok to przez pierwszą połowę ciąży raz na miesiąc a przez drugą raz na 3 tyg. jeśli coś nie tak to wtedy trzeba nawet co 2 tygodnie chodzić. Zastanówcie się bo może prywatny lekarz nabija sobie w ten sposób kieszeń, bez względu na to czy jest lepszym czy mniej dobrym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ela za pocieszenie :) moze faktycznie masz racje...jak sobie tak pomysle to przeciez co.. no ja pic i tak nie bede mogla...impreza praktycznie zadna dla mnie :) bo nie bede rozumiala calej reszty hehe :) Kto wie moze faktycznie kazdy wyciagnie dlon pomocna ale tak bardziej z litosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×