Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Gość aosa
Morelka- ja się gole tak jak mnie się podoba i mężowi :) czyli trójkącik. Ebudka- mój mąż też jest po rozwodzie, dlatego cywilny mieliśmy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa wczoraj mialam zabiegany dzię rano na cmentarz jechaliśmy pożniej do mojej mamy na obiad pożniej do sklepu na większe zakupy i jeszcze do teściowej 3 letni wnuk został przywieziony na całe 2 tygodnie masakra...to jest maly szatan i wszędzie go pełno więc jestem etatową nianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Mam -171 wzrosu waga 65 przed ciążą waga 64. Dopiero teraz zaczynam tyc po sobie. Brzuch miałam zawsze płaski. Wywalil mi się w 3 miesiącu :) najpierw chudłam gdzie indziej np nogi, twarz tyłek a grublam w brzuchu. I brzuch taki wielki teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa jesteś wierzącą? jeśli to zbyt intymne to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Anusiak- ja też wczoraj byłam u mojej mamy na obiedzie :) a potem w domu siedzieliśmy i szybko poszłam spać. Mąż na coś liczył a ja smacznie chrapałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Ebudka- jestem, wierzę w boga tylko przeciwna jestem ksiezom,mszom i spowiedzi więc do kościoła nie chodzę na mszę. Tylko tak jak kościół jest otwarty to chodzę się pomodlić. Nie lubię słuchać kazań itd :( a ty jesteś? Widzę że mamy podobną sytuację. :) twój mąż ma dzieci z tamtego małżeństwa? Mój nie. I jest pięć lat po rozwodzie. Poznaliśmy się jak był trzy lata po. A jego małżeństwo trwało trzy miesiące :( he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa dużo Nas łączy :) mój mąż nie ma dzieci z tamtego małżeństwa, tamta kobieta nie chciała mieć dzieci potem zmieniła zdanie ale nie drogą naturalną lecz inseminacją a potem i tak się to nie udawało... zostawię to bez komentarza. więc widzę teraz jak bardzo mój mąż cieszy się z Antka :D widziałam u niego chwile zwątpienia czy będzie mógł mieć dzieci... MY poznaliśmy się gdy był w trakcie rozwodu a jego małżeństwo trwało 5 lat. jestem wierzącą ale mam dużo chwil zwątpienia w to co dzieje się w kościele. chodzę do kościoła dla siebie nie dla zasady, że jest niedziela. zapytałam czy jesteś wierząca w kontekście czy chodzisz do komunii. ja chodziłam ale jedna z lipcówek 2011 serdecznie ją pozdrawiam :) mam nadzieję, że od jutra się odezwie :) dała mnie do myślenia (jest w takiej sytuacji jak MY ma męża po rozwodzie i nie chodzi) zdania księży są podzielone Ci młodzi nie mają zastrzeżeń skoro chcę po katolicku przeżywać nabożeństwo, Ci zdewociali kategorycznie zakazują komunii świętej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale z emnei sierota , poprostu zapodzialam gdzies ksiazeczke ciazowa hihihih diabel ogonem przykryłwiem ze sie znajdzie ale jak jest potrzebna to tak lezy ze jej poprostu nie widze hihihihhi co do golenia to w poprzdniej ciazy gdy mialam juz wielki brzuch i bylo mi ciezko to golil mnie maz hihihihihiihhih niezla zabawe przy tym mielismy ihhhihi w tej ciazy bedzie tak samo jak juz ne bede mogla sama hiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Ebudka- ludzie po rozwodzie też są dobrymi ludźmi. Mojemu mężowi po prostu nie wyszło. Mój z kolei wziął w nią ślub bo powiedziała mu że jest w ciąży! Co nie było prawda i miesiąc po ślubie się wydało że to było kłamstwo :( a zrobiła tak bo mój mąż nie chciał z nią być. Był młody, rodzice kazali się żenić jak była w ciąży więc tak zrobił :( a że ona była i jest prawnikiem to rozwód był szybko trzy miesiące po ślubie :( szkoda, bo wydał dużo kasy na wesele, na nią i na darmo. Nikt go tak nie oszukał jak ona wtedy :( teraz też widzę jak się cieszy z syna :) w końcu go ma . Ebudka, pisała że w -17-18 tyg twój syn ważył -144 gram? To mój w 16 -156 gram. Następne pomiary dopiero za tydzień bo moja gin na urlopie była. Oczarowana- daj znać jutro jak badanie :) zebra- ty też nie zapomnij jak polowkowe :) mała mi- jak jęczmień? Zniknął? :) optymistka- jak wyniki tokso? :) morelka- masz rację, siedzenie tu wciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Balbina:) zawsze tak jest. Ja już mówiłam. Trójkącik :) czyli tak jak ja lubię i mąż. Najważniejsze aby włoski nie wychodziły poza majtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tesciowych to ja nie narzekam chodz byly czasy te zle i dobre , poprostu juz sie przyzwyczailam i jest jak jest hiihihhihi moja mame mam nie daleko siebie jakies 10 minutek drogi spacerkiem a samochodem 3 iihihiihi juz zapowiedziala ze jak urodze to bedzie brala Kacpra do siebie na nocki na kilka dni i mi pomagała , synus bardzo lubi spac u mojej mamy jest przyzwyczajony bo dwa razy w miesiacu wychodzimy z mezem do baru , na impreze poszalec aby w monotoni nie zginasc ;-) mnie to pasuje a moja mam tak sama z seibie czemu nie nigdy nie mialam problemow aby zostala z małym a moj mały ja uwielbia . jest wspaniala bacia a teraz gdy moj tato zmarl , moja siostra znow wyjedzie za granice bo tam mieszka zostanie sama wiec chce brac malego do siebie troche . a ja nie mam nic przeciwko , tym bardziej ze ma nomalne podejscie do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Dobrze masz balbina :) moja teściowa taka jak pisałam już :( chociaż moja mama też ma ciężki charakter ale my z mężem mamy podejście że to są nasi rodzice i nie musimy tesciów kochać ale szanować trzeba i już. Tacy są i teraz się już ich nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruchow dzidziusia to ja prawie wogole nie czuje czasami przez dwa dn zero wtedy wolam meza i każe mu słuchac on mowi spoko usza sie bulgocze jak nie wiem . lekarz mi owil ze czym starsza ciaza tym dziecko wieksze i mniej miejsca wiec coraz rzadziej odczuwac bedziem ruchy. staram sie klasc na plecy wyciagam sie porzadnie i czaje czy sie cos porusza hihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki odebrane. Img ujemne, czyli jest dobrze :) e budka, co do teściowej to ja akurat mam fajną :) taką w sam raz ;) Abeczqax, z tymi ruchami nie ma powodów do paniki. Mój lekarz mi mówił, że jak zacznę czuć, a potem nagle nawet przez kilka dni nie poczuję, to mam nie wpadać w panikę, to normalne, a na regularne ruchy, które liczymy, to jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwod trzy miesiace po slubie to jeszcze nic. U mnie w rodzinie byla para, co przygotowywala slub przez 2 lata, wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, by zatanczyc pierwszy taniec specjalnie brali lekcje tanca, rodzice pana mlodego musieli wziac kredyt na ta wesele 3,5 tysiace euro. I co - rozstali sie 2 dni po slubie! Mieli wspolny cel - przygotowanie slubu, po tym, jak go zabraklo, doszli do wniosku, ze nic ich wiecej nie laczy. Masakra jakas. Chlopak w depreche wpadl. Ale wszysko dobrze sie w koncu ulozylo, teraz chlopak sie ozenil z kobieta z dzieckiem, wzieli cichy slub i sa szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos sie tutaj cieszyl, ze tokso ujemne, to dobrze. Wcale to nie dobrze, dobrze jak toxo jest dodatnie i to bardzo dodatnie. Ale moze to byl tylko skrot myslowy, w sensie, ze tokso IgM ujemne, a IgG jednak dodatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez jest zdania ze trzeba wyjsc co jakis czas samemu odprezyc sie tylko z mezem , zaszlec oczywiscie z głowa hiihihhi wiec jak chcemy wyjsc to neima problemu dzwonie do mamy i albo ona o nas przychodzi a wieczorem ja odwioze albo daje malego na noc do niej jak mamy wyjscie nocne . zalezy czy idziemy do kina, czy na kolacje , czy do znajomych co maja bar. ale zawsze raz w tygodniu jezdzimy z moim malym do magicznej krainy aby sie wyszalał i jest tam z 3 godziny , pozneij np. pizza i maly pada jak kawka. http://www.magicznakraina.com.pl/index.php jakwejdziecie na strone to tam jest zakladka galeria foo jak wejdziecie w nia jest galeria konkursowa ;-) i tam sa zdjecia mojego synusia z taka dziewczynka zaczynaja sie od zdjecia jakrazem siedza na motorze harleyu ;-) to jest moj synus z kolezanki coreczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post, to nie do ciebie, opti, u ciebie juz zrozumialam, ze IgM ujemne, wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle co powiedzialam o ruchach i bach bach dostalam po pip....ce hiihhihihi jak siedze to czuje tak dziwnie jakby mnie cos w dol kopało cos w stylu czkawki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;) Faktycznie szybko przybywa stron ;) Ja z sera zoltego zawsze robie placki: ser zolty, pieczarki na tarce trę,do tego dodaje piers z kurczaka porkojona w kostke, troszke majonezu, 2-3 jajka troche maki, przyprawy sol pieprz,vegeta to wszystko mieszam i smaze na oleju jak placi ziemniaczane. Pyszne! Moj mezulek mowi na mnie moj grubasku, choc wcale nie uwaza mnie za gruba, i raczej mowi to w komplemencie jesli mozna to tak ujac. Beatris-spokojna glowa,paznokcie spokojnie mozesz malowac, moj wystroj slubny byl kremowo czerwony, pociagnelam sobie pazurki zywa czerwienia i od razu samopoczucie lepsze. :) Ja rowniez ostatnio mam wilczy apetyt, jem jem i jem, najbardziej mam ochote na slodkie, ale staram sie nie jesc bez opamietania. My jutro zamierzamy wybrac sie na seans filmowy do kina tylko jeszcze nie wiem na co, bardzo chcialabym zobaczyc Jak zostac krolem, dobra recenzje slyszlam w radiu Eska, skromnie mowiac czesto tam sie pojawiam :) Co do castingu to tak jak juz zauwazylo troche z Was najmlodsza jestem z forum i przyszedl kiedys taki czas ze szukalam sobie jakis zajec moze tworczych czy tez nie, i znalazlam ogloszenie na temat tego castingu do serialu Dlaczego ja? wyslalam zgloszenie tak dla picu, az tu pewnego dnia dzwonia, ze moge przyjechac :P Pomyslalam a co mi zalezy. Castingi trwaja nadal, i zapraszaja na nie kazdego, bo w kazdej osobie inny potencjal dzemie.. Wypelnilam karte zgloszenia na miejscu, dostalam scenariusz do przeczytania, ale nie mozna bylo zywo z kartki zapamietanych rzeczy mowic tylko trzeba bylo improwizowac ale zachowac ciag scenariusza.. Kazdy mial role odpowiednia do wieku ale scenariusz byl jeden i ten sam, w skrocie mowiac trzeba bylo pokazac emocje, to na ile potrafi sie udawac, sklamac, emocje od smiechu do placzu mozna tak to ujac,sytuacja na komisriacie,a gralo sie morderce sasiada ktory zgwalcil siostre czy tez corke ( zaleznie od wieku). Smiesznie bylo. No i na tym pomysle sie skonczylo, choc co odcinek prawie wybieraja inny sklad to nie zadzwonili do tej pory, ale nie ma sie co dziwic, bo bardzo duzo osob tam przychodzi. Pozniej cale nagranie z castingu ogladaja 3 osoby, rezyser, operator kamery i dziewczyna ktora rowniez odgrywa scene w tym scenariuszu z castingu. Pamietam ze jak ryknela to wszyscy troche sie zasmiali ;) Co do glukozy to z tego co mowili mi w labolatorium jak ja robilam to nie mozna sie ruszac a wypic trzeba w przeciagu 5 minut od pobrania krwi na czczo, juz o tym pisalam jakis czas temu. Pozniej trzeba siedziec, bo wszelki ruch moze zaburzyc wynik pozniejszego pobrania krwi. Jesli chodzi o pieniadze z zusu to na umowie mam gotowke, wiec pewnie z zusu powinny przychodzic poczta, moj ojciec jest rowniez na chorobowym i mowi ze juz dwa tygodnie nie dostaje piniedzy a powinien. Co do burakow to tez nie za duzo bo kolor moczu moze przestraszyc.. jesli chodzi o rozwod i kosciol to, nie bedac w nowym zwiazku mozna przystepowac do komunii, jednak bedac z kims juz nie mozna. milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbiina a ja czuje takie pulsowanie w okolicy pecherza może troszkę wyżej czyżby to dzidzia? wcześniej wydawalo mi sie takie bąbelki jakbym miała pare razy takie ostre bole mnie złapały więc uznałam że to kopy ale to co teraz jest to niewiem moze ma tak któraś. takie ala pulsowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka376 moja teściowa jest fanką tego serialu dlaczego ja powiem jej o castinguto może sie straci z domu na pare dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis rano obudzilam sie o 7:15 choc budzik mial zadzwonic o 8, wrocilam z toalety polozylam sie na lozku na prawym boku tak jak lubie a tam puk puk puk kilka razy. Wczoraj rowniez po przytulankach z mezem dziecinka sie w kuleczke zwinela po prawej stronie, a pozniej chcialam na lewy bok sie polozyc i nie moglam. Dzis cieplutko urzadzilismy sobie spacer, milo slonce grzalo. Jesli chodzi o tesciow ja nie mialam okazji ich poznac, moj maz mamy swojej nie pamieta, a tata nie zyje juz 7 rok leci.. Wczoraj odwiedzilismy mame na cmentarzu. Teraz moi rodzice sa rodzicami dla nas obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka376 a jaki Ty rocznik jestes? 90 czy 91? my też z mężem wczoraj na cmentarzu byliśmy ale u jego brata:( mial urodziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Malinowka- a ja myślałam że cię oglądałam w tv :) he he :) o, przepis sobie spisałam, coś innego. Spróbuje niedługo :)a może być bez pieczarek? Co do komuni to chodzi o to że można przystąpić do niej jak się ma u spowiedzi rozgrzeszenie! A takim kobietom co są w związkach np z rozwodnikiem nie udzielają rozgrzeszenia. Nawet jeśli mają ślub cywilny :( więc do komuni się nie chodzi. Jeśli ktoś jest wierzący! Beatris- ja na swoim ślubie też miałam czerwone paznokcie :) i morska sukienkę ciążowa bo z moim brzuchem to już w każdej normalnej wyglądałam śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze tak , ciezko mi czasmai jest opisac jak to sie czuje hihihihi ni to uderzenie , ni to czkawka , takie dziewne to jest ja odzuwam zazwyczaj jak siedze to tak na wysokosci pupy jak dociskam wlasnie takie walenie , jakbym miala banke mydlana ktora rozciaga mi cialo i peka hiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ksiezy sie nei wypowiadam , jestem wierzaca , i mamdo tego takie swoje podejscie , tyle sie slyszy o kserzach pedofilach , co maja rodziny itd wiec dlaczego ma mnie rozgrzeszac ktos kto ma wiecej grzechow odemnie . a zreszta to jest temat jak rzeka . ja sie modle sama na msze chodze, bardzo rzadko , najgorzej jak ksiadz z ambony nawija o polityce brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbiina może jakąś inną częścią ciała mnie dotykalo:) albo mialo czkawkę bo teraz już spokój:) właśnie się dowiedziałam że moja kochana mami mi kupiła spodnie ciążowe:) to już bedą moje drugie dżinsy:) czekam aż się ociepli bo kupiłam sobie dwa dresy a jeszcze w nich nie mogę chodzić bo za zimno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Malinowka- ja ostatnio nie mam ochoty na przytulanki. Tzn ochotę może mam ale siły wogóle :( zaczynam już współczuć mężowi he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×