Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emin

ciaza po 40 szok!!!!!

Polecane posty

Gość sabcia74
Moje kochane :) u mnie to juz się rozkręciła @ niestety, no trudno. W najbliższym cyklu to bede się bardziej starac z męzem, co dwa dni ;) i musi sie udac ! Nie widze innego wyjscia !!!!! Ciesze się ze tutaj jestescie i razem sie wspieramy choc ostatnio to Emin nas wspiera ,mnie i Aniołka. Odwdzieczymy się obiecuję Emin :):) ja jutro o 8.00 mam egzamin i zaraz zmykam jeszcze cos powtórzyc. Dzis tez byłam na wykładach i wróciłam o 20.00, moja rodzinka pojechała na narty a ja wkuwam. Cóż za sprawiedliwośc ????? Oby to przeżyc jako tako !! Buziaczki dla Was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabcia masz zdac egzamin na medal:)SPIEWAJACO papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ja na chwileczke. Sabciu zdalasssssssss, ale nie napisalas co studiujesz i jaki to egzamin......buziaki. Ja odebralam wyniki sa b.zle, ale to nic co zrobic..... Milego weekendu zabcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Aniolku co to znaczy zle??????wyniki????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? czekam na wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Jestem kochane :), właśnie wróciłam do domu i kukam co tu u Was i widze że nie za bardzo u Aniołka ? O co chodzi z tymi wynikami ? Napisz cos barzdiej konkretnie bo jakos tak nic nie wiadomo, a zawsze jest jakies wyjscie, leki albo np. dieta.. Dzisiaj miałam zaliczenie z mikroekonomii. Studiuje stosunki międzynarodowe. Najblizszy tydzien będzie fatalnie. Dwa zaliczenia i moze dwa egzaminy ( jeden napewno ), a w nastepny tydzien cd. rozrywki ;) Dziekuje za wsparcie kochane, jak dobrze ze tu jestescie :) sciskam Was mocno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabus ciesze sie ze poszlo wszystko dobrze.ja tez studiowalam,,ale tylko 2 lata,bo skonczyly sie pieniazki i musialam przestac....tez mialam miko makro ekonomie a najbardziej nie lubilam statystyki brrrr,ale to bylo dawno:) Musialam zamienic ksiegowosc i komputer na robienie kawy i stanie za barem,co zrobic ech..... buziaki buziaki A aniolek gdzie????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Hej babeczki :) melduję że zaliczyłam mikro ekonomie ( ćwiczenia ) - brr masakra ! jeszcze czeka mnie egzamin w lutym. A w tym tygodniu jeszcze 4 egzaminy. To bedzie wyscig nauki z czasem :) A co tam u Was ? jakoś tak cichutko tu na forum ? Czyli Emin wiesz cos o statystyce :) dla nas wszystkich w grupie to jest jakas jedna wielka niewiadoma ten przedmiot ;) Gdyby nie praca to pewnie nie podjęłabym sie studiów teraz w tym wieku, choc bardzo dużo osób po 40 stce studiuje, Musze konczyc bo zapale w kominku, u nas pada snieg :) pozdrawiam Was goraco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Czesc :) Anilek nam przepadl:( Ja sie psychicznie przygotowuje do pracy,powiem wam szczerze ze bardzo mi sie nie chce:(jakos tak w ogole mam dzis smutny nasroj Nic,ale to nic mi sie nie chce,siedze na skaypie z moja mama i tak sobie gadamy. Sabusiu statystyka brrrr nie lubialam tego.W szpitalu jak pracowalam tez byl dzial statystyki,wiec technicznie wiedzialam o co chodzi,ale teoria nie ma nic w spolnego z praktyka:) Pozdrawiam Palisz Sabciu w kominku?pal pal ja tez pale w kominku,ale jakos zawsze mi strasznie dymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
czesc dziewczynki:) Gdzies przepadlyscie mi:) Ja bylam dzis w pracy.okropnosc!!!!!!!!!!brrrrr Poza tym nuda nuda nuda Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Jestem :) chociaz na chwilkę, no faktycznie Aniołka nie ma, coś się stało ? Emin Ty już od wczoraj w pracy co ? Znam ten ból ja tydzień wczesniej zaczełam i tez na samą myśl mnie kręciło, nie chciało mi się wracac do pracy. Teraz juz jestem na wysokich obrotach. Jeśli chodzi o mnie to zaczynam myśleć o staraniach, mogę zacząć od 1 lutego :) powiedzcie mi bo ja juz się gubie w tym, jedni mówią zeby co drugi dzien a inni ze mozna kazdego dnia ze to wcale nie ma wpływu na jakość nasienia. Jak to jest ? Mysle ze jak juz przewala mi sie egzaminy i praca to bede mogła cos wiecej podiedziec na forum :) Pozdrowionka dla WAS kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Witam WAS:) Ja pracuje cala para,wracam do domu zmeczona jak kon po westernie:( Na dworze zimno jak w Polsce brrrrrrrrrr. Sabciu ja nie wiem nic o plemniczkach i nie chce tu zadnych domyslow wprowadzac,poniewaz ja nigdy tak do tego nie podchodzilam,naprawde nie wiem,moze Aniolek Ci cos podpowie:) Pozdrawiam Was serdecznosci posylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Witajcie kochane :) nie miałam ostatnio czasu nanic, tutaj tez nie było kiedy zerknącbo cały czas koncentrowałam sie na nauce. Co słychc u Was ? Jak samopoczucie ? Emin juz pracujesz na całego co ?? A Aniołka cos nie widac ? Gdzie jests Aniołku ???????? Jak te wyniki i mąż ? Ja mam dzisiaj 11dc. Myślę, że w tym miesiącu postaramy się wiecej z mężem :) i raczej co drugi dzien, taki mam plan :) Może się powiedzie ;) Pozdrawiam Was gorąco i czekam na wiesci od WAS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Ja sie melduje:) Jestem caly czas,pracuje na calego,nawet w sobote bylam.Dzis odpoczywalam caly dzien,lezalam sobie w lozeczku i tv ogladalam. Sabusiu staraj sie ile mozesz,ja trzymam kciuki,a za dwa tygodnie beda efekty:) No Aniolek na gdziesz przepadl,Aniolku napisz tylko , ze u ciebie ok,bo martwimy sie;( Pozdrawiam i mocno sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Hej Hej :) witaj Emin :) mówisz że praca na całego ? A u mnie dzis spadek formy, zaliczyłam dzisiaj jedna ndst i mam potwornego doła, byłam pewna że zalicze ten egzamin, na mysl ze znowu sie bede tego uczyc to juz mnie mdli. Ah ta szkoła juz ma tego dosc ! Cos się Aniołek nie odzywa.... Ja mam dzis 13 dc i zaczynam dzialac :) oby sie udało :) Emin a jak Twoje samopoczucie, powoli wraca do normy ?? Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Tak tu cicho na tym topiku, wszystkie kobietki cos zamilkły :) a ja jestem w trakcie starań mam 15dc i coz pobolewa mnie brzuch. Odezwijcie się Emin i Aniołek :) co u Was ? Ściskam Was mocno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Hello:) Sorry ze nie oddzywalam sie ,ale naprawde mam duzo na glowie.Moj syn:( Sabciu kochana,nie przejmuj sie egzaminami,jak sie nie uda za pierwszym razem to uda sie za drugim.wiesz ze jestes dzielna i dasz rade. Ale mnie interesuja bardziej twoje stranka:) I jak????:) :) Trzymam kciuki:) Pisz,ja jestem i kibicuje zeby ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Aniloek na gdzies przepadl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Droga Emin :)fajnie że się odzywasz i wiem że jestes po tej drugiej stronie ekranika :) ja w tym miesiącu intensywnie pracowałam ;) w 11, 13, 15 i 16 dniu cyklu. Z tego co zaobserwowałam to mam cykle 26-27 dniowe. Oby tylko nie wyszło znowu że jest jakis inny problem. Juz się zastanawiałam tak profilaktycznie czy nie zacząć piś jakis wspomagaczy ;) i mężowi czegoś nie zaserwować. Może to by nie było złe. Szkoda mi każdego cyklu bo w moim przypadku mogą znów powstac zrosty i nici ze wszystkiego. A u Ciebie chyba problemy sie nie skonczyły ? Musisz jakos to wszystko przetrwac i miec siłe na rozwiązanie tego. Ale powoli mysle że bedzie coraz lepiej. Powodzenia Ci życze i wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Kochana Sabciu chyba zostalysmy jak narazie same,Aniolek gdzies przepadl,ale mam nadzieje , ze jeszcze sie odezwie- Masz racje , mam problemy ,ale zobaczylam malenkie swiatelko w tunelu i mam nadzieje ze nie zgasnie:) Kochana moja co do wspomagaczy , to tez mysle ze mozecie sobie z mezem zaserowac , napewno nic nie zaszkodza,a moze pomoga. Sabciu wiem ze sie martwisz,ale nie martw sie na zapas,to dopiero 2 cykl- Wiesz,ze cie wspieram i jestem ztoba. Nie mozesz sie tak bardzo denerwowac,twoje samopoczucie tez jest wazne ,wiem wiem dobrze mi sie mowi,ale uwierz mi , ze moze dalej bym byla w ciazy gdyby nie stres i nerwy ktory przezylam:( :( takze prosze uspokuj sie i grzecznie czekamy na efekty:) Pisz i nie zapominaj o mnie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczyny wcale o Was nie zapomnialam ale zniknelam na troszeczke, wymazalam wszystko z nerwow, poczytam co tam u Was i opisze co u mnie. Mam niedoczynnosc tarczycy da Hashimoto no i reszta hormonow plodnosci w oplakanym stanie z mezem nie tak rozowo okazala sie niewydolnosc serca po zawalowa i chyba o potomku to moge zapomniec, kochane a Wam zycze zeby sie udalo,udalo,udalo....:) i duzooooooo szczescia oraz pomyslnosciiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Aniolku milo ze nie zapomnialas o nas,naprawde bardzo sie ciesze:) Nie martw sie skarbie,nic nie poradzisz co ma byc to bedzie. A powiedz mi czy nic nie mozna zrobic z tymi zlymi hormonami???nie mozna jakos tego leczyc?????ja to jestem w tych tematach w ogole nie kumata:) Aniolku przykro mi z powodu twojego meza,a co mozna zrobic ,trzeba isc do przodu. Kazdy ma tyle ile uniesie....... Sabiau co tam u ciebie?????????? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Jestem dziewczynki :) fajnie Aniołku że się odzywasz, może uda się jakoś wyregulować Twoje hormony i wyprowadzić na prostą. Tylko nie zostaw tego tak a idź do lekarza. Czyli miałam rację Emin, że problemy z synem. I prawdopododnie te nerwy sie przyczyniły do straty dziecka, ja wiem że nie mogę się denerwować za dużo ale to nie takie łatwe. Staram się aole od czasu do czasu to samo przychodzi. Jesem po staraniach ale chyba nic z tego w tym cyklu. Kompletnie nic nie czuje, żadnych bóli a kłuć, kompletnie nic. A podobno kobiecie po 35 roku życia już nie jest tak łatwo zajść w ciążę więc pewnie bede musiała troche jeszcze poczekać :) ale może w końcu się uda . Pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcia a Ty ile masz dzieciaczkow o ktore sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Witaj Gonia :) ja mam już jedna córkę ma w tym roku 12 lat. Teraz staram się o drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Witam was:) kochane Sabusiu to ,ze nic nie czujesz to wcale nie oznacza ze ten cykl ci przepadl.Hej ty niecierpliwa kobietko,jak nie wezmiesz sobie na wstrzymanie to ci uszy oberwe;)) to kiedy masz dostac???albo nie dostac??????:)))) To chyba prawdopodobnie prawda,ze po 35 roku zycia jest coraz trudniej zajsc,ale to tylko teorie.... Gonia moze napiszz cos o sobie???? Aniolku sciskam cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Emin no ja mam dzisiaj 22 dc. Powinna @ przyjść 26 czyli w niedzielę. Na razie nie mam żadnych objawów, troche bolał mnie prawy jajnik dzisiaj jak wracałam z pracy ale nic poza tym. Mierze temp rano i mam 36.8, 36.9. No nie wiem co o tym myslec. W tamtym cyklu miałam dużo różnych dziwnych bóli i kłuc a teraz nic poza tym jednym dzisiaj. Co myślisz Emin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Kochana Sabusiu:) Ja mysle ,ze naperno musimy poczekac do terminu@ to jest pewne. Co do temp.to dobry znak ze jest podwyzszona,ale temp.spada kiedy ma nadejsc@,mam nadzieje ze u ciebie nie spadnie. Ty niecierpliwa ty:););) Czekamy jeszcze kilka dni damy rade. W tamtym miesiacu mialas klucia ,i dostalas@.a w tym miesiacu nic nie czyjesz to napewno nie odstaniesz@. Trzymam kciukasy:):):) Informuj mnie na biezaca czekkkkkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o drugie sie starasz , to dosc spora roznica ... ja mam dwie corki 12 i 18 lat i chcialabym trzecie i myslalam ze starasz sie juz o trzecie :) podobno po 30 ciezko zajsc ale to nie zawsze sie sprawdza, a powiedz mi ile sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Gonia tak właściwie to staram się drugi cykl ale wczesniej nie mogłam. W 97 roku straciłam jeden jajowód a w 99 urodziłam córkę, później w 2004 znowu miałam problem i usunięto mi ciąże pozamaciczna z jajowodu i postały zrosty. Od tego czasu lekarze mówili mi że tylko in vitro, ale nie podjełam sie tego. Dopiero w ub. roku trafiłam na lekarza który poiedział że moze spróbowac udroznic jajowód i w grudniu byłam na operacji. Udało sie i w styczniu rozpoczełam starania :) tak wyglada moja historia w skrócie. A u Ciebie tez spora różnica :) 12 i 18 lat a teraz jakby Ci się udało :) Tez tak słyszałam ze trudniej zachodzą w ciążę po 30 tce, ale w sumie znam dużo takich osób które zaszły w ciążę. Moja mama tez mnie urodziła jak miała 37 lat, więc może mnie tez się uda :) A Ty od jak dawna się starasz ? Tak naturalnie czy masz jakieś problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Dzis kolejny dzien cyklu i chyba zaczynam odczuwac bóle przed @. Takie mam wrażenie że jednak przyjdzie do niedzieli albo nawet wczesniej. No trudno... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×