Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaxxxop2.wp

KOBIETY ..co zrobić żeby znów mnie kochał?;(

Polecane posty

Gość karolinaxxxop2.wp

może ktoraś z Was miała podobna sytuację? jestem z moim chlopakiem dwa lata ,on zawsze mnie bardzo kochał,starał się,pragnął mnie,nie pozwolił na moje łzy..problem w tym że ja nadal czuje do niego wiele..a on tak zobojętniał. Nie umiem sobie z tym poradzic,,ze nie teskni,nie pragnie fizycznosci...ciagle placze..czy w ogole jest szansa ze bedzie jak dawniej ?PROSZĘ POWIEDZCIE MI CO MAM ZROBIC..on mowi ze mnie kocha,jak go spytam,,ale pozatym nic..a ja tak nie umiem ,nie umiem sie pogodzic z takim stanem rzeczy..czy moze byc jeszcze nomalnie? moze mnie pragnac ,uwazaqc za najwazniejszą? mogę w ogole dla niego byc KIMŚ ..? ;( znow wyje...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaxxxop2.wp
nikt mi nic nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polsiem
Ludzie mają naprawdę ważne problemy dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaxxxop2.wp
skoro nie rozumiesz to się nie wypowiadaj,dla mnie ten poblem jest wazny.won stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecakobietkano1
Powiedz mu co czujesz... pozwól mu odejść.... gdy kocha będzie Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisia1981
spróbuj z nim szczerze i na spokojnie porozmawiać, pomyśl czy Ty przypadkiem też nie zmieniłaś swojego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta_28
hej, ja mam bardzo podobnie jestesmy razem 1,5roku. ciagle mam mysli, ze on mnie juz nie kocha, niee pozada. sama doprowadzilam sie tym wszystkim do strasznego stanu. chyba mam depresje zwiazana nie tylko z nim ale i dlugami oraz praca. ale mysle, ze zrodlo tkwi w mojej niepewnosci co do jego uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mała_
Może mieć kogoś na boku, ale lepiej jak zdradzi na początku związku niż zrobi to po kilku może nawet kilkunastu latach...wtedy boli jeszcze bardziej. Facet lubi polować, skoro ma już przy sobie dziewczynę to po co mu się starać. Spróbujcie wyjść gdzieś, w ciągu dnia czy w nocy i powiedzieć tylko że zaraz wracacie... Głowa facetom puchnie od myślenia...jeśli nie będą czuli LEKKIEJ zazdrości to czemu się dziwić że popadli w rutynę. Oczywiście nigdy nie wolno przesadzać, flirtować na ich oczach, być zbyt miłym dla ich kolegów...itp. Może lepiej pójśc do fryzjera i wybarc się na film do koleżanki..jakieś drobne rzeczy ożywią związek.... inaczej ma się sprawa jeśli facet zdradza. Mój facet początkowo w ogóle nie okazywał że jest zazdrosny, ciekawy co robię gdy nie ma mnie w domu, kiedyś przypadkowo wydało się w rozmowie że jest często zazdrosny ale nie chce mi robić jakiś wyrzutów:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wyswietlaja sie wam
tematy z głównej? Mi się zacięło i pokzuje z 17:42 ostatnie tematy i wypowiedzi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia12345
no wlasnie mi sie tez zacielo i pokazuje z 17:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wyswietlaja sie wam
oprócz tego postów w wiekszosci tematow nie widać, urywają się w połowie pierwszej strony i potem przez nastepne 2,3 strony pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peroksydant
eh Kobiety, facet się cos inaczej zaczyna zachowywac to od razu sie puszczac musi? moze Ty ozieblas, moze ma zly dzien albo dopadla go rutyna? a nie od razu ze ma 3 inne na boku... a pogadac z nim to nie mozna? jaki sens pytac ludzi ktorzy nie maja pojecia o sytuacji o rade? to tak jakbym Was pytal kto wygra nastepne wybory w uzbekistanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkawarszawa
Ja miałam podobną sytuację, i tak zaczęłam panikowac że aż zamówiłam urok miłosny. Po tym facet zaczął za mną szalec bardziej niż na początku związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie go zamawiałaś aniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkawarszawa
U Samaela na magicznerytualy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Rozstałem się z dziewczyną niecałe 7 miesięcy temu. Było to nasze trzecie rozstanie, ale też najdłuższe, a ja wciąż ją kochałem i nie wiedziałem co robić, Poprostu stwierdziła, że nic do mnie nie czuje i odeszła... Nasz związek był cudowny, nie byliśmy ze sobą długo(bo tylko rok), ale mieliśmy wspólne plany na przyszłość, rozmawialiśmy dosłownie o wszystkim... Wiem, że byłem dla niej za dobry(prezenty, kwiaty itd.)...co tylko chciała to dostawała...jednym słowem zagłaskałem ją i to był mój największy błąd. Odezwała się po pewnym czasie, porozmawialiśmy sobie i stwierdziła, że możemy być bardzo dobrymi kumplami, ale nic więcej. Dla mnie to było za mało. Skorzystałem z oferty uroku miłosnego na stronie http://urokmilosny24.pl i niedługo po tym ona znowu była moja i nie powróciła jako przyjaciółka tylko jako moja kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz o niego jak szczerze kochasz, nie ma się co poddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutyna wkracza w każdy związek prędzej czy później bo życie to nie film. Wy też odstawiacie faceta na bok jak się dziecko pojawi bo tak już jest. Nie da się utrzymać takiego stanu jak na początku znajomości bo codzienne problemy zrobią swoje czy tego chcemy czy nie. Wszystkie piszczycie na facetów, że staja się inni ale to naturalne. Emocjonalnie jesteś dojrzała wtedy gdy akceptujesz fakt że uczucie ma wzloty i upadki pikuje raz w dół a raz w górę. Często też leci tylko w jeden kierunek czyli na dół. Życie to nie romansidło a wy chcecie żeby tak właśnie było, co jest dla mnie niedojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria9797
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na własnej skórze przekonałam się, że magia działa naprawdę i denerwują mnie negatywne komentarze. Sama korzystałam z http://magia-anielska.pl ale wiem, że są też i inni którzy potrafią pomóc. Nie róbcie wszystkim negatywnej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×