Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tamiła

Ludzie, dlaczego nazywacie ZWIERZĘTA imionami LUUDZKIMI ?

Polecane posty

Gość torbaviol
Popieram autorkę tematu. Mnie też to wkurza, że pieski i inne kociaki nazywają się tak jak ludzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
[zgłoś do usunięcia] Tamiła Kurcze, ale mimo wszystko zwierzę to zwierzę a człowiek to człowiek. No, niestety, podoba sie to wam czy nie - ale czlowiek jest tez zwierzeciem. Mnie smieszy jak ktos ma z tym problem. Zmiencei swoj stosunerk do zwierzat, to nie bedzie wam przeszkadzalo ze maja ludzkie imiona. Ja mialam kotke o imieniu Zdzislawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są różni ! Czemu sądzisz że twoje psy mają imię normalnie? Może dla innych to twoje psy mają nie normalne imiona . Jak mówiłam ludzie nazywają psy jak chcą , jak np Lusia, Frania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zona mojego kuzyna jest bardziej p******a :D psu dala na imie basia(basia...100kg bydle :-O ), wezowi alicja a waranowi toska.. natomiast swoja core nazwala "sonia"- jak psa... zwierzetom dala ludzkie imiona (i to jakie :D ludzi na smiech zbiera kiedy wola za 100kg bydlakiem "basia" albo za waranem...) a dziecku psie...i to ruskie psie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa niedobra pupa 2010.11.15 [zgłoś do usunięcia] Tamiła Kurcze, ale mimo wszystko zwierzę to zwierzę a człowiek to człowiek. No, niestety, podoba sie to wam czy nie - ale czlowiek jest tez zwierzeciem. Mnie smieszy jak ktos ma z tym problem. Zmiencei swoj stosunerk do zwierzat, to nie bedzie wam przeszkadzalo ze maja ludzkie imiona. Ja mialam kotke o imieniu Zdzislawa. usmiech.gif V Dokładnie. Nasza sąsiadka ma kotkę o imieniu Zosia. Sąsiadka jest bardzo podobna do...kotki (albo odwrotnie) . Wszyscy adresujemy sąsiadkę "Pani Zosiu" co sprawia jej przyjemność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąż o imieniu Alicja :D Rybka zwana Wandą, lemur zwany Rollo ;) Moje jamniki to były Gaweł i Tobiasz : ) A jeden z kotków- Józinek :) Znałam psa o imieniu : RAMZES :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pies zwie sie Susy, drugi Goldy, kociak Kirot, drugi Tweety. Mialam szczura o imieniu Roger, drugi zwal sie Fred, 3ci Susy. Mam tez biala cukrowke ktora nazywa sie Branca. Moj psiak ktory juz nie zyje od kilku lat nazywal sie Sara, psiak z rodzinnego domu to Sonia. Nadaje imiona rozne, ludzkie i nieludzkie i gdzies mam opinie innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zwierze nie jest gorsze od człowieka. Też nazywam zwierzęta ludzkimi imionami bo uważam że to jest objaw szacunku że pies ma na imię Jakub jak normalny człowiek a nie jakiś Puszek Pysio srysio. Nie rozumiem z kolei nazywania kotki np. Kicia. To tak jakby syna nazwać Człowieczek. Przecież kicia to dla mnie KAŻDY KOT a nie imie dla jakiegoś jednego... zresztą ja mam 6 kotów w tym 4 z nich mają ludzkie imiona. Traktuję je jak rodzinę. Mają na imię: Teodor, Pitagoras, Szymon, Eleonora, Ptysia i Asia. Wiele osób słyszało jak wołam moje kotki ludzkimi imionami i nikt sie nigdy o to nie obraził. Nie wyobrażam sobie do mojej Asi wołać Mruczka albo do psa Lucka Azor... Co to za imie np. Burek bo ma burą sierść... A ja mam czarne włosy to co mam sie nazywać Czarnusia? No sory ale ja wole ludzkie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jedna baba wołała na psa Zbigniew . A mój pies nazywał sie Balbina . Juz nie żyje . Miala 14 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
 

a dlaczego by nie? kto powiedził że nie mogę dać psu imienia Kuba jeśli mi sie takie podoba. zresztą akurat Kuba to bardzo popularne imię dla psa. Poza tym, napewno nie przejmowałabym się tym faktem szukając imienia dla dziecka.

to kup sobie psa i nazwij go tak samo jak swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×