Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Unknownman

NASZ SEKS DAWNIEJ I DZIŚ:)

Polecane posty

Gość Studenteczkaa
Kiedyś byłam bardzo bierna, unikałam seksu jak ognia wykręcając się zmęczeniem, bólem głowy albo jeszcze czymś innym. Teraz nie potrafię wyobrazić sobie życia bez seksu, ale jestem z innym partnerem, więc może jest to uzależnione od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
jakosc ciagle na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
wiecie co u mnie jest odwrotnie to ja bym chciałam zmian i jakichś nowośc , ale moj maz juz niekoniecznie, niby jest ok ale nie jestem zadowolona z naszego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny mężczyzna
"co im sie marzy ze swoimi partnerkami z dlugim stazem" rozwód? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa25
tak tylko w tym problem , ze jemu podoba sie tak jak jest i nie chce nic zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze mi powiedziec dlaczego moj facet nie chce sie ze mna kochac ciagle mowi ze jest zmeczony po pracy i mamy moze 2 do 3 razy na 2 tygodnie w zaleznosci roznie to bywa i ja musze go namawiac zeby zrobil i tylko pobozemu.dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w ciaz teraz moja corka 4 miesiace i mniej mamy sex niz w czesniej to znaczy przed ciaza w trakcie ciazy tez malo umieram z pragnienia do niego mam 29 lat on 33lata i nie rozumiem moze mi jaki facet powie o co biega zrobilam juz sobie strylizacje i nie mosimy sie bac o nic to teraz nie mamy seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi się marzy ? taaaka prawdziwa gra wstępna leżenie po seksie obok siebie rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra wstepna?
mnie mąż opiernicza, że ja od razu do konkretów przechodze a jemu sięmarzy.. co zrobić jak mi się chce już, teraz, natychmist?? Chyba rozumiem facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha898998
u nas u nas jest jeszcze lepiej niz bylo na poczatku :) czyli zajebiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
maz cie nie pozada ? hmm moze po ciazy nie wruciałaś do atrakcyjnosci , moze mu sie znudziłas ? to wie tylko on ! a moze zwyczajnie jego libido umarło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej pokory dla ciebie
do gry wstepnej.. przecież moze cie sexic..i robic gre wstepną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami gra wstępna jest tak fajowa, że się nie chce juz dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
i mi chyba potrzeba takiej niesamowitej gry wstępnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona a jaka to według Ciebie by była niesamowita?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
taka żebym już nic nie chciała więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paracetamol
a moze coś takiego . uwiedziony przez matke Widze, ze nie tylko ja mam matke ktore ma ochote na syna, tyle, ze moja mama mnie uwiodła, a raczej mozna by powiedziec, ze zgwałciła. Mam młodą matke. Miała mnie w wieku lat 17 ja mam dzis lat 18. Matka jest od zawsze sama ze mną, nigdy stalego faceta nie miala. Zawsze na mnie patrzyła "dziwnie" ale od pewnego czasu jak by specjalnie zaczeła sie po domu ubierac skromnie i nader czesto przytulac przy byle okazji , to jak wychodzilem i sie zegnalismy , to na dobranoc . Jej koszulka nocna jest mocno przeswitujaca, wiec wszystko widac . Moja matka to tez piekna kobieta , czesto jak byłem duzo młodszy ją podgladalem w łazience - to fakt - nie wiem czy to zauwazyła. Jest to typ kobiety "milusiej" nie za szczupła, nie za pulchna, ale bardzo okragła tak bym to nazwał, a co najwazniejsze dla mnie i mojego gustu z duzą pupą . C*pke ma od dołu wygolona, a na górze duzy czarny zarost bardzo obwity i gesty. Nie wiem dlaczego, ale tak wlasnie lubię - tyle też zauwazyłem przez owa koszulkę jej nocną o ktorej pisalem . Musiala widziec, ze zerkam, musiala zauwazyć, ze mi sie to podoba jak i mnie podnieca, no ale w sumie co ja za to mogę, młody jestem buzuje we mnie wszystko . Tydzien temu wróciłem jak juz było ciemno do domu, matka była wypita, dzis sadze, ze upiła sie specjalnie, czy była pijana, czy tylko smierdziała alkocholem to juz moje przypuszczenia tylko, ale sadze, ze wszystko sobie umysliła, by potem było na co wine zrzucić - tym bardziej, ze nigdy nie pije. Weszła mi po prostu pod prysznic, najpierw rozsówajac drzwi kabiny i patrzac na mnie, siegneła reka do mojego przyrodzenia i go dotykała - zamurowało mnie. Potem weszła pod natrysk do mnie i zaczeła mnie całowac - stalem jak sparalizowany, ale robiło mi sie coraz przyjemniej, jej piersi na mojej klacie robiły niesamowite wrzenie, nigdy jeszcze nie byłem z kobietą. Mój penis jednak nie chciał stać . Wzieła mnie za reke i zaprowadzila do sypialni, zapaliła lampkę nocna , popchneła na łózko . Stała tak dotykajac sie, a ja patrzyłem na jej mokre włosy, ciało, na rece wodzace po całym jej ciele - nic nie mówiła, a ja nic też z siebie wydobyc nie umialem. Usiadła obok gładzac mnie rekami po ciele i dotykajac wszedzie. Najprzyjemniejsze, a zarazem najbardziej wtydliwe było dla mnie jak wzieła mojego penisa do buzi - rany! co za uczucie z jeden strony i jakie z drugiej? jakies zazenowanie ... dalej to powodowało, ze mi nie stał . Zaczeła mnie całować i o dziwo mówic, ze mam sie rozluznic, ze jestem piekny- swietnie całowała - podobało mi sie. Potem znowu wzieła mi go do buzi masujac moje jadra , ale on dalej nie chciał stać .Wtedy odwróciła sie i usiadła pupą na mojej twarzy a swoją głowe miala tak ze dalej całowała mojego penisa . Rany jaka ona miala mokrą c*pke, jaką pulchniutką, wargi jej sromowe mniejsze wystawały ponad te drugie ktore były nabrzmiałe jak by spuchniete były, niesamowite w dotyku to wszystko było takie miłe, mieciutkie i szalenie podniecajaco mokre . Ruszała pupa tak ze jej c*pka ocierala sie o mój nos i usta . Nie wiedzialem co mam robic na poczatku mysli kłebiły sie w glowie przerózne. Tyle, ze robiło mi sie coraz przyjemniej . Nabrałem ochoty na calowanie jej c*pki, to rosło we mnie ogromnie siegnołem wiec do niej jezykiem , poczułem dziwny smak, smak był gorszy od zapachu , zapach podniecał mnie strasznie, ale juz po chwili ów smak też mi sie spodobał. Zaczołem wiec jak całować tak lizac niczym na filmach jej c*pkę - jakiez ona dzwieki wydawała !! jak mi sie to podobało ! Fantastyczną c*pke ma moja matka , nigdy nie przypuszczałem, ze to moze dac w kwesti całowania taką przyjemnosc. Mój penis zaczoł rosnac , czółem to, a za razem zaczołem sie tego wstydzic, to wiele zepsuło. Matka odwróciła sie do mnie całujac mnie od dołu do góry, poczułem smak swojego penisa - dziwen uczucie, ale podnicajace . całujac mnie siegneła po cos do nocnego stolika i włozyła mi w usta, nie wiem co to było jakaś tabletka - tak sadzę. Usiadła przodem na mojej twarzy, rekoma trzymała mnie za głowe głaszczac moje policzki , szyje podczas gdy jej pupa okragłymi ruchami wiercila sie tak ze jej mokra c*pka ocierała sie o moje usta , a wlosy łonowe łaskotały mnie po nosie . Oczy mialem ze wstydu zamkniete , pochyliła sie i szeptała mi do ucha rozne rzeczy - wez mnie - kochaj mnie - chcę ciebie ....Oswieciła wiecej swiatła, powiedziala popatrz na mnie , wstała ... poruszała sie bardzo powoli ale jakos tak zmysłowo, dotykała sie , wodziła swoimi rekoma po swym ciele. Usiadła na moich kolanach dotykajac mojego przyrodzenia jedna reką, a druga wkladala sobie paluszek do swych ust i go ssała, a ja patrzyłem.Bardzo podniecajacy widok .Nie wiem ile czasu mineło, ale sporo. Znowu siegneła ustami do mojego penisa i zaczeła go bardzo powoli ssac, ale inaczej niz wczesniej, tak całkiem powoli i praktycznie całego mi go do swych ust brała , tak ze czułem, jak dotyka jej gardła -NIESAMOWITE UCZUCIE !- jak on sie mógł tam zmiescic , mam przecież 17,5 cm w pełnym wzwodzie, czułem jak on jej w tych ustach rosnie , juz nie czułem wstydu tylko coś innego, cos czego opisac nie potrafie poza zwykłym podnieceniem . Chciałem jej zrobic krzywde, chciałem jej go wepchać jeszcze głebiej, nagle moje wszystkie hamulce pusciły , złapałem jej głowe swoimi rekoma i przytrzymywałem wykonujac ruchy biodrami takie ze mój penis zaglebiał sie całkowice w jej gardle , dławiła sie , odsuneła głowe, wzieła go do reki patrzac na mnie i usmiechajac sie .Ja juz tylko chciałem byc w niej . Trzymajac go w swojej rece usiadła w okolice mojego fiuta i przesówała nim po swojej cipce wydajac wspaniałe dzwiekim, zmieniła sie na twarzy, jej oczy błyszczały , ciało drzało , albo ja juz mialem zwidy. USIADŁA NA NIEGO co za uczucie !! złapała mnie za nadgarstki i mocno trzymała szalenczo całujac nabijajac przy tym cały czas sie na mlojego fiuta , krzyczała coś ...Juz nie byłem wstydliwy, nie wiem co we mnie wstapiło tak teraz mysle, ale przejołem inicjatywe bo zapragnołem bym to ja dominował . Obruciłem ją - zapragnołem ją całować tam na dole , rozchyliłem jej uda i z dzikoscia jakiegos zwierza zuciłem sie do jej cipeczki , włozyłem jaj cały jezor , a jej wargi mniejsze otaczały moje usta , lizałem jej groszek - wiła sie i mruczała przepieknie . Wołała wejdz we mnie, wejdz we mnie, wiec to zrobiłem , rany jak tym razem tam ciasno sie zrobiło - fantastyczne uczucie i jej mina przy tym, jej oddech, jej drganie jak by ciała ... chlupało jak ruszałem członkiem, tak mokra tam była , dziwne uczucie, ale przyjemne. Zapragnołem od tyłu ... wiec podniosłem ja i zuciłem na kolana mocno sciskajać jej piekną duzą pupę, pchnołem ostro do samego konca badzo gwałtownie - jekneła , tak penetrujac jej dziurke patrzyłem na jej ciało, pupę, plecy wygladała przepieknie ! Połozyła sie na brzuchu, a ja dalej od tyłu przytulony juz teraz do niej sie z nia kochałem . Obróciłem ja znowu na plecy, chciałem wejsc , ale ona wzieła go du buzi trzymajac mnie mocno za posladki biorac go całego do gardła, w zyciu nie czułem by mi tak penis stał ! był jakis taki wiekszy , grubszy, a ona szalenczo go ssała trzymajac mnie za posladki nie pozwalajac mi go wyjać . W koncu pozwoliła , niczym jakis zwierz wepchnołem jej go znowu do c*pki - rany jak tam jest przyjemnie - cos sie znowu we mnie stało , bo zaczołem ją grysc, a o dziwo jej sie to podobało , zaczolem też ja sciskać bardzo mocno, jej rece, piersi, w taljii, zarzuciłem jej nogi na swoje ramiona , tak jak na filmie, czułem jak dobijam do konca jej pochwy, czułem jak sprawia jej to pewien ból , jednak trzymała mnie za posladki i przyciskała do siebie - teraz juz nie całowała mnie, nie pozwalała ale czułem jej oddech na swoich ustach i mysle , ze o to jej chodziło bo to fantastyczne uczucie. Muskalismy sie tylko ustami , a wydychane powietrze z jej ust czułem na swych ustac ktore co rusz zwilzała jezykiem bardzo delikatnie . Czułem ze cos sie dzieje, wiedziałem ze dochodze ... Ona chyba to tez wyczówała bo zaczeła inaczej oddychac , nogi swe skrzyzowała na moich biodrach i mocno mnie nimi trzymała , chciałem wyjsc , ale nie mogłem - musialem zostać w niej - NIE DO OPISANIA ! anonizm w ogole sie nie da porównac . A jej zachowanie przy tym - niesamowite. Nie wiem czy miala orgazm . przytuliła mnie i tak lezelismy chwile . Mój penis jednak wcale az tak nie oklapnoł Ciagle był twardy choc juz z tej twardosci specyficznie nie bolał jak wczesniej. Całowała mnie , mówiła dziekuję ?? (szok) a ja nie rozumialem za co , wstyd powrócił , chciałem wstac , nie pozwoliła . PRZYTULONA DYSZŁA MI DO UCHA wspaniale uczucie, jej ciało jak by drgało...Czułem jak sciska mi penisa swa pochwą tak pulsujaco , raz sciska , raz popuszcza i tak na przemian - bardzo miłe uczucie. Mineła chyba dluzsza chwile ktora okreslam na jakies 20 minut , a mój penis dalej stał . Wyjołem go - pozwoliła . Wzieła ma rekę i połozyła na swj cipce była goraca i mokra , dotykałem ja tam smakujac sie w jej delikatnosci, miekkosci i mokrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paracetamol
Wzieła go znowu do ust, delikatnie, powoli najpier główke pieszczać potem znowu wzieła całego, znowu czułem jej dno gardła . Jej glowa wyladowała miedzy moimi nogami , podsuneła nogi mi wysoko , połozyła sie miedzy nimi pieszczac mojego penisa , czułem , ze cos kombinuje ... dotykała mojego odbytu - przyznam szokujace , ale przyjemne , siegneła reka druga do swojej c*pki zamoczyła paluszek i znowu dotykała mojego odbytu cały czas ssac mojego fiutka, poczułem mokro , przyjemne mokro, tak jeszcze pare razy zrobiła i jej paluszek wyladował cały w mym odbycie , tu piesicła ustami mojego fiutka, a tam dotykaąl czegos , ze robiło sie strasznie przyjemnie , przyspieszyła w swych ruchach, zrobiło sie niesamowicie przyjemnie , czułem ze ponownie dochodze, myslalem ze wyjmie go z buzi, ale nie kiedy to byłem u szczytu wzieła go jak tylko głeboko mogła i tak na chwile pozostała , tylko jej paluszek dalej wibrował w mym tyłku - co to był za orgazm !!Przytuliła sie , połkneła moją spermę uwierzycie ? byłem zdziwiony , ale niesamowice zadowolony .połozyła sie na mojej klacie głaszczac mój brzuch, ja zamarłem ... trzymajac ją przytuloną zasnołem . Obudziłem sie w jej ramionach rano . tu pełne zarzenowanie jak moje tak jej . Wstała ... poszła do łazienki jak by nigdy nic, zrobiła mi sniadanie jak zawsze , ale sie nie usmiechała jak zawsze, mysle , ze też była zarzenowana. Tyle, ze ja sie zakochałem ! pragnołem ja znowu, ale odwagi zabrakło by cokolwiek zrobić, nie moge przestać o tym mysleć , tesknie za nią , tesknie za byciem z nią, za dotykiem, pieszczotami za sexem. Chce na nia patrzec, dotykac . To straszne , jesli to nie minie ? nie wiem co zrobie, nie mam odwagi by sie za nia brać i czy to normalne, ze zakochałem sie w matce, ze ja pożądam ?Minoł juz Tydzien - nic podobnego sie nie wydarzyło, czułem jedynie, ze weszła jak spałem do mojego pokoju, stała jakis czas, a potem wyszła. MAM TAKĄ OCHOTE DO NIEJ PÓJSC W NOCY , ale boje sie, ze mnie wygoni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
cztery :P czepiasz sie oczywiście ze chodzi mi tylko o sex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
a swoją droga to ludzie maja fantazje :) jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
A widzisz - wiec moze o fantazje tutaj chodzi , ktorej jak wam , tak waszym partnerom brakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
fantazje to ja mam tylko nie mam z kim ich realizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×