Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Unknownman

NASZ SEKS DAWNIEJ I DZIŚ:)

Polecane posty

i jęczący ton:P więcej już nie planujecie dzieciaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już razem masz 3ech;) czyli teraz już jakieś środki musicie stosować?;) doustne czy dowcipne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gosiu już czas najwyższy dwadzieścia dziesięć lat mija;( żona już zaczyna wspominac ostatnio o tym. Trzeba tylko się udac do Ciebie na korki w jaki sposób to najlepiej zdziałać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno masz fajnych chłopców, ja znając życie to pewnie dziewczynki będą, bo jakoś tak u nas w rodzinie, że dziewczynki raczej same, siostra ma tylko chłopaków;( a Wy długo się staraliście czy rachu ciachu i po strachu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki najlepszy przepis?;) dodać dwa jajka, ucierać?:P stolarz by powiedział z kolei, że małe dziewczynki robi się jak małe deseczki - czyli rżnie się duże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy powstał w chwili słabości na łące :D:D:D całkowicie nieplanowany - akurat zaczęłam pracę w nowej firmie i po miesiącu zaszłam w ciążę :o ale szef spoko - pracuję tu do dziś ;) Drugi planowany - po 2 cyklach byłam w ciąży - ale na spokojnie, bez temperaturek, obliczania owulacji i takich tam cyrków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie na łące, tez bym tak chciał kiedyś:) czyli to jednak nie tak prosto zrobić co ?;) często się kochaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to jak nie ma durexów pod ręką to post co?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co znaczy często? dla mnie to tak normalne zjawisko, że nawet ciężko mi powiedzieć :) Jak jest tylko okazja - tak powiem :D po 2 dziecku coraz częściej się mi chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to tak raz na dwa tygodnie, więc nie ma z czym wyskakiwac chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle:) może i lepiej, bo tak to trzeba uważać i plamić różne rzeczy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:) Twój kosz na śmieci jest chyba pełen gumowych odpadów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja to tak mam chyba jak i ze słodyczami, jak nie jem, to moge nie jeść, ale jak spróbuję to wtedy cięzko się opanowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napewno chciałbym za kilka lat mieć takie udane pożycie jak Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całą odpowiedzialnością za los twego małżeństwa - tego Ci życzę :) Ja też tak mam i ze słodyczami i z pożyciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że mały nie szpera po koszu:P bo by sie pytał co to za balonik:P heheh:) to widze, nie tylko w sypialni się kochacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myślę, że robicie wszystko tak w granicach normy, czy jednak tak ostrzej, jakieś wymyśłne typy seksu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś jeszcze aucie tego nie robiliśmy.. tak dowcipnie, bo inaczej to i owszem :D:D Najlepszy motyw podczas jazdy - lepiej się tak nie bawić... No i w basenie jest ok. Ogólnie to ekwelibrystyki nie lubię - musi być wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas narazie tak grzecznie jak już i narazie sypialnia, albo łazienka tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Gosiu, nie wiem co dla Ciebie jest ostre a co nie:) jak wygląda wasz najostrzejszy seks?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale aż tak intymnych szczegółów zdradzać nie będę ;) raczej w granicach normy, bez poniżania, bicia i takich tam. 3 mozliwości. Tyle mogę zdradzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×