Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Unknownman

NASZ SEKS DAWNIEJ I DZIŚ:)

Polecane posty

Gość Darekkk
kiedyś brałem na knagę tylko owczarki niemieckie, dzisiaj się to zmieniło - zadowolę się też chomikami oraz dynią, z której wycinam środek, żeby zrobić sztuczną pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Huan De Marek
kiedyś regularnie uprawiałem z żoną miłość na cmentarzu, ale odkąd pogonił nas grabarz, musieliśmy znaleźć sobie inne miejsce w plenerze. Robimy to teraz na podmiejskim wysypisku śmieci, przy naszym ulubionym miejscu - sektorze ze zużytymi oponami samochodowymi. Czasem mamy ubaw po pachy, gdy podczas zbliżenia toczy się w naszą stronę nowa dostawa opon. Wtedy staramy się uniknąć kolizji, i całkiem nagusieńcy biegamy z miejsca w miejsce, trzepiąc partnera ręką po pośladku. Nowa dostawa opon zawsze dostarcza nam dreszczyku emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic poważnego kiedyś lubiłam mieć zabandażowaną dłoń czułam się taka dumna oj głupiutka petrolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kultywatorny
U mnie jest że kiedyś ja miałam częściej miałam ochote na seks, a teraz po ślubie jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze kochac bede
na poczatku wiadomo bylo dziwnie, poznawanie siebie. byl seks normalny, ale z czasem nudza sie pozycje wiec trzeba szukac czegos nowego. warto przestudiowac kamasutre krok po kroku,. nie kazda pozycja bedzie odpowiadac wiec trzeba byc otwartym na zmiany i caly czas probowac nowych doznan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) nie chcę się chwalić ale ... ale... działo się, oj działo :P Udanego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - dzień dobry, gratuluję stosunkowo udanej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzyli coś w allegro - nie mogę wrzucać niektórych rzeczy w obserwowane. Wiecie o co biega? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spokojnie, przespałem całą noc;) to ostro mysieliście zaszaleć chyba;) i tak ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? aż zobaczę potem. Coś kupujesz na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja - taak :) Teraz szukam ciężarówek dla moich chłopaków ;) Ice road truckers - oglądasz? Chcą mnieć takie auta :o a święta i Mikołaj za pasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla starszego co szykujesz?;) myślałem, że to dla niego jakieś ciuszki kupujesz sobie, a on się też będzie musiał cieżaróweczką pobawić;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracujemy nad lepszym seksem kiedyś był zwierzęcy :p a teraz ludzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Petrola:) i jak tam wychodzi? udeje się go nieco okrzesać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ale już teraz zmieniłas się z powrotem w sportowe coupe?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja włąsnie też nie widziałem 6 ale niby juz widze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się tu narysować a pokazać nie mam jak :P możesz sobie wyobrazić - Jak Vettel w Red Bullu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×