Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Unknownman

NASZ SEKS DAWNIEJ I DZIŚ:)

Polecane posty

To tak nie wiem czy słyszałaś monolog w łóżku małżeńskim: - kochanie ciąg o taaak! po chwili -kochanie mocniej ciąg o taaak! po kolejnej chwili - kochanie, mozesz dmuchnąc? bo mi prześcieradło w tyłek wlazło;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przenieśc to na nasz grunt, to chyba bardziej "na":P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałem, że to Ty się porównujesz do tego Vettela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, no to już musicie strasznie cichy tłumik zakładać podczas zawodów z mężem:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wejdzie starszy, zobaczy i spyta "co Ty robisz mamusiu tatusiowi?":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz na imię - bo 4 zwracać siędo Ciebie nie będe :P dobrze że sama w biurze jestem bo ubaw mam po pachy :P Ten mój tłumik to trochę dziurawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tak jak widzisz, tylko cyfry zastąp literką jak Ci się nasuwa na myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy kiedyś taki przypadek :D:D:D pytał tylko co tak w nocy stękało :P bo się wystraszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah:) i co powiedziałaś? że tatuś miał zatwardzenie i wstawał w nocy?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci jeszcze jeden kawał: Wchodzi mały do sypialni rodziców i staje jak wryty, patrzy a ty mama siedzi na leżacym tatusiu i podskakuje jakoś dziwnie - co Ty robisz mamusiu? Małzeńśtwo czerwone, chcąc zatuszowac sprawę mama mówi: - oj wiesz synku, tatuś ma duży brzuszek i ja tak skacze po nim, żeby mu się trochę zmniejszył. - ależ mamusiu to nic Ci nie da! - a czemu tak mówisz synku? - bo jak Ty mu zmniejszysz i pójdziesz do pracy, to przychodzi ciocia Ela i zaraz klęka i pompuje my na nowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo coś podobnego: mama miała wyjechać i była zazdrosna o męża, więc nakazuje Jasiowi: -pamiętaj, jak wyjadę to masz pilnowac taty i jak wrócę to mi wszystko opowiesz. Po powrocie mama pyta Jasia przy męzu: - no i jak tam się tatus sprawował? - a dobrze mamusiu, przyszła ciocia z góry, zjedli kanapki, wypili herbatę i poszli spać, a w łózku to widziałem robili dokładnie to samo co mamusia z panem Zdzichem z dołu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiesz i lubisz dowcipy opowiadać? ja totalne dno pod tym względem - nie pamietam po chwili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja to tak mam że w zalezności od chwili i rozmowy to mi się jakiś przypomina o tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak środki antykoncepcyjne dzielą się na doustne i dowcipne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ona mówi, że na mnie nie może nawet focha strzelić ani się zagniewać, bo ją zaraz roześmieszę;) może i coś w tym jest bo jeszcze dzięki Bogu ani razu się nie kłóciliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie godzenie się jest potem najlepsze co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×