Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CzerwonyGerber

Depilacja laserowa głebokiego bikini

Polecane posty

Gość gość
Nie mam zrobionego "głębokiego" bikini :) tylko zwykłe ale na pewno we Wrocławiu można iść z tym do http://www.perfect-glamour.pl/ bo mają tam najnowocześniejszy aktualnie laser - MedioStar Next, więc to gwarancja udanego zabiegu. Poza tym warunki są komfortowe, wszystko profesjonalne i estetyczne. Jak już to poszłabym właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowsza technologia depilacji laserowej jest skuteczna, bezbolesna i bezpieczna. Zabieg depilacji laserowej przy pomocy Quick Light łączy w sobie laser diodowy i prąd RF, połączenie tych dwóch systemów sprawia, że zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. Co najważniejsze to ryzyko poparzeń skóry jest zredukowane do minimum. Po zabiegu nie występują czarne strupki po wypalonych włosach i nie mamy do czynienia z podrażnioną, czerwoną i palącą z gorąca skórą, jak to jest w przypadku laserów starszej generacji. Zabiegi są szybkie i bezbolesne. Sprawdź sama jak wygląda profesjonalny zabieg w Klinice Dermatologicznej DrLegrand w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epilacja laserowa nie nalezy do najprzyjemniejszych zabiegow szczegolnie w tak wrazliwej okolicy jak bikini ale jezeli chce sie usunac raz na zawsze owlosienie i nie meczyc sie maszynkami czy woskami to warto. ja chodze do kliniki na ursynowie gdzie maja vectusa. wykupilam pakiet 6 zabiegow i jestem juz po 5 i wlosow brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd8888
Ja robiłam vectusem depilaję brazylijska i bardzo sobie chwalę. do tej pory non stop jakies zaciecia, zapalenie miaszkow, wrastanie wlosow- totalna porazka. po pierwszym zabiegu mialam juz duzo mniej wlosow, a teraz jest po 4 i juz jest gladko i zero jakichkolwiek problemów, takze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@abcd8888 dokladnie Cie rozumiem bo niestety mialam ten sam problem.Na szczescie znajoma polecila mi klinike angel factory, w ktorej wykonuja epilacje laserm vectus. Jestem po drugim zabiegu i tez jestem bardzo zadowolona bo ok 60% wlosow mam juz mniej. Dodatkowo natrafilam na na rewelacyjna promocje dozywotniej gwarancji wiec nie musze sie martwic o dodatkowe koszty jesli po skonczonej serii pojawia sie jeszcze gdzies wlosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło jestem zaskoczona po wizycie w BeautySkin. Córa mnie zabrała na zabieg z kwasem hialuronowym – efekt bomba, nie spodziewałam się, że można aż tyle lat sobie odjąć :)) Ona korzystała z jakiś zabiegów na ciało, modelowały jej uda i pupę. Całość oferty można podejrzeć na stronie beautyskin.com.pl, jest tutaj też trochę zdjęć samej kliniki. Są w galerii Słonecznej, więc łatwo trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam taki zabieg laserowy i uważam, że była to w pełni trafiona decyzja :) Wcześniej depilowałam okolice bikini w najbardziej powszechny sposób, czyli golarką. Efekty były opłakane - podrażnienie, wrastające włoski, swędzenie - gdy włoski odrastały. Ogólnie masakra, każda z Was to zna chyba. Teraz mam święty spokój. Oczywiście przy takim zabiegu ważna jest - poza bezpieczeństwem i prawidłowym wykonaniem, co uznaję za oczywistość - odpowiednia atmosfera. Umówmy się, depilacja głębokiego bikini to dość wstydliwa sprawa. Ja na szczęście trafiłam do p. Agnieszki ze studia Cosmetix - cosmetix.pl (to jest pryz CH Arkadia w Wawie), która zadbała o to, żebym się czuła komfortowo. Polecam zarówno zabieg, jak i panią Agnieszkę - świetna specjalistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaa10
ja jestem już po 4 sesjach depilacji łydek i jestem zadowolona :) Jutro idę na pierwszy zabieg bikini głębokiego.... i bardzo się stresuję... Kupiłam Emle i zamierzam się nią jutro wysmarować... pytanie tylko jak ja mam te okolice bikini i szparę między pośladkami pozawijać folią tak aby doczłapać do kosmetyczki? jak wy sobie z tym radzicie? jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozgryzłam temat :D jako ze nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na polskim forum, chciałabym się podzielić z wami instruktażowym filmikiem. Tak w razie gdyby któraś z was potrzebowała... :) trzymajcie kciuki aby nie bolało! :) https://www.youtube.com/watch?v=rZ5eT2dEba4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stworekAnia
Depilacja laserowa bikini jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Nie boli (może być tylko trochę nieprzyjemnie, w Estetica stosują miejscowe chłodzenie i zabieg nie jest odczuwalny), 3 - 4 zabiegi i ma się problem z głowy na długi czas. Dla niektórych może to być krępujące - kwestia wyboru gabinetu, gdzie można poczuć się swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 234
Z czystym sumieniem rekomenduje depilacje QuickLight, zupełnie bezbolesne zabiegi, już po pierwszym widzę, ze włoski się przerzedziły. Umówiłam się na cały pakiet w Klinice DrLegrand. Przynajmniej nie ma potrzeby smarowania się Emla, gdzie przy innych laserach nie ma takiej opcji nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem trakcie zabiegów depilacji laserowej w Laserdelux w Sosnowcu. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm i sympatyczna, atmosfera. Jeśli ktoś jest zainteresowany zniżką na pierwszy zabieg z polecenia 20 % - chętnie polecę. Dotyczy to tyko nowych Klienów, obowiązuje we wszystkich salonach sieci, tylko trzeba to wskazać. Zainteresowanych zapraszam, zosia261@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was dysponuje zniżką 20% do salonu Laser deLux i chce się podzielić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1313
Witaj, ja cały czas jestem klientką salonu laser deLux, wiec jak jesteś zainteresowana zniżką to odezwij się na migotka13@interia.pl. Ja osobiście jestem zadowolona że trafiłam do ich salonu, bo mogę nareszcie nie tracić czasu na golenie, które było syzyfową pracą. Pozdrawiam wszystkie zastanawiające się, nie ma co tracić czasu, wiosna idzie, to i bardziej niż kiedykolwiek chce się ładnie wyglądać, i przestać chować pod ubraniem nieogolone ciało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jeszcze nie robiłam, ale koleżanka jest już po zabiegu, więc mogę powiedzieć jakie jej towarzyszyły odczucia... :) Depilację wykonywała w salonie http://www.esteti-med.pl. Pani wykonująca zabieg była bardzo profesjonalna i delikatna. Rozumiała, że jest to mało komfortowa sytuacja i jeśli była potrzebna chwila przerwy to bez problemu ją robiła. Ela po zabiegach jest trzech i czwarty będzie ostatnim. Komfort jest podobno niesamowity ;P Też się przymierzam, ale dopiero na jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uznałam, że najlepszym sposobem jest zakup urządzenia ipl. :) ja mam depilator Panasonica i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie chcę juz wracac do zwykłego depilatora, a zabiegi w klinice wychodzą znacznie drożej. Przy ipl efekt jest trwały a depilacja dokładna i bezbolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja laserowa jest mało opłacalna. Ja zdecydowanie wolę domową depilację IPL. Kupiłam sobie urządzenie Panasonica i sprawdza mi się świetnie. Efekt bardzo dobry i długotrwały, a zakup takiego urządzenia wychodzi taniej niż serie zabiegów w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garyy
Jestem modelem i przeszedłem praktycznie 90% depilacji ciała (trwałej) w http://beautyskin.com.pl. Po 6 zabiegu już mi praktycznie nic nie odrasta, tylko czasami strefy małych, słabych włosów, gdzie z higieną już nie ma najmniejszego problemu. Ogólnie spotkałem wielu mężczyzn w mojej sytuacji, modeli, promotorów, jednego prezentera telewizyjnego, kilku przedstawicieli handlowych w dużych korporacjach. Klientela zdecydowanie premium, nie słyszałem o narzekaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się 2 lata temu i nie żałuję! Koniec żyletek, podrażnień i szybko odrastających włosków. Mam ciemne włosy, przeżywałam koszmar, szczególnie latem, gdy musiałam depilować się codziennie... Depilację wykonywałam w Gdańsku, La Nika depilacja laserowa: http://la-nika.pl/depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adele08
Cześć wszystkim! Ja zdecydowałam się na depilację głębokiego bikini w klinice Dr Legrand, jestem mega zadowolona. W moim przypadku musiałam wykonać 4-5 zabiegów, w innych wygląda to inaczej, wszystko zależy od koloru skóry i włosa. Cenowo bardzo korzystnie! Polecam www.drlegrand.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisssaaaa
Od jakiego ś czasu myślałam nad depilacją laserową nóg, ale trochę bałam się, że zabieg może być niebezpieczny (mam ciemną karnację). Niedawno zobaczyłam ofertę w Galerii Słonecznej przy ul. Chrobrego i zapisałam się na zabieg w klinice Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl). Mają bardzo nowoczesny laser Vectus – słyszałam, że tylko inne lampy nie usuwają trwale włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorka891
Mi taką depilacje wykonano w http://klinikaestetica.pl a konkretnie w oddziale w Krakowie i jestem bardzo zadowolona dokładnie o taki efekt mi chodziło, a co najlepsze nawet z cena w miare spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igruszka15
Moim zdaniem jednak depilacja laserowa daje najlepsze efekty. Nie jest to najprzyjemniejszy zabieg, ale jeśli zostanie przeprowadzony w profesjonalnym salonie to efekt jest wart tego, aby trochę pocierpieć ;) Pół roku temu zrobiłam sobie depilację pach i okolic bikini laserem LightSheer Duet w Vici Clinic (Kraków). Miałam problem w tych miejscach z odrastającymi włoskami i brzydkimi, bolesnymi podrażnieniami. Depilacja tego typu była dla mnie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to depilacja na zawsze.Droga ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×