Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość Dragonnnn
to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ogglądales filmu czy co? otoz mala Mathilda zakochala sie w sasiedzie nim sie dowiedziala, ze jest "okrutnym"morderca a pamietasz "zadnych kobiet, zadnych dzieci" To tylko film. Przestań chrzanić bzdety. Witamy w prawdziwym świecie. "jestes trudny do rozmowy, juz mi sie odechciewa. Jestes jak skala, ktorej nie chce mi sie drązyc" A drążysz? "ja nie za bardzo rozumiem co ta odkrywcza myśl ma wspólnego z tematem." No wiesz! A tyle się nad nią napociła, biedaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, bo prawiczki piszą, że jak się kochasz bez odczekania ... roku czy iluś tam i jeśli nie planujesz z partnerem długoletniej przyszłości (ślubu), to znaczy, że to kurestwo, coś strasznego i pogardliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
zakochiwanie sie w ładnych tylko osobach swiadczy w pewnym stopniu nie zawsze o powierzchownosci potem moze sie okazac, ze on kochal tylko moją pupe, buzie, oczy, cycki... a jak stanie sie cos zlego, to wzruszy ramionami i poszuka innej. To samo w odwrotnej sytuacji. kurcze, musicie zaimponowac kobiecie, musicie im udowodnic ze maja w was oparcie, ze macie jakas pasje, choc by to bylo dłubanie w silniku... oferma, moze one odchodzily, bo im dales latwo odejsc. Moze masz za duze kompleksy by dac kobiecie szczescie. Wyzywacie sie na tych kobietach na forum, jakbyscie mieli monopol na nieszczescie. Moze one w zwiazkach maja bardziej przesrane i wcale nie sa szczesliwe. Ja teraz jestem sama i oddycham pelną piersią. Nauczcie sie doceniac to zycie, bo az mnie skreca, to wasze poczucie wiecznej krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo prawiczki piszą, że jak się kochasz bez odczekania ... roku czy iluś tam i jeśli nie planujesz z partnerem długoletniej przyszłości (ślubu), to znaczy, że to kurestwo, coś strasznego i pogardliwego. " A dziewczyny piszą, że jak facet nie zarabia dobrze to jest śmieć. Fajna generalizacja , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, a propo's nieśmiałości: Każdy jest trochę nieśmiały, ale nad tym się pracuje. Trzeba trochę wysiłku, żeby sobie z tym poradzić. Prawiczki zasłaniające się nieśmiałością nie włożyli wysiłku w sukces. Takie moje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ty Darkerze jesteś prawiczkiem i nie uważasz, że taka dzieczyna, o której pisałam się puszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akukuku25
Offerma - co ty zrobiles w kierunku zmiany zycia? Prawie 40 lat i co dalej ? To jest przerazajace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
"wartosciowa kobieta, nie lata za facetem to upakarza ją." Wartościowa to taka co piwo z sokiem będzie chłeptać całą noc wysyłając telepatyczne sygnały zainteresowania w stronę faceta. tak ta tez jest wartosciowa. wroc pisalam juz ze podrywaja tylko te nowoczesne i zdesperowane... sa te, co podrywaly nie beda, czekaja az facet sie postara. Ja bym w zyciu nie upokorzyla sie do tego stopnia, by sie starac o faceta:O jestem wartosciowa dziewczyna, on ma mi udowodnic, ze jest wychowanym chlopakiem z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kurcze, musicie zaimponowac kobiecie, musicie im udowodnic ze maja w was oparcie, ze macie jakas pasje, choc by to bylo dłubanie w silniku..." Nie mam nic czym mógłbym imponować. A oparcie to miały we mnie aby się wypłakać i zaraz potem do innego fagasa iść. Mnie na pasje nie stać jeszcze. Mi tatuś z mamusią ani chłopak niczego nie ufunduje jak wam. "Moze masz za duze kompleksy by dac kobiecie szczescie." Strzel sobie w łeb Oferma - jak sam widzisz pożytku z Ciebie nie ma i nie będzie. "Prawiczki zasłaniające się nieśmiałością nie włożyli wysiłku w sukces. Takie moje spostrzeżenia." Ty już nie myśl więcej dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma, taki stary, a jeszcze zakochania od miłości odróżnić nie potrafi. I ty się dziwisz, że uciekały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak ta tez jest wartosciowa." Ja czekałem chociaż na uśmiech. Nie doczekałem się. A bez tego tylko kopa w zęby dostawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akukuku25
ile on ma lat ? 38 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jeszcze zakochania od miłości odróżnić nie potrafi" Sądząc po liczbie rozwodów i separacji - wy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
Darker nie da sie z toba rozmawiac, odpychasz czyjes przyklady atakami, do tego buntujesz sie jak przedszkolak zaden z ciebie mezczyzna szkoda tu pisac i wam radzic chlopcy, jestescie skonczeni, sami sobie gotujecie taki los:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo odkrywczy temat. Myslałem, że moim problemem jest brzydki wygląd i brak kasy, a tu niespodzianka - jednak charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akukuku25
kase mozna zarobic ... wyglad tez mozna w mniejszym lub wiekszym stopnu zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nawet zarobił kasę, to z pewnością nie wydałbym jej na dziewczyny. Za stary jestem, zeby dać sie naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zarzut, że nam radza a my nie słuchamy :D Najpierw to się trzeba dziewczynie spodobać. Choćby twoja pasja było chlanie wódy z kumplami to będzie Cię chciała zmienić. Jak sie nie podobasz czyli 'nie masz tego czegoś' to na rzęsach możesz dla niej stanąć - nic nie poradzisz. "a co ja zrobiłem? a w końcu pogodziłem się z tym że się nie podobam i przestałem zatruwać sobie życie pragnieniami które się nigdy nie spełnią." Ja tak samo i tylko coraz chamskie zaczepki na forum ze strony dziewczyn do mnie dochodzą. Taki im to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akukuku25
to moze byscie pokazali swoje zdjecia ? :) albo na probe zalozyc profil na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
Ja czekałem chociaż na uśmiech. Nie doczekałem się. A bez tego tylko kopa w zęby dostawałem. a sam sie cholercia usmiechasz do tych dziewczyn, czys ty ksiezniczka...spiąca krolewna, w retargu, a moze ty jestes na zakręcie jak pisze osiecka:( glaszczemy biednych, smutnych, liczacych na usmiech mezczyzn. chcecie naszej bezinteresownej milosci, oddania, usmiechu, obecnosci, wsparcia, a sami traktujecie nas jak przedmioty. Najlepiej nieuzywana, ładna, ze zgrabnym tyłeczkiem, swiecącymi oczkami, ubierajaca sie w ładne sukienki, mająca ładne nogi... Czemu mamy wam dawac siebie, skoro nawet nie macie w sobie na tyle męskosci i odwagi, by nam powiedziec, bardzo mi się podobasz?skąd mamy wiedziec, ze jestescie fajni faceci, jak nie otwieracie ust, no chyba ze wtedy gdy ziewacie, albo mowicie, nastepne piwo prosze... czlowiek jest kowalem swojego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęć nie mam. A na sympatię to tylko desperaci zaglądają. Chyba, że ktos mieszka na pustyni. Wtedy rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo i tylko coraz chamskie zaczepki na forum ze strony dziewczyn do mnie dochodzą. Taki im to przeszkadza? Bo burzysz ich poczucie ważnosci. One uważają, że są dla faceta niezbędne i bez nich nie może sie obejsć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
Darker - one cie zaczepiają bo im się podobasz, serio właściwie kochają cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akukuku25
desperaci ? nie przesadzaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkerze, Ofermo, Bo taka kobieca natura - "dbanie o ognisko domowe" - stąd to się bierze. Dlatego czujemy się spełnione, gdy komuś pomożemy psychologicznie - stąd próba "ulepszenia" faceta. Jest też coś takiego jak równowaga dyskusji... Na białe odpowiada się czarne i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×