Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

pochylajac sie nad cala sprawa z boku, po przeczytaniu tej calej dyskusji, stwierdzam tylko ze sposrod tutejszego zbiorowiska wszystkich pokrzywdzonych kolesi wysoki poziom prezentuje tylko oferma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam zajrzeć na
temat o Jarku K. na uczuciowym, gdzie offerma prowadzi swoje polityczne dyskusje wyzywając od popierdoleńców wszystkich którzy nie popierają, tak jak on, prawa i sprawiedliwości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak kafeteryjne dziewuszki ale jak na moje to ten czlowiek jest po prostu inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytaty z offermy
z innego tematu zebrane przesz Szukanie dziury w całym - "być może przyjdzie i na to czas ty pie**olona gnido." - "niespełna rozumu to jesteście wy" - "wolisz żebym cię nazywał zomowską k**wą?" - "mnie obrzydzeniem napawasz ty" - "gdy widzę sk**wieli (...) to mam dla nich tylko pogardę" - "kretynko. zomowską k**wą nazywam cię z powodu (...), myślę że jest to w pełni uprawnione określenie. - "debile tacy jak wy" - "jesteście takim samym komunistycznym gównem" - "naprawdę jesteście tacy głupi że (...)" - "trzeba być skończoną debilką żeby tego nie widzieć" - "ty kretynie. Jaką sieczkę trzeba mieć we łbie żeby (...)" - "co za kretyni." - "po prostu jesteście takimi kretynami" - "ty się takim gównem urodziłeś czy tak cię dopiero wychowano?" - "masz gówno w głowie " - "naprawdę trzeba mieć nasrane we łbie żeby coś takiego wymyslić." ********************************************* - "małomiasteczkowe kołtuństwo" ********************************************* - "matoły z gównem zamiast mózgów" - "jesteście takimi kretynami że (...)" - "a co, ciebie mam prymitywny bydlaku tak nazwać?" - "naprawdę jesteście matołami" - "nie wiem co ty bierzesz że taki głupi jesteś ale na pewno jest szkodliwe" - "idź się leczyć psychopato" - "jesteś po prostu fanatykiem" - "przestań się kretynie kompromitować" - "co za dureń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś oprócz wychodzenia
widzę że nic nie zrozumiałeś i dlatego jesteś 28-letnim prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faith Hope Glorg
Biegnąc bez wytchnienia niczym Usain Bolt, na swym koronnym dystansie, dobiegam do lodówki z której wyciągam czteropak piwa VIP zakupionego w dyskoncie spożywczym biedronka, a następnie, niczym narodowcy na pochodzie 11 listopada, wraca do mojego pokoju, gdzie zasiadam przed 15 calowym telewizorem marki rubin, aby z wypiekami na twarzy obejrzeć nowy odcinek top models, wyobrażając sobie iż pieszczę krągłości uczestniczek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio nie być
prawiczkiem. Człowiek traci jedyną rzecz jaką miał. Darkerze, offermo, prawiczku bez wiary nie idźcie tą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faith Hope Gl0ry
zły Tusk odciął mnie od dostaw Sztywnego Maszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylko
czemu interesujesz sie prawiczkami? przeciez jestes kobieta wyzwolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylka = wtrącę się
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddgdgdgdg
ja tez jestem prawiczkiem mam prawie 40 lat i powiem Wam ze jestem nim dlatego ze bylem wzorowym chlopakiem, studia z najwyzszymi ocenami zawsze przygotowany nigdy nie opuszczal zajec okularki sweterek ciagle w ksiazkach zero imprez rozrywka to gry komputerowe pozniej dobra praca teraz zarabiam okolo 10000 na miesiac wlasne mieszkanie limuzyna i nadal jestem prawiczkiem bo zadna mnie nie chce czy moge jeszcze cos zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne dlaczego miało by sie cos zmienic?? cos trzeba robic zawsze przed meczem broowca sie wypije oraz po meczu i jest :classic_cool: czasem po meczu na impreze sie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zawsze przed meczem broowca sie wypije oraz po meczu i jest czasem po meczu na impreze sie idzie " Takie akcje maja zazwyczaj chlopaki wieku 16 -18 lat a nie prawie 30 letni facet :O a co to dowodzi ze jestes niedojrzalym zakompleksionym dzieckiem :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłem prawiczkiem to miałem taki sam charakter jak teraz z tym że byłem o wiele bardziej nieśmiały np w relacjach z kobietami (chyba że je dobrze znałem) nie ma czegoś takiego jak paskudny charakter prawiczka:P chyba. to raczej kompleksy z powodu bycia prawikiem, i inne kompleksy które spowodowały np bycie prawikiem mimo iluś tam lat ponad normę(:D) sprawiają że negatywne cechy charakteru tego kogoś się ujawniają np przesadna pogarda dla kobiet prowadzących dość swobodne życie seksualne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddgdgdgdg
ja tez jestem prawiczkiem mam prawie 40 lat i powiem Wam ze jestem nim dlatego ze bylem wzorowym chlopakiem, studia z najwyzszymi ocenami zawsze przygotowany nigdy nie opuszczal zajec okularki sweterek ciagle w ksiazkach zero imprez rozrywka to gry komputerowe pozniej dobra praca teraz zarabiam okolo 10000 na miesiac wlasne mieszkanie limuzyna i nadal jestem prawiczkiem bo zadna mnie nie chce czy moge jeszcze cos zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim ma być cream
jak piłka nożna to jedyna plebejska rozrywka :classic_cool: am bitniejsze sporty czegoś wymagają i nie są tak prostackie do oglądania przy piwie. Bo cream na pewno w piłkę w żadnym klubie nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz bracie
"to raczej kompleksy z powodu bycia prawikiem, " nigdy nie miałem kompleksów z powodu bycia prawiczkiem :D to typowo kafeteryjna bzdura wykreowana przez prawiczka i kropke i prawiczka z wiarą. Kompleksy to można mieć że ma się x at i nie miało się nigdy dziewczyny albo że jest się nudnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddgdgdgdg
Tym razem to znowu ja/ i inni - bo trzeba cos zaliczyc po prostu i bedzie dobrze, wyrwijcie nawet grubsza i sypiajcie z nia udajac ze jest dla was wazna piekna ze chcecie jej po jakims czasie wasze problemy znikna bo masz racje to nie charakter a problemy zwiazane z tym ze nie mozecie znalezc - a to ze nie mozecie znalezc to wasza wina - trzeba obnizyc wymagania i nie bac sie opini innych i brac do lozka to jest latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś się chyba nie przelogował
:D nawet prowokować trzeba umieć. Szkoda twojego klepania w klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo doradców na tym forum :) Niestety gdyby wszystko było takie proste to nikt nie miał by problemów ze znalezieniem partnera do seksu czy związku. Niestety wygląd jest ważny i to mit, że z puktu widzenia kobiet jest inaczej. Nie chodzi tu o to żeby mężczyzna był piękny jak grecki bóg, tylko żeby przy pierwszym wrażeniu coś w nim spodobało się kobiecie. Łatwo Wam mówić,że wystarczy trochę uporu i śmiałości - jednak gdyby to Was podrywał kompletnie nieatrakcyjny wg Was facet to pewnie jego upór i śmiałość raczej działały by Wam na nerwy niż sprawiały radość. W drugą stronę też to działa - podejrzewam, że mało który prawiczek jest na tyle zdesperowany żeby pójść do łóżka lub stworzyć związek z dziewczyną, która odrzuca Was swoim wyglądem. I mało kogo z Was by wtedy obchodziło jak bardzo jest jej przykro że nikt jej nie chce. Takie życie. Co do porad typu "poprzez przyjaźń do związku" również się nie zgadzam. Często dziewczyna traktuje przyjaciela jako zmodyfikowaną wersję "psiapsiółki", uzupełnioną o męski punkt widzenia, który bardzo chciałaby znać ;) Taki facet wysłucha, pocieszy no i nie odbije za plecami chłopaka którym dana dziewczyna jest akurat zainteresowana ;) Uważam, że chłopak powinien od razu wysyłać jasne sygnały że jest zainteresowany dziewczyną jako potencjalną partnerką - szkoda późniejszych rozczarowań, zmarnowanego czasu, zawiedzionych nadziei i dyskomfortu kiedy "nasza" dziewczyna zwierza nam się ze swoich podbojów i oczekuje od nas porad. Darken - gdyby nie przeczytać dokładnie wszystkich Twoich wypowiedzi można by odnieść wrażenie, że prawiczkiem jesteś z wyboru. Piszesz że się nie podobasz - problem tkwi tylko w wylądzie? Jeśli rzeczywiście prowadzisz raczej mało rozrywkowy tryb życia i nie preferujesz podrywania obcych dziewczyn na ulicy to może internet nie jest jednak takim złym rozwiązaniem? Sposób jak każdy inny, w dzisiejszych czasach popularny i akceptowalny na równi z innymi. Wcale niekoniecznie dla desperatów. A zalety takich kontaktów to choćby łatwiejsze omijanie wszelkich niedomówień i ładowania się w kolejną "przyjaźń". Wiadomoże w internecie łatwo udawać kogoś innego ale łatwiej też o sukces czy przełknięcie ewentualnej porażki. Kiedyś poznałam tak faceta (a zdesperowana raczej nigdy nie byłam ;) ) - byliśmy razem 2 lata. I nie był to żaden Apollo (również był prawiczkiem i z tego co mi wiadomo to chyba nie podobał się nikomu poza mną ;) ) Ale inna sprawa że mi bardzo często podobają się obiektywnie brzydcy faceci ;) Pozdrawiam i mimo wszystko mam nadzieję, że w końcu wszystko pójdzie po Waszej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddgdgdgdg
przeciez to nie musi byc wasa zona ale zrobcie cos byle zaliczyc problem zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medionka111
Do dfddgdgdgdg Ja też mam prawie 40 a dokładniej 37 i jestem ciągle dziewicą. Kompleksy. Wzorową uczennicą nie byłam. Prześlij zdjęcie ma maila, jeżeli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Nie bądźcie śmieszni. Gdybyś dowolna kobieta chciała może znaleźć partnera do seksu w jeden dzień. Starczy jej internet i przebranie przez pełno chętnych facetów. Jeszcze połowa z chęcią ją zaprosi do restauracji. Faceci w necie mają gorzej. Do każdej kobiety dobijają się dziesiątki kolesi. Myślisz, że taki prawiczek, jako synonim kogoś nieatrakcyjnego. Bo przecież wiadomo, że atrakcyjny facet do 25 roku życia to by był już w jakimś związku a tu wszyscy nawet w związku nie byli, a w skrajnych przypadkach nawet na JEDNEJ randce. Wyobrażasz sobie atrakcyjność 25 latka co nie był nigdy na randce? Więc internet też nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
dfddgdgdgdg ty chyba czegoś nie rozumiesz. Pomijając typowo nowych "prawiczków" bo kto ich tam wie... to dla reszty prawictwo nie jest problemem ale, właśnie wspomnianym wcześniej, synonimem nieatrakcyjności i różnych wad skreślających ich u wszystkich kobiet przez ostatnie 20-30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×