Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

mam nadzieję, że to nie z mojego powodu, chociaż możliwe, zbyt mocno skierowałem moją całą "energię" tylko w jednym kierunku.... Przepraszam najmocniej mogee..... ale nie będę ukrywał, że bardzo ucieszyłem się, kiedy zobaczyłem erotyczną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...nie znam wczesniejszego tekstu, ale temacik zacny i widze ze wakat jest ;)...moge na zastepstwo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
....wrazenia rosna gdy zagrozenie wieksze ...wiec obraczka ma znaczenie...druga sprawa jest fakt, ze w wolnym zwiazku spotykasz sie z druga osoba i zawsze choc tlo jest erotyczne moze sie pojawic uczucie i zwiazek moze przyjac formalny status....jezeli jestes jednak zonaty/mezata....spotykasz sie w konkretnym celu ...jedynym i oficjalnym i to dodaje dodatkowego smaku...powiedzmy zezwierzecenia lekkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...czy ten dyskertny usmiech Mona Lisy oznacza ze mam szanse na ten wakat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...nie powiemy mu nic, zdradzic potencjalnego kochanka i to nie z mezem....to juz perwersja na max ;) P.S. Jestescie juz po slowie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś? chciałem się podpiąć pod rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
....pytanie czy erotyczna masz dwa gniazdka ;), a moze nawet trzy....bo chetnych wiecej do podlaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci napisze
erotyczna...a u ciebie widze gra wstepna na kafe przez tygodnie,wiec cienko widze real:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
...bo my tu wrazen szukamy a nie reala czy innego tesco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
......erotyczna skoro juz jestes tu dlugo, to powiedz nam czy juz jakies "wrazenia" byly dzieki kafe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... teraz to takie czasy nastały ,że już nawet faceta nie wypada o wiek pytać , a co dopiero kobietę ... :) :P Ale zawsze możesz zgadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
....wzbudza moje zainteresowanie slowo "cos".....oznacza to ze szukasz wrazen w teksicie, a nie w fizycznym kontakcie.....w sumie tez tak fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×