Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Jeśli chodzi o mnie, wolałbym być głupim przystojniakiem niż mądrym brzydalem. Inteligencja wręcz człowieka ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo z brzydkimi, są osoby powszechnie uznawane za niezbyt atrakcyjne (bo jednak większość ludzi ocenia wszystkich) i one jakoś nie cierpią z tego powodu bo uważają się za ładnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to udawanie. Na przykład brzydka dziewczyna uważa siebie za piękną, bo ktoś chce skserować jej zeszyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingradzie -- dlaczego inteligencja ogranicza wedlug Ciebie? Człowiek głupi nie jest w stanie pojąc, ze jest głupi bo cały czas żyje w przeświadczeniu ze jest mądry. Świadomość jest niezbędna, tylko ze niektórzy nie potrafią z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wstępnym przemyśleniu kwestii przyznaje racje Stalingradowi. To ludzie głupi są zazwyczaj szczęśliwi [nie uogólniając oczywiście]. Natomiast człowiek inteligenty widząc o wiele więcej, nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nic nie wiem :D Inteligencja pokazuje nam ograniczenia, ale ogranicza nas usposobienie, chyba Chociaż niektóre rzeczy udały się, bo ktoś nie wiedział, że są niemożliwe, jak to inteligentni zakładali:D Kurde, trzeba rozgraniczyć inteligencję, świadomość i wiedzę. Czy świadomość=wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład zawiodłem się. Studia miały mi pozwolić kogoś poznać, poznawanie nowych ludzi, ciągle hulanki i imprezy ... Albo to kłamstwo, albo na drugie imię mam pizda życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingradzie -- gdzieś popełniasz błąd, pytanie tylko gdzie? Co z Toba nie tak? Dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się taki urodziłeś to weź się za siebie i coś z tym zrób a nie piszesz żeś pizda życiowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka to zarozumiałość ... przy mnie jakiś frustrat czuje się pewniej, gdy czyta to co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingrad Kopiąc piłkę w stronę bramki nie zawsze szczelisz gola. Myślisz ze rzucenie studiów poprawi ci nastrój. Może na chwilę. Ale na dłuższą metę jeszcze bardziej sobie zaszkodzisz. Przyjdzie dzień w którym pomyślisz "k***a co ja zrobiłem". Sory że sie wtrącam ale na forum sie nie bede szczypał. Chociaż tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×