Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Kultura :D To nie jest zabawne, faceci na pewno tak mają na takiej plaży:P W celach rozpoznawczych proponuje wymalować sobie na twarzy 2 czarne pasy jak komandosi czy footbooliści :D I ty jesteś nieśmiała :D dobrze spławiłaś tamtego zboka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura ... niezła z ciebie laska, jak wchodząc do galerii już dostajesz "niemoralne propozycje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturko -- to opanowana byłaś w sumie i jakie rzeczowe odpowiedzi. :) Nie każda by tak postąpiła. Okazując strach jesteśmy na pozycji przegranej bo nie wiadomo co takiemu do łba strzeli. CallMeBlondiee -- ja tez blondie i rzeczywiście burak w tym połączeniu jest jeszcze bardziej wyrazistszy a tym samym przyciąga wzrok prześmiewców jeszcze bardziej. Dzieki za wszelkie info w spawie lotniska i dojazdu! Mala suu --Plemię Apaczów przybylo! :D Będziemy pewnie wielka ciekawostka! Hie, hie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybitnie zabawne Kinky :D Ale naturalne przecież :) Od Wrocławia optymistyczny wiatr powiał i chyba tchnął we mnie nadziei nieco :) Na przyszłość od razu policją za pedofilię zagrożę i szybciej umknie (jak się uprzeć to mogę być małoletnią). Co się dzieje na tym świecie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie szczęście, że jak już się za mną oglądają to właśnie starsi poważnie (powyżej 40). Brr, chwilami jest strasznie czuć na sobie takie spojrzenia A młodsi jakoś w takich jak ja nie gustują :O Właśnie w brodę sobie plułam, ze czegoś mocniejszego nie odpaliłam. Później żałowałam, że go nie uderzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturko Jakby nie daj Boże ktoś cie kiedyś próbował zaatakować to wykorzystaj przypływ adrenaliny i pewnym ruchem dłoni złap delikwenta za NAMIOT :P i mocno ściśnij. Przejdzie mu w 0,00332 sekundy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky :) jako mężczyzna nie powinieneś wyjawiać słabych punktów swojej płci - masz prawo milczeć, jeżeli Twoje słowa mogą zostać wykorzystane pzeciw Tobie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy ciepły, ciemny blond, a oczy nieokreślone, śmieją się wszyscy, że morskie, czasem wyglądają jak szare, czasem jak zielone, a czasem widać, ze się nieco różnią kolorem. Dla niektórych mam jedno zielone, a drugie niebieskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Suu - wybacz, mam lekko spóźniony zapłon i czasem dubluję :P Kultura - nieźle sobie poradziłaś w tej galerii, ja za czasów młodości miałam podobną historię. Zauważyłam, że łaził za mną jakiś starszy typ (widać po ubraniu, że jakaś taka gruba ryba) po mieście, najgorsze że miałam szpilki (bo z jakiejś inauguracji wracałam) i nie mogłam wiać. Wystrachana byłam nieziemsko, ale zgubiłam jakoś typka, tyle że po chwili zaszedł mi drogę z innej uliczki i pyta: - Przepraszam, masz czas? Ja (dygocząc): - Nie Typ: - Jesteś pewna, że nie masz czasu? Ja (dygocząc): - Tak Typ: - No to szkoda, że nie masz czasu. Ja (dygocząc) - ... Typ: - Ale na pewno nie masz? Ja (dygocząc): - Nie I poszedł :) Do tej pory nie wiem o co mu szło, ale przerażona byłam nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, gdzie mnie przyjmą :P Mi różne pomysły do głowy przychodzą: wylądowałam już w lo w Szczecinie mimo, że w moim mieście jest też, a profil dosłownie strzelalam;) A coś taki ciekawski? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugabuga :P dla facetów to nie jest zabawne Kulturko Przyjemność sprawi Ci to co bedzie do ciebie "próbował" wykrztusić (takim głosikiem 4 letniej dziewczynki :D Małasuu Ja nie mam sie czego obawiać :P nie jestem taki jak tamten delikwent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieciekawie Uguś było u Ciebie. Palanty wszędzie są :O Mnie najbardziej dotknęło bo wyglądałam normalnie, żadnych kozaczków, szpilek, spódnic, ostrego makijażu. Ale spotkalam się z teoria, że liczył, że może jak niedoświadczona i nieobeznana to taniej sobie policzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, gram twardziela. Nie mam szans u Kulturki, ale udaje, że nie ma szans, bo lubię brunetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczeguż byś nie miał mieć szans? Nawet jeśli to chyba z powodu pesymizmu :P Zakładając oczywiście, że miałabym głowę dla kogokolwiek innego, prócz takiego Szczecinianina:O Czy ja wiem, że wolą blondynki, jakoś nie odczuwam tego, no ale do piękności nie należę, choć ostatnio nawet zaczynam sie sobie podobać, jakiś postęp w końcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×