Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Kinky -- ja widziałam ten film i tak właśnie kończą tacy panowie. Ja się tam wcale temu nie dziwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siebie w rzeczywistości widzę zupełnie inną, mówią mi, że przesadzam no, ale nie wiem. Zakompleksiona jestem to fakt więc wiele na pewno wyolbrzymiam. Niefotogeniczna jestem straszliwie chyba na 30 zdjęć jedno ładne. Już myślałam, Stalek, że strach otwierać tak narzekasz a tam OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaaBugaaa - no to ładny kawał drogi Cię pogonił, faktycznie dziwny jakiś - mógł od razu zapytać :) Kinky - oglądałam Symetrię. Krótko mówiąc pedofile mają przekichane w pierdlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie właśnie myślę, czy przed spotkaniem pokażemy się sobie czy bardziej będziemy brać pod uwagę element zaskoczenia? Nie ukrywam, ze chciałabym dopasować twarze do nicków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kim ja jestem, żeby kogoś wypunktowywać? Do tego mnie nie namówisz, nawet jak byś był Misterem Świata :P Ja już usunęłam Twoje, Stalek Ale minkę to zmień :) Więcej pogody ducha;) Bo to widać jakie masz usposobienia nawet po glupiej fotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugaaa - ja tam mogę się pokazać przed spotkaniem, (choć chwalić się za bardzo nie ma czym), jeśli dojdziemy do wniosku, że jest taka potrzeba i łatwiej nam będzie dzięki temu się rozpoznać. Tylko muszę najpierw przewertować swoje fotki i coś sensownego znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nie mam czym chwalić Mnie kilka osób już prosiło o foty i zawsze się cykałam, a teraz uznałam, ze nic mi nie szkodzi. Tak wyglądam i tyle. Trzeba się zaakceptować, przestać być tak nieśmiałym (nawet naszej klasy nie mam). Kolejny kroczek wykonany :) Nie, nie będę Cię oceniać, Stalingradzie;) Nie oceniam tych co tu wstawiają na kafe swoje foty to Ciebie tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×