Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość 33 na karku
szok!! wszyscy posnęli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinek -- Ja próbowałam ale ni chu chu! Spadło mnie duuuzo śniegu to wyszłam na chwilkę z domu pohasać w białym puchu i się nieco dotlenić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze temat się tak rozwinął a ja nie miałam czasu tu zaglądać. Teraz pewnie nie dam już rady sie znowu tu wkręcić. Nawet nie wiem co by tu powiedzieć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia i jestem z Poznania. Czasem bywam w Kaliszu. Też mi się wydaje, że się nie znamy :P Ja się tutaj tylko na początu trochę wypowiedziałam. Potem czas mi długo nie pozwolił tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło poznać ^^ Dużo tu nowych ludzi. Cholera jak strasznie mi sie nie chce czytać całego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze trochę mam ten problem, ale chodzę do psychologa i bardzo mi to już pomogło. Niestety przez te wszystkie lata w zamknięciu nie nauczyłam się komunikacji, nawiązywania znajomości, prowadzenia czy rozpoczęcia konwersacji. Także jeszcze sporo roboty przede mną, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona i już sie nie mogę doczekać przyszłych znajomości i rozpoczęcia prawdziwego życia :) Jesli chodzi o przyjazd to bardzo chętnie, ale jak już mówiłam nie wiem czy uda mi się tu ponownie wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Teraz może zacznę chociaż pobieżnie przeglądać temat i się czegoś o was dowiedzieć :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc w BA witaj! rozmawiałyśmy na początku topiku :) nawoływałam Cię do powrotu i wreszcie jesteś :) nie wiem czy nadrobisz czytanie - generalnie spędzamy tu czas na miłych pogaduchach i planujmy spotkać się - aktualny plan to Wrocław 15-16 styczeń Samotniczka1- widzę, że nie masz lekko :( czy Twoje lęki związane są przede wszystkim ze środkami komunikacji? może tego dotyczy Twoja fobia? jesteśmy rówieśniczkami :) Anke, jeśli chciałabyś się spotkać z ludźmi z podobnym problemem, dopisz się do listy, którą podałam i napisz (W-wa), coraz nas tu więcej i liczymy, że spotkanie w jednym czy dwóch miastach równiocześnie ma dużą szansę zaistnieć Kultura - piszesz, że sypiasz z 4 osobami rocznie ;) bezbłędnie to zabrzmiało ;) :P ja tam też nie mam problemu z podróżowaniem autobusem czy pociągiem, ...o ile nikt mnie nie zaczepia... Ale świetnie biało!! Oglądam wiadomości i śmiać mi się chce z tego paraliżu komunikacyjnego - mieszkamy w tym klimacie od wieków, a nie możemy sobie poradzić z normalnym faktem, że zimą sypie śnieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej szara mysz
Cześć, ale Wy dużo piszecie. Nie przeczytałam wszystkiego, bo aż mnie oczy bolą. Szukałam różnych informacji jak stać się pewnym siebie i naczytałam się tyle, ze już mam dość. Żałuje bardzo, że dopiero teraz zaczęłam się tym interesować. Kiedy byłam nastolatka to jakoś moja nieśmiałość tak bardzo mi nie przeszkadzała, nie chciałam miec chłopaka, nie miałam takiego parcia żeby być szkolna gwiazda i nie czułam, ze coś mnie omija mimo, że nie chodzę na imprezy itd. Poza tym wtedy miałam tradzik i byłam bardzo zakompleksiona więc to raczej był mój największy problem. No, a teraz widzę, ze tyle mnie ominęło i już więcej nei chcę stracić. Jeśli uda mi się coś zdziałać to pozwolicie, że będę tu o tym pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Mała Suu - faktycznie komiczna sytuacja z tym paraliżem ruchu :) Ale nie da się ukryć, że jest pieknie i bajkowo :) Przynajmniej u mnie za oknem... Najbardziej szara mysz - rób, rób postępy i śmiało o tym pisz. Wszelkie rady będą bezcenne. Zgadzam się z tym, że czasem za późno się orientujemy, że coś trzeba zrobić ze swoim życiem. Ja też żałuję, że wcześniej się nie wzięłam w garść i nie podjęłam zdecydowanej walki z nieśmiałością. Trochę lekceważyłam problem, myślałam że jakoś to będzie z czasem. A może po prostu tak było łatwiej... Z drugiej strony nie wiedziałam nawet do kogo się zwrócić. Być może gdybym wtedy powalczyła, teraz byłabym w innym miejscu. Ba! Na pewno bym była. Sama ze strachu rezygnowałam z fantastycznych możliwości i okazji. Ale czasu nie cofniemy, możemy jedynie zadbać o dzień dzisiejszy i swoją przyszłość. Myślę, że warto. Jeszcze sporo przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczęta! 🌻 Ciesze się bardzo, ze zainteresowanie topickiem wzrasta na nowo! Moze uda nam się powiększyć grono zainteresowanych. Milo znowu widzieć osoby, które były tu od samego początku. :) Myszo -- pisz do nas kiedy tylko będziesz miała czas i dziel się z nami swoimi wszelkimi spostrzeżeniami i osiągnięciami. :) Mala suu -- u mnie wprawdzie spadł śnieg ale paraliżu jako takiego nie widać. No chyba, żeby wziąć pod uwagę to, ze nie mam z moim m. jeszcze zimowych opon to wszystko byłoby okej. ;) Swoja droga to brakuje mi tego swojskiego krajobrazu naszych gór, w zimowej scenerii. Stęskniłam się! CallMe -- święte słowa, ile przez ten wstyd człowiek stracił okazji, ile zmarnował szans. Gdyby tak można było cofnąć czas i być bogatszym o te wiedzę wtedy, echhhh. :O Mam nadzieje Wierze, ze jeszcze uda się to zmienić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
kiwnę sobie znaczy Wam;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja gwoli przypomnienia skopiuję listę "spotkaniową". Zasada jest prosta - każdy kto reflektuje, niech wklei ją do swojego posta, dopisując swój nick i w nawiasie preferowane miasto: Wrocław lub Warszawa (W-w lub W-a). Podkreślam również, że każda nowa osoba z realnym problemem, dołączająca do naszego topicu jest mile widziana. LISTA ZDECYDOWANYCH NA SPOTKANIE: Mala Suu (W-w) CallMeBlondiee (W-w) UgaaBugaa (W-w) Kinky reggae (W-w)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
LISTA ZDECYDOWANYCH NA SPOTKANIE: Mala Suu (W-w) CallMeBlondiee (W-w) UgaaBugaa (W-w) Kinky reggae (W-w) 33 na karku (W-w) chętnie zawiążę też grupę opolską, bo jestem uparty!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 33! 🖐️ Tylko się nie przewróć od nadmiernego kiwania. :P Nie mogę nawet przeprowadzić porządnej statystyki na temat pojawień i znikań niejakiego osobnika 33. ;P ;) Echhhhhh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×