Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość nataszzzkowa
Ja też mam fajny pomysł na prezent dla mamy http://porcjapiekna.pl/ Zamist kosmetyków- iedalny prezent, suplementy działajace na skóre, włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka879
Super prezent dla mamy lub siostry to wg mnie taki lampion w stylu vintage : http://lovelypassion.pl/cat,3_Salon,product,474_Drewniany_bielony_lampion_z_choinką Sami zresztą zobaczcie i oceńcie, wg mnie pomysł jest ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka 83
A ten rabat w realu jest na wszystko, na zabawki dla dzieci też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luśka 83: tak rabat jest na wszystkie artykuły sprzedawane w realu oprócz: 5.1. wszystkich wyrobów tytoniowych i alkoholowych 5.2. zakupu doładowań telefonu i energii 5.3. kuponów lotto 5.4. opłat rachunków 5.5. zakupu zakładów i losów Totalizatora Sportowego w Punkcie Obsługi Klienta. Czyli na zabawki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_czrowna
Dla brata sprzęt Car Audio Peiyinga ma już wzmacniacz i głośniki, teraz pora na radio :) http://www.peiying.pl/ Tym bardziej że można wygrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicjja90
Mnie zostały tylko prezenty dla dziecka. Ale mam nadzieje ze coś fajnego wybiore bo przeciez to ostatni moment na zakupy. Ale chyba postawie na Nerfy. To taki teraz modny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
pomysł nr 1: - Pan Lodowego Ogrodu - Pakiet Cena rynkowa: 156,80 zł - - - NASZA CENA: 119,49 zł http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26079086 W skład pakietu wchodzą: PAN LODOWEGO OGRODU - TOM 1 PAN LODOWEGO OGRODU - TOM 2 PAN LODOWEGO OGRODU - TOM 3 PAN LODOWEGO OGRODU - TOM 4 Świat lodowego ogrodu Władza uzależnia, szczególnie w połączeniu z magią. Wyobraź sobie, że stałeś się bogiem ktoś miałby cię tego stanu pozbawić? No fuckin way! Nie liczą się sentymenty, dobro wspólne, misja i przyjaźń. Pan Lodowego Ogrodu to powieść napisana z rozmachem godnym dzieł Hieronima Boscha, Stevena Spielberga, J.R.R. Tolkiena czy Georgea R.R. Martina. Nikt nie wie, co się dzieje z grupą naukowców. Vuko Drakkainen ma ich odnaleźć i sprowadzić na Ziemię lub zabić i zatrzeć ślady. Z taką misją przybywa na Migdaard - świat kryjący w sobie rasę istot rozumnych oraz magię. Tymczasem, niektórzy już dawno zginęli, inni sięgnęli po magię i obwołali się bogami. Nikt nie chce wracać. Żaden z nich nie odda łatwo władzy, jaką zdobył. Vuko przemierza krainy Midgaardu szukając sojuszników by ukończyć misję. Czy wykona zadanie? Pan Lodowego Ogrodu to czterotomowa powieść napisana przez Jarosława Grzędowicza. Premiera czwartego i ostatniego tomu będzie miała miejsce 30 listopada 2012r. UWAGA! Koszt wysyłki podany jest dla całego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
pomysł nr 2 - dziecko: http://allegro.pl/listing/user.php/run?change_view=1&order=dd&us_id=26079086 Mamoko - 5 książek Cena rynkowa: 147,40 zł - - NASZA CENA: 115,49 zł W skład pakietu wchodzą: -Miasteczko Mamoko Pomysłowa książka obrazkowa. Każda rozkładówka jest bajecznie narysowaną panoramą fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkanaście równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty. "Miasteczko Mamoko" to prawdziwa obrazkowa uczta znakomicie rozwijająca dziecięcą spostrzegawczość. Dzięki sztywnostronicowemu wydaniu mogą się nią cieszyć już najmłodsze dzieci. -Dawno temu w Mamoko Dawno, dawno temu w dalekiej krainie Akuku było sobie miasteczko Mamoko. Przenieś się w czasy rycerzy i wróżek i sprawdź, co działo się w miasteczku, gdy smok porwał króla Władysława. Zobacz, czego szuka Cichomysł i kto odnalazł zagubioną chorągiew. Przekonaj się, do kogo wzdycha dzielny Kichot z Bananic i kogo ustrzelił Robin Łuk. Wyszukuj kolejnych bohaterów i odkrywaj ich przygody. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie grzyby, dukaty i ukryte przedmioty?Każda rozkładówka książki jest bajecznie narysowaną panoramą fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkanaście równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty. -Mamoko 3000 Jest rok 3000. Miasteczko Mamoko roi się od przybyszów z dalekich planet, robotów i latających pojazdów. Przenieś się w przyszłość i zobacz, co przydarzyło się jego mieszkańcom. Sprawdź, kogo ściga Wiktor Specjalny, a kogo Robo-Max. Przekonaj się, nad czym pracuje Telesfor Śrubka i co planuje Wincenty Orbit. Czy wiesz, kto miał powietrzną stłuczkę i kto da dziś wielki koncert? Szukaj kolejnych bohaterów i odkrywaj ich przygody. Spróbuj znaleźć wszystkie jabłka i ukryte przedmioty.Każda rozkładówka książki jest kosmicznie narysowaną panoramą fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkadziesiąt równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty. -Mam oko na liczby Zupełnie nowa odsłona cyklu „Mamoko: pomysłowa książka obrazkowa do zabawy w liczenie. Ale tu tłoczno! Gdzie nie spojrzeć, aż roi się od postaci, przedmiotów i zwierząt. Czy zdołasz je policzyć? Zobacz, ile głów ma smok mieszkający w podziemiach, ile samolotów stoi na lotnisku i ile skarpetek fruwa w przestrzeni kosmicznej! Sprawdź, których postaci, zwierząt lub rzeczy jest tyle, ile wskazuje cyfra w lewym górnym rogu ilustracji. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie? Szukaj uważnie na każdej ilustracji ukrytych jest aż 10 takich zestawów. Do dzieła! -Mam oko na litery Zupełnie nowa odsłona cyklu „Mamoko: pomysłowa książka obrazkowa do zabawy w wyszukiwanie słów. Ale tu tłoczno! Gdzie nie spojrzeć, aż roi się od postaci, przedmiotów i zwierząt. Czy znasz ich nazwy? Sprawdź to! Na czym gra łoś muzykant? Kto zagląda w paszczę krokodyla? Jakie zwierzę ściga się z zającem? Wyszukuj rzeczy, których nazwy zaczynają się na literę podaną w lewym lub prawym górnym rogu ilustracji. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie? Liczba pod literą podpowie Ci, ile jest ich na pewno. A może zdołasz znaleźć jeszcze więcej? Do dzieła! ...Aleksandra i Daniel Mizielińscy graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy wielu książek, m.in. „Miasteczko Mamoko, „D.O.M.E.K., „Co z Ciebie wyrośnie?, „Mapy, ilustratorzy książek „D.E.S.I.G.N. i „S.Z.T.U.K.A.. Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę „Co z Ciebie wyrośnie?. UWAGA! Koszt wysyłki podany jest dla całego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonapka
Dla chłopców te wyrzutnie to idealny prezent na gwiazdkę, ja skorzystałam z promocji i na stronie smyka kupiłam aż dwie :) Młodszy dostanie swoje ulubione klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakojajaja
Wszystkie w sumie zamawiam online :) Zresztą w tym roku tutaj: http://www.smakprostoty.pl :-) Polecam jak się ma budżet, można bardzo oryginalne rzeczy znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazureczka
A czy ten rabat jest na cały asortyment? Najbardziej interesują mnie zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku postawiłam na prezenty ciepłe, miłe i praktyczne. Dziecku zamówiłam taki nietypowy śpiwór: http://iltex.pl/produkty/dla-dzieci/+spiwor-mis-spioszek-maly/ Dziadkowie dostaną komplet pościeli welnianej: http://iltex.pl/produkty/posciel/+komplet-poscieli-welnianej/ A mamie kupuję odtwarzacz audiobooków- Sansa Fuze- jeszcze rozczajam w którym sklepie internetowym będzie najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze dobrym pomysłem na prezent dla osoby niekoniecznie bliskiej jest zestaw do yerba mate. Też warto rozczaić promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sontka d
A ten rabat mają wszyscy na wszystko ;) ? Zostały mi jeszcze do kupienia prezenty dla synków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegra
Chyba na wszystko , zabawki tez się liczą? A jakie masz na oku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, sorka bo nie czytałam topicu, ale mam pytanie... macie może jakiś pomysł na prezent dla 90-letniej babci, która już w zasadzie nie wychodzi z domu? Już jej w ostatnich latach kupowałam: filiżankę ozdobną ze spodkiem, szczotkę do włosów, tacę do łóżka, tacę taką dużą na stół, kapcie, szlafrok, ramkę ze zdjęciami prawnuczki. Myślałam nad kosmetyczką, ale w sumie to jest na takim etapie że używa tylko mydła i szamponu, więc nie wiem co by tam niby miała trzymać, myślałam też że może czepek kąpielowy nowy, ale nie sądzicie że to głupi i tani prezent na gwiazdkę? :-/ Zależy mi na czymś niedrogim, tzn. taki symboliczny prezent. Jak nic nie wymyślę to pewnie skończy się na oklepanym żelu pod prysznic. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanetka
Swojej babci kupiłam książkę o naszym Papieżu , dzieciom kupiłam Nerfy z listu do M :) W zasadzie mam już wszystkie prezenty kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataleczkaOpoleczka
Ja kupiłam dla siostry super torebkę. Tak mi się podoba czy zastanawiam się czy sobie jej nie zostawić ;p I chciałam wszystkim polecić sklep internetowy z tymi torebkami http://wloski-styl.pl/ albo zajrzyjcie do ich biurwa w Katowicach. Ogromny wybór skórzanej galanterii damskiej produkcji włoskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×