Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domy i zima UK śmiech na sali

UK - ich domy i zaparowane cieknące okna, wilgoć w mieszkaniu

Polecane posty

zasada jest prosta-kupić pochłaniacz wilgoci do każdego z pomieszczeń.Kosztuje kilkanaście złotych a naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
przeczytałam temat, i nawet sobie nie wyobrażacie jak się cieszę że mieszkam w PL... w starym PRL-owskim bloku, ale mam suchutko i żadnego grzyba! Mucha nie siada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaenfield28
tak szczerze mowiac, to jeszcze jak mieszkalam w Pl, mowilismy na dywan od siany do siany carpet -to jest normalne okreslenie w Polsce i wybaczcie , ale pracujac jako health visitor na pewno znam angielski dobrze, a w wiekszosci przypadkow lepiej niz poniektorzy tutaj piszacy no ale jak ktos mial stare prl-skie dywaniki w Polsce, i carpetu na oczy wnie widzial, bo gdzie???, to wiadomo ze sie bedzie burzyl przyjwchaly wiesnioarczki do anglii i damy rzna, przykre na cale szczescie nie pracuje z takimi, dzieki temu ze nie nadaja sie na taka prace ze swoja znajomoscia angielskiego i wyksztalceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaenfield28
przyjechaly wiesniareczki mialo byc, ale za szybko pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalala
joaskaenfield28 w Polsce na wykładzinę mówiłaś carpet? no to nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalala
i carpetu na oczy wnie widział tego to jeszcze nie widziałam wymyśl coś jeszcze podobnego, sprzedam to jutro w pracy może i carpetu na ajsy nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaenfield28
mowilam ale u mnie w domu mowilo sie po angielski i niemiecku, uczykam sie w miedzynarodowym liceum a znajomi raczej byli fluent w kilku jezykach, takie srodowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalala
raczej byli fluent w kilku jezykach, takie srodowisko rozkręcasz się... i w domu mówiliście carpet na wykładzinę hehe ale że tak normalnie mama mówi "poodkurzaj carpet jak wrócisz ze szkoły" hahaha dobra jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalala
i właśnie z takiego domu wyjechałaś do Anglii leczyć kompleksy na forum udawadniać ludziom, których na oczy nigdy nie zobaczysz, że mówisz płynnie po angielsku hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaskaenfield28 juz lepiej w ogole nic nie pisz..oh uzywalismy w domu slowa carpet..''-to jest normalne okreslenie w Polsce'' ''ale u mnie w domu mowilo sie po angielski i niemiecku, uczykam sie w miedzynarodowym liceum'' to wkoncu sie zdecyduj..czy to takie popularne slownictwo w Polsce czy to przez to jak to sama okreslilas wychowywalas sie w innym srodowisku...?? zdesperowana jezeli mieszkanie bylo nieumeblowane to masz racje, w sumie z jakiej racji mialabys kupowac komus dywan, co do odwiedzania, oczywiscie ze jest prawo ktore zezwala na odwiedziny wlasnego mieszkania, ale bez przesady..badzmy ludzmi, kiedy wynajmowalam mieszkanie nie wyobrazam sobie jak ktos moglby przyjsc mnie sprawdzic..paranoja.. co do 100f, to faktycznie..bez komentarza..100f w dzisiejszych czasach to cale gowno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gowno, bo tyle to wydaje na zakupy na raz w tesco, ale za te 100 funtow to juz bym miala szafe do pokoju malego, i tak sie przeklada z miesiaca na miesiac, jak sie ma cala liste wydatkow to swoje stawia sie na pierwszym miejscu a dopiero pozniej cudze. tez te 100 funtow trzeba sobie zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaenfield28
oj dziewczyny, co tak skaczecie!! z jednej strony szkoda mi was z drugiej, kazdy ma jak sobie posciele wyjechalam bo chcialam, robie co chce,i zyje mi sie swietnie a wy sie mozecie pienic ile chcecie ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaenfield28
aha szalala- uzywanie slowa bynajmniej nie wiedzac co to znaczy i bez skladu stylistycznego jest typowe dla ludzi z glebokiej prowincji, wiec postaraj sie tego pozbyc jak widze w wypowiedzi bynajmniej, to od razu wiem ze osoba jest z bardzo ograniczonego domu, o niklym zasobie slownictwa i jedyne skomplikowane slowo jakie znaja w jej rodzinie to bynajmniej spotkalam troche takich polakow w londynie -zgroza!!! CIEMNOTA az bije z czaszki, bo mozgiem tego nazwac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiu nie napinaj sie tak
swoją pracą i wyształceniem bo ci hemoroidy pekną:D toż ty zwykła piguła jesteś. pewnie u ciebie w domu mówiło się "luknij przez łindoła czy na kornerze moja kara stoi":D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaska --> poza tym widze, ze gardzisz ludzmi biednymi, cos tam pisalas o prl-owskich dywanach (swoja droga to jakie to sa? czym sie roznia od "zwyklych"?), a na wsi to teraz sie dobrze zyje, jakbym miala mieszkac w polsce to bardzo chetnie na wsi. na codzien tez tak wyzywasz ludzi od idiotow, czy tylko na forum? niestety ale to ty okazujesz nam wlasnie swoj poziom - a jaki to kazdy widzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o co wy babsztyle sie klucicie :D:D;) co jedna to madrzejsza i wiecej wyksztalcona do tego oczywiscie zadna nie jest ze wsi...i jak pieknie mowia po polsku. ten carpet w polsce mnie rzowalil :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaenfield28
I teraz rozumiem Polakow z tak zwanej wojennej emigracji Wy jestescie naprawde tepi i ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaenfield28
wiecie szkoda mi was bo ja wlasnie ide przytulac sie z mezem ( a widac ze malo ktora z was moze to zrobic) mam dobra [prace, dobre pieniadze, nie mowiac juz o meza zarobkach a Wy same lub z nierobami, angielskimi beneficiarzami ejjj powodzenia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziecko nie daj sobie spokoj..tepa strzala to ty widac jestes . piszesz jakies nie zrozumale durnoty dla wiekszosci ...i jeszcze bedziesz wyzywac ludzi? taka madra i inteligetna jestes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim mieszkaniu jest ciemnoszara wykładzina.Jak sie wprowadziłam poprosiłam właściciela aby mi ja wyprał bo po prostu wyglądała na brudną (ma taki kolor że naprawdę nie widać) Przyznam że mam trochę fioła na punkcie czystości i chciałam chociaż mieć świadomość że jest czysta zanim zacznę na niej chodzić boso.Właściciel bardzo się zdziwił, powiedział że od wielu lat jestem pierwszą osoba której to przeszkadza (!).Ale zgodził się.Powiedziałam że jak wyprowadziłam się z pierwszego mieszkania musiałam wyprać wykładzinę (to prawda, takie były wymogi agencji) i teraz oczekuję że wprowadzę się do czystej i że również po sobie ja wypiorę.Zapłacił ok 45f, wypraliśmy ja sami na jego koszt. Jestem dobrym lokatorem i dbam o mieszkanie. Ale tekstu o nachodzeniu lokatorów tez nie rozumiem.Wiem że ma takie prawo ale jakby właściciel przychodził mnie odwiedzać niezaproszony (pomijając różne naprawy) to bym mu podziękowała.Kultura obowiązuje. Jak przychodzi 2-3 razy w roku żeby coś naprawić może zobaczyć w jakim stanie jest mieszkanie.Zresztą powiedział że Polacy jak do tej pory byli jego najlepszymi lokatorami:) A plamy na dywanie bym nie ścierpiała, ale to ja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskaenfield28
osa rozwalil cie carpet w polsce bo nie znalas ludzi wtedy ktorzy mieli cos takiego ja to rozumiem, ciezkie czasy , wszystko inne, bieda jednym slowem, co tu ukrywac, po prostu bylas biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zakrecona
Wtracajac sie chcialam powiedziec, ze ja se kupilam swoje i co z tego. Jak sie wprowadzalam - mod, cud i malina a teraz cholera wylazla w lazience i jednym pokoju. Wentylacja jest, okna nowe sa, grzane jest. I co z tym zrobic? bo ja nie mam pomyslow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilem to ty jestes i to wielkim. nie wiem na ktorej wsi uzywa sie slowa w polskim jezyku carpet???? i czym ty chcesz blysnac? :D co do twojej oblesnej osoby to tyle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere morele
Joaska idz juz sie do twojego bogatego mezusia przytulac. Moze sie wam uda splodzic tak samo bogate i inteligentne dziecie jak wy a pozniej poodkurzaj carpet. Nie znizaj sie do poziomu biedoty jak to okreslasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr..................
pozytywnie zakrecona --> na dluzsza mete pomoze tylko generalny remont z ociepleniem i osuszeniem fundamentow i scian, niestety :(... wszystkie inne sposoby to tylko prowizorka, likwidujaca skutek a nie przyczyne...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×