Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka.87

39 tydzień ciąży kto ze mną ja się czujecie:)

Polecane posty

Gość izka.87

Witam jak sie czujecie w tym okresie,j sie już nie moge doczekć na malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellabonda
zazdroszczę :) u mnie dopiero 17 tc i leżę z powodu krwiaka :( Lekarz mówi, że krwiak już się wchłonął, ale na wszelki wypadek zalecił jeszcze dwa tygodnie w pozycji horyzontalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie pociesz ale rok temu bylam w tym czasie w 8 mies ciazy i mialam juz dosc.Wszystko mnie bolało,nogi,brzuch od kopania i reszta czesci ciała.Mialam okropna zgage non stop i po niczym nie przechodzila.Juz chcialam rodzic.Ale niestety musialm jeszcze dlugo czekac. A teraz mam 10 miesiecznego szkraba ktory ni to raczkuje ni to chodzi i sam nie wie czego chce i chetnie wrocilabym do tamtego samopoczucia bo juz nie wyrabiam. Wcale nie jest tak kolorowo jak sie juz ma to upragnione dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 lata temu byłam w 40 tygodniu, leżałam w szpitalu i modliłam się o to zeby w końcu urodzić.....miło czasem powspominać :) szybkiego porodu życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pogoda
ja również jestem w 39 tc. Bardzo chciałabym mieć już maluszka przy sobie:) ale z drugiej strony bardzo boję się porodu..tego bólu i wogóle żeby wszystko było dobrze.... ciekawa jestem kiedy dzieciątko zdecyduje sie na wyjście:) nic nam nie pozosało tylko czekanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już 10 dni po porodzie który był w 41tc wywołany i z tego co pamiętam to w 39tc miałam już serdecznie dość i marzyłam by juz było po wszystkim :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.87
mnie też wszystko boli a jak nogi puchną,kurcze ale współczuje dziweczyna co duzo waża w ciązy bo jak ja mam tak to one napewno cierpia przy 9 miesiącu.Jak ja miałam 17 tydzień to też sie niecierpliwiłam odliczałam każdy tydzień ale zleciało teraz czekam na poród bo jak widze ten snieg za oknem i choinke nie długo to tak sie fajnie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.87
jejku ja tak sie porodu boje ze łzy czasami same płyna bo mam czarne scenariusze ale teraz staram sie mobilizować znaczy tak bólu sie nieboje bardziej tego czy nie umre na krzesle ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka ja też leżałam ale 42 tyg,teraz każdy mi mówi ee ten maluch pewnie też po terminie będzie ,chłopaki zawsze się tak rodzą ,jeny jak Ci ludzie mnie denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chce zeby bylo po:( ciezko, niewygodnie, i na dodatek cala ostatnia noc nieprzespana - przeziebienie :( zatkany nos ehh, musze ponazekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×