Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej kobitki. o ile bardziej czekamy to wydaje mi się że znajdujemy więcej bolączek, tu boli tam boli, wcześniej pewnie nie zwracałybyśmy na to uwagi. Olinka powodzenia zyczę!!!! bólu w boku nie mam, ale mam za to czasem bóle w półdupku, raz w jednym raz w drugim, najczęściej jak się mała rusza, prawdopodobnie mi naciska jakieś mięśnie. to nie jest zwykły ból tak jakby ktoś mnie tam kół, szpile wbijał. Mój facet ma tylko ubaw bo jak się to zdarza to wygląda to jakbym tańczyła bo próbuje coś zrobić aby przestało kuć. sama czasem mam niezły ubaw :):) jak tam dziś nastroje? jak tam malutkie dzieciaczki się miewają? rosną w oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie coś zaczyna się dziać... czop odchodzi po kawałku, i tak co 25-30 minut mam skurcze trwające ok 40 sekund, no i oczyściło mi jelita czekam zobaczymy czy minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po termin miałam na 13:) a czy to że czuję bardzo nisko ruchy maleństwa to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nisko czujesz te ruchy? mam nadzieje że moja mała nie będzie taka uparta i wyjdzie przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo nisko mam wrażenie że mały jest tak nisko że wypadnie :) dzwoniłam do lekarza mam odpoczywać i czekać jak się rozkręci do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi_ ale ja nie napisałam nic że to wymysł, ja tylko stwierdziłam że ja nic takiego nie mam :) i nie wiem co to może być. Trzymaj się dzielnie i nie daj się żadnym bólom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok aga :) ja chciałabym też żeby mój nie czekał do terminu albo po...ale to chyba nie od nas zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie minął skurcz o cholera nie tak to sobie wyobrażałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemi buźka Ci się cieszy więc pewnie podobały Ci się te doznania ;) Powodzenia życzę i czekamy na każdą wiadomośc od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :* Jak tam oczekiwanie, ja już z kąta w kąt łaże, tak się denerwuje. GRATULUJĘ WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM I ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY :-* Jutro mam termin i idę akurat na wizytę i powiem tak: jest posr...a po uszy, bo moja gin, jeżeli ktoś ma już termin, każe sobie wybrać dzień na jaki ma wypisać skierowanie do szpitala i tak myśle i myśle co mam zrobić... Wolałabym jechać z domu prosto na porodówkę niż leżeć w szpitalu i tam czekac na akcje albo na to jaką decyzje oni podejmą.... :-( Tak się boję, a jak dotąd byłam spokojna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olin-ka
heloł baby,to ja ale hasła zapomniałam,nadaje ze szpitala cięcie będzie jednak w czwartek. Szef oddziału masakra i igdyby nie moja koleżanka gin to bym tego cc nie miała bo przy przyjęciu była ze mną kobita która od swojego lek miała skierowanie na cesarkę ze względu na wagę dziecka - 4000g a po badaniu właśnie przez szefa dostała zastrzyk na wywołanie i cięcia nie będzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Kochane Powodzenia Wam życzę!!! Olinka- smokasy!!! Może Wy wrócicie, a ja dalej będę rodzić na raty:), dziś w nocy to już myślałam że się przekręcę a do tego cholerny katar i zimne poty!!! Ciesz się Skarbie, że to tak szybko potrwa!!! Lemi-Ty również czuwaj bo nie znasz dnia ani godziny:) Aguśki!!!1- miłego dnia i może coś się akurat rozkręci, Rybka- Bidulo to faktycznie nie fajnie jeśli chcesz mieć niespodziankę, a tu musisz wybrać dzień...a może na 06.12 - to taka fajna data:). Ja też się boję,że będą mi musieli wywoływać, mam nadzieję, że bobo samo zdecyduje że już czas. A te telefony: czy już" to faktycznie wku***ą do szaleństwa. Nastawiłam sobie powitanie, że jeszcze jestem 2 w 1 i niech nawet nie pytają. Rozesłałam też sms'y do najbliższych znajomych,że sama do nich wyślę info już "po". Dziadku- no i jak tam Robaczek- wylazło tam coś już czy dalej się nie halo...na dworek. Mot- myślę o Was cieplutko, nie daj się!!! Mnie doszedł cholerny ból bioder, jak by się jeszcze bardziej rozchodziły...:(, a dzidziunia też bardzo, bardzo nisko czuję,jak bym miała z nim za chwilę piątkę przybić... Pozdrawiam Wszystkie mamusie i dzieciaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAZANKA na 6.12? to mam do grudnia czekać, jak termin mam jutro? hihihihih oj chyba by sam już się wkurzył i by wyszedł.... :P:P:P:P chyba o inna datę Ci chodziło, cio? Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz z innej beczki trochę, wiecie co szukam informacji o tym dodatkowym urlopie, bo jak będę składać podanie o macierzynski to chciałam na jednym poprosić o podstawowy i dodatkowy, teoretycznie my wszystkie, które jeszcze nie urodzilyśmy powinnyśmy już mieć te 20 + 4 dodatkowe, ale wiecie co ja nie znalazlam w kodeksie pracy wzmianki o tym, że jak kończy sie urlop na przełomie lat 2011/2012 to mamy prawo do części tego dłuższego dodatkowego i tak się zastanawiam co mam wpisać na podaniu, na podstawie czego wnoszę o te 4.tygodnie... a na stronach Zusu też nic o tym nie piszą heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki, ja juz w domu. Żanetka urodzila się po 18 godzinach w meczarniach przez nubłagane cc. Traumatyczne przezycia opisze innym razem, najwazniejsze, ze jestesmy zdrowe. Wyszlo mi uczulenie na całym ciele, pełno krost i mega to swedzi. wypuscili mnie z tym, nie wiem, co robic. Jestem szczesliwa, mala jest sliczna a ja powoli dochodze do siebie. Nie doczytam Was teraz ale zycze powodzenia tym, które maja jeszcze porod przed soba a gratulacje dla tych, które juz urodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczkowa ode mnie rownież gratulacje!! Co nas nie zabije to nas wzmocni... porod to straszne meczarnie ale w nagrode dostajemy takie sliczne dzieci :) Ja niestety niewyspana i wymeczona jestem. Snuje sie wlasciwie z kata w kat. Jak urodzilam synka to czesto spalam w dzien razem z nim, teraz niestety nie moge sobie na to pozwolic bo starszy tez domaga sie uwagi. W nocy wiec nie spie i w dzien tez nie ma jak. Kiedy ja sie w koncu wyspie... olinka trzymam za Ciebie kciuki co bys ne wymikła ;) Bedzie dobrze :) W koncu jestes juz doswiadczona w tych sprawach ;) Rybka najgorsze jest czekanie, jak sie juz zacznie to szybko pojdzie :) aga jabi- chetnie bym pomogla ale nie mam doswiadczenia w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczkowa gratulacje dla Ciebie że jednak wytrzymałaś to wszystko. :) teraz w nagrodę masz taką śliczną małą istotkę, trzymajcie się zdrowo. A i chciałam zapytać od czego dostałaś tego uczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi do terminu 1tydz i 5 dni .Oczywiscie znajac to szczescie to jako ze pierwszebejbi to przenosze. I nie bedzie sierpniowe jak chciałam... Dzis jak robilam faworski to od samego stania rozbolal mnie kregoslup i skruczy dostalam. Wlasnie dochodze do siebie na kanapie. Musze jeszcze zupke ugotowac i poprasowac. Chciałabym od piątku zaczac rodzic nooo ...Sie nie dogadam chyba z małym no :) Dodatkowo siedze wzdeta bo nażarłam sie rzodkiewek ;) i bede śmierdząco bekac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfcia
czesc dziewczyny, normalnie nie uwierzycie.. wczoraj caly bozy dzionek cisza jakmakiem zasial, wypilam 4 lyzki rycynkii troche posprzatalam. wieczorem kolo 22 sie polozylam i jk mnie wzielo skurcze co 7 minut krzyzowe i w dole brzucha. probowalam do kibelka i nic az o 0.00 powiedzialam mezowi ze chce do szpitala...I takna porodówce leżalam sobie do rana z bólami jak diabli i niepostepujacym rozwarciem. Az tu nagle o 7 rano jakmnie zaczęło siekac to aż plakalam ale zaczelam bardzo krwawic i okazalosie zelozysko sie oodkleilo juz mnie wiezli zacewnikowan\a na cc az tu naglez bolu 4 razy zawylam jak kojot do kse\zyca boto bylo okropne i zamiast na cc sporwrotem na sale porodowki, zanim dojechalismy Nadia juz byla na siwecie . Poskaldali mnie w miare do kupy i juz mam swojego anioleczka numer 2 na swiecie. A tak mi obgryza sutki zeteraz ide do poloznych niech dawają odciągarke i maz niech butle przywozi bo zdechne... Tak wiec nie ma reguły mnie chyba jednak pomogla ta rycynka, choc do teraz mam jej skutki, ale przynajmniej nie mialam lewatywy i jak trzeba to idzie bezbolesnie bo z poslizgiem hehe.Trzymam za was kciuki, bo wiem co sama przeszłam... Dawajcie znac co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje grafcia i koteczkowa. A mój Kacperek dzisiaj chyba oszalał z jedzeniem, bo jak nigdy co 1,5 godziny chce cycka i koniec, ani smoczek ani nic innego go nie interesuje. Jakiś łakomczuszek w niego wstąpi. Grafcia mi maść bepanthen pomogła w szpitalu na brodawki. Ale miałaś przebojowy poród, aż wierzyć się nie chce. Buziaki i pozdrawiam wszystkie mamusie i ciężarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka- z tą datą to żarcik taki dla ginki co to każe sobie daty wybierać:) Garfcia- o rzesz Ty kobieto Wszystkiego co najlepsze, to długo ta rycynka w Twej pamięci pozostanie:) Koteczkowa- no to gratulacje, na reszcie, co? O traumach na razie nie pisz bo nam się dziewczyny pierwiastki pochorują...najważniejsze że Maleńka zdrowa i jest cudna:) A coś więcej o tym uczuleniu? jak wygląda, od czego jeśli coś podejrzewasz? A może jakiś kosmetyk na który wcześniej nie miałaś alergii? aga jabi- chyba za wcześnie na składanie teraz, bo tam jest napisane, że jak się rozpoczyna w 2012 roku...ale szukaj wykładni lub dzwoń do ZUS. lady Ani- Kochana, łap każdą wolną chwilę, ja też tak będę miała dlatego mój M weźmie urlop dopiero jak urodzę, żeby się młodzieżą starszą zająć. Strasznie mi Ciebie szkoda, bo sen to naprawdę zbawienie... trzymaj się Słonko!!! Tymkowa- cześć babo!!!, żryj te rzodkiewki na zdrowie bo jak będziesz karmiła cycem to tylko będziesz mogła je oglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka bo widzisz ja tak sobie pomyślałam, że po co dwa razy składać jak można od razu o te 22 lub 24 tygodnie, ciekawe czy to przejdzie, czy jednak trzeba najpierw jedno a później drugie no i jeszcze na koniec o zaległy urlop muszę się w takim razie dopytać jak to u mnie jest, czy w ogóle muszę składać jakieś podanie... garfcia gratulacje tymkowa u mnie 7 dni do terminu, też się boję, że przenoszę bo to pierwsze będzie...no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa to więc jedziemy na tym samym wózku ja mam termin dokladnie za 2 tygodnie i też strasznie nie chce urodzić we wrześniu ;) ;) mówię do mojej małej codziennie żeby się nie leniła tu też jest fajnie ale ona jedynie co próbuje mi żebra przestawić, dziś usnęła z nóżkami prawdopodobnie kolankami na żebrach to było bolesne :/ ni jak nie dało się siedzieć czy leżeć. mam pytanie co do tej rycynki, co to wogóle jest?? Garfcia gratuluję córeczki i interesującego porodu ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfcia
aga dzieki, to olejek rycynowy, kosztuje pare groszy w aptece i ma dzialanie przeczyszczajace, jak widac pomaga tez rozchulac skurcze. Nie zaszkodzi sprobowac, najwyzej posiedzisz jeden dzien na klopie a moze akurat ci ruszy. trymam kciuki i powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garfcia dzięki za odpowiedź, ja nie zdołam tego kupić w aptece bo mi nie sprzedadzą ale jak znajdę odpowiednik angielski i będzie się zbliżał koniec sierpnia a mała dalej będzie w brzusiu to wyśle faceta do apteki aby kupił coś takiego ;) ale najpierw, dziś wielka i pierwsza próba zacznę ściągać sobie pokarm to wywołuje pojawienie się hormonów laktacyjnych a to podobno daje znać organizmowi że to już czas i wywołuje skurcze. tak moja położna radziła tylko powiedziała żeby nie zaczynać wcześniej niż po skończeniu 38tyg ale u mnie to dziś właśnie :) więc droga wolna. Może coś pomoże :):);) nadzieja matką gł... ;) ;) narazie kończę pakować swoją torbę do szpitala :) czas najwyższy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×