Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Villia a ja dla odmiany w moim amerykańcu mam problem z zapięciem fotelika pasami normalnie :o nastawili się na iso fixa :o z przodu nie mam wejscia pod iso to mam dlugi pas a z tylu mam iso i pas za krotki :o u m w wozie też wejscie pod iso i caly czas baza wpieta... Wygodne to jest :p a przy tym, a może i przede wszystkim bezpieczne :p Pocahontas no i to jest moje przeklenstwo - że ten wozek taki fajny hehehe :o teraz i Lady zachorowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam roamer, ale moja kruszyna to jeszcze za mała zeby w ogole o tym myslec. Tnks to kupujesz jeepa? Bo ja juz bede kupować. Chicco juz na tablicy wisi, a jutro wyciagam roana bo mam tez do opchniecia jagodka- fajnieze wrocilas na kafe. Ja tam jakos w ciagu dnia znajduje troche czasu pogaduchy. Zawsze sie staram :D tnks- pisalas o diecie, moja tez lezy i kwiczy:( Przestalam i do tego zaczelam podjadac buleczki, a to dzis nawet ciasteczko.Oj marny los...ale tez wracam do diety, poza tym pomyslalam sobie ze bez ruchu nie schudne wiec stwierdzilam ze jeep jest idealny na dlugie spacery:D:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka może masz racje ( z tym fotelikiem) ja w szoku w ogóle bylam że takie wielgachne są ;) ale pamietam że jak kupowalismy cabrio fixa to nam koles doradzil że do 13 cabrio jest najlepszy a potem jakis chyba niemiecki fotelik i on też byl "rozbudowywany" ale nie wiem do jakiej wagi - nie pamietam :p ja i tak kupie coś mniejszego bo nigdzie nie ma iso fixa z taka rozpietoscia wagowa:o Mow szybko co robic żeby mleka było wiecej :o ja wlasnie sciagnelam aż 15 ml... :( chcialabym wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady serio kupujesz terenówke? Hehhee a to nie Ty mnie wczoraj przekonywałaś że duży nie potrzebny? Hehehhehehe wariatka jak ja :D czekam wciąż na odpowiedz od sprzedającego ;) biore pod uwage różnice czasowe dlatego czekam do jutra a potem znow zaatakuje :D a Ty ktorego dokladnie bierzesz? Daj linka? Chcesz zamowic na allegro? Nowego? Czy znalazlas gdzies uzywke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ja:D:D bueheh bo tak na pierwszy rzut oka pomyslałam ale wlasciwie powiedzialas ze nie musisz go nigdzie wnosic i ze masz duzy samochod to wlasciwie stwioerdzilam ze i ja nie mam sie czym przejmowac. A urzek mnie tymi roznymi szczegółami, jest tez bardzo wygodny dla dziecka i sprawia wrazenie ze lekko sie go prowadzi. No zamowie z tego linka co podalas na allegro. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny udanych zakupow, jeep superancki jest ale ja go w DE nie znalazam ani do kupienia ani opinii. Co do wagi to u mnie tez stoi, dobrze ze nie rosnie chociaz tyle.Ja juz nie robie diety tylko troszke pozmienialam nawyki zywieniowe. A wiecie cos o fotelikach Cybex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jadam kolacji i już ważę mniej niż w jakimś 5 tygodniu ciąży. Jadę jutro do pracy, zobaczymy czy uda mi sie porozmawiać z Dyrektorem. Mam nadzieję ze nie wyślę mnie do pracy w działów technicznych. Muszę też zaplanować urlop i wypisać wniosek o odbiór moich nadgodzin. Ustalić szczegóły powrotu. Młody dziś znów wesolutki. Nawet nie szukał za bardzo piersi. Chichrał się ze mną dobrą godzinę. Ja już byłam zmęczona, a on jeszcze chciał się bawić. Dobrze, bo jutro zostanie sam z tatą na 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja chcedokladnie ten z linka tylko czekam aż mi odpisze ws poczty lotniczej - jakie koszty? A oglądałaś inne kolory? Ten zielony mi się jeszcze bardzooooooo podoba!!! O dietach nie gadam bo ciołek ze mnie :p Chce ktoś kupić lodówke z bosha? :D albo fotelik 0-13 z implasta? Hehhe zaczynam akcje wyprzedaż :p mam też nówka laktator reczny z aventu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy nasi mężowie z jednej matrycy odlani?! Rany, jakbym o swoim czytała! Umiera ze zmęczenia, sypia w weekendy do południa, dzieci w nocy NIGDY nie słyszy... A posprzątanie mieszkania to według niego moja fanaberia, a nie fizyczny wymóg. Też bym zmieniła wózek. Ot tak, żeby coś zmienić:-) TNKS, jeep chyba nie jest tu bardzo popularny, ale amerykańskie i australijskie rankingi dają mu najwyższe noty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś chce kupić black berry 8900? Nówka sztuka :D jako użytkownik takowego modelu gorąco polecam heheh w ogóle chcecie coś kupic? Mam mase rzeczy :D dvd, twarde dyski, telefony, x boxa , urzadzenie wielofunkcyjne hp :D otwieram bazarek :D Mt a na jakiej Ty diecie? Bo zapomniałam :p aaaa i jeszcze raz wielkie dzięki za podrzucenie mi linkow do alnatury! Super są te kaszki! Mała wcina aż miło!!! I olej też fajowy! Lady pytalam o to co masz wspolnego z budowlanka:p ;) spowiadaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka na nie słyszenie polecam łokieć! Koniecznie lewy gdyż szkoda prawego uszkodzić ( chyba że jesteś leworęczna?) :D mój wstaje w nocy :p tlucze się, sapie, ale wstaje... W koncu zobaczy że efekt żaden i się podda z tym sapaniem :D Co do wozka - nie dobijaj mnie :( łaaaaaaaa :( kase potrzebuje :p puszczam totka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a propos wagi to rozpatruje już kwestie amputacji lewej nogi co by na wadze miec mniej :o mogę nie jesc kolacji, obiadu i sniadania a waga stoi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na dukanie caly luty. 3 kg mniej i tak mam do teraz. ale cos mi zoladkiem szarpalo zawsze po zjedzeniu i zrezygnowalam. Teraz jem rano 1 kromke chlebka ciemnego + chuda weglinka. Zadnych serow. Obiad to ciemny ryz lub kasza surowka i miecho gotowane. Kolacja jogurt. Zero slodkiego. I chyba za malo pije bo waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie to ze nie ma efektow a do cwiczen jakos sie zebrac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt - u mnie podobnie 3 tyg - 4,5 kg ( wszystkie wrocily po tyg obzarstwa) a do cwiczen zerowe checi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks ja chce nowy telefon. Ile chcesz za niego? Niewiele juz mi zostalo do wydawania bo wlasnie zakupilismy samochodzik? mala moja kruszynka od soboty wola mama mama ;))) dzis mialam super dzien., katienka wszyscy m tacy sa bo moj tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga musze m zapytac ile za niego dał bo kupil sobie a zanim dotarl znalazl nowszy model :p http://m.ceneo.pl/produkt,2307626.htm tu masz link do niego - zobacz czy Cię takie urządzenie interesuje ;) jak tak to daj znać dogadamy się jakoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks zaje......sty ten jeep. Juz wiem jaki bedzie moj nastepny wozek. Kiedys mijalam dziewczyne z takim wlasnie i mi sie spodobal, ale niestety wtedy nie znalazlam ich nigdzie i kupilismy x landera. Chetnie bym drugi nabyla, ale nie zmieszcze dwoch w moich 36 metrach. tnks podrzuc prosze ten link do tych kaszek alantury, moj synek chetnie je tylko sinlaca a przeciez nie bede go tylko tym pasla, chyba sinlaca dziecko nie powinno w kolko jesc? Jak tylko daje mu inna kaszke nestle a to banan, a to malina albo inna to maly pluje a jak juz je to z lzami w oczach... A moze jakis kleik polecacie? Dziewczyny w poniedzialek wracam do pracy..... aaaaa te kaszki alantury to bezglutenowe sa? jak myslicie czy do sinlaca moge dodac kaszke manna mleczna, gluten? chcialam kupic kaszki hippa bo malemu to mleko pasuje, ale same glutenowe sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- hehe ja w zasadzie mam męża po budownictwie, więc mam tyle wspolnego co moj mąż, na ktorego jestem wurwiona od samego rana!! Chyba sie rozwiode z tym debilem!! Porażka! Nie dosc ze druga noc nie spalam przez dzieciaki to jeszcze ten przyglup! Tnks- odpisał cos ten facet? Mi tez najbardziej spodobal sie ten co wkeiłas, jeszcze ten kremowy ładny, zielony mam teraz to juz tym razem kupilabym inny kolor. aga_jabi- ja kupowalam na allegro jeszcze kaszki z Holle. Tez polecam! Pyszna, sama bym jadła!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki MT i Lady :). A jak myslicie moge do sinlaca dodac ta mleczna glutenowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Pozdrowienia z 3city. TNKS coś Ty zrobiła? Co druga chce zmieniać wozek. Mi tez sie podobał, ale odpadł ze względu na wagę. Ale jak szukałam znalazłam jeszcze lepszy. Z możliwością doczepienia do roweru. Z szybą ochronną. Z możliwością jeżdżenia nim po lodzie. Właśnie jadę SKM i czytam jak ojca zwolniono godzine po tym jak złożył podanie o urlop tacierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT - 78, mój M myślał o foteliku Cybex Pallas, ale jak już pisałam nie przekonuje mnie ta "poducha" zamiast pasów :o No i zakres 9-36 kg też nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wiem, ze akurat ten model dobrze wypada w testach ADAC (ma 4 gwiazdki), ale ja na taki na pewno się nie zdecyduję. A Ty o jakim modelu pisałaś? Może znajdziesz coś na tej stronie: http://fotelik.info/pl/testy/wszystkie/grupa/rosnaco/index.html TNKS, widzę, że u Ciebie 'wiosenne wietrzenie magazynów' ;) Ja dietę zostawiam sobie na powrót do pracy :o Tam taka przymusową będę miała. Nie mam tam czasu zjeść plus stres - może zrzucę kilka kg. Choć wagę mamsprzed ciąży, więc nie jest źle. Tylko trzeba zrobić mały modelling biustu i brzucha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Aga jabi tak kupuje na allegro ;) są bez glutenu i z glutenem ;) ja mam jaglaną, ryżową ( bez glutenu) i pszenna z glutenem :) ja co dzien do kaszek bezglutenowych wieczorem dodaje łyżke pszennej, do sinlacka też... I robie je na swoim mleku wiec spokojnie możesz robic na mleku z hippa Aga 15510 to nie ja narozrabialam :p misiaczkowa zaczela bo podala linka do wozka dla wysokich a ja tam znalazlam jeepa :P Lady jeszcze nic nie odpisal :s a co jakis mail mi na bb zejdzie to od razu licze na to, że to on :p jak coś to go dziś jeszcze raz przyatakuje :D ja też teraz mam zielony wiec ten chyba kupie ten z linka :D a Ty coś pisalas do niego? Kupilas już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks ja tez wezme ten z linka, moglby ktos kupic tego chicco ale na razie nic sie nie dzieje. Ja w koncu nie napisalam bo stweirdzilam ze poczekam i zobacze co Tobie odpisze. No nic, to czekamy. a tak btw ciekawe ile czeka sie na ten wozek. Dotyczalas sie gdzies bo ja nie moglam dzisiaj czuje sie i wygladam jak zombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga są to kaszki bezmleka i cukru ( te co ja mam) Villia jak w media markt :D wietrzenie magazynow :p mowcie co chcecie / potrzebujecie - na pewno znajde w zbiorach mojego m :D Lady a co Cię tak .baran" wkurwil? :D baran - lubie to okreslenia :D pasuje do mężów :D Co do diety - w empiku są w przecenie ( chyba po 18zl) knigi "nowa dieta dr atkinsa" myslalam sobie że ktos "przepisal" knige stara i zarabia, ale że byla - 50 % to wzielam :D i powiem Wam super zrobilam :D dowiedzialam się np że mogę na wprowadzajacej jesc 20 gr węgli PRZYSWAJALNYCH a wegle Przyswajalne to ilosc wegli w 100 gr produktu pomniejszona o ilosc blonnika w 100 gr :D to oznacza że mogę duzo wiecej warzyw!!! Np kapusta pekinska ktora uwielbiam ma 2 gr wegli na 100 gr produktu, z czego 1,9 gr to blonnik czyli w 100 gr kapuchy spozywam tylko 0,1 gr wegli :D mogę zjesc dziennie spokojnie 10 kg kapusty i jeszcze czegos dorzucic :D hahahahahahah polecam tą ksiazke do chetnych na zgubienie paru kilo.... Duzo nowych info, wiele starych wyjasnionych - faktycznie "zupelnie" inna dieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fakt wozek dosc sporo waży jak na spacerowke, od razu o tym pomyslallam, ale tnks argumenty ze nie musi go nigdzie wnosic na pietro i ze sie jej w samochodzie zmiesci mnie przekonaly bo wlasciwie mam tak samo, a na pewno jest wygodny na spacery, duzo mijesca dla dziecka, duzy kosz na zakupy. System skladania jak na taki spory wozek jest idelanie rozwiazany. Widac to zwlaszcza na filmikach dodanych w necie prze uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady statkiem 4do8 tyg i koszt 110 zl a poczta lotnicza 7 do 14 dni ale koszt nie podany - wysylka zaraz po zaksiegowaniu wplaty.... Jak nie będzie droga wysylka poczta lotnicza to tak wezme a jak droga to statkiem "zamowie" w sumie poczekam :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja tez lubie to określenie :D:D Nawet szkoda gadac... az wstyd pisac, ale co mam zrobic. Dwojka dzieci, dom w budowie, trzeba siedziec. W kazdym razie szukam intensywnie pracy bo musze wyrwac sie z domu i miec jakies swoje sprawy bo przciez ten pan i wladca mysli ze ma zawsze racje i najwiecej do powiedzenia. Baran i kretyn i to do kwadratu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×