Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Niestety.. nic nie ma. Jest ZIP (w takim folderze wysyłałąś?) ale się nie otwierają żadne zdjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hmm... Zaraz pokombinuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam fajny przepis na zapiekanke wyprobowane od znajomych,chce zrobic,jadlam dawno temu ale pamietam ze nam wyjatkowo smakowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Ci nie pomogę, bo ze mnie 'komputerowiec' jak z koziej d...trąbka :P Ale wcześniej zdjęcia otwierałam i odbierałam bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady foty poszły, vilia sprawdz tez ;) kwiaty masakryczne - wiem dla poprawy nastroju wez makatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i niezle jaja bo ostatnio wymienilam dwa tytuly ksiazek ktore mi sie od razu skojarzyly na zasadzie podobienstwa czyli Wichrowe wzgorza i Jane Eyre a dzis czytam i te same tytuly pojawiaja sie w ksiazce tzn ta Cathy je czytala wiec cos musi byc na rzeczy;) Mialam nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Lady nie pamietałam, że ona je czytała ;) ale to chociaż tytułów nie zamomnę ;) zawsze będę mogło poszukać w kwiatach ;) masz zamiar czytać następny części czy się zniechęciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jade do empiku to sobie kupie bo po tym jak powiedzialas to zobaczylam ze ma dosc wys ocene czytelnikow lookam na poczte dzieks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znać czy dotarło ;) Makatka to rozważania matki i córki - nie dziecka! córki :d ale niezwykłej matki i niezwykłej córki! fajnie się czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksusowa zapiekanka z ziemniakow: 8ziemniakow 30dag pieczarek 30dag mielonego 3 cebule duza fulizanka utartego zoltego sera jajo szklanka smietany sol pieprz 2 lyzki keczupu lyzka tartej bulki wiorki zamrozonego masla oliwa do wysmarowania formy Mieso,keczup,jajko plus przyprawy wymieszac.Pieczarki kroimy w cienkie paski,cebule w piorka,ziemniaki w cieniutkie talarki.Naczynie do zapiekanki obficie smarujemy oliwa,na spodzie rozkladamy polowe ziemniakow na nich warstwe cebuli,pieczarki,doprawione mieso,na wierzch pozostale ziemniaki.Kazda wartswe przyprawiamy.Ulozone produkty zalewamy smietana plus jajo plus utarty ser.Wierzch posypujemy bulka tarta i wiorkami masla.Pieczemy 50min w temp 180-200st. wyglada prosto,ale pamietam ze smak niebianski. Dzis robilam salatke mojej kuzynki,tez mi smakowala: makaron posiekana salata lodowa szynka cebula lub szczypiorek kukurydza fasola czerwona pomidory ser zolty sos czsosnkowy sos: 2zabki czosnku,jogurt naturalny,lyzka majonezu,sol pieprz natka pietruszki troche wody zeby byla rzadka konsystencja Nalozyc wszystko warstwami jak podane i na koncu zalac sosem,odczekac az przejdzie przez wszystki warstwy. smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ciągiem to idzie w depresje popaść, choć dla mnie część 1 najcięższa... potem można poniekąd napisać że jakoś im sie to życie układa... ale też nie pamiętem za wiele :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia - ufff :D zrestartowałam vaio :p chyba się zmęczył chłopak hehehe zapiekanka zapowiada się wypaśnie! szkoda że ziemniaków mi nie wolno :o vilia wyślij Bartusia :d mogą być nieświeże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas no niby sie nie mozna oderwac ale nie czyta sie lekko. Nie moge uwierzyc, pokrecona strasznie Kalinka jest boska!!:D:D sliczności! pieknie sie usmiecha. Teraz widac w pelnej okazalosci, taka słodka i urodziwa. Ja jutro wysle aktualne bo mam w aparacie i przerzuce na kompa. Na dysku mam juz troche nieatualne aa i spokko w jeepie! jakbym swoja goske widziala! hehehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - cudowna :) dziewczyna miód malina :) A jak adrobniutka :) I to spojrzenie tymi niebieskimi oczyskami :D do schrupania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady czy ja dietkuje? hmmm taaaaaaaaaaaaa :D uhm a nawet fest hehehe ale wmawiam sobie non stop, że od jutra dlatego zakładam, że zapiekanki mi nie wolno heheheheh :D czekam na foty waszych pociech!!! mogą być "stare"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to tak jak ja!! ale ja sobie tluamcze ze zrobie niech m sobie zje poczym sama podjadam :D:D:D no dobra, wysle cos na teraz zeby Ci smutno nie bylo;);):D a jutro dorzuce kilka nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, poszły starocie :) Jutro wrzucę kilka nowych fotek :) Wyjrzałam właśnie przez okno...Chyba pójdę jutro poszukać sanek na wyprzedaży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, zmykam..COś mnie żołądek zaczyna boleć. Herbatka i spać :) Dobrej nocy :) I spokojnej przede wszystkim :) PAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy u nas tez sypnelo ale nie chce mi sei wygladac tnks- ja tez wyslalam, ale tak samo starocie. Vilia- wyslij mi jutro torche fotek bartusia a jutro bo chce aktualne, oczywiscie sien zrewanzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dziewczyny - fotki dostałam, prose o więcej. :D Vilia ja już zapomniałam, że te nasze szczęścia były takie małe :D ale Bartus ma te oczka... Lady Wojtuś to dla mnie postać fikcyjna :D on jest tak ładnym chłopcem, że aż nierealnym... Ma tak uroczy dziubol, że myślę, że ja bym mu niczego nie odmówiła i na leb by mi wszedł :D a Gosia... Te oczy :D :D :D laleczka!!! Widze x lander był w obiegu? :D heheheh Ja też spadam, biore Makatke ;) troszke relaksu i kimańsko :D Ps. Kluska moja teraz przybrała i dziubol jej się bardzooooo zaokrąglił, ale była drobniutka , szczuplutka, ale dość długa ;) teraz ma 2 brody :D i dziubol okrąglutki jak księżyc w pełni, ale jeszcze miesiąc temu miała szczuplutką buzinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ps. Vilia nie wiem gdzie Bartuś ma te kg i gdzie on niby jest gruby? :o na prawde ja nie widze :o A oczka chyba ma po Tobie co? Jedno zdjecie było z "kawałkiem" jak mniemam Ciebie ;) oczka identyczne!!! Jakby ktoś niebieską farbką namalował:D Ciekawe po kim moja Kali ma niebieskie bo my z m mamy zielone? :D ale mi się zielone zrobiły na stare lata :p jeszcze jako 15 latka miałam niebieskie :p może to dlatego? Z reszta mi się kolor oczu zmienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum... slodziak z twojej corci i jak duzo wloskow ma. duzo zdrowka na te 9 miesiecy. acha...wiesz fajne masz imie;) jak zobaczylam podpis to mi sie wesolo zrobilo. Vilia - juz wiem po kim Bartus ma taaaakie niebieskie oczy:) kurcze a czy ktores dzieciatko ma jeszcze brazowe oczy jak moje. bo widze same blondynki i blondyni o przeniebieskich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×