Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Fajnie wikula to taka wzniła chwila dla dzieciaczka i masa prezentów :D macie jednakowe stroje? W domu robisz imprezke? To chyba znow wydatek masakryczny co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babuchy ale szalejecie, myslalam ze mi sie przewidzialo jak wrocilam a tu juz poltorej strony do przodu na liczniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek ty cholero!!! to ty się bardziej na rybach znasz niz ja a sierotkę konopnickiej udajesz:-D :-D TNKS ten termin to jakos tak ...urzędowo brzmi:-P a musze was rozpieszczac towarzystwo wy moje :-D :-D :-D Wikula ja twojemu kregosłupowi tych kilogramów córki to nie zazdroszczę:-D aga1550 ja tez jechałam do stacji docelowej:-D..po czym pociag jechał 60 km dalej na bocznicę :-D ja sie jeszcze nie rozliczyłam jak na razie telefonia komórkowa mi utrudnia:-((( muszę miec przygotowane faktury za internet i własnie za ch...a ich nie mogę zdobyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS jestem na zarządzaniu zaliczone 2 lata ,a teraz wracam i muszę uzupełnić braki programowe bo chcę jakoś wkręcić też do tego dietetykę,a dwóch kierunków nie dam rady i sie właściwie zastanawiam czy .....,tylko m mnie motywuje i pomaga wiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już pit złożyliśmy i piękny zwrot w tym roku dzięki córeczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity! jako ze ja wciaz karmiaca to nie wypije winka za te Twoja strone Dziadku Jacku :):) ale lacze sie w radosci z Toba ;) nie ma mnie tu jeden dzionek a tyle napisalyscie ze nie nadazam z czytaniem... ja poki co buszuje po moich szafach i ebayu, kupowalam spodnie dla tesciowej i mamy,obie potrzebuja,wiec moze sie cos trafi fajnego.z przykroscia stwierdzam ze moj brzuch po ciazy wciaz wisi!!!!!!!!!!!!!!! czy wasz tez???? juz mnie to wkurza co ja mam z tym zrobic??? jak mam zalozyc piekne moje sukienki skoro on przeszkadza??? jakies metody na zwalenie faldki??? yyyyy? poza tym jutro myje okna,maz ma szkolenie,a babcia siedzi z mala.mala wciaz uzywa lezaczki,w jednym usypia, w drugim siedzi na karmienie i ogladanie smerfow.ale tez jak sie wywinie na rekach do przodu to potrafi sie podniesc spryciula. duzo gadac zaczela po swojemu i sie bajecznie smieje!! moglabym tego smiechu sluchac 24 na dobe. poza tym za tydzien wizyta w PL tzn odwiezienie mamy. aha, Olinka, co do Twojego problemu z przyjaciolka, nasi znajomi tez saw PL,ci najwierniejsi, a tu mamy niewiele znajomych.zradko do siebie piszemy ale jak jade to zawsze daje znac i o ile pasuje to sie spotykamy np na pizze i pogaduszki. teraz tez to planuje.to ze sie jest za granica o niczym nie przesadza, wszystko zalezy od ludzi i ich checi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam malej herbatniki alete, ale wole jej ulamac i dac do buzi niz jak sama sobie za duzo ulamie. ryzowe wafle niespecjalnie jej smakuja jeszcze,poczekaja chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przegapiłam wage małej Wikuli - ile jeśli mozna spytac? :D As idz bo szkoda! Mowie to ja ktora po zaliczeniu 5 sem na 6 z resocjalizacji postanowila się przenisc na socjologie i zaczela od nowa heheheheh :D :D tak w ogóle gdyby zliczyc lata mego studiowania, ilosc egzaminow i kilometry sciag to powinnam miec co najmniej dr przed nazwiskiem :p :P Lady a co Cię interesuje? Jakis humanistyczny kierunek? Cioteńko mów tak do mnie jeszcze :D nawet mój m mnie tak nie rozpieszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka🌻 ja tylko powtarzam co dzisiaj uslyszałam;) z tym proboszczem to zastrzelona jestem;) Tym bardziej, że niesmak mam do instytucji ostatnio, :O podczas święcenia pokarmów pan ksiądz kazał mi wyjść z kościoła, bo Franek ośmielił się zapłakać, a jemu to najwidoczniej przeszkadzało:O oczywiście nie wyszłam;) Oczywiście poszlam do proboszcza po ceremonii z zapytaniem dlaczego tak jest, że matkę z dzieckiem wyprasza się ze świątyni? i żeby F jakoś strasznie się darł....ale on tylko 2 razy zakwilił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- sama nie wiem co po moich studiach mozna dorobic, bo mysle o podyplomowce. Juz nawet chcialam pedagogike dorabiac zebym mogla byc dyrektorka przedszkola ktore chcialabym otworzyc;) ale to chyba zbyt dalekosiezne plany as80- idz i sie nie zastanawiaj, to na pewno kiedys zaprocentuje a poza tym bedziesz miec satysfakcje, moj m ma np teraz zajecia z mnostwem ludzi kolo 50 ktorzy przychodza sie uczyc. Lepiej teraz niz na stare lata sie meczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze cie bardzo Terminku.. ja mysle ze chłop tak do Ciebie nie mówi myslę że mówi do ciebie po imieniu:-D :-D :-D pamietam pod koniec sierpnia jak wyszłam na słoneczko do ogródka rozprawic się z chwastami zdziwiona i ucieszona ze mogę sie schylic a brzuch nie zawadza i słysze nagle przez okno : MISIU MISIU KUUUUUPPPAAA!!!!!! myslałam ze się zleję ze śmiechu! mój chłop jeszcze wtedy myslał że przebieranie kup go ominie:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula wlasnie jak tam z komunia u was, napisz jakies ciekawostki. a ile ze tak powiem wynosi u was prezencik dla ksiezulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek no co ty? naprawdę? przeciez kurwa normalne jest ze małe dzieci płaczą a trza je oswoic z wiarą za młodu. trzeba było mu zasugerowac zmianę zawodu skoro taki wrazliwy... niech się na archiwiste przemianuje w archiwach spokój... i dziwic sie ze coraz wiecej ludzi odchodzi z koscioła. przez właśnie takich pseudoksięży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadku no oczywiście że dla proboszcza ! i dla siostry która ich przygotowuje to tej komunii :) A także skromne 40 zł na wspólnote kościoła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 i tak poszło gładko, byłam z tatą, który chciał temu złemu człowiekowi prawie wlać:O ale udało mi się go, tatę znaczy, spacyfikować i tylko na interwencji u proboszcza się skończyło. Ale niesmak jak cholera pozostał. Dobrze, że księzlo nie widział co Bronek wyprawiał za jego plecami:D:D:D bo mu prawie flagami machał jak wytrawny kibic;) jednakowoż złość księdza skupiła się na Franku, więc nie miał już okazji oglądać się za siebie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystko jasne! Franek się darł bo tez chciał sobie pomachac jak Bronek:-D :-D :-D coraz gorzej z tymi księżami.... na razie zmykam ale odgrazam sie ze jeszcze tu zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - wszystkie dzieci będa w albach...przyjęcie w restauracji bo niemam siły robic w domu nawet jeżeli wyszłoby to taniej a składka na prezent dla proboszcza 20 zł a dla siostry 10 zł . dzieci komunijnych jest 70 . Także sobie policzcie za jaka kasę dostana prezenty... masakra ale rodzice sie nie buntowali bo taki jest coroczny " obowiązek"!!!! a tnks moja niunia waży 9560 :) ciotko - kręgosłup juz nie daje rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile za chrzest sie u was placi? u nas 100 juz od 5 lat tak samo bo za wojtka tez tyle placilam. Ja nie narzekam, u nas parafia przyjazna dzieciom, chodzimy z dziecmi chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come wiem ze to moze zbyt wiele jak sie ma dziecko ale moze jakby tak codziennie brzuszki porobic to skora by sie napiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie za bardzo praktykująca, ale pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło:O I to do dziecka pretensje...cyt" Ale proszę zabrać TO DZIECKO z koscioła, bo przeszkadza". W sumie to do mnie;) bo nie umiałam wytłumaczyć 8 miesięczniakowi, że nie wypada zakwilić w świątyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×