Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

albo nie bo mała zaczeła sie na całego bawić swoimi zabawkami. lecę spać :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to ciebie tez powitam i od razu dobranoc powiem:) Ales naskrobala kobieto prawie cala stronka twoja. To z ksiedzem dobre bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja Wam opowiem historie z naszego ślubu,gdzie miło się z m do siebie uśmiechaliśmy,czasami zachichotaliśmy ;) przychodzi czas przysięgi ,podchodzi do nas ksiądz i mówi że jest pierwszy raz w takiej sytuacji,że nie wie czy my się z niego śmiejemy czy co,i pierwszy raz w życiu go coś takiego spotkało,nas zamurowało,a on ze stoickim spokojem odczytuje słowa przysięgi,nigdy bym nie pomyślała,że na własnym ślubie ksiądz mnie zbeszta,a sam ślub do najtańszych nie należał,co łaska 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ponownie mówię dobranoc ;) Samotny wyścig po 700 jest nudny ;) ;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwile ja ;) Zawsze chciałam to zrobić ;) PIERWSZA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ;) DJ Kawke poproszę a ja doleje do niej amaretto na dobry początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po kawce szykujemy sie z dziewczynami i jedziemy na zakupy. as- ta cena za slub to jakies przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja te rozwazania chrzestowo- komunijno- ślubne podsumuję tak : Wiara robi się coraz droższa!!!!!!! przestraszyłam się z tym oczkiem bo nie wyobrazam sobie szukac lekarza na wyjezdzie:-((( ok wracam do pakowania jak bede miała dostep do netu to zajrze do was oczywiscie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za chrzest daliśmy 50 zł, za ślub 350 plus po 50 zł za zapowiedzi w każdym kościele. Dziś młody cały dzień tylko ze mną, bo M właśnie wybiera się do pracy i dopiero jutro wróci. Będziemy sami po raz pierwszy od 3 tygodni. Zmykam robić kawkę żeby zdążyć się jeszcze napić z mężem. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale duzo naposalyscie, musialam na dwa razy czytac. Ja dzisiaj mam jakiegos mega dola, juz zadyme w domku zrobilam, poryczalam sie nad zlewem myjac butelki i ogolnie wszystko mnie denerwuje. Jakos czasami przychodzi.dzien i najchetniej ucieklabym z domu. Pewnie zaraz mnie zjeb...jakas pomaranczowka,ze nieczula matka jetem i nie mam prawa do takich zachowan. Buziaki dla wszystkich. Musialam sie pozalic. Ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale duzo naposalyscie, musialam na dwa razy czytac. Ja dzisiaj mam jakiegos mega dola, juz zadyme w domku zrobilam, poryczalam sie nad zlewem myjac butelki i ogolnie wszystko mnie denerwuje. Jakos czasami przychodzi.dzien i najchetniej ucieklabym z domu. Pewnie zaraz mnie zjeb...jakas pomaranczowka,ze nieczula matka jetem i nie mam prawa do takich zachowan. Buziaki dla wszystkich. Musialam sie pozalic. Ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki No i padłam wczoraj:O Chyba nawet szybciej niż moje dziecko:O Ale jak widzę Wy tu szalałyście:D Tyle naskrobałyście, że postanowiłam odpalić Worda i od razu czytając odpisywać Ale elaborat mi wyjdzie:D TNKS hmmm 5kg makijaż? Hhehehe chyba zacznę uskuteczniać tą teorie:D:D:D Dobre z tą Twoją nerką. Organizm sam się regeneruje Jedną Ci wycieli, to masz drugą podwójną Nic w przyrodzie nie ginie:D Dziadek no ja też pobierałam do tego zakichanego worka tym razem. Chciałam na szybko i mam. Ale kurde badanie ogólne wyszło ok, tylko ten posiew durny:O Już kiedyś mi się tak zdarzyło, więc mam nadzieje, że to wina worka. Nawet pielegniarka jak do mnie dzwoniła, to powiedziała że to pewnie przez worek:O Więc obie trzymajmy się tej wersji:D Dziadek jaki bezczelny ten Twój proboszcz. Niech by do mnie tak walnął, to nie czekałabym do końca ceremonii:O Wrrrrr, mam uczulenie na co niektórych, zwłaszcza tych co kasę za wszystko biorą. U teściów w parafii swego czasu cennik ksiądz wywiesił - pogrzeb 700zł, ślub 800zł i tp. Żenada Ostatnio mój m jak poszedł do spowiedzi, to ksiądz mu powiedział, że jest „żywym trupem, bo opuścił msze w niedziele:O Normalnie myślałam, ze padnę z wrazenia:O Hahhaha 🌻 dla Bronka:D A języka mu za plecami nie pokazywał? Hheheh Vilia no niezłe rzeczy teraz wychodzą:D Ty masz dwie nerki, ja mam dwie śledziony. HEJ DZIEWCZYNY chwalić się co która ma w nadmiarze i mamy pomysł na biznes:P Super, że Bartuś już zdrowy:D Wrócił mu apetyt? Nie je już na śpiocha? U nas na szczęście jest już lepiej w tym temacie Moja pokochała kabanosy I chociaż nie ma nawet pół zęba to potrafi odgryźć taki kawał i sobie go żuje. Jak jej wyjmuje to z buzi to ryczy i odgryza nowy Vilia masz racje z tą nianią. Niech sobie swoje zwyczaje uskutecznia ze swoimi dziećmi lub wnukami (w zależności od wieku:D ) Czy Wasze maluchy też tak kochają wszystko co papierowe? Moja to gazete rozwala w 5 minut:O A ostatnio m dał jej opakowanie po bateriach i sobie tv oglądał. Ja wchodzę do pokoju a mała cała buzia kartonu i żuje w najlepsze:O Wikula dzięki za pocieszenie 🌻 A Martyś duża kobietka As kuruj się kobieto:D 🌻 🌻 Zdrówka dla Ciebie:D Z usypianiem na rękach jest masakra. Wiem to z autopsji:O Niestety:O Mała miała taki okres przy tej trzydniówce, że zasypiała tylko noszona:O Ale skutecznie ją tego oduczyłam. Tylko, że teraz spi ze mną:O Ale w weekend wracamy do łóżeczka Będę twarda:P Mum to become mój brzuch też wiele do zyczenia pozostawia:O W ogóle jakiś taki flak się ze mnie zrobił i nie chce mi się ćwiczyć. Jakiś czas temu w Lidlu była taka bielizna modelująca. Kupiłam dwie koszulki i powiem Wam, że teraz mi życie ratują:D Bo bez nich to już w ogóle masakra:O Efka heheh dobre z tym łowieniem:D Podejrzewam, że mój też by tak zareagował:P _Aga_ 🌻 Pocahontas ściskam Cię mocno 😘 🌻. Jak to m Cię wkurzył, to weź zamknij go w piwnicy na weekend to zmądrzeje. Masz ten przybytek pod ręką:D A pomarańcze weź olej. Niech się goni czy też gonią:D Vilia, Dziadek, Wikula, Aga 15510, Lady dzięki za odpowiedź ws siadania Już mi lepiej:D Moja też na nogach skacze jak gumowa. Wczoraj nawet stała przy łóżku na palcach jak beletnica:O Jak przyjmuje pozycje do raczkowania to odrywa kolana od podłogi i dupka w górze. Nawet jedna nogę całkiem odrywa i macha nią sobie w powietrzu, ale leci na głowę w tej pozycji, widocznie ręce jeszcze ma za słabe:O MILEGO WEEKENDU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,no to wczoraj popisałyście!TNKS dziś było wielkie ważenie i na wadze 3kg mniej,no i nie złamałam się przez ten tydzień.Zobaczymy jak będzie w przyszłym tygodniu.Ja za chrzest dałam 5o zeta no i na prezent dla księdza na komunie też sie składaliśmy-taka tradycja.On zawsze mówi co sie przyda do koscioła i to się kupuje,no i ogólnie komunia to masakryczne koszty niestety.Pozdrawiam i miłego weekendu wszystkim życzę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber dzielki ale M moj jesst cudowny. Nawet chcial wolne dzisiaj wziasc abym odpoczelA ale powiedzialam.ze dam rade. To chyba przez @ mam drugi dzien i hormony mi szaleja. Wlasnie koncze zuple dl malego z brokulami. Co wy jeszcze dodajecie do zupek maluszkom? O ja juz pomyslow nie mam. Daje szpinak albo brokuly. Teraz mysle o kalafiorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas taki facet to skarb:D Szkoda, że @ nie da się do piwnicy wywalić:o Ja dostałam pierwszą w zeszły piątek i było koszmarnie. Jak nigdy tak mnie krzyż napierniczał, że podnieść małej nie mogłam:O Trzymaj się kochana 🌻. Będzie dobrze:) Popłakać czasami też dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeszcze mam cztery strony do nadrobienia, nie mozna Was nawet na chwilke zostawic ;) as-80 kochana tak bardzo nie odpoczelam bo bylam dzis u ortopedy daleko ode mnie, na drugim koncu wawy i mimo, ze dzis sobota to byly takie korki, ze wracalam prawie dwie godziny, toz to na mazury mozna dojechac....a wszystko przez choller.... Wiec tv trwam, cala wawa stala... Jak wyszlam przed 11 to wrocilam dopiero o 15, no ale moze jutro odpoczne amber moj maly nie siada sam, robi dokladnie tak jak Twoja corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks Twoja nie jest jedyna, ktora nie raczkuje, moj ani nie raczkuje ani nie siada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! A my dziś korzystaliśmy z pogody i byłam z małym 3 godziny na spacerze. Miałam wysprzątać chatę, ale wolałam spędzić ten czas na dworze. Byśmy nawet dłużej posiedzieli, ale ja byłam już głodna i młody też lada chwila by mi zaczął się domagać cyca. Dałam mu piętkę chleba i sobie ją memłał. Teraz trochę ogarnę mieszkanie. Co chwilę na spacerze spotykaliśmy mamy z maleństwami w gondolach, patrzyłam na Antosia i jakoś tak mi się żal zrobiło ze tak szybko rośnie, że za szybko, ze nie zdążyłam się porządnie nacieszyć moim maleństwem. Amber dobry pomysł z tym odpisywaniem w wordzie. Tak przynajmniej nikogo się nie pominie i każdemu się odpowie. Pocahontas głowa do góry, zaraz hormony się wyszaleją i znów będzie dobrze. A do zupki spróbuj dać buraczka albo koncentrat pomidorowy lub pomidory z puszki. Tu masz pomysły na obiadki: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3996089 Weekend i pustki dziś, nic dziwnego przy takiej pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! A my dziś korzystaliśmy z pogody i byłam z małym 3 godziny na spacerze. Miałam wysprzątać chatę, ale wolałam spędzić ten czas na dworze. Byśmy nawet dłużej posiedzieli, ale ja byłam już głodna i młody też lada chwila by mi zaczął się domagać cyca. Dałam mu piętkę chleba i sobie ją memłał. Teraz trochę ogarnę mieszkanie. Co chwilę na spacerze spotykaliśmy mamy z maleństwami w gondolach, patrzyłam na Antosia i jakoś tak mi się żal zrobiło ze tak szybko rośnie, że za szybko, ze nie zdążyłam się porządnie nacieszyć moim maleństwem. Amber dobry pomysł z tym odpisywaniem w wordzie. Tak przynajmniej nikogo się nie pominie i każdemu się odpowie. Pocahontas głowa do góry, zaraz hormony się wyszaleją i znów będzie dobrze. A do zupki spróbuj dać buraczka albo koncentrat pomidorowy lub pomidory z puszki. Tu masz pomysły na obiadki: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3996089 Weekend i pustki dziś, nic dziwnego przy takiej pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj poszalały to dzisiaj spokój niesamowity. Pocahontas ja jak małemu dałam kalafiora to miał po nim bąki ale nic więcej nie zaobserwowałam, żadnych boleści brzuszka. Ja dawałam jeszcze dynie bo od tygodnia nie gotuje bo obraza na zupki nadal małemu nie przeszła. Amber to odpisywanie w wordzie to super sprawa. Sto lat bym myślała i w życiu bym na taki pomysł nie wpadła a przy wczorajszym pisaniu dziewczyn wszystko spamiętać było niemożliwe :) Ja już mykam spać. Nie szalejcie za bardzo z pisaniem bo znowu będe pół dnia Was czytać :P Życze wszystkim miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza jestem w niedzielny poranek. Maly .6:15 zrobil nam pobutke glodomorek jeden. Ale.to i tak sukces bo zjadl mleczko o 23 i dopiero o 6:30. Wiec nocka.przespana. U mnie.samopoczuciie lepsze, M wczoraj zabral mnie wieczorem bez dzieci na miasto i bylo.super. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga To my pospaliśmy do 7.15 Mały poszedł spać o 21 o 5 było jedzonko i dalej poszedł spać. Już dawno się tak jak dzisiaj nie wyspałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dzisiaj zas leje weic siedzimy w domu. pogoda taka przygnebiajaca, nic sie nie chce. mala raczkuje na calego a my oczy dookola glowy;) hjk - gratuluje! 3kg to niezly wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koncowka niedzieli. Maly spi , Oliwia w wannie wiec chwilka na kafe. Padnieta jeatem po calym dniu,maly tylw potrzebuje uwagi i opieki ze ledwo co daje rade. Wszedzie raczkuje, wszystko bierze do buzi,a ja spedzam cale dnie na podlodze lub phajac wozek. U nas dziaiaj pogoda rozna,spacerek byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_, ja miałam 2 miesiączki od porodu. I jakoś tak długo muszę na nie czekać - choć nie powiem, zebym czekała z niecierpliwością :P Choć niewątpliwie cykl mi się baaardzo wydłużył. aga, ja jeszcze ściągam mleko, ale nie wiem jak długo to potrwa. Ściągam już raz dziennie (rano). pocahontas, po cichutku zazdroszczę Ci tego wypadu sam na sam z M. Nam nie ma kto się zaopiekować małym..Żeby moi rodzice mieli do nas bliżej... My dziś po chrzcinach :) Mały był MEGA grzeczny :D A tak się bałam. Oczywiście nie obyło się bez 'incydentu' i zostaliśmy przez księdza (proboszcza) 'wyproszeni' do zachrystii, bo...mały za głośno śpiewał i gadał :D Ksiądz stwierdził, ze ..przeszkadzamy. Jak ksiądz głośniej to mały też :) No cóż mam dodać, że mam tak wesołe i umuzykalnione dziecię :) Zresztą modlił się jak umiał, a że nie wiedział, ze nie śpiewa się jak ksiądz odczytuje jakiślist od biskupa, to nie jego wina ;) Widzisz Dziadek, jacy Ci księża niewyrozumiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja wczoraj umylam wszystkie okna i wypucowalam dom.gdyby nie babcia to bym tego zrobic nie mogla.i apdlam. dzis byla rano msza,juz komunia, myslama ze tu maja w maju,potem zaraz basen,mala marudzila,musialam z nia byc w wodzie,dlugo juz nie byla na basenie,potem szybko obiad potem pojechalam z babcia na fest wiosenny,takie wesole miasteczko,no i pogoda w kratke,co teroche deszzc i slonce.ale bylo fantasytcznie,jeszzce kolezanka z dzieckiem doszla. mala uczy sie spac w lozeczku,ciekawe kiedy sie wybudzi..poza tym duzo gada, ladnie siebawi zabawkamiw jednym miejscu.jest raczej spokojna. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham tylko zmęczoną łapką, w sobotę pracowałam, w niedzielę sprzątałam i wiecznie gdzieś się włóczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa szkoda slow z tym wypraszaniem.placzacych dzieci z kosciola, i to jesszcze na chrzcinach. Ale dobrze ze juz macie to za soba. Mum to come oh jak fajnie jest miec umyte onka, moje juz mi nawet "podanie ze zdjeciami" wyslaly i musze tez cos zrobic w tym kierunku. Trzymam kciuki za nauke spania w lozeczku. U nas maly.spi z nami i oduczyc go nieumiemy a i jeszcze M niechce.go " wyganiac" z.lozka. Musze wozek wyczyscic, ma pelno.plamek o chrupek i qyglada jak po wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas ja to sie nie bede czaic Po cichu Jak Vilia tylko glosno powiem ze tez zazdroszcze wypadu z M! Vilia no to macie juz za soba. Co do ksiedza to sie nie wypowiem, bo na pewno za msze zaplacilas wiec jak tak mogl wyprosic Misiaczkowa Macham do ciebie tez;) Mum U Nas tez festyn od piatku ale nie bylam bo pogoda daremna. Wczoraj na urodzinach kolezanki zjadlam dwa kawalki ciasta. Wiecej nie grzeszylam! Hjk moze ty mnie zmobilizujesz bo jak widze twoje efekty to zla na siebie jestem. Jutro rano mam nadzieje odmelduja sie wszystkie! Ciotka i TNKS maja usprawiedliwienie a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×