Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Normalnie jestescie nocne wariatki. Piwersza dzisiaj. Zaraz sniadanko robie wiec zapraszam. Milego dnia.dla mamusiek pracujacych i dla mamusiek zajmujacych sie.maluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) Mały jeszcze śpia ja czekamna opiekunkę i pędzę do pracy :( Normalnie nie chce mi się tam chodzić... Dodatkowo tyle fajnych chwil mnie omija z małym :o Ehh...pogoda do doopy to i humor taki :( TNKS, ściągam jeszcze - ale ilości mizerne... Miłegodnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U mnie też pogoda zapowiada sie nie za dobrze,zimno i ciemne chmury nadciągają.TNKS -2kg po jednym dniu?Kobieto to ty te 20kg w miesiąc zrzucisz!A ja zostane sama?MT mam nadzieje,że ty tak szybko nie lecisz w dół?Bo się załamie normalnie.Ja ważę się znowu w sobote,zobaczymy jak będzie.Mój pierwszy cel to 7 z przodu,mam nadzieje,że szybko mi się to uda.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc hjk - no u mnie to tak expresowo nie dziala jak u TNKS, ja waze sie codziennie! nie wytrzymalabym do soboty, dzisiaj 600g mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, MT78-my mamy tylko polskie obywatelstwo,za krotko jestsmy w DE,a malej musielismy wybrac.wiec kolejny paszport juz na 5lat tez bedziemy w konsulacie wyrabiac. ja ostatnio zrobilam zupe brokulowa i zmiksowalam,super sprawa,nie jest gorzka,pycha! mala wcina tez :) dzis ladnie wreszcie u nas po wczorajszych deszczach, jedziemy dzis do taty do pracy na pizze :) mala robi sama kosi kosi, szuka tez pileczkami o siebie bam bam :) w ogole jest wielka radocha. zazdroszcze Olinka wyjscia samemu, ja moge najwyzej na godzine i musze wracac... a no i zakoczylismy w sumie rozliczenie podatkowe wczoraj,wyszlo ledwo 100euro na plusie ;) no ale oby nie placic im tylko dostac zwrot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum...- moj M ma pochodzenie po rodzinie tescia, takze Laura miala paszport niemiecki w konsulacie w Opolu wyrabiany. Ja nie mam pochodzenia tylko obywatelstwo niemieckie, jak tu przyjechalam to mialam wize na 3 lata na pobyt i pozwolenie na prace. Pozniej skladalam papiery o obywatelstwo musialam zdawac egzaminy pisemne i ustne no i tona papierow do zalatwienia, trwalo to prawie rok. A ze Polska do unii weszla to moglam zostawic polskie obywatelstwo tez, bo wczesniej trzeba bylo sie zrzec a ja nie chcialam. Livia jak sie urodzila to ma automatycznie niemieckie i ja paszport zalatwialam w urzedzie tam gdzie akt urodzenia dostalam. Teraz to bym musiala ja w Polsce zglosic zeby jej polskie przyznali, bo tez ma prawo do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to bylo tak ze M i corka mieli w nazwisku (Th) a ja pisalam po polsku czyli bez (h) i wiecznie trzeba bylo sie tlumaczyc czemu oni tak a ja tak. A jak juz dostalam (300eur musialam placic) obywatelstwo na nazwisko bez (h) to pozniej jeszcze podanie o zmiane nazwiska. eh..mowie ci co ja sie nalatalam po urzedach. No i jak juz mialam nazwisko zmienione to moglam dowod niemiecki i paszport wyrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoza moja za oknem, równiez moim, zakwitła, więc oczy mam jak wampirzyca, a kicham tak, że za przeproszeniem ryja mi urywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiedziałam że 700 stronke TNKS zgarnie normalnie czułam to wczoraj w kościach :P Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........27.......6900........66cm.....Dz........2390< br /> Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............29......8kg.......68cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........7000.......70cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................29 ......7700........?cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........25.......8300.........71cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................27......7200.........70cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............8 m.......9340..........80 cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................23 ......7860........66cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................8m ......7600.........78cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................8m.......9800.........????cm...... .Dz........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............27 ......7870..........68cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH ...........3700-WLKP, Leszno amber1...............24 ......7600.........74cm.......Dz........4070 - woj.dolnośląskie Zoja2011.............26..........6370.........64.......Dz ...........3330- woj.mazowieckie mama_dzidka........26...........7800........64........Dz .......... 3860............woj. małopolskie Efka19840.........8m.......8940.........xx..............Ch........3470.....woj. śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellouuu laseczki.... ja sie nastawiam na wizytę u fotografa....łatwo i miło pewnie nie będzie bo pani fotograf jest taka ....mało profesjonalna. przynajmniej tak z rozmowy wynikało. posadzi sie dziecko ona mi mówi. ja na to ze sie nie posadzi bo ja samo dziecko to moge posadzic na podłodze a nie na wysokim krzesle.mówię - to chyba lepiej mnie czyms zakryc i ja go bede trzymała...eee po co zakrywac i tak pania bedzie widac....i tak w kółko.... cóż zobaczymy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka..-to faktycznie jakas malo profesjonalna, bo ja robilam malej zdjecia jak miala 3 miesiace skonczone i siedziala na krzesle obrotowym bez oparcia ja ja trzymalam tak od boku i mnie nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Ciotka ja na allegro nie licytowałam już wieki :D Dementuje domniemanie jakobym ja - termin polowała na strone 700 :) odkąd ciotka "bezczelnie" ( cytuję znów pomarańczę :D spodobał mi się ten zarzut) zgarnęła mi sprzed nosa strone 666 nie ukrywam, że się załamałam niczym sprinter-olimpijczyk łamiący nogę przed metą. Do tego dotarło do mnie już że nikt mi nie chce tych liczb wymienić na funt, euro, złotówki a nawet na liry więc ogłaszem wszem i wobec iż nie biorę już udziału w wyścigu po stronki ;) Hjk 2 kg ale bo ja tak puchne po soli!!! A chipsow się najadlam :p no i nie ukrywam, że te 20 kg to przez ostatnia wyzere nieakltualne - min 25 bym chciala się pozbyc... Dziś już nie ma tak dobrze - tylko 0,5 kg mniej :o ale i tak źle nie ma ;) mam nadzieje tylko że nie spadnie znow 4-5 i nie stanie :o Mt pewnie pytam po raz setny ale jak Ty dietkujesz? Hjk nie łączy a Ty ? Vilia milego dzionka w pracy 😘 Pocahontas co na sniadanko? Ok i ja się do roboty zbieram :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie robie zadnej konkretnej diety, ale tak jak jem to pewnie mieszanka nielaczenia i SB troche. wczoraj zjadlam na obiad rosol z makaronem i gotowane udko z kurczaka, kolacja dwa jogurty. no i ilosci zmniejszylam, ostatecznie!!! mam nadzieje rozstalam sie ze slodyczami i chipsami wlasnie. nie nazywam tego DIETA, bo moja podswiadomosc dziwnie reaguje na ta nazwe i najczesciej jest to glod nie do opanowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi slodyczami to oszukuje sama siebie, bo mam jogurty owocowe i stracciatella ale nawewt jak dukana robilam to je jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS skoro tak piszesz to 777 bedzie moja:-D ale masz rację jakos mój telefon milczy w sprawie wywiadów przegladam tez pudelka co rano i tam mnie tez nie ma:-P :-D :-D :-D dziewczeta ja wam współczuje tych diet bo zakazane wtedy kusi oj kusi.... moje dziecko uruchomiło kolanka w pozycji na czworaka jeszcze nieporadnie mu to wychodzi ale jak ja go juz znam kwestia dni jak zacznie zasuwac po domu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT pewnie za chwile znow będę pytac na jakiej jestes diecie ale wybacz mi to :D ja mam zupelnie odrotnie - dieta musi dla mnie być bardzo rygorystyczna bo inaczej zapominam że na niej jestem - to jest minus atkinsa jak dla mnie ( co dla wiekszosci jest plusem) zbyt duza dowolnosc tego co i w jakich ilosciach jem :o najlepsza dla mnie to taka kopenhaska ale to mi nic nie daje - za duzo mam do zrzucenia a nie mogę się tak odzywiac non stop :o Ciotka w faktach mowili że str 666 zgarnelas ;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki:D 'TNKS no kuźwa najgorsze jest to, że mała jak złapała już tą opryszczkę to na całe życie. Okulistka mi powiedziała, że u tak małych dzieci właśnie przy oczku się pojawia. A później usta:O Kurde pewnie zaraziła się od mojej siostry (nie tej ktora się nią opiekuje), bo ani ja ani m nie mamy:O Tylko okulistka nie była pewna na 100% bo ciężko to stwierdzić. Pediatra powiedziała ze może to być tez alergia. I musze Wam powiedzieć, że maść którą stosujemy na to oczko gówno pomaga. A jak dałam małej clemastinum to znikneło. Przestałam dawać i wróciło, a maść stosujemy cały czas.... Podziwiam Was za te diety, moja zdechła zanim się zaczęła na dobre. A wczoraj zeżarłam dwa pączki:O A w doopie to mam:O U mnie dzisiaj pogoda do bani:O Pochmurno :O Niech już będzie ta majówka:D Będę mieć tydzień wolnego:D:D:D Nikolka osiagnęła kolejny etap:D Wspina się na wszystko co stoi jej na drodze:O Już sama na podłodze nawet na chwile nie zostanie. Ostatnio spodobał jej się kabel do laptopa i namiętnie zasuwa do niego co chwilę:) Dziadek jak tam wynik moczu Franka? Pobierałaś bez worka? Buziaki dla wszystkich 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeesc dziewczyny,ale wy tu piszecie ja w czytaniu jestem chyba z 50 stron wstecz, ani nie mam kiedy czytac,moje pocechy sa doslownie wszedzie a ich ,rozmowy"slychac ponoc nawet na ulicy ,do tego piotrus wspina sie i podciaga o co moze i maszeruje po calym domu a ja biegam za nim bo.co chwile o cos wali i sie wywraca ,demoluja wszystko co sie da wlacznie z dvd ktore juz dzieki dzieciom zakonczylo swoj zywot,co do jedzenia wiktoria wcuna wszystko w kazdej ilosci i postaci za to jej brat ostatnimi czasy ewidentnie przechodzi bunt pod nazwa,jem tylko ziemniaki i chrupki"normalnie dostaje z nim do glowy heh male waźa okolo 10kg wg domowej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. amber wspolczuje tej opryszczki u małej. ciotka nie bedzie tak zle u fotografa mały ma juz 8 miesiecy dacie rade, ja robilam mojej zdjecie do paszportu jak miała całe 9 dni to dopiero byl wyczyn - usta zamkniete oczy otwarte i popros takiego bobasa zeby nie zamykała oczu jak ona wtedy spała całe dnie a jak nie spała to jadła. posadz Macka tylko na swoich kolanach tyłem do tła a bokiem do Ciebie i wszystko wyjdzie bardzo dobrze. ja jak robiłam pozniej raz jeszcze zdjecie do dowodu to mała miała 3 miesiace i juz nie było zadnego problemu. hjk, tnks, MT powodzenia w dietkowaniu vilia, aga15510, agajabi, dziadek, miłego i lekkiego dnia w pracy pozdrowka i zycze miłego dnia. u mnie cały dzien leje porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiapa hej 🌻 mooja mała tez kocha dvd nawet wie jak kieszen na plyty wysunąć. ale mam nadzieje ze nie skonczy zywotu jak u ciebie bo ja mam nowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam sie wczoraj zakładać ze TNKS zgarnie stronkę. Fajnie ze piszecie, co mam zajęcie w pociągu. Asiapa podziwiam, Ty to musisz mieć oczy dookoła głowy. Ja nie dietkuje. Waga sama wrociła do poziomu sprzed ciąży. Wystarczyło zrezygnować z wieczornego podjadania. Dziewczyny czy jest jeszcze jakąś która tak jak ja nie na jeszcze okresu. To juz prawie 8 miesięcy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj MT78 to Ty przeszlas sporo,calkiem inne doswiadczenia od moich.no my mamy inaczej. polskie obywatelstwo cala trojka.tzn mala mogla miec niemieckie ale wtedy bez polskiego.a tak nie chcielismy.wiec paszport bede wymieniac na nowy w konsulacie w sierpniu. ja tak przechodzilam papiery o aprobacje aptekarska w niemczech,zeby mi uznali prawo wykonywania zawodu i studia.to tez tyle trwalo,ale zrobilam. Dziadek-ja tez kicham jak wsciekla :) ale zakraplam oczy i nos bo inaczej nie zyje... uzywam cromohexal. szczegolnie w tak cieple i sloneczne dni jak dzis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze mam wizyte bin ladena. co za dzien! zdjecia zrobiłam ( specjalnie narzekałam i wyszło ok) posadziłam potomka na krzesełku ja kucnęłam i trzymałam go pod pachami. aczkolwiek dalej mam uraz do pani fotograf bo chciałam zdjecia czarno białe a ona twierdziła ze do dowodu niet. jak nie jak ja jak zmieniałam dowód to sobie robiłam czarno białe. no ale niech jej bedzie spieszyłam się żeby jeszcze dzis złozyc wniosek. a mój mały ma nową zabawe sciaga w czasie spaceru buta i wyrzuca z wózka, w ciagu pół godziny robi tak z 10 razy. a w domu oczywiscie problemy ze zmiana pieluchy strasznie mnie to wkurza bo brakuje mi 3ej reki- ucieka dupką że hej, ewentualnie sam sobie rzepy odpina. masakra. i w taki dzien jak dzisiaj podziwiam matki z wiecej niz jednym dzieckiem, o blizniakach oczywiscie nie wspomnac. asiapa medal ci sie nalezy ( albo wyjazd do spa w ramach odpoczynku:-D :-D :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello To znowu ja :D Już w domku po pracy jestem ;) Co do okresu to ja nie mam, raz miałam jakieś plamienia jak zapomniałam tabletki ale generalnie okresu brak póki co... Pewnie na dniach dostane bo od poniedziałku nie biore już azalii ( brałam od porodu ) a cyckiem karmie jeszcze tylko raz dziennie ( rano z lenistwa ) :) pewnie niebawem i to poranne karmienie się skonczy bo pokarmu mam już jak na lekarstwo :o Dietki dzien 3 leci sobie calkiem spokojnie - w robocie ani jesc ani pic nigdy nie mam czasu także teraz będę nadrabiac :p Asiapa ja wciaz padam przed Tobą i pokłony walę :p DJ znam ten ból :o ja kicham i oczy tak mnie swędzą że oszalec mozna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja te musze przejsc na dietke i zrzucic 4 kg. Jakos.waga ostatnio dziwnie idzie do gory. Zauwaylam ze potej ciazy musze pilnowac sie z jedzeniem. Nigdy niemialam problemow z utrzymaniem wagi,a nawet swojego czasu nie moglam przytyc. Teraz to sie niestety zmienilo. U mnie wszystko oki. Dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga15510 ja też nie miałam jeszcze okresu ale też jeszcze karmie piersią. Mam nadzieje że szybko do mnie nie zawita :P Mój mały dzisiaj pospał od 21 do 5.50 ciagiem normalnie jak otworzyłam oczy o 5.33 i zobaczyłam że już jest jasno a mały jeszcze śpi to normalni pierwsza myśl -że się w nocy udusił kocykiem. Wiem wariatka ze mnie, nie wierzę ze dziecko mi czasem może zrobić święto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka norrmalna jestes. Ja co.noc.ide i przykrywajac Oliwie koldra.sprawdzam czy wszystko w porzadku. Moj M tak samo robi. U mnie okres pojawil.sie jak skonczylam karmic,czyli jakies 4 miesiace po porodzie a teraz mam normalnie ,ale to zasluga tabletek anty. Dzis caly dzien bylam.z malym w ruchu. To zakupy,to do mamy, po Oliwie. Padam ze zmeczenia i oczywiscie z.bolem glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×