Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość wystarczy juz wracaj
o tym czyszczeniu to jak mniemam z autopsji piszesz:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy juz wracaj
a zeby ci czasu zaoszczedzic: autopsja=stwierdzenie czegoś na podstawie własnej obserwacji tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak DJ miesza na fb
wystarczy juz nie do ciebie pisze!chyba ze ty tu sama ze soba rozmawiasz? Hahaha a mozze tobie juz pierdut z glowy uszedl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie się porobiło
Widać dziewczyny z forum zniknęły to FB się wzajemnie błotem obrzuca,już się nie brzydzą pisać w pomarańczowym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama marta
Od początku mieszały tutaj dziewczyny z "fejsbuka" :o i dopięły swego :o topik padł! Przeniosły się dziewczyny na inny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY o kurka, a co tu sie dzieje?? nie bylam kilka dni bo zdrowie nie sluzylo ani wolnego nie mialam..a tu po prostu szok.. to juz nie ma z kim pogadac? na fb wciaz nie pamietam hasla ;) nie czytalam dokladnie tej calej historii o co chodzi ze DJ jest tym beeee i ta beee pomaranczka.. ale szkoda mi ze to wszystko sie tak porobilo, bo forum bylo naprawde fajne!!!! i oczywiscie jest zwalone przez kogos jak poprzednie jakichs dziewczyn. ehh no ja dodam swoje trzy slowa co u nas. mala jest teraz bardzo fajna, choc jeszcze sama nie chce sie puscic i chodzic-musi trzymac moja reke.. wkurza mnie to juz ale nie moge jej przeciez gonic. w zlobku idzie ok, lubi dzieci i ja lubia. wszyscy ja glaszcza :):) mamy jechac na 1listopada do PL a ja bardzo nie chce,nie jestem doleczona,maz znow zaczyna kaszlec,mala jeszcze czasem kaszle,ale maz chce zoabczyc chora mame,no i trzeba jechac. czuje cos ze po przyjezdzie znowu bedziemy chorzy i kolejny miesiac bedziemy sie leczyc... bardzo nie chce mi sie jechac,ale nie moge mowic nie,skoro matka umiera..ehhh beznadziejne to zycie,.jeszcze maz marudzi o koncu swiata 21grudnia,co to bedzie :) ostatnio wlasnie ogladalismy film 2012 :):) no i takie tematy tu kraza... poza tym czy brac kredyt na 30lat na mieszkanie czy wynajmowac :( ja szukam pracy intensywnie-az musze zrobic nwoe zdjecie i napisac nowe podanie,bo pogoniono mnie w urzedzie. ze jak dr to trzeba po doktorsku napisac a nie po studencku,niezla byla ta pani u ktorej bylam,niezla.szukam na pol etatu bo na caly nie obejmiemy.w koncu trzeba miec tez czas na rodzine. mam nadzieje,ze znajda sie tu madre babki z tego forum ,ktore zapomna o calej wydmuchanej aferze i forum wroci jeszcze do czasow swietnosci i bedzie znow fajnie :) jedna jaskolka wiosny wszak nie czyni.. dziewczyny pojawcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez jestem uzalezniona od tego forum,nie chce innego. poki co tyle bo znow mnie kaszel zbiera. trzymajcie sie :) buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa co do tematow: to jeszcze temat zlobkow wroclawski i starogardzki. az sie wlos jezy na ciele.. straszne. sama puszczam mala do zlobka,ale ten jakis normalny mi sie wydaje. choc sama rozwazam podlozenie pluskwy w kociaka,zeby cos potem odsluchac. kurcze, psychika skrzywiona u takiego dziecka.... :( najlepsze jest to,ze nad prywatnymi zlobkami nikt nie ma nadzoru! to jest dopiero kpina ustroju w PL niezle niezle.zlobek funkcjonuje dalej w najlepsze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to koniec topiku
gdzie sie podziałyście? ehhh fejsy co dobrego żescie narobiły??? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to become witaj, topik ten chyba umarł śmiercią naturalna - niestety :( szkoda że nie ma już tu komu pisać o kupkach kolkach kaszkach i wysypkach, szkoda że został opanowany przez pomarańcze... a niedługo mieliśmy obchodzić drugą rocznicę jego powstania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga15510 poczytaj strony wstec
z nie pomarancze wam forum rozwalily tylko wy może nie ty ale twaje kolezanki z fb się tu nagle rozpanoszyly i zaczely z tymi stad spierac o to kim jest dziadek po tym się dziewczyny zabraly stad i poszly pewnie na inne forum a te z fb jak madra grejs narobila awantury i poszla się madrzyc dalej na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika999911
oj szkoda dziewczyny, lubiłam Was poczytać.A pamietam jak jakis czas temu inne forum rozbiły pomarancze i bylyscie w szoku a teraz tutaj sie to stalo.Ale nie dziwie sie Wam ja też bym nie ujawniala swoich spraw dla jakis jak widac psychicznie chorych ludzi bo az strach.Pozdrawiam Was serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego dla Was i dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika999911
oj szkoda dziewczyny, lubiłam Was poczytać.A pamietam jak jakis czas temu inne forum rozbiły pomarancze i bylyscie w szoku a teraz tutaj sie to stalo.Ale nie dziwie sie Wam ja też bym nie ujawniala swoich spraw dla jakis jak widac psychicznie chorych ludzi bo az strach.Pozdrawiam Was serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego dla Was i dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika mi też żal, szkoda że żadna już tu nie zagląda... też się dziwię, że tak szybko to poszło... ciągle mam nadzieję że jednak dziewczyny zaczną tu pisać, nie będę oceniać czyja to wina: może DJ, może FB, może pomarańczek... za dużo tu emocji, może gdy opadną... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu dalej zagladam z sentymentu i mam nadzieje ze powróci dawne forum. witam mum to come ;) super ze mała zdrowa Wy za to musicie sie wziąć za siebie i sie wyleczyc porzadnie! przykro mi z powodu Twojej mamy... co do mieszkania to wolałabym kredyt chociaza placisz przez te 30 lat na swoje a nie komus do kieszeni! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aga ! Moze rozkręcimy ten temat ponownie. Jak tam brzuszek, widać juz? A maleństwo kopie? Ja ciągle karmię, czekam na jakiś urlop, aby go odstawić. Karmię juz tylko wieczorem do snu i w nocy. A przez te moje ranne wstawanie na razie nie mam sił na to. Pozdrawiam wszystkie przyjazne osoby temu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aga ! Moze rozkręcimy ten temat ponownie. Jak tam brzuszek, widać juz? A maleństwo kopie? Ja ciągle karmię, czekam na jakiś urlop, aby go odstawić. Karmię juz tylko wieczorem do snu i w nocy. A przez te moje ranne wstawanie na razie nie mam sił na to. Pozdrawiam wszystkie przyjazne osoby temu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babki ;) Jak tam po święcie zmarłych ? u nas pogoda fatalna ,lało jak z cebra Martyś chora katar ale walczymy Byłyśmy na szczepieniu mała ma ok 83cm i 10,5 kg Pozdrowienia i gorące uściski dla wszystkich;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! moze rzeczywiscie sie cos ruszy tutaj. Ja dawno nie zagladalam, mam mnostwo roboty. Ostatnio weszlam na fb i nie moglam oczom uwierzyc co sie stalo. Przygladalam sie z boku tylko co dziewczyny mowa i wyrabiaja. W koncu utowrzyly liste z 10 osob ktore mialy byc na nowym forum. nie wiem czy je w koncu utworzyly ale jest mi tez osobiscie bardzo przykro ze 3 osoby zadecydowaly komu mozna ufac a komu nie i tak latwo im z tym poszla. Szkoda gadac.... Najlepiej jakby na tym forum bylo tak jak dawniej, moze jeszcze uda sie to odbudowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lady też mam taka nadzieję. Może czas zaleczy rany i forum znowu będzie kwitło ja za dobrych starych czasó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga15510 brzszek rośnie (wczoraj z m stwierdzilismy ze strasznie wyskoczył mi do przodu i mam taki juz jak w 8 mc z Nastusia) a mała kopie kopie i ma czkawke non stop :) Agajabi2011 a co tam u Ciebie?? kiedy rodzisz?? lady_ania109 nie wracajmy do fb to jest forum - nie mieszajmy 2 spraw bo wyjdzie jak zwykle a ja chce dawne fajne forum co było :) efka19840 witaj co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę ze powoli coś zaczyna sie ruszać. Witaj Efka! My z Antkiem u mojej mamy. Dzis odwiedziliśmy w szpitalu moja 85 letnia ciocię. W zeszłym tygodniu ustnieto jej pierś-rak. Dość dobrze to przeszła, choć na początku nie chciała wcale sie leczyć. I nadal uważa ze było jej to niepotrzebne. Ale ucieszyła sie bardzo z widoku młodego. Ale dość tych smutków. Aga wybrałaś juz imię dla córci? Mi zawsze podobała sie Łucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i forum umarło :o
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum upadło
bo stałe bywalczynie przeniosły się na prywatne pewnie,żeby im się nikt nie wtrącał.Szkoda,że pomarańczki z fb tak to rozwaliły.Lubiłam was czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze przeniosly
Sie na inne, zeby czytajace sie nie wtracaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze przeniosly
Sie na inne, zeby czytajace sie nie wtracaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytanie ze zrozumieniem
Czytajaca oznacza kogos kto czyta, a nie wtraca się. Polecam wiecej czytac to moze zrozumiesz tresc postow, albo myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja no troche obumarlo jak na listopad przystalo to forum...... ;) u nas znowu bylo chorobsko na dlugi weekend, kazdy z nas zlapal za antybiotyk i juz znowu powstajemy... straszne.mala moze w piatek do zlobka pojdzie,miala zapal.oskrzeli w koncu,ma amoksycyline. ja tez,bo zalapalam kaszel od niej... szukam wciaz pracy,szykuje nowe cv,nowe zdjecie i wysylam... niezle,tu nawet mi urzad zaplaci 250eur jak wysle 50podan mailem.... oczywiscie planuje to zrobic :) tesciowa wciaz zle... moja druga babcia rowniez... eh ten listopad dziewczyny wroccie!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkie ktore jeszzce czytaja :) Agi-trzymajcie sie z brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My ząbkujemy. Idą wszystkie trójki naraz. Narazie przebiła się dolna prawa. To już 13 ząbek :) Ogólnie bardzo boleśnie to przechodzi i w nocy budzi sie i płacze co 15-30min. Pozdrawiam Was serdecznie :) Brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas na razie wyszły czwórki a Antos juz ładnie myje ząbki. Zamieniliśmy mu szczoteczkę silikonową na zwykłą. Na razie oprócz trzydniowki w lutym i lekkiego przeziębienia we wrześniu nie chorował. Mam nadzieję ze taki stan utrzyma sie długo. Pozdrawiam i przyłączam sie do apelu mum to come. Dziewczyny wracajcie. A i te tylko czytające, jak brakuje Wam forum to piszcie co u waszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a u nas dopiero piąty i szósty ząbek wychodzi i to są kły:) ogólnie mały lekko przeziębiony był ale nic poważnego. Byliśmy na kontrolnej wizycie u kardiologa i przeciek który miał w serduszku się nie zrasta:( ale mam jeszcze nadzieję. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×