Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość byki walą,
że aż żal czytać!!! Do szkoły radziłabym wrócić! Suknia balowa i rękawiczki - szczyt wiochy i tandety, może jeszcze diadem powinna założyć! Co druga z brzuchem do slubu a taki kraj katolicki :):) Szok :) Albo zachwyty nad Anglią i Irlandią - jaki tam raj - a sami nieudaczniczy tam siedzą, którym sie w Polsce nie udało. Na zasiłkach, socjalnych itp. Dzieci rodzą bo im się opłaca. A tu p.misiaczkowa pieje z zachwytu jak im tam dobrze - śmieszne! Nie denerwujcie się tylko może warto zastanowić się chwilę nad ortografią bo aż razi "mozyka" i.t.p. - szok- to jest wczesna podstwawówka! Tak ogólnie w szoku jestem na poziom jaki sobą reprezentujecie! Ale z całego serca życzę szczęśliwego rozwiązania w sierpniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come ..ten temat był juz przerabiany:) jedne kobiety umieraja miesiąc po porodzie drugie tydzien i jest ok,kazda z nas jest inna i kazdemu po drodze wypadaja rózne"rzeczy" ja mam slub i nie zamierzam tego zmieniac bo dam rade i basta!!! Dam sobie rade,gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham takich ludzi...po prostu żal... daj sobie spokój z odpowiedziami...a jak z Ciebie taka polonistka to sobie znajdź temat dla siebie na forum, na pewno jest jakiś dla fanów poprawnej polszczyzny... nie rozumiem po co tyle jady wylewa się na dziewczynę która chce w jakiś sposób pomóc... zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz... ps. a o gustach się nie dyskutuje, dla jednych strój tej dziewczyny może być wiochą dla innych nie...ale kultura nakazuje, żeby czasem ugryźć się w język i po prostu się zamknąć... więc moja droga daruj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlesiaZ ..ona co jakis czas tutaj wpada i jezdzi po kazdym jak moze,wiem cos o tym:) chciałabym ją zobaczyc jak wygląda ta nasza "pani" która z pewnoscia jest kreatorka mody i nadaza za modą krok w krok albo moze i ja wyprzedza....kazdy jest taki jaki jest,jedni sa prózni i zwracaja uwage tylko na to jak wyglądaja a dla innych wazne jest to by byli czysci,nie potargani i mieli w te najwazniejsze wartosci zyciowe a "jej" jest mi zal i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak bardzo przeszkadzają ci byki, to po co wchodzisz na to forum? Dla nas nie to jest ważne, bo liczy się treść wypowiedzi a nie ortografia. To nie forum polonistyczne. Zresztą widzę, że wszystko i wszyscy ci tu przeszkadzają, więc po co w ogóle tu wchodzisz? Nie masz na kim wyładować frustracji??? Dziwię ci się dziewczyno. Ja nie popełniam błędów ortograficznych, ale jakoś mnie nie razi, jeśli widzę, że ktoś napisał coś z ortografem. Nie oceniaj książki po okładce, bo może się okazać, że mocno kogoś uraziłaś. Wiesz, co to jest dysortografia ??? Nie pozdrawiam cię, bo nie żywię do ciebie ciepłych uczuć. P.S. Taka odważna jesteś w wypowiedziach, a jak chcesz napisać coś zjadliwego, to nie pod swoim prawdziwym pseudonimem. Dlaczego? Dwulicowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że nie ma się już co zagłębiać w temat i trzeba to najzwyczajniej w świecie olać...na świecie nie brakuje jadowitych, zakompleksionych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przeczytalam wszystkiego od 1 strony przyznaje sie,wiec nie wiem czy ten temat juz byl poruszany ;) coz, kiedys bylam aktywna na forum slubnym w trakcie planowania wlasnej uroczystosci, tam tez nasatakowano. takie osoby po prostu zazdroszcza innym i czepiaja sie wszytskiego co mozna zeby im dowalic. zal takich osob, zgadza sie, bo to one reprezentuja soba niski poziom. profil psychologiczny wygladalby pewnie tak, ze albo komentujaca osoba nie ma kochanej osoby u boku albo nie moze zajsc w ciaze lub jedno i drugie. jeszcze jedno, jesli zazdroscisz Anglii czy Irlandii to sama tam wyjedz, droga wolna, powodzenia, wystarczy chciec, miec odwage i pomysl na zycie! sorry ze nie ma polskich znakow, nie mam ich na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come :) był poruszany i budził w niektórych straszny sprzeciw:) fakt,trzeba byc odwaznym zeby miesiąc po porodzie wychodzic a mąz ale oboje z narzeczonym doszlismy do wniosku ze damy rade i nie chcemy przesuwac terminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no i bardzo odwaznie :) nikt nie mowi ze masz szalec do 6 rano :) fajnie. powodzenia! ja bym sie choc chciala z rodzinka pojawic na weselu, mam nadzieje,ze jako dochodzaca karmiaca i tak uda mi sie troche pobawic. a przy dziecku moga siedzic dziadkowie czy ciotki na zmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come ..jezeli chodzi o kwestie karmienia to mnie nie dotyczy:) ja nie mogę karmic piersią bo miałąm operacje na piersi i juz niestety nie moge .Dam rade..damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh wspolczuje meeg24.. twarda z Ciebie dziewczyna! musze jutro sie wybrac i kupic cos na moj brzuszek, bo trzeba sie nim jakos zaopiekowac. szukam roznych info o kosmetykach dla kobiet w ciazy ale specjalnie nie ma.. znalazlam cos takiego http://www.mustela.pl/pl/main.html#/gamy-produktow/dziewiec-9-miesiecy/grossesse/vergetures-double-action ale pewnie bedzie drogi... za dnia czuje jakby moj brzuch mial eksplodowac ;) ale jak sie klade spac jest juz malowybrzuszony i niemal plasciutki. fajne uczucie jak sie cialo zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ciotko julio, mamy pokaźny domek, który przysparza nam pokaźnych problemów :o Ogólnie od poniedziałku same "dobre" wieści, mam po prostu ciąg :o megg-temat twojego ślubu to normalnie hit towarzyski ;) Wałkujemy go jakoś dobry miesiąc ;) Nawet nie chce mi się "pyszczyć" bo to się mija z celem ;) Nie rozumiem tego całego szumu w kwestii poprawnego pisania na forum. Owszem trzeba język rodzimy szanować, ale jesteśmy w sytuacji całkowicie nieoficjalnej, nie jestem na herbatce u prezydenta, żebym musiała się sztywno trzymać zasad. I piszę to całkiem świadomie, ja polonistko-przedszkolanka ;) Ja na razie nie kupuję nic, chyba że jakiś ciuszek okazyjnie wpadnie mi w łapy ;) Póki co muszę dziecia starszego wyposażyć wiosennie, a poszumię z zakupami, jak małżonek wyjedzie, wtedy będzie mi z pensji zostawało. Co do łożeczka to aktualnie córcia ma takie 140x70 (tylko takie z bajerami, księżniczkami) i spokojnie jeszcze ze dwa latka posłuży, dlatego jestem zdecydowana na to większe. Córcia mała nie jest, bo ma 106 cm i waży 19 kg, także do maluszków nie należy ;) W każdym razie ja kupuję ;) I jejku czuję się połechtana, bo ktoś mnie nazwał PANIĄ misiaczkową :D Łiiiiii ;) Normalnie urosłam ;) Tak, tak wiem, to było ironiczne, ale przez chwilę czułam się taka wyjątkowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa..to duzą masz córe:) sa w tym samym wieku a moja jest jak pióreczko,wazy 13,5 kg i kupuje jej ubranka na 98 przy dobrych wiatrach 104,jest taka drobniutka..ja tez taka byłam ..kiedys..:) bo teraz chyba pod misia sie zaliczam:) ja jestem niska jej tata tez(byl) wiec wysoka nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, ja kupuję ubranka na 110-116. Rajtki to w ogóle na 122, ale zawsze kupowałam większe bo te rozmiary to jakieś nie tego. Najlepsze jest to, że Dusia jest "średnia" w swojej grupie. Na 25 dzieci 16 jest wysokie ponad 100 cm. Jakaś taka dorodna grupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Również mam termin porodu na sierpień a dokładnie na 24. Starania o tą ciąże trway 3 lata i wkońcu się udało. Jesteśmy szczęsliwi. Mam lekkie onawy ponieważ pierwszą ciążę miałam zagrożoną i jest ryzyko że i ta ciąża może również zakończyć się podwiązaniem. Jak narazie czuję się nienajgorzej chociaż mdłości mnię męczą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 mum to come...................28.........................02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 mikusiaaa........................22...................... .04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 Kaśka_81........................29...................... .08.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 Myszaa29.......................28........................ ..15.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 osti ..............................28.........................16. 08.2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 pocahontas-1984.............27..........................1 9.08.2011 Mama Miłoszka................31..........................20.08.2 0 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32.......................... 20.08.2011 jagódka1.......................28....................... ...20.08.2011 Beti2905........................30....................... ...20.08.2011 Izabelka_.......................24....................... ...22.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ...23.08.2011 Wikula-33........................33..........................24.08.2011 ciotka julia.....................31..........................25.08. 2 011 anitia............................29..................... ....26.08.2011 vilia..............................26.................... .....26.08.2011 mama8327......................27......................... .28.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa i meeg24 - ja mam córeczke w wieku 5lat i 9 miesięcy, waży 20kg i ma około 118cm. wysoka jest ale ja też, mam 177cm. Wasze dzieci są młodsze. Ja mojej Oliwi kupiłam łóżeczko 70x130 które wspaniale potem się przerabiało na łóżko ( wszystkie szczebelki były do sciągnięcia ) ale rok temu kupiliśmy jej już normalne łóżko 90x200 bo w tamtym ciasno jej było. Teraz łóżeczko na pewno będzie używane, czeka na strychu. Wikula-33 ciesze się że starania się udały, a mdłości to już taki urok, ja niestety miałam je całe 4 tyg czego Tobie nie życze. Witam w gronie i zaglądaj jak najczęściej. A co do błędów to - ja mam w du... uwagi, ciocia powiedziała, że "mam sie nie stresować, a jak komuś coś nie pasuje to niech spi.....a " to jest dobra rada cioci i ja się jej będe trzymaś, zawsze mi chumor poprawia ta rada. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas- moja córcia wdała się bardzo w męża, nie należy do chudzinek ani do grubasków, jest nieco ubita, ale taka już jej uroda, bo my nie jemy tłusto, ani zbytnio słodyczy, mała ma bardzo dużo ruchu, więc po prostu taka będzie :) A twoja córcia to wysoka jest :) Dziewczęta mam pytanko, czy boli was czasem krocze i tak jak by coś kuło w środku? Bo ja mam dzisiaj takie coś i zastanawiam, czy powinnam się tym martwić. Zazwyczaj coś takiego czułam, jak szyjka zmieniała położenie (stosowałam npr) ale teraz nie będę sobie w ciąży sprawdzała szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też narazie nic nie kupuje, chyba, że upoluje wózeczek w okazyjnej cenie to wtedy kupie. Zamówiłam sobie kilka mebelków to sypialni, takie komódki żeby rzeczy malucha pomieścić. Myślę, że postaramy się też trochę pokój odmalować. Ewentualne kupowanie dopiero po skręceniu mebli, żeby było gdzie układać od razu, bo narazie w sypialni mam łóżko i naszą szafę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi kiedy zaczal wam rosnac brzuch, bo ja jestem w 9.5 tygodnia i moje spodnie juz mnie cisna, to normalne, bo mi sie wydaje ze to za wczesnie troche. No ale co zrobic jak cisna. Heh, kupilam dzis swoj pierwszy ciazowy ciuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tygodnia jakoś taka się czuję wybrzuszona;) Od dzisiaj chodzę w spodniach ciążowych. Rewelka, nic nie ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja mam termin 2 tygodnie przed toba, kurcze a moj brzuch juz taki duzy, i spodnie cisna. Heh. Rano jest ok, ale im blizej wieczora tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jeśli chodzi o kremy przeciw rozstępom, to ja w swojej poprzedniej ciąży stosowałam mustellę, bo poleciła mi ją pani w aptece. Stosowałam regularnie razem z masażami. Uwierzcie mi, nie ma to najmniejszego sensu. Wydałam tylko mnóstwo kasy, a rozstępy zrobiły mi się wszędzie - nawet na łydkach. Coś okropnego!!! Dlatego teraz nie będę tak świrować, normalna oliwka. Słyszałam, że pomaga picie żelatyny z mlekiem, jedzenie galaretek - bo wzmacnia włókna kolagenowe w skórze, ale wiecie, dużo to kwestia własnych predyspozycji - jeśli któraś ma mieć rozstępy - to je będzie miała. (hmmm...nie wiem jak się do tego ma genetyka, bo moja mama i siostra nie miały rozstępów) Oczywiście teoria mojego lekarza na to jest taka, że rozstępy robią się od węglowodanów, bo ona osłabiają naczynia krwionośne itp. Dlatego chyba w drugiej połowie ciąży ograniczę. (nawet ze względu na to , że szybciej się starzeje łożysko przy diecie wysokowęglowodanowej) Ciążowych ciuszków jeszcze nie kupowałam, choć brzuszek już sterczy, a to wszystko przez kompletny brak energii, mdłości i ogólnie - unikanie zakatarzonych ludzi (wszyscy teraz chorują - straszne)Puki co - siedzę na L4 w domku i dużo leżę - jak nakazał pan doktor. Pewnie o łóżeczkach, nosidełkach, wózkach pomyślę jak się lepiej poczuję. Dziewczynki jak to jest u Was ze zdrową dietą? Bo ja przy tych mdłościach jem po prostu to po czym nie zwymiotuję. Najczęściej nie są to mięsa i sałatki, mało też owoców. Tylko zupy i ziemniaki:( Mam wyrzuty sumienia, ale naprawdę nie mam na nic ochoty i wmuszam w siebie to, co ewentualnie by weszło. Zdrowe u mnie są tylko witaminki i sok z buraków, który piję od tygodnia...bleeee....Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzis tylko wtrące apropo wymiarów dzieci- mój mając 6lat7m-cy waży 32kg i ma ok.134cm- jak tak dalej pójdzie to przrośnie drużyne koszykówki. pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wieki mnie nie bylo. Wpadlam sie pochwalic ze wczoraj mielismy usg genetyczne. Wszystko ok :D A dzidzia po miesiacu nie podgladania taka piekna i duza bo ma 6cm :) Az z wrazen spac nie moge. Od kilku dni ciagle leze bo mam pobolewania brzuszka, dzisiaj mam wizyte u prowadzacej - zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie tylko ja mam zmartwienie..od 3 dni bilo mnie podbrzusze,za 3 dni kończe 14 tydzien i boje sie bo nie powinien bolec i nie bolal;( a co do wielkosci brzucha to ja juz od prawie 3 tyg mam juz spory ze kazdy z sasiadów pyta czy bede miec dzidzie:) a ciazówki mam tylko czekam na spodnie bo kupiłam na allegro i okazały sie za duze i wymienia a bardzo by sie juz przydałb bo mi nie wygodnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja wczoraj miałam też jakieś kłucie ale pod lewym żebrem, wcześniej zamiatałam podłoge i przerażona poszłam sie położyć. Przeszło i na razie sie nie pojawiło. Mi jeszcze brzuszek nie urósł, ale w spodniach jak siedze to guziczek odpinam, czuje jakbym była pełniejsza w środku. na razie biegam w dresach, musze sobie jakieś fajne adidaski kupić na wiosne i chyba będe na sportowo chodzić ubrana, bo tak najwygodniej, chyba że sytuacja będzie wymagała inaczej np. do kościoła (do tej pory chodziłam bardzo rzadko ale teraz jakoś chętnie się wybiore, tylko że tam tyle tych przeziębionych - przemyśle to jeszcze) A noc mam nieprzespaną, Oliweczka o 4 rano dostała gorączke 38,7, kaszle i po ibufenie dla dzieci zwymiotowała. Teraz też ma 37,4 a do lekarza rodzinnego już numerków w rejestracji niebyło, będe musiała pojechać i między pacjętami się wcisnąć. Ta nasza kochana służba zdrowia, każdy ja uwielbia a ja szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,czy któraś bierze jeszcze luteine?Bo ja właśnie od kilku dni zredukowałam dawke do jednej tabletki na dzień a do końca tygodnia chce całkiem odstawić.To już 12 tydzień więc chyba moge.Ginka też na poprzedniej wizycie powiedziała,że jak przez tydzień nie będzie plamień to mam odstawić a to już 4 tygonie.Nie chce już faszerować maleństwa tymi hormonami,bo czytałam ,że to wszystko wyjdzie w przyszłości i nic nie jest obojętne dla organizmu dziecka.I też tak właśnie myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×