Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hej no ja mam 13tydzien i brzusio juz maly widac. piersi nie bola. tez jestem b.ciekawa czy sprawdzi sie opcja chlopca :) ale wlasnie chinska tabela mi pokazuje dziewczynke,... a ta http://www.twojaplodnosc.pl/ nie pokazuje dziewczynki, ale chlopiec tez to nie jest na 100% bo jest pole puste. robilyscie dziewczyny ten test? kurcze nie pisza nic co jak jest pole puste, pewnie szansa 50%? :):) przytylam do 2kg, mysle,ze to normalna waga, przynajmniej gin mowil ze ok, kolejna wizyta dopeiro za 2tyg. napsizcie dzeiwczyny jak sie dowiecie co z ta plcia, jestem ciekawa czy juz Wam sie pokaze :) a co do chlopca to tez czytalam ze to bardziej pewna opcja jesli sie stwierdzi chlopca, na 99% sie sprawdzi. z dziewczynka niepewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come nie wiem o o chodzi w tym teście mi pokazuje wrzesień pażdziernik listopad a termin mam na sierpień????ja czuję że dziewczynka z kalendarza chińskiego też dziewczynka i chciała bym dziewczynkę:):)Oj już bym poszła na usg prywatnie ale nie wiem czy to ma sens????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten test pokazuje kiedy w jakich dniach latwo splodzic dziewczynke lub chlopca w danym miesiacu. tylko ze mi z wlasnych obliczen wyszlo podobnie, ale zaplodnienie moglo byc na granicy chlopca/dziewczynki ;) wiec plec jest niepewna, nie wiem dokladnie w ktorym z potencjalnych 3 dni doszlo do zaplodnienia. podejrzewamy jednak ze w pierwszym z mozliwych, a to nie wskazuje dziewczynki. wiec mzoe chlopak ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania1982, ja bym pewnie na Twoim miejscu zaczekała do jakiegoś 15-16 tygodnia i myślę, że wtedy już będzie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jakieś przeczucia co do płci? Wśród moich znajomych rodzi się mnóstwo chłopców - rzadko dziewczynki. A ja mam jakieś małe przeczucie, że u mnie będzie dziewczynka :) Z drugiej strony byleby zdrowe było (to moje pierwsze dziecko) :) Zobaczymy - może za kilka tygodni się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nasza dzidzie splodzilismy na 2 dni przed pozytywnym testem owulacyjnym wiec niby dziewczynkowo :) Ale z tym planowaniem plci to jest roznie ... Jesli chodzi o chinskie kalendarze to moj 2 synek mial byc dziewczynka wiec ja zupelnie w nie nie wierze. Ja ide jutro na usg, bedzie to 13 tyg i 3 dni, sprzet w szpitalu maja rwelacyjny na porzednim zdjeciu z 10.5 tyg widac nawet palce u nog mojego szkraba, wiec bede jutro pytac o plec na pewno. Dam wam znac co lekarz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewno się dowiem koło 20 tygodnia. czyli w sumie już za 7 tygodni ;) nie mogę się doczekać, juz bym chciała wiedzieć :) a czy macie wybrane imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym już chciałą wiedzieć kto tam siedzi, ale to zaledwie 10tydzień , to jeszcze z 6 sobie poczekam. Jednak coś mi się wydaje, że będę miała 3 muszkieterów. A imie dla chłopca to chyba Beniamin- Franek miał już być Beniaminem, ale Mikołaj wymyślił Franciszka i nie było opcji tylko musiał być Franio i jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nastepne usg mam 15 marca wiec za 6 tyg i tez mam nadzieje ze sie juz dowiem na 100 % a jak nie to pojde na koniec marca na 3d 4d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyczytalam,ze chlopca sie plodzi 2dni przed owulacja i dzien po. to jak to jest?? no my juz wybralismy, Jas lub Julka. ustalone na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie we czwartek już 11 tydz:) samopoczucie ok mdłości od czasu do czasu,ale od początku ciąży miałam wielki apetyt jak czegoś nie zjadłam na czas to tak mnie żołądek ściskał że szok,ale teraz jakoś mija to powoli i nawet się troszkę martwię bo od dwóch dni mogłabym wogóle nic nie jeść.Mam do was takie pytanie czy jak dotykacie brzuch to czujecie jakiś ból?? nie tak w środku tylko jakby na zewnątrz bo mnie czasami pobolewa może temu że się rozciąga wszystko nie wiem:/ Jeżeli chodzi o imiona dla dzieciaczków to u mnie ma być Michał lub Amelka,ale nie wiem czy jeszcze nic się nie zmieni:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam, że jak się chce dziewczynkę to trzeba kochac się 2-3 dni przed owulacją, a jak chłopca to w dzień owulacji. Jest tak, bo plemniki męskie są szybsze ale prędzej giną, natomiast damskie są wolniejsze ale wytrzymują dłużej. Więc w dniu owulacji męskie plemniki szybciej dotra do jajeczka, gdy jajeczko nie będzie dojrzałe, plemniki męskie zginą i zostaną plemniki damskie. :) u nas było to dzien przed terminową owulacją, chociaż po wszystkim pobolewał mnie brzuch jakbym miała owulację, dlatego obstawiam chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas też ten topic sobie czytałam wczoraj. macie może jakieś sprawdzone specyfiki na przesuszoną twarz? rano jest spoko wieczorem przesuszona na maxa. dosyć oryginalnie to wyglada bo obsypało mnie jakimś takim trądzikiem dziwnym ( syfki nie do wyciśnięcia)czyli jestem skropkowana z płatami przesuszonej skóry. nic co miałam sprawdzone do tej pory nie pomaga: ani oliwki ani krem bambino ( który do tej pory ratował mnie w takich sytuacjach). co do brzusia to u mnie już widać aczkolwiek jestem dopiero w 11 tyg co bedzie później?:-) idę dzisiaj zakupić wagę tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - chlopca sie robi w sama owulacje a dziewczynke na 2 3 dni przed :) Ja czytalam na ten temat duzo duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :)) My kochaliśmy się codziennie już na 6 dni przed owulacją, podczas i do końca dni płodnych ( to były najfajniejsze dni grudnia ;) ) więc myślę, że to będzie dziewczynka. Ja mam siostry a mąż brata; w rodzinie i wśród znajomych to szacuję, że jest pół na pół dziewczynek i chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponawiam moje pytania: 1) Czy wybieracie się do szkoły rodzenia? 2) Czy zapisujecie się do danego szpitala na poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten kalendarz chiński za bardzo nie wierzę. Według niego powinnam mieć braci a mam siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płeć doświadczony fachowiec z nowoczesnym sprzętem może określić pod koniec 12 tc. (z resztą pisałam o tym wcześniej ale chyba nikt nie czyta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka julia- spróbuj kremu nivea tradycyjnego. Mnie pomaga, używam na całe ciało odkąd przeszłam strumectomie, bo teraz mam przesuszoną całą skóre a żadne balsamy i kremy nic nie dawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julia, ja też mam od tygodnia problemy z cerą - bardzo mi się przesusza, aż robią się czerwone place z których schodzi skóra. Kupiłam wczoraj rano krem Emolium i dziś już mam ładniejszą twarz. Polecam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łązanka
Dziękuję dziewczynki za słowa pocieszenia odnośnie ospy... Ja również mam już tyci tyci brzunio widoczny jedynie w spodniach ciążowych ale jednak... Mam też niestety straszne problemy z cerą, no istna masakra - twarz, dekolt i plecy. W pierwszej ciąży miałam cudną buźkę i burzę włosów, teraz szok, bez podmalowania straszno do ludzi wyjść. No nic wszystko do przeczekania. Kupiłam dziś cały zestaw effaclar do skóry tłustej i wrażliwej i co...po pierwszym zastosowaniu już mnie piecze twarz...ups mam nadzieję, że to taki efekt na dzień dobry i przejdzie. Pozdrawiam Was serdecznie wraz z moją 7 letnią ospą:) P.S. czy misiaczkowa została w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za słowa pocieszenia odnośnie ospy... Ja również mam już tyci tyci brzunio widoczny jedynie w spodniach ciążowych ale jednak... Mam też niestety straszne problemy z cerą, no istna masakra - twarz, dekolt i plecy. W pierwszej ciąży miałam cudną buźkę i burzę włosów, teraz szok, bez podmalowania straszno do ludzi wyjść. No nic wszystko do przeczekania. Kupiłam dziś cały zestaw effaclar do skóry tłustej i wrażliwej i co...po pierwszym zastosowaniu już mnie piecze twarz...ups mam nadzieję, że to taki efekt na dzień dobry i przejdzie. Pozdrawiam Was serdecznie wraz z moją 7 letnią ospą P.S. czy misiaczkowa została w szpitalu? Upsa---sorki za w/w pościk , przeoczenie przy pogodzeniu pisania i robieniu obiadku, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o szkole rodzenia to jezeli bedzie w takich godz ze bede mogla chodzic z M to chetnie skorzystam :) tym bardziej ze w uk jest za darmo :) Ja szpital musialam wybrac juz jak polozna karte zakladala .. Ale tutaj jest inaczej niz w pl... mama8327-nie chce nic mowic ale dziewczynkowo to to nie bylo ;) Ja w poprzdniej ciazy tez sie staralam przez caly cykl i mam z tego pieknego synka :) Ale oczywiscie na te wszystkie starania trzeba zawsze wziasc poprawke. Ja wam wszystkim zycze wymarzonej plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29 myślałam z czystej kalkulacji, że mężuś tyle Y wytracił, że to będzie dziewczynka ;). Jak dla mnie nie ma różnicy czy chłopiec czy dziewczynka, dla mnie ważne żeby było ZDROWE (oby)!!!!!!!!!!!! A mężuś strasznie chce mieć chłopca żeby mieć z kim na mecze chodzić... ;) hihihi. Kocham to maleństwo całym sercem nie mogę się doczekać jego pierwszych ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
dziewczyny mam do was pytanie czy ktoras z was ma problemy z drogami oddechowymi?? w dzien to juz nie zwracam na to uwagi, bo jem i pije ale w nocy to jakas masakra, grzejniki mam zimne non stop zkrecone krzycze na meza jak odkreca bo sie dusze i mi nie dobrze, budze sie w nocy odduchac nie moge, cale gardlo nos wyszuszone, mam zawsze wode przy sobie ale to nic nie daje, wietrze solidnie, juz nie wiem jak sobie z tym radzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama8237- ja do szkoły rodzenia w żadnej ciąży nie chodziłam, nie czułam potrzeby, teraz to już w ogóle bez sensu, bo o pielęgnacji z dośwaidczenia wiem wszystko co musze, a poród to koszmar w którym szkoła nie pomoże, a z resztą teraz będę miałą cc, no i szpital po raz 3 ten sam ze względu na lekarza szpital się wybiera, tam gdzie jest do którego chodzę tam rodzę. misiaczkowa- halo, gdzie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja28 a może spróbuj areozolu do nosa z morską wodą dostępny w aptece. Mgiełka nawilża drogi oddechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ze jedna z Was jest z Gdanska ja rodzilam na Zaspie i jestem zadowolona z opieki i porodu :) A jak jestem w pl to chodze di Invicty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×