Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

jabłko na żywo superowe:-))) każda nózka szeleści i grzechocze otwiera się na pół tam jest robaczek którego sie wyciąga i on się sam z powrotem chowa itp. normalnie nie mogę się doczekać:-D a i na allegro oczywiscie o 50% taniej ciekawe jak inne owoce... mata- ja też uważam ze dopiero teraz to ona się zacznie przydawać- do tej pory mały leżał i sie gapił teraz to dopiero zaczyna wyciagać rączki do zabawek grzechotek itp. ja tam jesli chodzi o matę nie żałuję że kupiłam, a jak sie za szybko znudzi zawsze można odsprzedać. Tymkowa sobie na pewno jakieś dodatkowe zajęcie znalazła poza gimnastyką ewentualnie gania po sklepach za prezentami.... Dziadek a ty co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna specjalnie tak robią bo teraz pora prezentów....super obniżki bedą ale po świętach.... ale dziwna pogoda jak na prawie grudzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ciotka muszę looknąć na to jabłko :) Co do krzesełka - mojej Królowej chrzestna na gwiazdkę kupiła - myślę, że się przyda. Fajne są te, które można później rozłożyć i wychodzi stolik + krzesełko do zabawy :) A z zabawek spodobała mi sie interaktywna książeczka z FP. Podpowiedziałam Babci ;) :P Co do maty to prawda!!!! Suuuper inwestycja! Moja aż pieje! Już zabawki bierze w rączki i sama włącza muzyczki. I zawsze jakieś 40 min mam dla siebie :) Boję się tego odstawiania. Pomóżcie. Chyba przesadzam....... Spadam robić obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mam chwilę coś napisać nie ma mnie kilka dni, czytam i okazuje się, że moje zmartwenia, radości i myśli pokrywają się z tym co tu czytam :) też zastanawiam się nad mikołajami, świętam, zabawami, prezentami... ktoś pytał o krzesełka - ja sprezetowałam bratanicy na chrzest krzesełko, które ma też funkcję stolik i krzesełko dla starszaka do zabawy- wersja plastiowa a nie drewno - swietne sie sprawdza tyle ze dopiero jak dzieco siedzi jest do uzytku ostatnio chwalilam malego na prawo i lewo ze pieknie spi w nocy po 10-11 godz a tu dzis nie spał od 1 do 2 w nocy i od 4 rano do 8 - to przez brzuszek, pierdy co chwile ida i go mecza jutro szczepienie - oby bylo ok zazdroszcze tym, ktore juz po chrzcinach. Niedobrze mi na sama mysl - na codzien nie wyrabiam i brak mi na wszystko czasu a tu tyle roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot, poproś o recepte na maść EMLA i dzidzi nie bedzie czuło najprawdopodoniej ukłucia, moja córka nie czuła i w ogole nie zaplakala przy zadnym z trzech ukłuc, a poprzednio prawie sie zaszła, pielegniarka klepała ja po pupie zeby sie odezwała, tak zamarła. Ja sama sie boje ukłuc a co dopiero takie maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zauwazylam ze jedno oczko nie do konca otwiera w porownaniu do drugiego, no i lekko zezuje nim, ale nie sadzilam ze to cos groznego. lekarka sama to zauwazyla,nic jej nie mowilam tydzien temu. no i bylismy u okulisty, ktory stwierdzil,e to typowe dla niemowalkow,bo sie jeszcze wszystko rozwija, ale refleksy ma wsyzstkie ok. idziemy do kontroli jak mala bedzie miala ponad 6miesiecy,wtedy mozna wiecej powiedziec. ale wiem,ze ponoc sie oczy rozwijaja do 2lat wiec jeszce dluga droga mysle ze sie unormuje.ale maz tez tak troche ma te oczy...nieywkluczone ze ma za nim ;P my nie kupujemy malej nic na swieta, dostanie od gosci, nie wiem co mialabym jej kupic jak wszystko ma? w nastepnej kolejnosci dostanie fotelik samoch ten wiekszy. mate ma super, ciagle sie nia bawi, a ma prawie 5miesiecy. ma dostac wiekszy lezaczkobujaczek, co byloby dobre,bo ten co ma FP to juz sie zalamuje... :) pod jej ciezarem. i skrzypi :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze strasznie ze juz jestesmy po chrzcinach. Goska zachowywala sie wzorowo, nie spala ale ani razu nie zaplakala. Wzielismy sobie tez do kosciola stelarz od wozka i fotelik takze oprocz ceremonii chrzcin to mała lezala w foteliku. A jedzenie to przystawki robilam sama tzn śledzie dwa rodzaje i salatke, wedliny kupilam, pokroilam pomidory z mozarella i dalam tez owoce. Na obiad zamowilam sobie w knajpie flaki i tylko pojechalam w sobote odebrac, zamowilam tez kotlety de volaje z pieczarkami i serem w srodku oraz dwie surowki do tego ziemniaki sama obralam. Na koniec podalam ciasta dwa rodzaje ktore oczywiscie zamowilam ;) Nie zmeczylam sie w ogole tymi chrzcinami :D:D aga nie denerwuj sie, na pewno wszystko bedzie dobrze :) Ja nie wiem co tu malej kupic jak ma wszystko a poza tym nie czai w ogole świąt bo jest jeszcze za mała. Mata to super zakup , Gosia ma 4 miesiace i tak naprawde dopiero zaczyna na niej szaleć. Ja mam takie rozkladane krzeselko do karmienia plastikowe firmy Arti. Moze byc ale zeby Wojtek korzystal z tego stolika pozniej to nie powiem. Teraz chyba kupilabym takie zwykle krzeselko. ja tez jutro ide na szczepienie o 9. Jak wroce to uzupelnie dane w tabelce. Ide zaraz mała kąpac i pozniej obowiazkowo butla bo po kapieli jest wyglodzona jakby caly dzien nie jadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chrzciny robimy dopiero na Wielkanoc,chcemy uporać się z bioderkiem małej,a nam chyba ktoś dziecko podmienił cały czas by była na rączkach,a jak nie to ryk i krzyk i bardzo dużo je i pije herbatkę rumiankową co jest zadziwiające bo mogła nie pić tygodniami dosłownie,najbardziej mnie martwi to marudzenie bo do tej pory była taka grzecznusia i boję się,że to jest oznaką jakiejś choroby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro dzień szczepień. My również idziemy. W Lidlu są w promocji zabawki z Fisher Price. Kupiliśmy małemu grające kluczyki za niecałe 30 zł. Takie: http://allegro.pl/fisher-price-grajace-kluczyki-74123-nowosc-i1907661085.html Poza tym są takie chusteczki przytulanki z pluszowymi grzechotkami za 21 zł. I dla mam starszych dziewczynek: oryginalne Barbie za 19,90 - ja kupiłam moim siostrzenicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 lady_Ania109........15........XXX.......XXcm......Dz..... ...2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327...........15.......6000.......64cm.......Dz..... ...2200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz........3480 Malkatunka..........14.......5800........60cm......Dz.... ....3220 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch........340 0 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz........3000 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz... .....3890 szymka...............14 ......6500........XXcm......Ch.........4050 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. .. ....2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS..................12 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-3.............12.......6900.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa............11 ......7400.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...........11 ......5300..........62cm.......Ch........3780 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......XXX..........XXcm......XX. ........XXX Monisiacz3k........14.......6490..........65cm......Ch.... .....3200 Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... . .....3580 hjk33................XX.......XXX..........XXcm.......XX. ........XXX Dziadek Jacek......XX.......XXX..........XXcm......XX.........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! my wyszliśmy zkolek, był okres, że Bartek był istnym aniołkiem a teraz zaczęło się ząbkowanie.... Ja chyba w psychiatryku niedługo wyląduję... Pediatra stwierdziła, że tak niestandardowo ma rozpulchnione dziąsła u góry (ponoć pierwsze z reguły idą dolne jedynki). As-80 - może Martynka też ząbkuje? Przecież zęby nie wyjdą w tydzień, czasem trwa to nawet 2-3 miesiące zanim się przebiją. My jutro jedziemy na kontrolne USG bioderek - mam nadzieję, ze wszystko będzie OK. koteczkowa, jak jak kiedyś chciałam kupić krem Emla (kilka lat temu) to powiedziano mi, że jest na receptę :o Jak Ty kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia ja też przypuszczam,że to ząbkowanie ,a jutro idę do pediatry to niech małą obejrzy tak dla świętego spokoju ,że wszystko jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleć można ;) tak narzekałam na Martynkę, a teraz obudziła się i tak pięknie się uśmiecha, że sama się zastanawiam co ja chcę od tego aniołeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - najważniejsze, że to nic strasznego :) Napewno wszystko się ustabilizuje.. lady_Ania - my też Małej nie kupujemy nic na Gwiazdkę bo tyyyle tego nadostaje, że i tak za dużo :) No nieźle.. ząbkowania się zaczynają. Dziewczyny a próbowałyście takiej silikonowej szczoteczki do masowania dziąsełek. Kupiłam to ale jeszcze nie korzystam i nie wiem jak to się sprawdza :) Dziś się odważyłam i przed snem dałam Nelce mm. Zobaczymy.. Idę pod prysznic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onisiacz3k Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 lady_Ania109........15........XXX.......XXcm......Dz..... ...2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327...........15.......6000.......64cm.......Dz..... ...2200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz........3480 Malkatunka..........14.......5800........60cm......Dz.... ....3220 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch........340 0 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz........3000 szymka...............14 ......6500........XXcm......Ch.........4050 Monisiacz3k........14.......6490..........65cm......Ch... . .....3200 Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... . .....3580 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz... .....3890 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. .. ....2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS..................13 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-3.............12.......6900.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa............11 ......7400.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...........11 ......5300..........62cm.......Ch........3780 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......XXX..........XXcm......XX. ........XXX hjk33................XX.......XXX..........XXcm.......XX. ........XXX Dziadek Jacek......XX.......XXX..........XXcm......XX.........XXX Dziewczyny korzystajcie z ostatnio aktualizowanych tabelek... Sprawdzcie swoje dane i zaktualizujcie jak coś... Gratulacje dla ochrzczonych :D Olinka trzymam kciuki żeby się okazało że wszystko ok Tymkowa dzięki za życzenia udanego weekendu ;) mam nadzieje że Twój był udany Aga daj znać jak mała zniosła podróż :) Ja już po urodzinach ;) "impreza" się udała ;) oczywiście mała była gwiazdą wieczoru... A ja skróciłam sobie diete o tydzien i chyba zrobiłam błąd bo mał znów obsypało a ja nawet nie wiem po czym :O co gorsza kupki zaczęła znów robić co 3 dni :O dzisiaj jeszcze z jedzeniem pogrzeszyłam , ale od jutra znow wracam do diety i będę stopniowo wprowadzac produkty ( tak jak powinnam zrobic od razu) Zastanawiam się czy może miec problemy z kupką jeśli ja mało pije? Bo ostatnio kupka była po tym jak dałam jej herbatki i byŁa bardzo gęsta... Ja nie jadłam żadnych zup i mało piŁam - czy to może być powód? Co do zabawek to my na mikołaja zamwiliśmy jeszcze jedną karuzelkę - do łóżeczka turystycznego które stoi na dole w domu - mąż zobaczył tą z fp z cudownej planety z biciem serca i projektorem i nie mógł się oprzeć :D Myśleliśmy też nad huśtawką... Czy któraś z Was może jakąś polecić? Oglądaliśmy na allegro z fp z kolekcji zen, ale kosztuje 750 zl i jest do 11 kg... Nie wiem czy opłaca się jeszcze kupować skoro już ma prawie 6 kg... Co do krzesełek to jak któraś coś kupi i będzie mogŁa polecić to będę wdzieczna, bo też się rozgldamy ;) Właśnie... Czy Wasze maluchy też się tak pchają do samodzielnego siedzenia? Moja nie ma jeszcze 14 tygodni i się wkurza jak nie pozwalam jej siedzieć :O dzwiga się bez przerwy i jak ją posadze i oprę o siebie to się dalej dzwiga i wscieka bo ona się nie chcę opierać... Trzymam kciuki za szczepione jutro dzieciaczki... Wiem jaki to stres... Nam ostatnie wypadnie 29 grudnia i szczerze chcialabym miec je już za sobą... Ps.dzięki za link do "buziek" na kafe Pps. Pewnie zapomniaŁam połowy napisać, ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa co do mojego @ to był to jakiś fałszywy alarm... Zupełnie nie wiem o co chodzi... Zapytam gina bo w połowie grudnia się wybieram... Co do włosów to mi jakoś stranie nie wypadają... Wręcz przeciwnie... Zgęstniały mi bardzo a witamin rzadnych nie biore... Mogę polecić Wam fajne i bardzoooo tanie odżywki do włosów jeżeli macie włosy suche i Łamliwe, ale na wypadanie wŁosw rzadna odżywka nie pomoże raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Ja dziś odebrałam mate którą kupiłam małemu i jest całkiem fajna,taka łódeczka z FP z grzechotkami i pływającymi rybkami, melodiami i światełkami.Dodatkowo ten plastikowy pałąk można zniżyć na plasko więc nawet jak już będzie siedzieć to może się sam bawić.Kupiłam używaną ale w super stanie no i za śmieszne pieniądze.Krzesełko mam po córce drewniane,które można rozłożyć na stolik i krzesełko.Ciekawe czy tę maść emla dostane jutro bez recepty.A i kupiłam też chodzik i fotelik na rower, bo było w zestawie i czekam aż przyjdzie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Laleczki:D:D:D❤️ Wiem, że Was zaniedbuję, ale cóż począć...życie, brak czasu, małe kłopoty rodzinne...staram się...przynajmniej dzieciaki mam na schwał:D:D:D Bronek jest bandytą❤️ i nic więcej nie mogę powiedzieć:D Za to Franuś to moja ostoja spokoju:P To dziecko ledwo oczy otworzy od razu rozdaje uśmiechy na prawo i lewo. Śmieje się na głos jak stary:P Jest boski, ot co:D:D:D I owszem, nie znosi leżenia, chce siedzieć i wrzeszczy kiedy tylko próbuję go kłaść...chce też patrzeć, więc awanturuje się kiedy ograniczam mu pole widzenia:P I wtedy dopada go Bronuś i całuje na pocieszenie:P:P:P Olinka❤️ kochana moja, trzymam za Ciebie kciuki i modlę się, choć zbyt religijna nie jestem! bombastyczna❤️ ciotka❤️ moja kochana:D:D:D TNKS❤️ tymkowa❤️ jagódka❤️ greys❤️ aga❤️ aga-jabi[serce[ mot❤️ mum to come❤️ as80❤️ koteczkowa❤️ ladyania❤️ monisiaczek❤️ vilia❤️ Tabelki za cholerę nie umiem wkleić...więc podaję jakiejś dobrej duszyczce dane Franka: 15 tygodni, 6700g, długość 62cm, waga urodzeniowa 3450g 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez dzis na szczepienie, faktycznie jakis taki dzien dzisiaj:) Tylko, ze my na 15 dopiero, wiec zaaktualizuje pozniej:) Co do maty to mamy FP Las Tropikalny. Super sie sprawdza, kupilam tez uzywnana w idealnym stanie za pol ceny:) Wypralaam, wyczyscilam i jak nowa, czasem uwazam, ze nie ma sensu przeplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My również mamy dziś szczepienie i już jestem trochę spanikowana jak moja Martynka to zniesie. Wrazie czego zakupię IBUFEN żeby jej podac jakby bardzo marudziła. Jeżeli chodzi o zabawaki to my kupiliśmy małej taki stojaczek na którym są zawieszone różne zabawki w tym lusterko na które Marynka spogląda i się cudownie uśmiecha. A pod choinkę to jeszcze niewiem co jej kupimy. Moja gwiazdeczka też niechce za dlugo leżeć i się dźiwga żeby wstać a jak siedzi na moich kolanach to i tak się przechyla do przodu bo niechce siedzieć oparta. Od soboty strasznie się zrobiła marudna , być może to przez ząbkowanie bo potwornie się ślini i całe piąstki wkłada do buzi ale też w weekend nie robiła kupki i jak wczoraj wkońcu wydusiła ją z siebie to .... taka śmierdzącą była że aż zatykało :) My chcrziny mamy za 2 tygodnie i będą połączone z naszym ślubem. Jestem trochę przerażona :) i zestresowana, a po ceremoni kameralne przyjęcie w restauracji. Pozdrawiam i śle buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 lady_Ania109........15........XXX.......XXcm......Dz..... ...2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327...........15.......6000.......64cm.......Dz..... ...2200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Dziadek Jacek......15......6700..........62cm......CH.........3450 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz........3480 Malkatunka..........14.......5800........60cm......Dz.... ....3220 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch........340 0 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz........3000 szymka...............14 ......6500........XXcm......Ch.........4050 Monisiacz3k........14.......6490..........65cm......Ch... . .....3200 Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... . .....3580 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz... .....3890 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. .. ....2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS..................13 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-3.............12.......6900.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa............11 ......7400.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...........11 ......5300..........62cm.......Ch........3780 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......XXX..........XXcm......XX. ........XXX hjk33................XX.......XXX..........XXcm.......XX. ........XXX Ja Cię Dziadku wkleję :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś uaktualnie tabelke po szczepieniu. Zapomniałam dopisac, że moja Marynka mnie dziś zaskoczyła bo spała od 21wszej do 7mej, także wkońcu się wyspałam HURAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak was czytam i się zastanawiam bo mój mały skończył 14 tyg i jak leży na brzuszku to owszem główkę ładnie trzyma wysoko ale jak go położę na plecki to wcale się nie podciąga nawet jak mu podaję ręce i chce pomóc to on się nie chce podciągać czy powinnam się martwić ?? bo pediatra jakoś nic nie mówiła wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chciałam napisać że u nas jeżeli chodzi o karmienie to jedną butelkę (100ml) mojego mleczka udaje mi się mu wcisnąć w ciągu dnia ale ledwo tak nie chce, właśnie po spróbowaniu bebilonu także karmimy mm ale witamine D i tak mamy podawać tak zaleciła wczoraj lekarka.Mój maluszek też śpi długo zawsze kładziemy o 20 pobudka zazwyczaj 5:30 a w niedziele była o 7:30 :) jakiegoś leniuszka mamy:) ale co się dziwić my z M też byśmy tylko spali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny melduje ze ledwo zyje, nie wiem co to sie poprzestwaialo mojej corci ale od piatku nocki nie przespane. Wczesniej spala po 4 godz. w nocy a teraz idzie spac o 23 i wstaje 1.30-2, pozniej o 4, nastepnie co 1,5 godz. Obled jakis myslalam ze sie nie najada bo po 5min zasypiala przy piersi, daje mm przez noc i jest to samo. W dzien na dworze to 4-5 godz. spi bez jedzenia, w domu co 2 godz. by jadla. szymka - ja sie tez zastanawiam nad kleikiem, moja w niedziele skonczyla 14 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek 🌼 🌼 🌼 kłopoty olej, a cos mi się zdaje że Bronek przechodzi słynny bunt dwulatka:-D i do swoich modlitw dorzuc tez mnie co bym udzielała sie tylko i wyłącznie na tym topiku powoli juz obłedu dostaje jak o tym myslę:-p dziewczęta ja juz przestałam się schizować że mój coś robi wolniej od rówiesników widocznie takie ma tempo- np dopiero ostatnio zaczął chwytac zabawki i nie tylko ( teściowej jednym ruchem obiema łapkami w momencie ściągną okulary- nasze miny -bezcenne :-D :-D :-D) kiedys też przejmowałam się ze za duzo spi- po obliczeniach ( o ile go nic nie boli) wyszło mi ze śpi około 20h na dobę pozostałe 4 to żarełko bawienie się kąpiel. teraz to jesgo spanie doceniam oj bardzo:-D :-D i jestem tez bardzo zadowolona z lezaczka - jak jest akurat aktywny a ja chce cos zrobic to taszcze lezaczek np do kuchni on podziwia kuchnie a ja mam wolne rece......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko Julio - oj tak szykuje się podwójna uroczystość dlatego jestem trochę stremowana. Pewnie będę płakała jak bóbr bo ja taka wrażliwa jestem :). Najpierw będzie ślub i potem odrazu chrzciny. Ja już też przystopowałam ze schizowaniem nad moją gwiazdeczką. Fakt , każde dziecko rozwija się inaczej nawet jeżeli jest w tym samym wieku co inne maluszki. Ja przez pierwszy miesiąć miałam takie jazdy ze nawet w odkaszlnieciu śliny widziałam zapalenie oskrzeli. Już mi naszczęscie przeszło. Też się zastanawiam nad podaniem juz kleiku pomimo że Martyna jutro kończy dopiero 14 tydzień ponieważ ona mi je ja w zegarku mleczko co 2 godziny. Jak pytalam lekarki czy to nie zaczęsto to powiedziala że dawać na żądanie bo przecież niemam głodzić dziecka i jak chce jeść to trzeba dać i niepatrzeć na to że koniecznie musi byc co 3 godziny.Stwierdziła ze jej dzieci tez ciągle jadły i niemiały nadwagi. Moja laleczka też niejest za pulchniutka. Mieści sie w normie. Myśle ze chyba zaczne ten kleik wprowadzać ale najpierw tylko na noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×