Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hejka!Mój mały w poniedziałek kończy 16 tydzień i planuje dać mu juz jabłuszko,zobacze jeszcze.Narazie dodaje kleik do mleka po dwie miarki a dziś będą trzy bo nic się nie dzieje złego.A i mam pytanie ile czasu przed szczepieniem smaruje się tą maścią przeciwbólową i jak,jakiś plasterek przykleic czy co?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia moje skonczyly 17tygodni i zaczynam Juz podawac ,jak narazie tylko po troszku n lyzeczce zeby sie przyzwyczaily i nauczyly zbierac z niej jedzonko ,zaczelam od samej marxhewki z hippa bo ponoc powinno sie zaczynac od warzyw bo dziecko poznaje inny smak niz slodki jak sie poda najpierw owoc to nie chca juz potem jesc warzyw tyle ze moje sa od poczatku na mm wiec nie.wiem jak to jest dokladnie kiedy sa na piersi ale jak pytalam poloznej to mowila ze po 5m ale niektorzy zaczynaja juz po 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki laski za pochwalenie płaszczyka :) Ciotka Juli cieszę się, że dzieciątko jest już zdiagnozowane i wszystko się unormuje! :) Oliwka nie była senna po debridacie ja dawałam 2x2,5ml na kolkę. Olinka i znów masz przeżycia. Silna babeczka jesteś więc i tę bronchoskopie przeżyjesz! Choć życzę ci aby do tego nie doszło!!! i M zuch!! Bombastyczna, Misiaczkowa oraz wszystkie Mama karmiące cycem - ja nacieszam się tymi chwilami sam na sam z córą jak mogę niemniej jednak po ponad 3,5miesiącach jest to już przytłaczające tym bardziej, że Mała dokładnie rozumie pojęcie "karmienie na żądanie" i korzysta jak może ze swojego prawa i w dzień i w nocy! Villa ja cię podziwiam, że ty nadal walczysz z laktatorem! No bohaterka! Ja odciągałam mleczko przez 3 pierwsze tygodnie i umęczyłam się na całego a ty się nie poddajesz... :) Grays ja zżuciłam już 25 kg a przytyłam 24 w ciąży - jednak karmię piersią i mimo cc codziennie wykonuję ćwiczenia fiz. Koteczkowa ja cię pamiętam i dzięki za radę odnośnie Elmy. napiszę resztę gdy M wróci z pracy bo mała dokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapa, niby przy karmieniu piersią później się wprowadza posiłki (wcześniej gluten niż przy karmieniu mlekiem modyfikowanym), ale w obu przypadkach minimalny czas to te 17 tygodni. Ja myślę po świętach/początek stycznia już wprowadzać posiłki. Pewnie zacznę od marchewki albo kaszek. mama, a jakoś daję radę :) Już 3 miesiące minęły życia z laktatorem w ręku ;) Choć nie ukrywm, ze mam chwile załamania. Mam zamiar wprowadzać dodatkowe posiłki i wtedy stopniowo rezygnować z karmienia. Choć myślę, ze nie uda mi się samoistnie/naturalnie zatrzymać stopniowo laktacji, więc w pogotowiu mam bromergon. mama, to Ty nieźle z wagą "zjeżdżasz". Uważaj żebyś za bardzo nie schudła. Podziwiam Twój zapał do ćwiczeń...Ja próbowałam robić brzuszki, ale coś ciężko mi po tym CC :o Poza tym wieczorem padam jak trup :O Mam siłownię jak codziennie biegam z małym z czwartego piętra w dół i w górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamcie ja chce byc z dzieckiem do roczku w domu i mysle ze bede, w pracy spoko nie mają wyjscia, muszą sie zgodzic. A my w przyszlym tygodniu konczymy 3 miesiace a i karmimy piersia, i nadal nie mam okresu, Nie biore jednak zadnych tabsow. To normalne ze tak dlugo nie mam okresu? ...Czy to wogole długo>?:) Czizys... nie chcialabym teraz dziecka drugiego ;) ...a fikamy sobie z męzem...ostrożnie mam nadzieje. Nasze kolki jak pisalam sie wyciszyly, cos czasem pobolewa miedzy 18 a 19 ale przytule i dam cyca i jest spokoj. Rozkrecilam troche laktacje, przez co zmniejszyl mtez ml w butli:) Mlody nawet sie nadaja moim mlekiem. Karmic chce przez całą zime. Potem odstawiam... az zaniknie odruch ssania. Planowalam tez pocwiczyc, zapisalam sie na zumbe i ...usnelam z malym na reku i przegapilam wyjscie. Waga mi sie zatrzymala, nie moge zrzucic 6 zalegających kilogramow. A z dieta roznie, jem prawie wszystko, i niestetety z powodu braku ruchu nie zrzuce tego latwo. Tułów mi sie poszerzył, przez co wiekszosc bluzek mi sie skrócila. no i te krągłosci na biodrach, wchodze dopiero w dwie pary starych jeansow. Narazie obstawiam ciagle legginsy i getry. Ale marze o moich ulubionych jeansach nooo ;) Kupki robimy co drugi dzien, jak w zegarku narazie. Chodzimy tez na rehabilitacje, mamy wzmożone napiecie miesniowe. powinno puscic po ok miesiacu cierpliwych cwiczen. Podejrzewam ze maly ma cos z krtania? jakies zapalenie? bo tak oddychajac ciezko zipie..hm... ostatnio na spacerze dlugo plakal, mogl sie nawdychac zimnego powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my wczoraj bylismy na szczepieniach, wiec jak nie padne to uzupelnie pozniej tabelke bo maly zostal zmierzony i zwazony. Co do karmienia, mi powiedziala, ze poki co tylko piers, nastepne szczepienie w styczniu zobaczymy czy pozwoli mi czyms dokarmiac, kazala mi tylko przepajac, ale moj maluch chyba zapomnial jak sie je/pije z butelki, nie chce ani wody ani herbatek buuu. Mam mieszane uczucia co do napletka, tak mu wczoraj sciagnela, ze az ma czerwone takie popekane kreseczki :(, ale jak ja mam powiedziec pani doktor zeby tego nie robila!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa - przy zapaleniu krtani pojawia sie typowy szczekający kaszel, jak cos takiego zauważysz u swojego Maleństwa to od razu jedz do szpitala. aga jabi - ja nie ściągałam napletka i jak wylądowaliśmy w szpitalu na zapalenie krtani to pielęgniarki małemu ściągały i mi tez kazały raz na 3 dni przy kąpieli, bo tam brudek sie zbiera i zakażenie okładu moczowego może sie zrobić. Wiec teraz ściągam, ale delikatnie i aż cala spocona z nerwów po tym jestem. Co do wagi po ciąży, to zrzuciłam swoje 14 kilo i jeszcze 9 kilo. Teraz waga mi sie utrzymuje i wyglądam lepiej niż przed ciążą, no tylko biuścik po 3 miesiącach karmienia taki jędrny nie jest. Olinka trzymam kciuki za twoje zdrówko. Koteczkowa ja ciebie pamiętam, dalej prowadzisz sklepik internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy mojego postu... Misiaczkowa ja gdzieś czytałam, że przy takiej gorączce nie powinno się karmić piersią. :( Zdrowiej szybciutko! :) Jagódka to ci współczuję dolegliwości :O. Jakbyś się mało w szpit w ciąży wyleżała... Obyś szybko wróciła do zdrowia. :D Rozszerzanie diety - nam pediatra powiedziała, że obecnie zezwala się na wprowadzanie jabłuszka i stopniowo innych owoców od 3 - 3,5 miesiąca życia jednak nasza Oliwka jest wcześniakiem dlatego my wprowadzimy jabłuszko 4grudnia gdy skończy 4 miesiąc :D. Później wprowadzę inne owoce, które są w składzie gotowców - deserków, następnie podam marchewkę, ziemniaczka i przecierane zupki warzywne bez mięsa a potem z mięsem ... Karmienie cycem a choroby- my tzn i ja i M byliśmy ostro przeziębieni a mimo to dzieciątko się całe szczęście nie zaraziło. Karmienie cycem a zdrowie matki - dziewczyny zażywam witaminy dla karmiących a i tak włosy wypadają :( a w zeszłym tygodniu skruszył mi się ząb i powątpiewam czy da się go jeszcze zrekonstruować :O. Muszę jakoś się zorganizować i skoczyć do stomatologa - tylko kiedy i jak... Grays ja też kilka lat będę w domku :D z maluszkiem. I koniecznie pogratuluj siostrze dzidzi - pamiętam jak opisywałaś jej historie i to jak się na ciebie gniewała z racji twojej ciąży. To takie szczęściee mieć dzieci :). Szczepionki - my szczepiliśmy jak już wcześniej pisałam 6w1, rotawirusy i pneumokoki - lekarze powiedzieli że te szczepionki nfz są przestarzałe. Zobaczcie są ludzie, którzy krytykują za zaszczepienie dziecka szczepionkami refundowanymi i są ludzie, którzy w ogóle nie chcą szczepić... Ja uważam, że warto szczepić niezależnie które szczepionki się wybierze... Papa 🖐️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 lady_Ania109........15........XXX.......XXcm......Dz..... ...2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327...........15.......6000.......64cm.......Dz..... ...2200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz........3480 Malkatunka..........14.......5800........60cm......Dz.... ....3220 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch........340 0 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz........3000 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz... .....3890 szymka...............13 ......6500........XXcm......Ch.........4050 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. .. ....2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS..................12 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-3.............12.......6900.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa............11 ......7400.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...........11 ......5300..........62cm.......Ch........3780 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......XXX..........XXcm......XX. ........XXX Monisiacz3k........XX.......XXX..........XXcm......XX.... .....XXX Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... . .....3580 hjk33................XX.......XXX..........XXcm.......XX. ........XXX Dziadek Jacek......XX.......XXX..........XXcm......XX.........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczkowa ja wtedy przekazałam pozdrowienia :) ale widzisz wszystkie pamiętają, to zrozumiałe, że teraz mało czasu na pisanie mi z 18 zostały 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HElloooo Pięknisie!!! :) Sama dziś jestem niestety - mąż w delegacji ale tylko dziś i jutro. Ehh już byłam gotowa dziś zacząć dokarmiać Niuńkę mm chociaż raz dziennie i zacząć powolny proces odstawiania ale jakoś tak mi dziwnie :) I pomyśleć, że całą ciążę zarzekałam się, że karmienie to nie dla mnie i że napewno nie będę :PAle i tak jestem zadowolona bo 3,5 m-ca na samym cycu to i tak sporo :) 1 grudnia zaczynam odstawiać. 1 punkt ZA - lepsze kopy po mm i łudzę się po cichu, że może Nelce zniknie ta cholerna, swędząca wysypka (dziś po kąpieli to był koszmar), 2 - im starsze dziecko tym większa trauma przy odstawianiu. No i myślę sobie, że jak za chwilę zacznie jeść "wszystko" to już cyc nie będzie taki niezbędny. Co do stałych pokarmów - moja Żaba ma już skończone 15 tyg ale myślę jeszcze minimum z m-ąc poczekać z dodatkami (chociaż oczywiście już nakupowałam kaszek, kleików itp :P) Asiapa - Kobieto podziwiam! Podziwiam wszystkie mamy bliźniąt! Wiadomo - podwójne szczęście - ale i podwójny chaos :) Dziewczyny kiedy Wy macie czas na ćwiczenia i tego typu dodatkowe atrakcje? Ja swoją Nelę określiłabym jako prawdziwego niemowlaka-Aniołka ale po całodniowej bieeganinie, porządkach, pracy itp jak mam wolną chwilę to najchętniej robię totalne NIC :P Moja figura już całkiem ok (cyce tylko większe i nie mieszczę się w górne części garderoby) ale ćwiczenia baaaaaaardzo wskazane.. ale cóż.. no nie chce mi się jak cholera. Moooooże któregoś pięknego dnia o tym pomyślę :P:P tymkowa a to napięcie mięśniowe to czym się przejawia????? ale to chyba nic strasznego co?? Dziadek jak Twoje urwisy???? :) Olinka daj znać co i jak.. tzn musi być ok!!!!!!! na słowo SZCZEPIENIE reaguję dreszczami :o my 3 szczepienie Pentaximem mamy 15 grudnia. Na szczęście póki co jest ok. Oby tak zostało.. Ps. Dziewczyny nie orientujecie się czy to szczepienie (chyba koło 13 m-ca) przeciwko różyczce, śwince, odrze jest obowiązkowe?? Będę unikać albo przynajmniej odwlokę w czasie i z pewnością nie skojarzona.. w ogóle nie wiem co myśleć - ja przeszłam wszystkie te choroby i nie było źle. Przecież nie da się dziecka zaszczepić od wszystkiego! Organizm musi i sam nauczyć się bronić i przejść jakieś choróbska...... temat rzeka.... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Całuję mocno, idę wywiesić pranie i spaaaćććć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 lady_Ania109........15........XXX.......XXcm......Dz..... ...2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327...........15.......6000.......64cm.......Dz..... ...2200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz........3480 Malkatunka..........14.......5800........60cm......Dz.... ....3220 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch........340 0 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz........3000 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz... .....3890 szymka...............13 ......6500........XXcm......Ch.........4050 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. .. ....2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS..................13 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-3.............12.......6900.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa............11 ......7400.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...........11 ......5300..........62cm.......Ch........3780 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......XXX..........XXcm......XX. ........XXX Monisiacz3k........XX.......XXX..........XXcm......XX.... .....XXX Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... . .....3580 hjk33................XX.......XXX..........XXcm.......XX. ........XXX Dziadek Jacek......XX.......XXX..........XXcm......XX.........XXX Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę Wychodzi na to, że mimo iż karmię wyłącznie piersią i biore azalie dostałam okres :/ na razie lekko plamie ale coś czuję że jutro się "temat" rozwinie... Jeśli tak, to będę musiala isc szybciej do gina bo to podobno oznacza że tabletki są słabe i nie działają... Co do małej, to dwa dni marudzenia mamy za sob... Kupki nie było i się tak męczyła boroczka... W koncu dziś popołudniu zrobiła i jej ulżyło... Zmykam spać bo padam na dziub :( Cluje Was mocno a maluchy jeszcze mocniej Ps. Jak robicie "buŹki" na kafe? Np t skrzywioną minę? :P Pps.dziewczyny dlaczego się do tabelki nie dopiszecie? Jagódka, dziadek...hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chciałam tylko napisać że mój mały do tej pory był cały czas na moim mleczku tylko ściąganym raz na jakiś czas dokarmiałam mm, ostatnio (od ok 2 tyg) mały podczas jedzenia mojego mleczka ciagle ulewał i się prężył myślałam że to wina smoczka i kupiłam a to 2 a to 3 ale nic nie dało postanowiłam więc podać mu mm kupiłam bebilon no i tak jak już podałam kilka razy to wpałaszował bardzo szybko i nawet nie ulał i teraz to już wogóle mojego nie chcę tak więc pewnie też nie długo piersią pokarmimy:/ to głupie kurcze że mam takie wyrzuty sumienia.Czy któraś z was też karmi bebilonem i jak smakuje waszym dzieciaczkom?? przez weekend jeszcze poobserwuje podając na zmiane moje i mm a w poniedziałek mamy wizytę więc może coś się uzgodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ale Azalia nie wpływa tak jak tabletki dwuskładnikowe. Ona nie wpływa na zahamowanie owulacji, a tylko zapobiega wnikaniu plemników do macicy - zwiększona gęstość śluzu (nie zapobiegają dojrzewaniu komórek jajowych tak jak dwuskładnikowe tabletki). Zatem miesiączka może się pojawić. Poczytaj ulotkę. Mnie to mówiła gin. Ja wykupiłam te tabletki ale jakoś ich nie wzięłam, bo i tak to by była loteria ;) mama, mnie włosy też lecą jak diabli...Codziennie odkurzam (góra co 2 dni) i wszędzie ich pełno :( TNKS - link do buziek :D http://forum.o2.pl//emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadanie włosów
Dziewczyny polecam Wam szampon na wypadanie włosów z Eva natura z Czarnej rzepy z dodatkiem skrzypu i łopianu. Kosztuje w Rossmanie ok 4 zł. Śmierdzi przeokrutnie, ale jest rewelacyjny. Używam go zawsze podczas przesileń, gdy nadmiernie wypadaja mi włosy i teraz po porodzie:) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he i ja skorzystam :-))) napiszę wam tylko że to mleko ha to syf jakich mało- spróbowałam łyżeczkę i mało sie nie zezrzy... masakra oby to nie była skaza bo nie chcę wiedziec jak smakują te typowe na skazę. a debridat w dalszym ciągu super - koopa dzień w dzień:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi tez strasznie teraz wlosy leca, mam nadzieje, ze jak przestane karmic to sie to zmieni, maly jest caly w moich wlosach ciagle, w ogole wszedzie ich pelno, modle sie tylko zeby ich nie polknal. Wiesz pocahontas mi tez pediatra wlasnie kazala sciagac codziennie, ja tez sie boje i nawet nie umiem tak jak ona, udaje mi sie troszeczke i wtdey myje. Co do okresu ja tez wam pisalam, ze dostalam, ale okazalo sie, ze to bylo jednodniowe plamienie, delikatne i koniec, wiec juz sama nie wiem co to wlasciwie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Bombastyczna - moja też jest Aniołkiem wg Tracy Hogg i co z tego, jak ja tak samo jak Ty padam na twarz :) Nie mam siły na ćwiczenia, mimo, że chęci mam duże :) Nie wiem jak się zmobilizować może mama nam zdradzi jak to robi że jej się chce i ma czas :D malkatunka - ja mialam male plamienie przy tabletkach, ok 5 dni na samym początku, ale minęlo - to był skutek uboczny rozpoczęcia tabletek vilia - okres przy tabletkach mało prawdopodobny i poza tym z tego co wiem działają one tak, że ciało "myśli" że jest w ciąży i owulacja może być ale nie musi, poza tym mi lekarz mówił, że jak się karmi i bierze jednoskładnikowe tabletki to nie ma mowy o ciąży, trzeba być jedynie skrupulatnym w przyjmowaniu :) Ja nie wprowadzam nic do 6 miesiąca, potem zaczynam od marchewki, potem jabłuszko etc. I mam zamiar utrzymać laktację jak najdłużej, nawet po powrocie do pracy. Waga - moja dawno zrzucona i co z tego? Do bioder rewelacja, ale ta oponka mnie do pasji doprowadza :( Wchodzę w dzinsy, ale coś nad nimi wisi wiecznie, więc ich nie noszę:( TNKS, ale reprymenda za brak wpisu do tabelki, więc już piszę :) Tygodnie ukończone? Jutro kończymy 14 więc tak wpiszę:) Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 lady_Ania109........15........XXX.......XXcm......Dz..... ...2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327...........15.......6000.......64cm.......Dz..... ...2200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz........3480 Malkatunka..........14.......5800........60cm......Dz.... ....3220 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch........340 0 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz........3000 jagodka1...........14.......7400........XX cm......Dz........3900 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz... .....3890 szymka...............13 ......6500........XXcm......Ch.........4050 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. .. ....2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS..................13 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-3.............12.......6900.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa............11 ......7400.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...........11 ......5300..........62cm.......Ch........3780 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......XXX..........XXcm......XX. ........XXX Monisiacz3k........XX.......XXX..........XXcm......XX.... .....XXX Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... . .....3580 hjk33................XX.......XXX..........XXcm.......XX. ........XXX Dziadek Jacek......XX.......XXX..........XXcm......XX.........XXX Idę myć zamrażalnik, poki mam czas :P o, to jak brzuszki będzie nie ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ciotka ... - moja starsza corka miala skaze i sie zajadala nutramigenem, a dla mnie byl slony, niedobry i smierdzial na pokarm dla rybek w proszku:) tak mi sie to kojarzylo wtedy. Najwazniejsze ze jej od poczatku podpasowalo i smakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! bombastyczna vilia mama8320 DJ misiaczkowa agi wszystkie tymkowa i reszta 🌼 Grays mam opis mojego TK i nie jest wesoło. Opróćz guzków w obu płucach o niejednoznacznym charakterze (tak opisane), to jeszcze wykryto coś z wątrobą, zmiany ogniskowe typu powikłana torbiel jedna 18x27mm lub naczyniak, w tym jeden stwierdzony o średnicy 22mm i we wnioskach wskaza dalsza diagnostyka. NIe wiem co mnie jeszcze czeka. W przyszłym tyg zaczynam jazdy po przychodniach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT no mój żarłok jeden nie wypluwa ale chyba mu cos nie pasi bo zdecydowanie wolniej pije:-D a ja musiłam pilnie po spróbowaniu coś zjeść bo ciagle czułam ten wstretny posmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) No więc tak kolki się skończyły ale żeby nie było za dobrze to ząbkowanie czas zacząć no po prostu masakra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Olinka mam nadzieję, że to jakaś błahostka! Ty to masz... zawsze coś.... :( Ćwiczę z dzieckiem zamotanym w chuście elastycznej :). Pompki na stojaka w oparciu o ścianę, przysiady, wypady w przód skręcam tułów, robię wymachy ramion itp fajna zabawa dla obojga :). Może to nic wielkiego ale poprawia mi się samopoczucie i czuję się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama podziwiam,ja codziennie sobie obiecuję,że zacznę ćwiczyć ;) Waga z przed ciąży osiągnięta,ale brzuch i piersi to już nie to co było 😭 Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja ... Twoja mama ! [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgn7i2ugf0.png Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja ... Twoja mama ! [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgn7i2ugf0.png Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja ... Twoja mama ! [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgn7i2ugf0.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja u okulisty bylismy wczoraj, ponoc refleksy w normie, mamy byc na kontroli w lutym, do 6miesiaca jest ok,bo sie rozwija,a ponoc jak bedzie nadal sie utrzymywac ponad 6miesiac to beda to jakos leczyc...? ale sie nie martwie. choc odwrocilismy mala w lozku, zeby patrzyla na inna strone za mna, moze to od tego ma,ze tyle miesiecy glownie w jedna strone wodzi wzrokiem w lozku... polozna byla u mnie, uspokoila ze na pewno da sie mala odstawic od piersi, kazala najpierw miesiac dawac marchewke potem miesiac ziemniaczki potem kurczak i owoce. owoce po 6miesiacu radzi dopiero.do marchewki ugotowanej dodac deko maselka i podac tak. zobacze jak to mala bedzie jadla. ledwo zobaczyla mala to stwierdzila ze wykapany tata... ;) jutro ide na prezenty mikolajkowe-czas zaczac, nie lubie isc na ostatni moment a i tak nie mam kiedy chodzic bo nie chce brac mala do centrum handlowego wole isc do lasku, a maz ciagle pracuje i ma szkolenia... milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka-wspolczuje, same klopoty.... :( zycze zdrowia!!! mama-masz zaparcie! ja wlasnie dostalam ulotke z cwiczeniami dla niemowlaka z kasy chorych,moze sie za to wezmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :D Na początku sciskam Olinkę, duzo zdrówka kobietko! mam nadzieje ze klopoty ze zdrowiem szybko sie rozwiążą. Jestes silna, na pewno sobie poradzisz, nie daj sie chorubskom! ciotka julia napisalam ostatnio co z tym mlekiem u mnie ale mi wcielo post. Po tym jak mialam 2 razy zapalenie piersi i goraczke musialam brac silne antybiotyki dozylnie. Musialam powoli malutka przestawiac na butelke ale ona za chiny nie chciala. Na dodatek okazalo sie ze ma skaze i doszedl do tego tylko bebilon pepti, ktory jest okropny w smaku. Jak malej zniknela wysypka i takie blyszczace policzki to zaczelam dawac jej zwykly bebilon ktory pila chetniej i wysypka nie wrocila. Okazalo sie wiec ze nie ma zadnej skazy a lekarka w przychodni zbyt pochopnie ocenila objawy u gosi. Trwalo to okolo miesiaca. Pozniej okazalo sie ze to wcale nie skaza,ale od tej pory przeszla na mm. Szczerze mowiac przy jednym malym dziecku w domu, odstawienie od piersi malgosi bardzo ulatwilo mi zycie bo wczesniej byla ciagle uwieszona przy cycku i nie moglam nic zrobic. as-80- a po czym poznajesz ze to juz zabkowanie? grays- masz niezla sile woli. Ja tez nie jem od 2 miesiecy zadnych slodyczy. Ogólnie jem mniej, staram sie nie jesc kolacji a jak juz to cos lekko strawnego zeby nie isc spac na glodnego bo pozniej nie mozna zasnac. No i od tygodnia tez nie jem pieczywa. Powoli cos tam sie chudnie ale licze na jeszcze lepsze efekty. mama- podziwiam za wytrwalosc w cwiczeniach. Ja czasami wsiadam na rowerek stacjonarny, niby obiecuje sobie ze bede robic to codziennie ale czasami padam na pysk i marze zeby sie tylko spac polozyc. dziewczyny a jak czujecie sie po tabletkach? ja mialam zawsze jakies wahania nastroju i taka lekka depreche. Zastanawiam sie co robic bo troche nie mam ochoty ich brac Ja malej zaczelam podawac kaszke ryzowa truskawkowa po trochu do mleka ale zadnych negatywnych reakcji. Podaje jej na wieczor zeby jej sie lepiej spalo :) Mi tez strasznie wlosy wypadaja, garsciami... Mam zamiar kupic ten szampon co polecacie bo juz mam tego dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×