Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Heja! Mam mało czasu więc w skrócie: Łazanka ❤️ jak czytam o Twoim Karolku to za serce mnie ściska. Ale ważne, ze jest lepiej i że jest szansa. Masz 1% mój i caałej mojej rodziny i znajomych - już wszystko spisałam i porozdaję. I coś grosza uskrobię napewno. Trzymajcie się dzielnie. Uściskaj od nas swoje Szczęście. Wszystko się ułoży. Bóg zawsze wie, co robi.. Olinka - jakieś nowe wieści??? pocahontas - znów koszmar przeszłaś. Ale najważniejsze, że już ok. Wrrrrr najgorsze te choróbska... Dziadek 🌼 jak Twoje Rozrabiaki?? mama - no to już po chrzcinach :) Ja drę się na wszystkich i absolutnie nie pozwalam nosić :P Teściowa się krzywi ale mam to gdzieś bo fajnie sobie zabaweczkę 10 min ponosić ale to ja jestem z nią 24/7 i takiego klocka 7 kg jakoś mi się nie uśmiecha nosić, tym bardziej że póki co się tego nie domaga :) malkatunka byłam wczoraj w lidlu i powiem Ci, że te kluczyki dużo fajniej wyglądają na obrazku niż na żywo - ja zrezygnowałam, bo już i tak sporo grzechotek wala się po pokoju :P Aaaa polecam książeczkę z FP - upatrzyłam sobie i moja mama kupiła Małej na Gwiazdkę - cudo!!! _aga_ as-80 🌼 aga15510 - jak skórka Twojego Skarba?? Mojej diprobaza też nie pomogła. Nic nie pomaga. Ww wt idę do alergologa ZNÓW :o Muszę lecieć. Ściskam mocno 👄 Aaale skrót. Muszę lecieć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taj jak pisała już Łazanka: Fundacji Splotu Ramiennego : bank ING Bank Śląski o/Krucza 51, Warszawa, konto nr: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981 z dopiskiem :"darowizna na leczenie KAROLA GAŁECKIEGO". KRS tej fundacji: 0000142952. Bombastyczna ze skórką małego jest o.k. odkąd kilka razy dziennie go nawilżam. Choć ostatnio znów mi się drapie: na brzuszku po lewej stronie i na lewym kolanku. Nie wiem czy to przez swędzenie czy po prostu chwyta tak sobie skórę, a ma tak ostre pazurki że przy okazji ma zadrapania. A te kluczyki w Lidlu jeśli nie zostały wykupione powinny być. Oni nie wycofują towaru po zakończonej promocji, a jeśli coś długo zalega to nawet przeceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 Malkatunka..........16.......6490........xxcm......Dz.... ....3220 lady_Ania109........15........5500.......64cm......Dz.... . ...2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327...........15.......6000.......64cm.......Dz..... ...2200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Dziadek Jacek......15......6700..........62cm......CH.........3450 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz........3480 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch........340 0 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz........3000 szymka...............14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k........14.......6490..........65cm......Ch... . .....3200 Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... . .....3580 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz... .....3890 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. .. ....2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS..................13 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-33...........14......7200.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa............13 ......7500.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...........13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......6760..........XXcm......Ch . ........4070 hjk33................XX.......XXX..........XXcm.......XX. ........XXX Hey. Ja w pędzie zaktualizowałam. Dzisiaj szczepienie było, i mał mi teraz chrapie, nawet go nie rozpiełam z nosidełka i kurtki, spi przy otwartym balkoniku. Nic nie zapłakał, nic, super wyszlo:) Posmarowałam też kremem emla i mysle ze tu zadziałało. Odpazyla nam sie dupaaa;/ qrcze chyba po zasypce babyreama ktora testowałam w zeszlym tygodniu. A moze to linomag rozowy? Qrcze, no coz, odstawiam na pare dni chusteczki i clotrimazolum mam smarowac 3 razy dziennie, i mascia witaminowa smarowac po kupci. Jejq ja prawie nie mam czasu zagladac, bo maly juz tak sie fajnie zajmuje przez 30min sobą ze ja zasuwam i nadrabiam zaleglosci w sprzataniu i gotowaniu:) a gdy juz sie znudzi zabawka to chce sie przytulic, no to go tule i cycusia daje:) ah jaki słodziak. Jaki wspaniał kontakt jest, bliskosc, czuje ze sie spełniam w macierzynstwie;) Ten moment kiedy on jest taki malutki jest jedyny w swoim rodzaju i sie nie powtorzy, wiec korzystajcie z bliskosci i nie wqrzajcie sie na marudzenia i koleczki. Mnie niesamowicie dół/depresja przycmila uczucie, ale teraz...jestem jak nowonarodzona mama;) I przy drugim dziecku napewno sie nie dam załamaniu, bo wiem co mnie czeka;) Czy ja mowilam wczesniej ze nie che drugiego...?...eee.. nee. to nie bylam ja ;)) Buziaki, do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka 😍 😍 😍 nie mam fb ale % obiecuje duzo dostajecie ( moja znajoma rozlicza ludzi i im jest wszystko jedno na co ten 1% idzie i zwykle ona szpera po necie i9 szuka fundacji dzieciecych różnych to teraz dam jej namiary na twoją przynajmniej skorzystacie) pocahontas jeju taka malizna i juz tyle razy szpital!!!! gdzie on załapał te rotawirusy? któreś z was było chore? słuchajcie moja tesciowa wymusiła wczoraj wóżkiem pierszeństwo na tirze:-((( :-((( myslałam ze padne trupem na miejscu! kurva to nie te czasy że kobieta w ciąży czy z malutkim dzieckiem jest jakoś tak szczególnie traktowana! ja jak idę z wózkiem to nawet na pasach czekam aż auta zatrzymają sie tak na 100% , a ona dumna taka bo z wózkiem lezie!! a tir nie wiem czy miał zamiar sie zatrzymać jechał wolno fakt ale tam było pod górkę a wyhamowac tak duże auto wcale nie jest tak prosto. i rozmowa z nią nic nie dała bo to mistrzyni w odwracaniu kota ogonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie Tymkowa. Mnie ominęły kolki, miałam tylko na początku kryzys z karmieniem, a potem z ciągłym wiszeniem u cyca. Ale to już dawno minęło. I mogłabym znów zajść w ciążę, gdyby tylko dało się to jakoś ogarnąć ;) Te uśmiechy dziecka na widok mamy, albo gdy go karmię i on patrzy mi prosto w oczy i co chwila posyła mi uśmiech... Bezcenne. Cieszmy się tymi chwilami. Gdzieś ostatnio przeczytałam ze dziecko w wieku 8 miesięcy odkrywa że jest samodzielną istotą, a nie tylko przedłużeniem rąk mamusi lub tatusia. A od 1 roku życia chce już zdobyć jakąś samodzielność i trzeba będzie powoli pozwalać na kolejne przecięcie tym razem mentalnej pępowiny. A mój słodziak dał mi dziś pospać jak nigdy. Zasnął tak koło 21 i spał do 6 rano. Dostał mleczko z obu piersi i znów zasnął do 9.30. Obudził się bo ja już nie mogłam wyleżeć i wstawałam. A teraz znów śpi. Już potrafi się sam sobą zająć. A ja mam czas by coś zrobić w domu. O obudził się i jest jakiś niezadowolony. Lęcę go utulić. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,mam pytanko mój mały ma na rączce siniaka po szczepieniu ale to nic ,bo ma jeszcze dwie twarde kulki,jedną w miejscu wkłucia i drugą ciut wyżej.Co robić,zdażyło wam się tak już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ostatnia tabelka tymkowej chyba stara ,bo mnie tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 Mama8327...........17.......6200.......64cm.......Dz..... ...2200 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 Malkatunka..........16.......6490........xxcm......Dz.... ....3220 hjk33.................16.......6500........67cm......Ch.. .......3450 lady_Ania109........15........5500.......64cm......Dz.... ....2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... ..3700 Dziadek Jacek......15......6700..........62cm......CH........3450 łazanka ...........15.........7600.........74..........Ch.........47 90 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz.........3480 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz........3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch.........34 00 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz.........3000 szymka...............14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k........14.......6490..........65cm......Ch... ....3200 Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... .....3580 wikula-33...........14......7200.........64cm.......Dz... .......3900 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz ... .....3890 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. ......2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch.........3600 TNKS..................13 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............13.......6420.........60cm.......Dz.. ......3640 Aga15510...........13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 tymkowa............13 ......7500.........XXcm.......Ch........4080 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......6760..........XXcm......Ch ........4070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk już jesteś. Dziewczyny niedługo rocznica naszego forum. 3 grudnia rok temu Misiaczkowa założyła ten wątek. Przeglądałam pierwsze wpisy i wspominałam. Było tyle dziewczyn, które się już nie udzielają. Była Mała Agatka,która przez jakiegoś nieostrożnego kierowcę straciła ciążę, ale teraz znów jest i w lutym rodzi. Z aktywnych szybko dołączyła hjk, megg24, Olinka - która wówczas nazywała się mamą Mikołaja, szczęśliwa przyszłą mama Ja dołączyłam 12 grudnia, a 22 grudnia po wizycie u gina wpisałam się do tabelki. Będę chyba śledzić nasz wątek dzień po dniu i wspominać miniony rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ostatnio sobie przeglądałam początki forum,chociaz na początku wogóle się nie odzywałam ale czytałam Was na bierząco.Aga pamiętam właśnie małą agatkę która często się wypowiadała.Fajnie ,że zaszła ponownie !! dobra wiadomość.A pamietasz mniej więcej na której stronie pisała ona o tym nieszczęsnym wypadku bo pamiętam go tak przez mgłe . Dziewczyny ja 6 grudni mam wizyte w centrum zdrowia dziecka tak się boje ,że juz nocami nie spie.Wyszło ,że moja malutka ma dziurke na serduszku ;((((.Spotkała się może ktoraś Was z czymś takim? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) ja też się cofam stronami w czasy początkowe hehe;) jak pisałam zmartwiona że pomalowałam włosy rozjaśniaczem a nie wiedziałam że jestem w ciąży:) i ogólnie jak się bałam żeby jej nie stracić;) ja również udostępniłam link łazanki na fb i sama przekazuje % u nas z oparzeniami jak na razie nie ma problemu gorzej że zauważyłam że główka się łuszczy troszkę więc to chyba ciemieniuszka. sierpniowa mamo mój mały ma też identyczny problem z ulewaniem jak u ciebie (przeczytałam na forum białostockich mam:) kurczaki mam nadzieję że przejdzie. A jak tam wogóle wrażenia po wizycie w pingwinku bo słyszałam że byłaś;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waneska na stronie 13, to było 31 grudnia. Nie słyszałam o takich przypadkach jaki ma twoja mała. A jak to zdiagnozowano? Mój mały był dość dokładnie przebadany w szpitalu, tak długo tam leżeliśmy. Miał USG brzuszka i ciemiączka, ale serduszka to nie miał tak dokładnie badane. Zwykłe tylko badanie słuchawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie w szpitalu z mała leżałam 5 dni bo miała szmery na serduszku. Jest to ubytek okołobłonowy.Teraz sie okaże czy się nie powiększył. Jak się powieksza lub cos jeszcze innego to trzeba będzie to operować.Podobno jest to bardzo spotykane ale na necie bardzo mało info jest o tym ;/.A na wizyte w centrum zdrowia dziecka czekaliśmy 4 m-ce bez 5 dni . Maskara! Boże zeby wszytsko było dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, my dzisiaj po pierwszym szczepieniu, wszystko poszlo sprawnie mala raz zaplakala przy pierwszym wkluciu. Pozniej spala 4 godz. a potem jak ja placz wzial to juz nie wiedzialam co robic, bo nic nie pomagalo ani noszenie karmienie ani suszarka. Tak sie umeczyla az zasnela i teraz spi sobie, dalam jej czopek to moze on pomogl. Az sie boje co bedzie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT mój mały oststnio też tak miał i po wypłakaniu się wszystko było o.k. Już wieczorem zaczął się śmiać i rozmawiać. A sam moment wkłucia to się uśmiechał do pielęgniarki i myślałam że będzie o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pospala godzinke i dalej miala dola ale bynajmniej noszenie pomagalo tylko musialam chodzic. No i nagle jej przeszlo i humor wrocil. ja dzisiaj robie drugie podejscie do kleiku, w poniedzialek kupilam i dalam do mleka jedna miarke, mala jak sie zabrala do jedzenia a po 5 min placz i sie okazalo ze nic nie leci z 2 aventa. Dzisiaj nowe smoczki kupilam zobaczymy jak bedzie. Mam nadzieje ze pospi dluzej bo to wstawanie od 2 co dwie godz. to mnie wykancza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT78 ja wiem co to znaczy bo sama co 2h wstaje w nocy...to jest mega meczace.nie wiem co jej jest ale np dzis wstawalam o 3 5 i 8. wczoraj o 2 i 4.potem 6. najgorzej bylo 2dni temu-od polnocy po 2,4,6. nie wyrabiam... moja zaraz po szczepieniu sie strasznie darla a potem duzo spala.trzecie zniosla super,jedynie plakala przy kluciu a potem juz nic kompeltnie,jakby nie bylo tego szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waneska strasznie sie zmartwiłam tym co piszesz o. Oby okazało sie ze nic tam wiecej nie wyszło z serduszkiem. Współczuje Ci bo na pewno strasznie sie denerwujesz. Mocno Was sciskam i trzymam kciuki. Po wizycie napisz koniecznie jaki jest wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Wam ze macie co poczytac i powspominac. Rodzaj takiego pamietnika. ja niestety dolaczylam bardzo pozno, prawie pod koniec ciąży, niestety wczesniej nie mialam czasu zupelnie. Juz jedno starsze dziecko i do tego konczylam studia dziennie. Mialam niezłą orkę tak jak sobie pomyślę. Gosia od pierwszych chwil chodzila ze mna na zajecia, mądra dziewczynka musi będzie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Musze was poczytać,ale nie mam za duzo czasu, wczoraj sie przeprowadzilismy na nowe mieszkanie! - wkoncu.. 4miesiace na to czekalam :) Mam problem- otóz widze iz moj synek sie nie najada mleczkiem, idziemy wg niemieckiego APTAMILu - opowiednik polskiego BEBILONU gdzie podane jest iz 3+4mies= 180 wody=200 mleka. Po kazdym mleku jest krzyk o wiecej, probowalam juz dawac mu mniej a czesciej i jest to samo. chetnie dalabym mu kleik ryzowy,albo cokolwiek co by sprowilo iz bardziej by sie najadl,ale jak bylam ostatnio u pediatry mowila,ze dopiero jak skonczy 4miesiace, a to nastapi 10.12..wiec jeszcze 9 dni. Myslicie,ze powinnam czekac czy moze sprobowac podac mu troszke tego kleiku i obadac sprawe? Z góry dziekuje za odpowiedz ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezarlo mi posta, pisze jeszcze raz Bozi - ja podalam dzisiaj pierwszy raz kleik ryzowy do mleka hipp1-170ml na gotowo-5 miarek mleka + 1 miarka kleiku. Moja z kolei sie nie najada bo zasypia szybko przy piersi i budzi sie co 2 godz. Kupilam nowe smoczki aventa 3+, bo na 1+ nie leci z kleikiem. Na trzech dziurkach troszke ciezko leci, a mam jeszcze 3+ z ta dziurka podluzna trzy stopniowy, to na najmnieszym lecialo zas za szybko. Jutro dam mniej kleiku na smoczek z trzema dziurkami i powinno byc dobrze. ciekawe ile mala pospi. mum of come - dalam rota tez i po szczepieniu musialam podpisac ze sama place a tam pisze ze kosztuje 144 eur. Nie wiem skad lekarz w zeszlym tyg. wzial te 180 eur. Sam nie wie ile szczepionka kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozi ja podalam kleik pierwszy raz okolo 15 tygodnia bo tez juz nie wyrabialan oczywiscie zaczelam od polowy plaskiej lezeczki i zwiekszalam do jednej miarki od mm teraz zageszczasm kaszka z bobovity ale wielkiej roznicy nie widze no i jak zaczniesz probowac to zrob to w dzien zebys nie miala przebojow w nocy ,moje dopiero sie w miare unormowaly jak zaczely dostawac sloiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak tak was czytam i piszecie jak wasze maluszki sporo zjadają to nie wiem co mam myśleć o tym swoim małym zaraz u nas będzie 15 tyg a on wydaje mi się ze je coraz mniej niby na wadze przybiera ładnie ale ja muszę wciskać mu mleczko żeby zjadł dziennie wychodzi 6 karmień po góra 130 ml ale zazwyczaj ok 100 mi wydaje się za to bardzo mało w nocy wogóle nie wstaje na jedzenie dzisiaj pobił rekord wstał po 12 h spania a mleczka zjadł tylko 90 mojego.A do tego jeszcze ciągle ulewa mamy umówioną wizytę do gastrologa ale dopiero 29 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzieki dziewczyny to zaczne dzisiaj..tez podam najpierw pol plaskiej i bede zwiekszala :) Mam nadzieje,ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny mam pytanie - jak postępować jak takie maluszki jak nasze dostaną biegunki i wymiotują. Czy wystarczy je nawadniać czy odrazu zasięgąć opinii pediatry? Chodzi mi o takie lużne kupki bez domieszki krwi lub śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiacz3k niczym się nie stresuj moja też tyle teraz je... Dawałam jej teraz ściągniete to zjadaŁa 100/120 max i też nie mamy więcej jak 6 karmień ;) Pocahontas współczuje! A szczepiłaś Kacperka na rota? Tymkowa fajnie że u Ciebie taka zmiana :) Olinka jak tam? Mam nadzieje że wszystko się dobrze składa... Dziadek :* Aga widzę że Twoja mała przegoniła jednak moją z wagą... ŁAZANKA!!! ❤️ 😘 ciesze się że z małym lepiej, % na pewno przekażemy, a powiedz czy na konto które podaŁaś można też tak po prostu wpłacić pieniążki ? Tak żeby trafiły do Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja też wspominam poprzedni rok, choć jeszcze o tej porze rok temu nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Dowiedziałam się jakoś 2 tygodnie przed świętami. Ale to był czas..:) Miło powspominać:) tymkowa- ja też korzystam z każdej chwili z moim maluszkiem i też uważam za cudowne te momenty jak karmię a on na mnie patrzy swoimi wielkimi oczkami.. a jak się uśmiecha to wygląda przeuroczo..:) Aż serce mi ściska.. Tak mi się podoba to macierzyństwo, że już myślę o drugim..:) Myślę, że gdzieś w czerwcu będę się starac znowu zajść w ciążę. Któraś jeszcze planuje?? Może spotkamy się na nowym wątku na kafeterii:):) Niestety w lutym wracam do pracy i chyba też dlatego teraz chcę kkazdą chwilę spędzać z moim synkiem, bo tak mi żal, jak pomyślę, że będę musiała go zostawiać na tyle godzin obcym osobom..:( Jak o tym myślę i patrzę na niego to na płacz mi się zbiera.. Czy któraś z Was też ma tak? Czy wracacie do pracy czy zostajecie z dzieciaczkami w domu? A jak wracacie, to jaka opieka -niania czy żłobek?? monisiacz3k - no z tym ulewaniem to mamy problem... Ale widzę poprawe w stosunku do tego co było na początku -to dobry znak. Moja koleżanka ma synka z zeszłego roku z końca lipca i mówiła, że on ulewał do 7 miesiąca! Ale potem przeszło i żadnych konsekwencji nie mieli z tego powodu. Liczę ze i u mnie bedzie tak samo. Ale mój mały je i ma apetyt. czasem zdarza się tylko dzień, ze zjada mniej ni,ż zwykle. Karmię piersia i nie wiem dokładnie ile zjada. Mi lekarz powiedział, ze najważniejsze żeby przybierał na wadze prawidłowo. Ale jeśli Twoj synek niechętnie je to może to być jeden z objawów właśnie refluksu. Lekarz powiedział, że taki malec powinien zjadać około 850ml / dobę nie więcej. Potem zwiększa się (o 50 lub 100ml -nie pamiętam dokładnie) każdego miesiąca aż się dochodzi do 1000ml / dbę i tej ilości się uż nie przekracza. Co do pingwinka to byłam. Wrażenie.. mhmm... małe to pomieszczenie bardzo, Zdziwiłam się ze tak małe. Myślałam, że to bedzie coś jak sklep, że zabawki można obejrzeć dokładnie i w ogóle... No i ledwo tam trafiłam. Szukaliśmy z M między blokami. Chciałam chuśtawkę tą co Ty miałaś, ale babka mi powiedziała, że przedłużyłaś. A ta druga mniej mi się podobała no i droższa 2x.. A Ty nie chciałaś zmiany na tę drugą? Dlaczego? Dużo gorsza niż ta Oceans? W sumie to się też nie zdecydowałam bo mój mały już nie chce siedzieć -teraz baraszkuje na podłodze i chyba by już nie chiał siedzieć w chuśtawce, nawet w bujaku się przekręca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wasze maluszki już są trochę "mobilne"? Co potrafią? Mój już chce siadać i pręży się do siadania ze czerwony się robi jak kładę do bujaczka. Przekręca się też z plecków na brzuszek i odwrotnie. Gaworzy soobie śmiesznie i nawet pokrzykuje jakby chciał się bawić swoim głosem:) No a ostatnio zaczął sę trochę bać obcych. Jak przychodzą znajomi do nas to jak widzi ich pierwszy raz to buziaczek w podkówkę i z reguły zaczyna płakać. Dopiero po chwili się uspokaja i stopniowo oswaja z obecnością osób trzecich.. czy Wasze pociechy też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalam sie -chocial maly ma juz 16tyg ale dane z dnia ostatniego szczepienia:) Nick:.............wiek(tyg):.....waga:.....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come..............18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982.................17.......7800........67cm......Dz........3670 mikusiaaa..................16.......5800.......67cm.......Dz........3200 Malkatunka................16.......6490........xxcm......Dz........3220 lady_Ania109..............15........5500.......64cm......Dz........2450 Mot .........................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327..................15.......6000.......64cm.......Dz.......2200 Pocahontas1984..........15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Dziadek Jacek.............15......6700........62cm......Ch........3450 Bożi..........................14.......7000.......66cm.......Ch .......3840 waneska ....................14 ......6300 .......62cm......Dz.......3480 Bombastyczna.............14.......6500........XXcm......Dz.......3700 vilia..........................14.......7300.........65cm......Ch.......3890 As-80........................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77....................14.......7300.........66cm......Ch........3400 koteczkowa 1984.........14.......5700........64 cm......Dz.......3000 szymka......................14 ......7280........63cm......Ch........4050 Monisiacz3k................14.......6490..........65cm......Ch......3200 Misiaczkowa...............14.......6000..........68cm......Dz.......3580 ciotka julia.................13.......6000........64cm.......Ch........2700 smallgirl.....................13.......6685.........62cm......Dz........3890 MT-78.......................13.......5940.........60cm.......Dz......2860 Aga_Jabi....................13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS.........................13 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 sierpniowa mama 2011....13......5800.........XXcm.......Ch.......5800 __aga__....................12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-33...................14......7200.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa...................13 ......7500.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...................13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 Lila1976....................11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka.......................XX.......6760..........XXcm......Ch .......4070 hjk33........................XX......XXX..........XXcm.......XX.......XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×