Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

A my mamy dziś małą rocznicę. Dokładnie rok temu poczęliśmy naszego Antosia. A teraz siedzi w leżaczku i śpiewa uśmiechając się słodko do mamusi. Pozdrawiam!!! Może coś później więcej napiszę, bo ostatnio nie mam weny, tym bardziej że dorwała mnie jednak grypka żołądkowa. Mały na szczęście jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ;) Pogoda okrutna,szaro,zimno,buro i ponuro :( Lady Ania dlaczego ząbkowanie-ślina leci hektolitrami, mała po dziąsłach trze piąstkami ,a przy tym się wścieka :( najgorsze jest to,że podobno to jeszcze nic takiego początek i dziąsęłka ją tylko swędzą,a i mamy jedną białą kropkę na górnym dziąśle w okolicy 2 więc to chyba to sławetne ząbkowanie choć nie jestem na 100% pewna ,w każdym razie już zaopatrzyłam się w środki wspomagające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam Martynka nauczyła się krzyczeć i terroryzuje tym cały dom,oszaleć można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na jakies plamienie i wtedy zaczynam brac tabletki, nigdy nie bralam,wiec troche sie obawiam jak zareaguje organizm,ale trudno,najwyzej odstawie. u nas tez ponuro i chyba padalo bo mokro. mala tez sie strasznie slini, ciagle lapki w buzi,to chyba bardziej lubi od cyca teraz, potrafi lezyc pod karuzela 45min i byc cicho jesc lapki i piszczec z radosci co chwila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya:) Ah mam chwile swobody, maly spi od 10 :) W koncu odsypia te bolące go miesiace;) Jest idealny teraz, wymarzony synek:) Na spacerku potrafi spac 2,5h ;) Rozkrecilam laktacje, jestem zadowolona, i wiecie co zazywalam> ?Nie molestowalam piersi laktatrem, Piłam przez tydzień szklanke odgazowanego piwka karmi.w sumie 3,5butelki poszlo. Zawiera słód niezły ktory napedza mleczko, nie nadarmo o tym mówiono. I teraz butelke daje tylko na spanie 90ml zeby mi sie nie budzil po 3h ale po 6h. No i budzi sie o 2.30 wiec do 3 trwa karmienie. A potem juz o 6 koniec spania. Wiec przeciagam go na lezaco przy cycu ;) Sluchajcie a gdy dziecku wyjdą te ząbki piersze, to jak wtedy karmic? Czy ono moze ugryzc sutka jakos mega mocno? Czy nie bedzie potrafilo jeszcze :) Bo moj tez sie slini i zajada swoje łapki namiętnie;) a ja sie cudownie czuje bez okresu ;))) aaaah p.s kupka co drugi dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przefajnym mamciom czyli wszystkim "agnieszkom", Dziadkowi, TNKS, koteczkowej, pocachontasq, monisiaczkowi, mum to come, olinka, vilia, bobmastyczna, Grays, ciotuchna, jagodka, as-80 , mama8327, lady Ania, życze miłego Weeekeeeeeendu!!!! (mam nadzieje ze nie ominelam nikogo kto się z nami udziela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Tymkowa - dziekuje za zyczenia udanego weekendu Tobie również zycze spokojnego i udanego :) cisza jak zawsze to już tradycja u nas w trakcie weekendu. pozdrowka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello to ja też na chwilę :) tymkowa dzięki :) i reszcie forumowych psiapsiółek też miłego weekendu :) mój synek też się przeokrutnie ślini, z pieluchy tetrowej którą się bawi, śliniaków, bluzek można aż wykręcać tą jego ślinkę, myślicie, że skończone 3.mce to nie za wcześnie na ząbki? to jedyna rzecz o którą zapomniałam zapytać pediatrę... a co kupujecie żeby ulżyć maluszkowi?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa jak ja to przekręcam : i vice versace:-D słuchajcie moję dziecie na samym debridacie było super odkad wprowadziłam to ha szopka z bólem brzucha od nowa i znowu brak kupy:-((( i na dodatek się nie najada +doszły ostatnio problemy z zasypianiem: oczy trze zamykaja mu się a odłoże do łóżeczka +ryk musielismy się przeprosić ze suszarką. za to jak wieczorem jak juz usnie (22-23) to wydłuzył sobie czas spania do 7,30 :-D :-D aga co do tych zębów to jak najbardziej mogą się zacząć wykluwać teraz a wyjdą za....np 2 miesiace:-) co do włosów to jezeli mogę się wtracić to szampon z rzepy nie zaszkodzi ze swojej strony na wzmocnienie proponuję też lotion seboradin czarna rzepa i tabletki jakies ze skrzypem, ale nie oszukujmy się to chodzi o hormony i co ma wylecieć to i tak wyleci:-( ( no ale wzmocnimy to co ma zostać ) ok zagmatwałam ale sumując nie zaszkodzi rzepę włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywście połowę zapomniałam.... mama ja też cię podziwiam ja się tyle narobie że cwiczenia odkładam w blizsza przyszłośść konkretnie na JUTRO a nie ma to jak złudzenia:-))) tak w ogóle to ja nie mam zastrzezeń teraz do figury , napisałabym raczej że schudłam za duzo tylko wkurwia mnie brzuch ujawniajacy sie jak sobie pojem i to niezaleznie od ilosci. ok a teraz spadam na you tuba katować najnowszą reklamę z serii serce i rozum tą która jest podróbką piosenki sussana. w wiadomosciach całe zło z tego swiata, seriale fajne początkowo zmienija się w jakies mody na sukces dobrze ze chociaż reklamy robią coraz inteligentniejsze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka dobrze powiedziane :) A mój Antoś dziś jakiś marudny jak ta pogoda. Cały dzień przy cycu, czyżby skok rozwojowy? Mam nadzieję ze nie złapał ode mnie grypki. Pozdrawiam mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!A my od trzech dni jemy kleik,naraie idzie nam ciężko ale mały się uczy i już dziś było nieżle.Jutro kupie mu kaszke z jabłuszkiem,może będzie bardziej smakowało a za jakiś tydzień sprawdzimy same jabłuszko.Dziś dzień bez spacerku,bo wieje u nas strasznie.Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.........wiek(tyg):.....waga:....długość:... płeć:....waga urodz: mum to come........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982...........17.......7800........67cm......Dz.... ....3670 mikusiaaa............16.......5800.......67cm.......Dz... .....3200 lady_Ania109........15........XXX.......XXcm......Dz..... ...2450 Mot ...................15 ......5700........64cm .... Ch........3200 Mama8327...........15.......6000.......64cm.......Dz..... ...2200 Pocahontas1984....15.......7140.......XXcm......Ch....... 3700 Bożi...................14.......7000.......66cm.......Ch ........3840 waneska .............14 ......6300 .......62cm......Dz........3480 Malkatunka..........14.......5800........60cm......Dz.... ....3220 Bombastyczna......14.......6500........XXcm......Dz...... ..3700 vilia...................14.......7300.........65cm......C h.......3890 As-80.................14 ......5600.........62cm ......Dz.......3180 grays 77.............14.......7300.........66cm......Ch........340 0 koteczkowa 1984..14.......5700........64 cm......Dz........3000 ciotka julia..........13.......6000........64cm.......Ch........270 0 smallgirl..............13.......6685.........62cm......Dz... .....3890 szymka...............14 ......6500........XXcm......Ch.........4050 MT-78................13.......5940.........60cm.......Dz. .. ....2860 Aga_Jabi.............13 ......6600........60cm.......Ch........3600 TNKS..................12 ......5800.........64cm..... .Dz........3650 __aga__.............12.......5800.........60cm.......Dz.. ......3640 wikula-3.............12.......6900.........64cm.......Dz. .......3900 tymkowa............11 ......7400.........XXcm.......Ch........4080 Aga15510...........11 ......5300..........62cm.......Ch........3780 Lila1976.............11.......5985.........62cm.......Ch. .......3200 Olinka................XX.......XXX..........XXcm......XX. ........XXX Monisiacz3k........XX.......XXX..........XXcm......XX.... .....XXX Misiaczkowa........14.......6000..........68cm......Dz... . .....3580 hjk33................XX.......XXX..........XXcm.......XX. ........XXX Dziadek Jacek......XX.......XXX..........XXcm......XX.........XXX hjk a ile Twoj maluszek ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya!! No w koncu spokoj, wczoraj zapierdziel ze nie wiem bo przygotowania do imprezy szly pełna parą. Uroczystosc w kosciele byla wczesnie bo juz o 9.15 i troche sie martwilam ze za wczesnie ale teraz nie zaluje bo goscie wczesniej sie rozeszli i juz mamy spokoj. Zdarzylismy jeszcze na wieczorny spacer wyskoczyc. Lce teraz bo jakis film mamy sobie wlaczyc. Popisze pozniej i wkleje jakies fotki na fejsa z chrzcin. Ciaoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My tez juz po chrzcinach, niuniek mi zrobil w kosciele awanture i pol mszy siedzielismy w zachrystii, ale na szczescie na samym chrzcie byl grzeczny. Imprezka tez sie udala, tu juz byl grzeczniutki, nawet dobrze z niosl przekladanie z rak do rak a to ciocie a to babie hehe. Ciesze sie, ze mamy juz to za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Facet wreszcie poszedl do pracy po tygodniu zwolnienia to moze bede miała wiecej czasu cos poczytac a moze i nawet odpisac ;) Olinka trzymaj sie! nie daj się choróbskom, zresztą mam nadzieje że to nic poważnego. Super że wam się chrzciny udały ;) czekamy na fotki. Pytanie do kobitek które same gotowały co przyrządziłyście na chrzciny? A ja za 3 dni sama lece z maleństwem, strasznie się boję czy sobie poradzę z nią w samolocie czy wytrzyma. Zresztą mała bagaże i wszystko im więcej o tym myślę tym bardziej jestem przerażona ;) miłego dnia zyczę! pozdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Szymka mój mały dziś zaczyna 17 tydzień.Do tabelki wpiszemy się w tym tygodniu jak wrócimy ze szczepienia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk pytam o wiek bo juz chcialabym zaczac dodawac jakies kaszki do mleka zeby maly wkoncu sie najadl i pospal w nocy:) wczoraj skonczyl 14 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasencje weekend juz się skonczył odmeldowywać się:-D teraz na tapete proponuję dyskusje na temat zabawek, nie znam się kompletnie za moich czasów nawet nie było 1/3 z tego, zupełnie nie wiem co kupować... w każdym razie ostatnio udało mi sie obejrzeć w sklepie zabawkę z serii mój pierwszy owoc konkretnie jabłkowego andiego i jestem zakochana w tej zabawce:-D co prawda jeszcze do mnie nie dotarła (kupowana przez all) ale już sie nie mogę doczekać.. biedne to moje dziecię mamunia mu bedzie wyrywała zabawki:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Powoli zbliża się mikołaj więc chciałam Wam zaproponować body z napisem : " Pomocnik św. Mikołaja" :-) oto link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23783553 Wobrazcie sobie, że moja córusia zamiast na raczkach woli spac w wozku lub lozeczku. Niesamowite dziecko. Nie chce usypiac z nami czy na rekach, do wózia i koniec, albo do lozeczka gdzie patrzy sobie na karuzele z robakami, tzn z gasienicami:-) hehe Pozdrawiam Was gorąco ps. aga jabi mam juz body rozpinane na całej długości w rozmiarze 68 tylko jeszcze nie wprowadzilam, brak czasu, ale postaram sie jak najszybciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kobietki i Szkrabiki ;) Ciotka Julia odmeldowuję się ;) Jeśli chodzi o zabawki to Martynka wreszcie polubiła swoją mate;) a w sklepach są takie cuda,że w święta malutka będzie spać a my będziemy się bawić ;) Ciotuchna jak tam Twoje Maleństwo, jak brzuszek? Bombastyczna jak tam skórka Małej? Olinka ja też myślę,że to błahostka ale wszystko trzeba sprawdzić więc trzymam kciuki za twoje zdrówko :) Tymkowa coś się mało odzywasz :) Dziewczynki koniec weekendu ;)odzywać się Buziaki dla wszystkich mamuś i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczkowa szkoda,że nie masz śpiochów z tym napisem byłoby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie ja zamawiam tylko muszę jeszcze dobrać pół śpiochy dla Martynki i będzie super wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super to jabłko!!! Dziewczyny był tu na kafe temat o matach. Chcieliśmy kupić Antosiowi na święta, ale mamusie pisały, ze zainteresują dziecko tak do 4 miesiąca, więc na święta to już trochę późno na taką zabawkę. A nie chcę wydawać kupę kasy na coś co go zainteresuje na tydzień lub dwa. Co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 15510 Martynka ma 3,5 miesiąca i dopiero zaczyna interesować się matą ;) a w weekend była u mnie koleżanka z 4,5 miesiecznym synkiem to nie mogłyśmy go od maty oderwać tak mu się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyscie jakichs rzeczy nie znalazly na allegro to wejdzie na sklep, oczywiscie 1 koszt przesylki bedzie:-) Ale mam dzisiaj lenia dziewczyny, nic mi sie nie chce, wieje u nas jak nie wiem, nie da sie wychilic głowy na dwór, brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as brzuszek...różnie.. na samym debridacie było o niebo lepiej co prawda kupa dalej zielona ale codziennie teraz znowu pojawia sie co 2-3 dni w mękach no ale na tym mleku ma być jeszcze do 1,5 tygodnia i kontrola. koteczkowa fajne te bodziaki ale mój dostatnie pajacyka od św Mikołaja ( Mikołaj sie wygadał:-))) miałam was jeszcze zapytac o krzesełka do karmienia. Czy zamierzacie kupować i czy się znacie tzn co warto brac pod uwagę kupując. zerknęłam na razie jednym okiem na allegro ale tam ogrom tego i np przy jakimś które by mi cenowo i wizualnie pasowało było napisane do 9kg. no to jak to? jak mój mały ma teraz prawie 4 miesiące i ponad 6kg a jeszcze nie siedzi to na ile mi sie to krzesełko przyda na 2 miesiące? toż to bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyyyyaaaaa!!!! Olinka trzymam kciuki za Ciebie!!!!!!! Musi być wszystko dobrze, najważniejsze to nie zaniedbać.. Jedno Ci się skończyło i kolejne atrakcje :( Jagódka musimy się zmobilizować :P Ja ostatnio zupełnie nie mam silnej woli :P Jużsama nie mam pomysłu jak się zmotywować :P mum to come a co Twojej Niuni? coś u niej zauważyłaś skąd te badania..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się znierałam do pisania to była jeszcze 410 strona :P as-80 dzięki za pamięć. Skórka bez zmian już nie mam siły nawet o tym pisać :( Kochane które przestawiały Bejbusie z ceca na butlę - ile Wam to zajęło i JAK? Tak myślę, że zacznę od 1 lutli mm dziennie i będę zwiększać.. żeby Mała się przyzwyczaiła i cyce nie zwariowały :P Kochane w weekend byłam na zajęciach i pobiegałam trochę po galeriach.. czy mi się wydaje, czy w okresie przedświątecznym wszystko jest jeszcze droższe :o Chciałam szwagierce kupić pefrumy w Douglasie i były ponad 60zł droższe niż ze 2 m-ce temu :o W odzieżowych też mi oczy na wierzch wychodziły......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×