Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

As🌻 głupie pytanie....nawet bez szarlotki, choć zamawiam 2 kawałki...:D Ktoś mi tu nadawał od "słodkich dupek":D:D:D I MIAŁ RACJĘ:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie powinnam się martwić bo z malutką zostanie teściowa tyle,że z tym mam właśnie problem,nie tyle z tym,że z nią zostanie co z tym,że obawiam się,ze później Martynka nie będzie chciała zostawać z mamusią bo babcia będzie lepsza,wiem że to strasznie idiotyczne,taka głupia zazdrość 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macierzyński powinien trwać rok,to jest nawet naukowo udowodnione,ze żeby dobrze dziecko się rozwijało powinno być z matką do ukończenia roku bo potrzebne mu poczucie stabilnośći 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek polewaj ;) teraz to ja muszę się koniecznie napić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ jak imprezowo tutaj. HMM szkoda, że na antybiotykach jestem, ale później to sobie odbije. A tak to 'zdrówko wasze' soczkiem wznoszę. Dobrej nocki wam życzę. Dziewczyny napisze przepis na mufinki jutro, bo dziś padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo przenosze sie do was na bibke. Wciagnelam jacka z gingerem i na lekkim rauszu jestem. A moj M wmuszal mi druga ale nie dalam rady..... Ekonomiczny imprezowicz ze mnie bedzie. Dorzucam na stol ogoreczki konserwowe! Beda iscie pasowaly z ananasami hyhy. m przyjdzie zaraz mnie zabrac z tej imprezy wiec szybciutki toascik prosze.. Ahoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okurna aco to za okrzyk mi sie tam wklepal ze na cenzurowanym? . . . Oj za duzo abstynencji bylo, zeby teraz po jednym drinie tak seplenic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny ,ale tu imprezaaa az milo poczytac:) hehe u mnie zostalo sie w domu tylko piwko wiec nie ma sie czym za bardzi uraczyc,u nas dzisiaj byla ciezka noc i ciezki dzien male dostaly w nocy biegunke i ewidentnie je meczyly pierdki kurde gorzej niz przy kolkach normalnie chyba im kaszki z bobovity nie sluza a do tego rano doszla jakas alergia ale nie wiadomo po czym bo nic nowego nie dostaly moze poprostu gorszy dzien jakis ,ja dzisiaj przez ta tragednie w sosnowcu obserwowalam jak glupia przez okno mojego m jak byl na spacerze az strach wyjsc gdziekolwiek ,moj szanowny malzonek mial dzisiaj chyba dzien dobroci dla zwierzat bo pranie zrobil ,poprasowal i z malymi pobyl,przydala by mi sie taka gosposia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As80 - chyba ten co ustanawial dlugosc macierzynskiego byl poprostu facetem nie majacym dzieci ,ja jeszcze troche siedze w domu bo mam troche wiecej czasu przez wzglad na dwa maluchy ale ten czas tak leci ze nawet sie nie zauwaza kiedy nastepny tydzien przychodzi a jeszcze niedawno mialysmy jeszcze brzuszki hihi ,ja sie rozgladalam za niania z ciekawosci chociaz i tak zostane na wychowawczym bo nie mamy szczerze mowiac z kim dzieci zostawic obie babcie jeszcze pracuja ,mimo to przydal by mi sie ktos taki do pomocy chociazby w sprawach domowych a u nasw okolicy taka bieda odnosnie opiekunek ze szok nic ciekawego nie znalazlam tylko jakies malolaty dorabiajace w wolnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu przepraszam, nie mam polskich liter ustawionych w tym ustrojstwie. Dolaczam do imprezy, choc nie pije chwilowo, bom na diecie. Z tego samego powodu odpadaja Wasze frykasy... Nic to, odbije sobie, gdy juz bedeszczupla i piekna jak osiemnastka;-) Historia porwanej Magdy mnie znokautowala. Boze, moje dziecko tez sie tak smieje... Zryczalam sie jak glupia. Staram sie o tym nie myslec, a w szczegolnosci nie utozsamiac, bo zwariuje. W szkole mojego dziecka wirus zoladkowy, wiec nie tylko ja ubieglej nocy walczylam z fala wymiocin:-/ Moja sie i tak wylgala tanim kosztem, trzy pawie i zdrowa. Procentuje dzieciece wtykanie sobie do paszczy absolutnie wszystkiego, co na drodze, poczawszy od chusteczek higienicznych, skonczywszy na ziemi z trawnika, do niechlubnego wieku prawie dwoch lat. Zoladek teraz ma jak ze stali. Z okazji nie tak znow dawno rozpoczetego karmienia mojego szkraba produktami innymi niz mleko, jest to dla mnie wciaz frapujacy temat. Moze zechcecie pochwalic sie, jak tj. czym i wedlug jakich schematow karmicie swoje latorosle? To ciekawe i opiniotworcze. Czy nie?:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam w galerii alkoholi tego jacka z colą i powiem Wam że jak dla mnie to ochydneeeeeeeee jak bimber i kupiłam tyżżż drugą puszeczkę ale to już rum z colą i o nie bo lepsze ale też nie dla mnie.Ja to uwielbiam słodkie drinki jak malibu,curacao,sex on the beach i lubię też kamikadze ale to już cholerstwo kwaśne jak psia krew..:P Ja dziś nie imprezuje kupiłam sobie nowe auto i mam mega wkooorwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, a nowe auto nie powinno powodowac raczej mega euforii? Tak tylko pytam, bo jesli nie to nie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka no niby tak gdyby nie to że pojechałam już po zakupie do kuzyna ma przeglądy samochodowe i zbadał mi auto i coś jest ze świecami żarowymi (nie znam się).Oby tylko bo sprzedam to cholerstwo szybciej niż kupiłam dobrze że starego jeszcze nie sprzedałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Ja tylko Was uxałuję. Przynajmniej, te co ich na Fb nie ma :) A że przwstałam tunpisać, to cbardzo Was przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny ja tez nie moge przestac myslec o tej maluutkiej. Jak bylam wczoraj na spacerze to soe co chwila ogladalam za siebie. Na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie pojscia malego do przedszkola czy szkoly, przeraza mnie mysl o tym czy panie wychowawczynie beda wstanie upilnowac tyle maluchow. Albo wyjazdy na kolonie brrr... U nas poki co -12, jak temp.sie utrzyma to nici ze spaceru. Ja do pracy wracam 26.marca, tez z malym tesciowa zostaje i to chyba normalne, ze sie obawiamy, ze dziecko bardziej sie do babci przyzwyczai bedac z nia tyle godzin, ale z drugiej zas strony trzeba pracowac i cieszyc sie,ze to prace sie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Cześć Jagódka ;) jak Natalka? Opowiadaj! Kurde wczoraj się wkurzyŁam... Pojechaliśmy z m do ss bo tam cerfouf , chciałam kupić te pampersy i co? I dupa blada! Ani jednej paczki... Co za market? Masakra! W ogóle nie wiem czy każdy carefour tak wygląda, ale te to jakaś porażka! Syf kiła i mogiła! Rzeczy porozrzucane na ziemi, jak się przechodzi koło działu z "tekstyliami" to trzeba przyśpieszyć bo tak żmierdzi jakimś chamskim plastikiem czy gumą! Zero jakichkolwiek tzw "pracowników działu" a pani na kasie w pierony miła... Aż się filmy z prl'u przypominają i hasła w stylku "czego kur.wa - pyta grzecznie" ach więcej tam nie pojade choćby mieli mieć pampersy za darmo :P Kupiliśmy tam za to wreszcie alkohole dla małej ( matko jak to brzmi :O ) kupiliśmy GJ a wino kupiliśmy jakie było z 2011 :/ wszystko z 2010 było jak na złocś... Wieczorem postanowiłam posprawdzać roczniki alko w domu ( win przede wszystkim) i znalazłam coś z 2001 i 2005... Wychodzi na to że jednak nie wypijam wszystkiego co się da :D się uchowały tyle lat... Heheheh Dziadku w tym badziewiackim markecie znalazlam "szampon" ten ruski dobry ktory popijam :D Ciotka coś tym mi za zboczoną autorkę poleciła? Dziewczyny moja mala się "uspokoila" a zębów jak nie było tak nie ma... Ale m ma urodziny lada dzień i może chce tatusiowi zrobić prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapa podziwiam. moja kumpela urodziła dzień przede mną, a właściwie 23 godziny wcześniej również bliźnięta. Jej mąż pracuje w Niemczech. Przyjeżdża co 2 tygodnie tylko na weekendy. W domu ma jeszcze nadpobudliwą 5 latkę . I jest sama z dzieciakami na wsi, gdzie nie ma nawet porządnego sklepu. Do najbliższego miasta 7 km. Rodzice w mieszkaniu obok, ale jeszcze aktywni zawodowo. I 2 razy w tygodniu przychodzi do niej do pomocy dziewczyna na 3 godziny. Kumpela najczęściej jedzie wtedy na zakupy, albo robi porządki. Myślę że i Tobie przydałaby się taka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj nie kupilam pampersow w ekspresie, zostaly tylko dwie paczki trojek. Dzis meza wyslalam do duzego carrefoura, zobaczymy czy tam beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jabi ja byłam w "dużym" caerefourze i nie było w ogóle żadnych pampersów :/ ja bym chciała 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co do promocji w sklepach mam to samo zdanie. Ostatnio pojechalam na drugi koniec miasta do Reala aby kupic deserki na promocji byly 4 sloiczki po 125g (gerber) za 5,30 i tez ani jednego na polce. poza tym na promocji byly tez super wygladajace na ulotce talerzyki dla dzieci tez babka na dziale nie wiedziala o czym mówie. spaliłam tylko bardzo drogą benzyne i wróćiłam do sklepu obok siebie. Chusteczki Bobini sa za 3,99 w Leclercu jak ktoras ma go w swoim miescie. a są dobre ja polecam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja też zaliczyłam carrefoura i też nic bo były tylko dwie paczki 4+ ale kupiłam w tesco tą mega paczke za 59zł.Kupiłam też jeszcze z wyprzedaży dwa pajacyki do spania i trzy szt.body.Do tego w pepco kupiłam mu koszule i bluze po 9,99 i tyle.Póki co mam problem z mlekiem.Mały od trzech dni nie chce pić mleka o żadnej porze dnia.Kiedyś pił po 200ml a teraz trzeba go zmusić do wypicia 50ml,co się stało?Poradżcie coś !A mróz u mnie teraz -8 i nie wiem czy iść na spacer?Co myslicie?Niby wolno do -10 sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 jak nie wieje to ubierz go bardzo cieplo i mozesz wyjsc na pol godzinki chociaz. jesli wieje to z bobasami mozna wychodzic do temp -5st bo wiaterek też robi swoje. ja wróciłam widze w dobrym momencie tutaj jest bardzo słonecznie i cieplutko. zaraz nakarmie małą i lecimy na jakis spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężowi udało się kupić 4, tylko zaczęłam żałować, że 2.paczek nie wzięliśmy bo one są do 18 kg... no ale może jeszcze będzie promocja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!! Nie zazdroszczę Wam tych gonitw za promocjami. Mam to z bańki, kupuję DADA i bez promocji mam mega taniej ;) Carrefurr, czy jak się to pisze, to rzeczywiście syfny market. Też będąc tam odczuwałam wszechobecny brud,błe :o Lena zaczęła dzisiaj podnosić się na rączkach i podciągać tyłek do góry, jak zsynchronizuje te dwie czynności to będziemy mieć wesoło ;) I tak, jak obserwujemy, to zaczęła reagować, jak ją wołamy po imieniu, chyba wie że do niej gadamy ;) Mąż się śmieje, że czas już wybrać dobry internat dla dziewczynek, bo on nie da rady jak my wszystkie trzy zaczniemy na raz gadać i w jednym czasie miesiączkować ;) Burak ;) O małej Madzi nie potrafię przestać myśleć, staram się myśleć, że w najgorszym razie jest teraz u nowej rodziny i nie dzieje jej się nic złego. Na samą myśl o okropnościach, jakich mogłaby lub może doświadczać, robi mi się słabo. To maleństwo jest w wieku naszych szkrabów, łatwo sobie wiele rzeczy wizualizować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katienka - moje szkraby tez wlasnie przechodza okres obrazy na butle z mlekiem ,od kiedy zaczely dostawac kaszki i kleik przez butelke nie da rady im wmusic samego mleka chyba ze na śpiku albo w nocy kiedy to sa tak glodne ze by mi nawet reke zjadly Aga15501- to twoja znajoma ma taka sama sytuacje jak u mnie ,tez mieszkam na wsi zabitej dechami no moze od tych najgorszych wiosek rozni nas nowo postawione dino i przynajmniej nie musze zasuwać po jakies drobnostki dla dzieci do mista no i M pracuje niedaleko bo w najblizszym miescie wiec okolo 10 km od domu ,u nas ludzie procz tych troche mlodszych sa tacy zacofani ze pierwsze tygodnie po porodzie uciekalam z dziecmi w pola na spacery bo nie moglam spokojnie odpoczac jak z nimi wychodzilam caly czas mnie jakies mochery zaczepialy i codziennie pytaly o to samo ,sklerotyczki czulam sie jak maskotka wsi ,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×