Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

no moj maluszek z nami w pokoju oi nie chce tego zmieniac, zwyczajnie sie boje. Pewnie m sie zbuntuje niedlugo. Dam ci linka z checia ale jutro bo z koma stukam rozmawialam z pania rehabilitankta o tych upadkach, i dala mi przyklad jak jej maly pacjent zanim do niej trafil to spadl z lozka i niby ok na poczatku a pozniej mial niedowlad czegos, jakos to fachowo nazwala, ale po roku rehabilitacji czucie wrocilo, takze pilnujmy maluchow! Niech podloga bedzie ulubionym miejscem. Lece spacq, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS-zobacz na allegro holle albo alnatura te dwie polecaja w de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT kochana dziękuję Ci bardzo!!! Alnatyura widze ma cał mase produktów!!! Super!!! Jutro na spokojnie poprzeglądam na kompie ( bo pisze z telefonu) i sobie pozamawiam ;) pooglądam jeszcze tą drugą firme, ale dziś już szukałam z niej bez mm, bez cukru i bez glutenu i nie znalazłam... Ale ta alnatura ma wybór więc z pewnością coś zamówię :D zastanawiiam się tylko czy mogę takie kaszki robić na swoim mleku? Tak myślałam żeby robić na swoim i dodawać owoce ze słoiczków :D byłoby syte, słodkie a bez cukru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Dziś idziemy do lekarza, bo pomimo ze mala spadła z łóżka w sobotę i nie miała zadnych dolegliwośći wolę żeby lekarka ją obejrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ukochane !!! Polewam kawkę!! Życzę Wam miłych i uroczych walentynek.....a przede wszystkim miłości bo ona jest najważniejsza !! Gdy jest miłość to wszytsko się przezwycięży!! Z miłości powstały nasze skarbki kochane więc kochajmy się ;)) mmmłłłłaaaaaaaaaaaaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS senkju maj dir! a my dziś 8 rocznica ślubu :-) obchodzimy Dj- wróciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście :(((((( ja w walentynki muszę sama pić kawe ;(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od jakiego mieska rozpocząć? królika kurczaka cielęciny indyka?? czy to obojętne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Ja kiedyś też stosowałam Atkinsa ale po jakimś czasie nabawilam się tej kwasicy,która przy tej dziecie występuje i to było koszmarne.Zgaga,odbijanie,ból brzucha a dalszej kolejności,nigdy więcej Atkinsa w moim przypadku,bo bym sobie załatwiła żołądek.Ale wtedy jeszcze nie miałam internetu i nie mogłam poczytać o minusach,dostałam diete na kartce od znajomej,chudłam ale skutki były straszne.Wole niełączenia bo możesz jeść wszystko a nie musisz w siebie ładować tyle mięs i kiełbas, które tą kwasice powodują.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziadek dobrze ze z Frankiem oki ale zapewne mina lekarza nie do opisania:-D jak jeszcze nie dja Boze raz na niego traficie to sie poczuje pewnie przesladowany:-D cholera to zaczyna nam się ciężki czas oczy dookoła głowy to mało. misiaczkowa za taka cenę to powinnaś miec tabun chetnych. a w sumie nie za mało? u mnie za tyle sie kawalerki nie wynajmie co tu mówic o domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!! Dziadek_jacek---heheh to się macie z tym lekarzem,jeszcze raz i koleś nie wytrzyma ;) Olin_ka---gratulacje!!!!! Piękna data ślubu :))) TNKS--kochana, jak bym widziała siebie kilka lat temu. Też poszukiwałam wszelkich bezcukrowych produktów, warzyw bio, mięsek ;) Nie da się uniknąć, cukier jest dosłownie wszędzie niestety. Tych kaszek też spróbuję. Nie wiem, czy też Sinlac nie jest produktem bez cukru i bez glutenu, dostępny w Tesco, Rossmanie, pewnie we wszystkich super i hipermarketach. Producent Nestle. Można go robić na wodzie, lub własnym mleku. U nas ślinotok na potęgę, do tego budzi się znowu co najmniej 4 razy w nocy na jedzonko. Jestem obessana, obolała i ledwo żyję :o No, ale jeden pozytyw jest, bo załapała jak pić z butelki!!!! :D Będę mogła jej raz dziennie podawać mleko z butelki, ja albo niania. I potem tylko obiadek. Dostałam od męża poduszkę satynową z napisanym "tak kochanie" lub "nie kochanie". Oczywiście podkreślił wagę stwierdzenia "dzisiaj tak kochanie", jako istotnego czynnika naszego obumierającego współżycia małżeńskiego ;) Kaaaaaawyyyyyyy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko_julio---no w tej miejscowości to stała cena na wynajm 2-3 pokoi. Ja nie chcę za dużo, bo ten ktoś, lub rodzina będą musieli kupić opał na zimię. No i chcę podpisać umowę na co najmniej rok. Na razie spinam jądra i próbuję nie zawyć się na śmierć. Jestem na etapie, że jak mnie się ktokolwiek pyta o dom to potrafię się w twarz rozpłakać, więc unikam ludzi, bo widok konsternacji na ich twarzach jest koszmarny :( Mam totalnego doła. I jak agentka nie sprzeda domu do maja to nie przedłużamy umowy, po co mam jej płacić, jak to ja więcej robię. Czuję się, jak DiCaprio w ostatniej scenie na morzu, jak się trzymał tych drzwi, jeszcze momencik a się puszczę i spadnę na samo dno. Dla mnie to jest tak deprymujące, że nie potrafię być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę do lekarza, bo Bruno tak kaszle, że aż ma odruch wymiotny:-( baaaardzo długie przeziębienie, normalnie ręce opadają. Córka też kaszle i smarka. Jeszcze nie przywykłam do dwojga przeziębionych dzieci w domu.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa to rób tak żeby było dobrze:-D przynajmniej sobie na rate uzbierasz. tylko pilnuj lokatorów bo ludzie to maja najrózniejsze pomysły i myslenie rodem z PRLu że jak nie ich to mozna psuc. a w tym służbowym mieszkaniu bedziesz blizej cywilizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka a gdzie się tak dzieciaki załatwiły? TNKS sinlac jest na pewno bezglutenowy. dobrze ze Misiaczkowa o nim wspomniała bo przypomniało mi się ze gdzies w necie czytałam ze ludzie narzekają że im dzieci po tym za bardzo tyją:-D tylko czy to nie bedzie leczenie objawów a nie przyczyny? a ja znalazłam wózek PRAWIE idealny. pisze prawie bo w kazdym jakaś wadę znajdę. tylko niestety bardzo rzadko jest na all uzywanych to juz w ogóle nie ma. to peg perego Si. myslałam najpierw o pliko tej firmy ale "na żywo" lżejszy i zwrotniejszy jest SI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa u nas za kawalerki biorą 1000zł plus opłaty w tym i ogrzewanie :o jakieś śmiesznie małe pieniądze chcecie... A zgadzam się jeszcze z ciotką że ludzka wyobraźnia nie zna granic i na Waszym miejscu zabezpieczyłabym się finansowo pod kontem strat ewentualnych! Ciotko właśnie dlatego chcę najpierw spotkać się z DR zanim coś więcej podam... Ta alnatura którą hjk podała ma duży wybór i fajno wygląda, ale i tak najpierw z DR pogadam... A wiecie co jest najgorsze? Nie doś że nie przybiera, wczoraj wydaliła z siebie porcje większe niż ja to od wczoraj nie chce jeść : / aż póŁ słoiczka jej dziś już wcisnęłam... Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS---pewnie ty w jakiejś metropolii mieszkasz, ja na prowincji, lub jak to inaczej nazwać "na zadupiu". Aktualnie mieszkam na wsi, obok jest miasteczko. Nie mogę chyba więcej wołać, bo mi nikt tu nie przyjdzie mieszkać, bo jeszcze opłaty, a zależy mi, żeby, jak już mam wynająć to na długo. Wezmę of cors kaucję co najmniej 1500 zł. No i zastrzegę sobie, że nie mogą robić żadnych remontów bez wcześniejszego uzgodnienia. Na razie liczę na to, że sprzedam. Jak nie sprzedamy to wynajmiemy. Ciotko_julio--tak, mieszkanie jest dokładnie tam, gdzie chcemy. Co do diet, to mnie przeraża to, że musiałabym jakiś przepisów szukać, gotować, chyba bym ew spróbowała kupić jakiś garnek na parę i jeść gotowane, unikać smażonego, ziemniaków, chleba. No i słodyczy, ale tu musieliby mnie łańcuchami do kaloryfera przypiąć i spałować, bo inaczej sama się nie powstrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...2,5h spaceru, nogi mi wychodza. Dziecie głodomorra, ja tez, nakarmie i poczytam co zescie naskrobaly. Pogoda cud malina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa mieszkam na wsi a pisałam o cenach w najbliższym mieście... Małej pipidówie... W dużym mieście mieszkałam i ceny były jeszcze wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa piątka. Antoś dziś też po raz pierwszy wypił mi mleko z butelki. Zassał aż wtrąbił 50 ml. Dla Nas to wielki sukces. Wczoraj na raty 40 ml soczku, a dziś mm. TNKS zawierz instynktowi macierzyńskiemu i idź lepiej do lekarza. Ciotka super ten wózek, ale ta cena. Może gdzieś znajdę używany. Piszę sobie a mój syn pod szafą. Skubany nie chodzi, a jest taki mobilny. Tą dupka tak rusza że co chwila jest poza kocem. Dla wszystkich na walentynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do atkinsa to jak każda die nie jest dla każdego, ale ja czułam się z nim cudownie! I w życiu nie miałam tak dobrych wyników badań jak na atkinsie!!! Oczywiście gdybym się źle czuła to nie byłabym na tej diecie, alr jak na razie czuję się ok... Z resztą czego się spodziewać po 1 dniu? :D heheheh o diecie nie łączenia czytałam kiedyś i z całą pewnościa jest to jedna z najmniej inwazyjnych diet, ale ja jak już pisałam potrzebuje na poczatek "reżimu" :D aż zaskocze :P a po 2 przy moich przebojach z cukrzycą wiem, że od węgli właśnie tyje... Cukier mi skacze jak nie mądry także mi ograniczenie węglowodanów nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS--hmmm może spóbuję nieco podnieść, zobaczymy jak będzie. Kasiorą nie pogardzę ;) Aga--Lena napiła się wody, bez najmniejszego problemu pociągnęła, a jeszcze tydzień temu nie wiedziała o co mi kaman, wypychała smoczek jezorem. Spróbowałam też kubka-niekapka i też poszło! Chyba trzeba było poczekać aż paszcze będą gotowe na silikon ;) Daje mi to wiele, bo niania i kaszę poda przez butlę, będę raz dziennie teraz ściągała mleko i mroziła. Tak sobie myślę, że pewnie późnym wieczorem, gdzieś koło 22, bo wcześniej to różnie bywa z powrotami. Juupppiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga właśnie cena mnie stopuje troszkę, ale ja nie wydawałam na pierwszy wózek bo dostałam i za rada kafe postanowiłam kupic lepszą spacerówkę. parasolki zwykłe są po 300-400zł nowe tzn np espiro czy baby desing ale poczytałam opinie i jak mam za pół roku kupować kolejny to wyjdzie na to samo. (espiro nawet jeden mi odpowiadał ale miał krótką budkę nawet nie chodzi o deszcz ale o słonce) zreszta zalezy mi na dobrym wózku bo będę się duzo z małym przemieszczac. a na wertepy koło domu mam klonkra x-landera:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam miękki kauczukowy smoczek z Canpola. Wcześniej próbowałam różnych butelek i smoczków. Wydałam na nie kupę kasy. I nic. Z tego kauczukowego też nie umiał do tej pory pić. A dziś rano przed dziadkami pokazał że potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Moja zupka szpinakowa juz sie wlasnie gotuje... ciekawe co gosia na nia powie:D ciotko- ja tez Ci radze kupic drozszy a lepszy wozek. To wazne bo akurat spacerowki bedzie dlugo uzywac a przy ciaglym skaladaniu i rozkladaniu musi byc mocnej konstrukcji. Ten per perego fajny, podobny troche do mojego chicco Ja juz sobie zamowilam kaszki z holle, z glutenem i najwazniejsze ze bez cukru. Jeszdze zdazy sie najesc w swoim zyciu a nie chce jej zbytnio przyzwyczajac od malenkosci. Tymkowa- to w lidlu sa jakies warzywa bio?? Ja tam jestem na south beach drugi dzien i bardzi mi pasuje bo mozna od razu jesc mnostwo warzyw, podana jest lista produktow ktore mozna i nie mozna, kwestia mieszania, sa tez przepisy i zestaw cwiczen. Dla mnie super ale na razie tez nie wchodze na wage, zobaczymy po 1 fazie. misiaczkowa- no na pewno sie nie dziwie ze nie chce na zadupiu mieszkac. Ja niby mieszkam na wsi ale do miasta mam 7 km i 15 min do centrum takze wszystko zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy właśnie po wizycie u pediatry. Martynka po upadku to na szczęście okaz zdrowia. Lekarka mnie pouczyła że wrazie jakby cos jeszcze kiedyś takiego się przytrafiło to mam nie panikować i najpierw obserwować a na pogotowie jechać jezeli wystąpią wymioty, gorączka albo dziecko stanie się apatyczne i śpiące. Mówiła że takie upadki się zdarzają bo dzieciaki bardzo ruchliwe są i że nawet jej kilka razy sie to przytrafiło. I mam się nie obwiniać że jestem złą matka :) bo można mieć oczy wokół głowy a i tak dziecko chwila moment i fiknie z łóżka. A szmerów nad serduszkiem prawie już nie słychać także poprzednio to był objaw infekcji bo mała przeziębiona była Kamień spadł mi z serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×