Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Olnko z atkinsem zznam się z wanny i łóżka a nie internetu :D mam książke i czytam ją już setny raz heheh :) w atkinsie chodzi o to że eliminujesz węgle ( węglowodany) w 1 fazie ( 2 tyg ) do 20 gr a potem stopniowo zwiekszasz po 5 gr tygodniowo do wtapu w ktorym przestajesz tracic na wadze - to jest wtap 2 i trzymasz się go tak dlugo aż schudniesz, pozniej etap 3 i zwiekszasz wegle o 10 tyg tak dlugo aż zobaczysz że waga drgnie do dory i na tym poziomie wegli sobie zostajesz ;) i waga stoi ;) to tak w skrocie jak chcesz to Ci napisze konkretniej co i jak ;) Dla mnie wazne jest to że mogę jesc co chcę kiedy chcę i ile chcę :) oczywiscie bez wegli :P ale do tego orgaznizm się szybko przyzwyczaja ;) no i jak te pare lat temu pobylam na atkinsie to się wyleczylam ze slodyszy i dopiero w ciazy się znow rzucilam :P a wczesniej bylam uzalezniona od nich!!! W kazdym razie ja atkinsa polecam ;) A co do jusis to się zgadzam z Wami ją poryło do granic możliwości... Kubki menstruacyjne? Fujjjjjjj! Brzmi obrzydliwie!!! Wielorazowe podpaski? Bleeeee - chyba się zrzygam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę przestać myśleć o tych kubkach menstruacyjnych. Chyba nie będę mogła przełknąć obiadu:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to coś na poprawę apetytu. Zrobiłam dziś wreszcie tą Pannę Cottę, którą reklamują. Jest dobra, coś jak budyń. Spodziewałam się raczej czegoś ala galaretka. Ładnie się prezentuje, ale bez szczególnych rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj kolejną modyfikacje zupki pekińskiej, która przerobilam na tajską. taka pyszna ostra z dobrym wkładem, az goscie sie zajadali yammi ;) Dzisiaj grzybowa tez doprawiona na ostro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotko_julio--no ba, tutaj ludzie na mieszkania chętnie idą a domek do wynajęcia to gratka, zwłaszcza, że nie będziemy wołali więcej jak 500 zł miesięcznie plus opłaty. Musi mi się pokryć strata ekwiwalentu mieszkaniowego (tego miesięcznego). Ja probowałam tych orzechów, bo Lidkę wiele proszków uczulało. Nic nie dopierały a pranie dziwnie pachniało ;) Olin_ka---ojjj przykro mi, że impreza miała taki wywrotowy finał. Oby dziadek wrócił szybko do zdrowia a przygoda stała się rodzinną anegdotką opowiadaną w trakcie świąt :) Lena pełza po domu ;) I coraz lepiej wychodzi jej podnoszenie klatki i tyłka. Jak stanie się mobilna to dopiero będzie koniec laby ;) pocahontas--piątka, ja jak bym mogła to bym spała w lodówce, albo ewentualnie z sondą wprowadzoną do żołądka :o Mogę żreć, jak koń i niestety, ale idzie w brzuch, uda i tyłek :( buuu a kiedyś, dawno temu, żarłam jeszcze więcej i nic nie tyłam...stare, dobre czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka jeszcze szybkie pytanie do ciebie w jakich sklepach kupujesz kaszki z aptamila bo ja sie nie zetknełam z czyms takim. dzis kupilam z cow kaszke bez cukru po 4 mc bananowa 125g za 1,99 to drogo czy tani? jakie sa tamte ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka jeszcze szybkie pytanie do ciebie w jakich sklepach kupujesz kaszki z aptamila bo ja sie nie zetknełam z czyms takim. dzis kupilam z cow kaszke bez cukru po 4 mc bananowa 125g za 1,99 to drogo czy tani? jakie sa tamte ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka szybkie pytanie do Ciebie - gdzie kupujesz te kaszki z Aptamila bo ja sie nie spotkałam z nimi? w jakim sklepie? a poza tym ja dzis kupiłam jedna z cow bez cukru bananowa 125g za 1,99g tamte sa drozsze czy tansze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka szybkie pytanie do Ciebie - gdzie kupujesz te kaszki z Aptamila bo ja sie nie spotkałam z nimi? w jakim sklepie? a poza tym ja dzis kupiłam jedna z cow bez cukru bananowa 125g za 1,99g tamte sa drozsze czy tansze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, te kaszki są w każdym dużym Tesco, Asdzie i Waitrosie! Pojęcia nie mam ile kosztują, Młodemu smakują to mus kupić, więc nie patrzę na cenę:-) Ale pewnie zbliżona do C&G. Acha, i ona juz ma mleko w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cene pytam tak z ciekawosci, patrzylam tez na my.supermarket.co.uk i nie widze tylko te organic są. aptamila nie widze ale poszukam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie:D nie wiem czy to komedia czy tragikomedia, ale dołączyliśmy dzisiaj do "spadających" :O Młody z połowy łóżka, obłożony poduszkami i kocami jakimś cudem sturlał się i zakończył na podłodze:O:O:O RYK!!!! W niebogłosy, więc pakujemy go czem prędzej do wozu i na pogotowie...wchodzimy na izbę, Mały już rechocze, guga i rozgląda się zaciekawiony gdzież to tym razem starzy go zabrali, a tam.....:D:D:D:D Ten sam facet, który tydzień temu opatrywał mi rękę:D:D:D Jezu, jaką on miał minę, masakra! Byłam pewna, że od razu chwyci za telefon i zadzwoni gdzie trzeba, ale mój Stary zaczął mu rzeczowo zdawwać relację co się stało i co nas sprowadza...i facet robił się coraz mniejszy:P..Wywaliłam męża za drzwi i zaczęłam z gościem rozmawiać jak człowiek...Zbadał małego pod kątem odruchów, zmierzył mu temperaturę, Franek chichrał się do niego cały czas...Stwierdził, że dziecku nic nie jest, ale trzeba baaaardzo uważać, bo jest wyjątkowo ruchliwy jak na swój wiek. A na koniec prawie mi wykrzyczał, że ma nadzieję NIE WIDZIEĆ PAŃSTWA więcej:D:D:D Najadłam się strachu.... p.s. Ja tam reni lubię:D Dzięki niej odkryłam cudowne właściwości smakowe amarantusa za co jestem wdzięczna i moje starsze dziecko tyż! Olinka🌻 wróciłaś??❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwna sprawa z ta Reni, ja tez ja zawsze lubilam, wiedzialam ze jest eko ale ze az tak to nie mialam pojecia. Babka ma chyba za duzo czasu i pieniedzy ;) Co prawda znam jeszcze teraz przypadki matek ktore ze wzgledu na srodowisko uzywaja pieluszek tetrowych ale zeby stosowac wielorazowe podpaski to troche przesada. Ciekawe czy sama ich uzywa czy to tylko chwyt reklamowy. Ja jutro robie małej ta zupke co dziadek zachwalal ze szpinaku i ziemniaka bo udalo mi sie kupic świeży szpinaczek. Zobaczymy jak gosia zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe na kogo przyjdzie kolej jutro, az sie boje skoro codziennie ktoras z nas zalicza jakis wypadek... Udaje sie na zasluzony spoczynek. Buziaki na dobranoc 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany DJ, uuuuf ze wyladowal na czterech lapkach. Moj to sie sam nie obracaa, ani w ta, ani w druga. Wszystko przez spieta obrecz barkowa, cwiczymy te obroty aby go zaachecic. Dzisiaj tak go wymeczylam zabawa ze usnal przy ostatniej butli. Przez moje obolale plecy zrobilam przerwe w cwiczeniach i zle mi z tym. Ale wzielam sie za siebie i wdrozylam do ogladania tv dysk obrotowy, na fb zdalam relacje i filmik, a i dziecko zabawiam przy tym cwiczeniu. U nas dzis slonce, cieplo bylo aaah.ale na rehabilitacji ten czas spedzilismy. I mandat dostalam, ...trudnoo. Dziadek przypomnij ta zupke ze szpinakiem i ziemniaczkami, ew ktora strona. Sluchajcie a nadaje sie szpinak taki z biedronki w listkach pakowany w folie jak ten mix salatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa🌻 może być mrożony, ale świeży zawsze lepszy:D gotujesz szpinak, ziemniak, ja dodaję odrobinę marchewki, natki pietruszki, trochę oliwy i ciut ciut soli. Potem dodaję osobno gotowane mięso, 2 łyżki kaszy mannej i wszystko blenduję. Jeśli jest zbyt rzadka dodaję jeszcze trochę kaszy i gotuję już zblendowany. Jeśli zbyt gęsta dodaję trochę zwykłej wody. I gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Franek twardziel jak widać ;) a doktore pewnie już zrobił kopie Waszych kart na wypadek gdyby do dokumentacji błękitnej lnii trza było dołączyć :D Kurde faktycznie coś nas tutaj pech prześladuje!!! Aż się boję :o Po wczorajszych opowieściach śniło mi się dzisiaj że m z małą mieli wypadek samochodowy :o nawet nie napisze jak to się we śnie skończyło :o ale doła cały dzień przez ren durny sen miałam :o A do małej zaglądałam dzisiejszej nocy 3 x częściej niż zwykle, tak się stresowałam że coś będzie nie tak.. Czy wy też tak macie? Ja się ciągle tej śmierci łóżeczkowej boję :o do kiedy ona może się zdarzyć? Ja się boję że mała się tetrą np udusi... Zasypia z tetrą przy buzi, wtula się w nią a ja jej ją potem zabieram, ale boje się że przyjde zbyt późno np... Albo że jakaś inna tragedia się stanie.. Np zwarcie w lampce się zrobi... :P wiem, wiem... Ponosi mnie wyobrazxnia, ale ja się tak o nią martwie... A tak w ogóle czy wasze pociechy śpią przy świetle? Czy mają włączoną np muzyke czy idealnie cicho i ciemno? Czym przykrywacie dzieci? W czwartek mamy wizyte u DR a mała jak na złość jeszcze dziś jeść nie chciała i zrobiła chyba z 6 kup :o nawet nie wkładałam ją na wage bo na bank by miała jeszcze mniej niż wcześniej :o jak zwykle zjadala 2-3 sloiczki i wypijala min 150ml + ok 30 min mleka tak dziś zjadla 1 sloiczek, wypila 120 + 11 min :o za to zużycie pieluch wqzroslo nam dziś o 600% :o Kurde szukalam w necie tych kaszek o ktorych piszecie i nie znalazlam nigdzie do kupienia :o a czy dziewczyny z de mogą zobaczyc za jakimis bez cukru i najlepiej mm? Bo z niemiec to predzej kogos nagabne żeby mi przywiozl :D pelno jest handlarzy ktorzy wożą "oryginalne produkty z niemiec" :D także kogos bym poprosila żeby mi kupil i przywiozl ;) i tak musze sobie bepanten niemiecki gdzies zamowic Za mną 1 dzien dietki :D kocham ATKINSA!!! Na wage wejde dopiero w przyszly pon ale kocham go za to że mogę tak jesc :D mam plan na roczek mojego Skarba już być bez tego balastu :D Jak wytrzymam kilka pierwszych dni ( a innej opcji nie biore pod uwage) to potem już pójdzie z górki... Jeszcze niech się tylko zrobi szybko wiosna to na spacerki znow będę mogla długie wychodzic i z pewnoscia na roczek wcisne się w ciuchy o kilka rozmiarow mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 a próbowałaś kleików? nawet nie wiem czy są słodzone, ale ja nie daję kaszek, tym bardziej smakowych, bo jakoś nie wierzę:O za to dodaję kleik ryżowy albo kukrydziany...ale nie mam pojęcia czy są słodzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta smierc lozeczkowe to do 3mcy chyba, cos mis swita, ale pomimo ze maly zasypia po 20 a ja siedze w salonie do 23 to tez ide go dogladac. Moj zasypia w ciemnosci i bez muzyki, w sumie obojetne mu. Zapalam solna lampe przy lozeczku, ale raczej ze zdrowotnycn aspektow, i mi posluzy tez bo blisko niej spie. Tetre mu odciagam tez, jak marudzi w nocy do wkladam smoka i tetre zarzucam i od razu beton, a potem znowu zciagam. Zakrywam kolderka, nie odkopuje sie w ogole ani nie zaciaga wiec jest ok. Nie uzywam podusi bo w nia latwo nosel moze wcisnac, tylko klin pod materacyk. A pomimo ze tak ladnie spi do porannej kaszki to pare razy wytezam ucho posluchac czy oddycha i spie dalej. Strach dalej jest. Moj wsadzil prawie cala reke dzis do buzi i pawia przez to puscil, ale smierdzialo bleee, chyba mu dynia z indykiem nie smakowala ktora wprowadzilam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszki holle sa bezcukrowe, mleczne i bezmleczne, duzy wybor. Ja ok 6 daje bobovity jablkowa, na noc kleik ryzowy, a w dziej do jednego mlesia lyzezke kukurydzianego. Byla taka stronka sklepzniemiec.pl moze tam cos ciekawego bedzie i miedzy innymi ten bepanthen ktory TNKS szukasz. Sama bym go zamowila gdyby byl. Nie bylo w moim osiedlowym lidlu tych marchewek bio buuu, musze do innego pojechac. Jutro po gimnastyce w szkole rodz zajade i dorwe te marchwie. Kupilam dwie pary rajstopek znowu za 8pln. Fajne jeansy w tym lidlu byly teez dla maluchow. W tyg mam wymuszony spacer po centrum handlowym bo chce tam moja zoske do sprzatania oddac bo juz tablicy nawet nie widac hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku dziś rozpoczęłam intensywne poszukiwania czegokolwiek bez cukru i mm dzięki czemu mała zacznie przybierać na wadze... Ciekawa jestem też jaka jest przyczyna tego że ta waga stoi ? :o Tymkowa kochana możesz dać jakiegoś linka do kaszki bezglutenowej bez cukru bezmlecznej? Bo dziś przekopałam mase stron i nic :o Co do stresów to właśnie to miałam na myśli :p Moja mała śpi sama w swoim pokoiku już od jakiegoś czasu i tylko w niani nasłuchuje czy oddycha, rusza się i czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×