Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

moja fajnie sie smieje jak starsza córci z nią wariuje albo jak sprawdzamy jej gilgotki hehehe. Własnie muszę to nagrać ponieważ to świetna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma gilgotki (łaskotki) wybiórczo-raz ma a raz nie ma. ale smiech na głos i pokazywanie tych bezzebnych dziasełek jest obłedne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niewiedziałam że Renata wychowuje adoptowaną córkę. Też zapomniałam o Edycie Bartosiewicz a kiedyś namiętnie jej słuchałam i Kasi Kowalskiej też. Uwielbiam też Nosowską i Chylińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia to całe ciałko ma chyba w łaskotkach. Nawet jak ją całuję w kolanka to się śmieje. Kiedyś zobaczyła swojego tatusia w wielkich słuchawkach na uszach bo muzy słuchał i najpierw mu się przyglądała a potem taki zaciesz miała że szok. Oj długo się smiala jak na niego patrzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś też poważnieje gdy widzi aparat :@ Wikula to też moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie Nosowską to najbardziej jak śpiewała w HEY lubiłam a Chylińską ogólnie uwielbiam. A jeżeli chodzi o Edytę to żałuję że nic już nie tworzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, Renata! Najwpanialsza feministka swiata:-) Moj maly ostatnio smial sie do akwarium. Smieszylo go w nim absolutnie wszystko. Ja tez nie wracam do pracy, bo kontrakt skonczyl mi sie w wakacje, ale... Ech, to skomplikowane. W kazdym razie w domu tez caly czas nie siedze. Kiepsko sie czuje psychicznie, jakis agresywny dol mnie dopadl, wiec znow spadam. Do nastepnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAAAAAAALO na fejsie się zameldowałam, to tera tu. Za pamięć pięknie dziękuję tym ,które pamiętają:) Ja krótko: dziś małego diabełka wypędziliśmy z Filipsa- znaczy ochrzciliśmy go. Impreza zakończyłaa się fatalnie i nie umiem się pozbierać. Otóż przyjęcie było w restauracji, sala krętymi schodkami w górę. Po pożegnaniu mój dziadek wraz z rodzicami schodząc z pierwszego schodka i źle stanął i przekoziołkował kilka razu na sam dół. Słyszałąm tylko krzyk mojej mamy i jak zobaczyłam oszołomionego mojego 82letniego dziadzia siedzącego na dole z rozbitą głową wpadłam w panikę. Zawieźli go do szpitala, na szczęście tylko poobijany, i każdy twierdzi,że cud,że mu się nic nie stało poważnego typu złamanie, na głowie ma potężne guzy i coś go w biodrze boli ale mogłoby być gorzej. no to tyle, mam duuuuuuuuuuuużo stron do nadrobienia,za tydzień mój m wraca po pół rocznym l4 do pracy to będę bardziej z wami na b ieżąco! lowju ol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Moja też fajowo rechocze, ale tak samo jak malec ciotki, jak tylko widzi aparat albo chociaż telefon to zaraz kamienna twarz :P uparta franca :D Wróciliśmy z "imprezy" mała zniosła dzielnie nadmiar głośnych ludzi :P miała większość w nosie ;) Kurde mała w ciągu miesiąca przybrała mi tylko 100 gram : / spadła na siatkach centylowych z wagą na 25 centyl z 50 a wzrostem to jest ggdzieś daleko u góry :/ nie wiem czy mam się zacząć martwic czy czekac? Czy któraś dziewczynka z podobną wagą urodzeniową do mojej (3650) i ma ok 5,5 miesiąca i waży 6900? Dziś spotkałam się z kuzynką, ma syna o 3,5 msc starszego, wzrostowo jak moja mała, a wagowo jakoś 11 kg... On 7 kg mial jak mial 4 msc... A urodził się 2600... Kurde czy jak dam więcej posiłków w słoiczkach to będzie przybierać wiecej ? Najgorsze że już 2 dzień z rzędu zrobiła malutką jedną kupkę więc pewnie jutro nadgoni i będzie ważyła jeszcze mniej :o kurde opierdo.lcie mnie za panikę :p Wikula dobrze, że małej nic nie ma ;) a mója naczyniaka ma z tyłu głowy dla odmiany i DR nam powiedzial że sami zniknie i mamy się nie martwic - faktycznie jest mniejszy! Co do muzyki to ja uwielbiam "babe zesłał Bóg" :D heheh Przemyk, Bartosiewicz i Chylińska - wszystkie the best! Chylińskiej uwielbilam z ONA płyte mrok :D suka to jedyna piosenka która mnie uspokajała zawsze po awanturze z osobnikiem płci przeciwnej zamieszkującym moje serce :) tak przewrotnie... Słuchałam to się uspakajałam :D ale jeden osobnik kiedyś nie wytrzymał jak po awanturze słuchałam w kółko, wyjął mi płyte z odtwarzacza i przejachał nią po ścianie hehehehhe. :D Co do picia... Mój M zrobił mi "soco" matko!!! Dałabym się za ten drink pokroić!!! Któraś próbowała? Southern confort (pewnie źle napisalam ale to z % wynika) to ulubiony trunek Janis a że ja jA kocham to chcialam sprobować i teśc mi pod choinke rok temu kupil :D że w ciazy bylam to stalo i czekalo, nie pozwalalam otworzyc... M otwarl teraz i drina mi zrobil!!! Nie ma lepszego alkoholu!!! Jack + sc + cola + limonka + lód albo wersja mniej % bez jacka... Ach... POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde ... najważniejsze że właśnie nic poważnego się dziadkowi nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olnika!!! Babolku nasz kochany 😘 zdrowka dla dziadka i wpadaj czesciej!!! Ps. Jak Twoje zdrowko? Wszystko się poukladalo tak jak mialo? Jak chlopaki? Katienka przepędzaj doła!!! Co do filmu tato i kołysanki... Masz rację!!! Niesamowita!!! Ja w ogóle film uwielbiam!!! Doroty Segdy do dziś nie lubie za tą role:p choć przyznac musze że gdyby kiepska byla z niej aktorka to bym ją lubiala... Nie lubie jej bo zagrala tak wiarygodnie skubana... Idealna byla w tej roli... A Bogusia to się aż chce przytulić ( bez podtekstow) jako "tate"... Film rewelacyjny!!! A kolysanka jak dla mnie chwytająca za serce... A propos serca - czy wy też się rozmiękczyłyście? Ja strasznie :p macierzyństwo mnie tak zmiękcza chyba... Ostatnio się wzruszylam i pobeczalam na serialu 39 i pół :P A co do ojca Madzi to nie chodzi o to że nie umie okazywac uczuc w mediach tylko że tyle go w nich jest! Przezywaja ( jak mniemam ) tragedie i powinni się od mediow trzymac z dala a nie pozowac do kolejnych zdjec... Ok, skoro ktos mu "przypadkiem" zrobil fote nad grobem gdzie planuje pochowac córke to jakim cudem ma lamach tego szmatlawca jest opublikowany list do jego zony? Ona go nie sprzedala , prokuratura też nie.... Odnosze wrazenie że dorabiaja na tragedii... Wywiadzik za "12 srebrników" - prosze bardzo... Obrzydliwośc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- moja córcia też ma z tyłu głowy naczyniaka. Ten na czole mnie bardziej martwi bo go codziennie widzę i zadaje sobie pytanie kiedy to zniknie bo trochę szpeci moja niunię. Chociaż już są na nim przejaśnienia. Konsultowałam się z chirurgiem naczyniowym i stieirdził że jest to szybko zanikający naczyniak wrodzony i zazwyczaj jaśnieje( zanika ) do 2-go roku zycia. Czytałam że naczyniaki na twarzy nazywa się pocałunkiem aniołka a z tyłu głowy uszczypinieciem bociana. Także Martyśke aniołek całował. I tak jak patrze na inne dzieciaki to smutno mi że maja takie ładne buźki bez żadnych dodatków a moja niunia musiała się z czyms takim urodzić. No i niestety musimy cierpliwie czekać. Chylińską też uwielbiam z ONA. Bardzo lubię piosenkę "Winna", "Suka " też the best( teks superancki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu kocham Chylińska ... za wszystko, za muzę, za teksy piosenek i te inne :))) zazdrościłam jej że urodziła córeczkę a miesiąc póżniej sama sie dowiedziałam że jestem w ciązy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wagę córci to nie pomogę bo moja jak sie urodziła ważyła 3900 a teraz napewno ponad 9 kg. Chociaz wydaje mi sie że teraz mniej przybiera na wadze niż po poprzednim ważeniu. Chyba dlatego że mniej mleka pije. Kiedys domaga sie co 2h a teraz wypija 4 razy dzieniie po 150 ml albo 3 razy. A kaszki malutka jakieś wcina? Ja tych siatek centylowych wogóle nie kumam :))) nie umiem z nich nic odczytywać ale lekarka zawsze mówi ze moję dziecię jest olbrzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula ja też tych siatek nie kumam tak w pelni, ale wiem, że moja mala byla od urodzenia na 50 centylu jeśli chodzi o wage i DR nam mowil że najwazniejsze żeby szla liniowo... Tzn jeśli by byla na 75 to żeby caly czas na tym 75 byla... A moja mala spadla : / może inne dziewczyny się wypowiedzą? Widzisz Twoja wage urodzeniowa ma o 250 gr wieksza a teraz ponad 2 kg wiecej : / hmmm chyba skocze z nia do DR... Kaszek nie je, bo dopiero zaczelismy rozszerzac diete i sprawdzamy pokolei a DR nam kazal kaszki podawac po 6 msc na razie je warzywa i owoce, za 2 tyg dostanie mieso gluten i kaszki bezglutenowe... Ale chyba w miedzyczasie skocczymy na kontrol do DR Co do Chylisnkiej to ja lubie "kiedy powiem sobie dosc" i lubie ją jako osobowac :D teraz taka zakrecona mama:) zakochana w dzieciach rock manka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS sprawdz dla spokojnosci własnej. mój mały urodził sie niewiele grubszy niz twojej kuzynki i w 5 mcu miał ponad 7kg. dlatego były problemy z diagnozą bo dr upierali sie ze brzuch go boli bo za szybko tyje. Olinka wspólczuje pisz jak sie dziadek czuje. ta piosenka "kochana" zawsze mi sie wydaje ze to o lesbijkach:-D a czy któras widziała koncert poswiecony G.Ciechowskiemu gdzie spiewała renata? słyszałam jedna piosenke tuz przed spaniem piekna była i do dzis nie pamietam jaki tytuł.... Segda i w Tacie I w Faustynie mistrzostwo swiata.... do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek tez ma naczyniaka na tyle glowki i pediatra powiedziala wlasnie, ze to od llezenia podczas ciazy na biodrze, tez to nazwala tym uszczypnieciem bociana i mowi, ze do dwoch lat zniknie. A moj bak znow sie przesikal! Nie mam juz sily na tego jego siusiaka, ja mu prostuje a on i tak sie ciagle w jedna strone przekreca. Kupilam te sleep and play, trzy dni byl spokoj, ale i ta zalatwil. Siostra mi jeszcze podunela pomysl zeby na noc kupic mu poprostu rozmiar wieksze, ale kurcze to ja bym musiala 5 albo te 4 plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whitney Houston nie żyje! Taki talent! Takie zmarnowane życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko mały od mojej kuzynki jak miał 4 msc to miał ponad 7 kg a jak miał 6 msc to miał już 10kg... A moja zaraz będzie miała 6 i nie chce 7 dobić :o dzieci niby w tym wieku powinny wage urodzeniową podwoić, czy jeśli jej te 300 gr brakuje to wielka tragedia? Ona jest szczuplutka, ale nie chuda:o sama nie wiem co myśleć :o a jak z tymi pokarmami? Im więcej słoiczków tym lepiej będzie przybierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, może nie tyle słoiczki w sensie ilosciowym, co zwiększ kaloryczność jedzenia. Może faktycznie mlekiem już się nie najada. Dodawaj tłuszcz do zupek ( nie wiem, czy słoiczki w Polsce go zawierają). Dodawaj kaszkę bądź kleik do mleka (trochę, żeby było płynne, jeśli nie lubi łyżeczką). Jeśli je małe porcje dawaj jej jeść częściej, niekoniecznie mleko, może po troszkę owoców? I nie martw się tym, że jest szczupła, po prostu staraj się zapobiec dalszemu spadaniu w siatkach centylowych. A może sama zacznij jej gotować? Mój na przykład zdecydowanie preferuje domowe żarcie od słoiczkowego. Będziesz mogła sama komponować kaloryczność dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS byliśmy ostatnio u znajomych i ich 10 miesięczna córeczka waży tylko 8 kg, a mój 5,5 miesięczny Antoś tez tyle waży. Mojej siostry córka urodziła się z wagą ponad 4 kg, a teraz ma 3 lata i waży tylko 14 kg i mieści się w dolnych normach przewidzianych dla dziecka w jej wieku. Ale jeśli coś Cię niepokoi lepiej skonsultuj to z lekarzem. Mój Antoś ma zarówno pocałunek anioła jak i uszczypnięcie bociana, a właściwie dwóch bocianów. Jeden naczynniak z tyłu głowy prawie zniknąął, ten na czole też już jest bardziej różowy, ale ten nad karkiem jeszcze dość ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! szkoda mi W.Houston :( 49 lat nie była jeszcze taka stara a już odeszła, co pieniadze i narkotyki robią z ludzmi. szkoda patrzeć. TNKS jesli chodzi o centyle to mi wyjaśniali że jak dziecko skacze po centylach to nie dobrze bo może coś mu jest i trzeba to sprawdzic. ale Twoja wcale nie skacze tylko przybiera bardzo wolno 100g na miesiac to mało faktycznie ale jak chcesz więcej to zacznij dzidzi podawać jakaś kaszke po 4 miesiącu albo kleik to napewno ją utuczy, wiem że to masz wprowadzać po 6 ale może warto trochę to przyśpieszyc. Dzis moja wojna z małą w nocy przegrana!!! nie dało się ominąć jedzenia w nocy, nic nie pomagało spiewanie tulenie woda przegotowana ryczała i ciągneła mnie za stanik dopóki nie poddałam się i jej nie dałam cyca :( Jeszcze przy tym M mnie wkurwił bo mała go obudziła i miał wielkie pretensje że on ma wolne a ja cuduje i "męczę" małą. ale jak ja kurde musze wstawać codziennie po 4 razy to już mu to zwisa. teraz "bidulek" odsypia bo obudził sie raz w nocy - porażka. MOja też sie cudnie smieje ale jak waszych dzieciaków nie mogę tego nagrać bo jak widzi aparat badz telefon to kamienna mina. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, siostro! Mój stary też ma takie jazdy czasami. Mam ochotę wtedy wystawić go za drzwi! Współczuję z Tobą, kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katientka a już myślałam że mój jest taki jedyny - a on chce drugie dziecko kurde do jednego nie dorósł a 2 chce - łatwo mu mówić bo on i tak nie wiele przy niej robi, zajmuje się nią od swięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widzę, że nie tylko moją Martyśkę całował aniołek i szczypał bocian :) Szkoda mi Whitney Houston...piękny głos miała ale niestety sława ją zgubiła. _aga_ tak to jest z tymi facetami, że czasem zachowuja sie jak rozkapryszone dzieciaki :) i nie doceniają nas. Mój też mnie czasem wkurza bo sam się nie kapnie że trzeba coś zrobic tylko muszę mu wszystko mówić. Kurka jak dziecku! Na szczęście niema pretensji że obudzi się w nocy bo mała płacze a gdy ma dni wolne to sam do niej wstaje i robi mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Katienka daje warzywka z olejem rzepakowym i owoce, potrafi na jeden posiłek zjesc 2 słoiczki tj 250 gr... Aga chyba spróbuje tych kaszek, tylko cholera wszystkie albo z cukrem albo z mlekiem modyfikowanym... Musze poszukac czegos bez... I chyba skocze do lekarza w tygodniu to skonsultowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×