Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

olinka znaczy sie skoro małż poszedl do pracy to wrocilas juz do nas naprawde🌻. Z tego co pamietam to z zawodu jestes pedagogiem przedszkolnym? Ja na razie tyz bez pracy ale w maju ma sie wyjasnic czy mnie przyjma od października. A skoro panstwowo Cie nie chca to zakladaj wlasne przedszkole, teraz jest zapotrzebowanie. Tez o tym myslalam ze musze podyplomowke zrobic i jeszcze dluga droga przede mna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Posiedzisz przynajmniej z małym w domu. Ja bym chętnie tak chociaż do roku posiedziała z małym, ale niestety... :o I tak przez to zwolnienie to wracam w kwietniu (przed świętami), bo miałam już ruszyć w pierwszy dzień wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- ja noszę kaganiec oświaty jako anglista, w przedszkolu misiaczkowa. Póki co w weekendy w liceum dla dorosłych jestem ale to taka dodatkowa praca na zlecenie, fajna sprawa do etatu w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LA🌻 zapewniam Cię, że wcale nie musisz mnieć pedagoga, żeby otworzyć prywatne przedszkole:P Tylko w nazwie nie może być przedszkole. Wystarczy, że zatrudnisz sobie kogoś z tytułem, albo jakieś studentki weźmiesz....efekt jest taki, że rodzice zabijają się o miejsca w państwowych placówkach, bo takich prywatnych to nieraz strach oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WItam czasem was podczutuje ale od wielkiego święta :) przeczytałam posty o gotowaniu dla maluchów i postanowiam dzis spróbowac skoro piszecie że to nie trudne! Ale proszę o pomoc! Mam marchewkę, ziemniaka i kawałek "wiejskiej" cielęcinki !! Czy to wystarczy bo nie mam nic poza tym!!?? Ugotuje marchewke i ziemniaka w wodzie - tej wody to tylko żeby przykryc warzywka?- a miesko osobno! do warzyw łyżeczkę oliwy! potem to wszystko zmiksowac!! i rozumiem ze gotowe?? Powiedzcie prosze czy cos jeszcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje zabieram sie do roboty a stresa mam jakbym dla papieża gotowała heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziadka i tym podobnych
Dziadek nie pieprz głupot napisz że zal ci kasy a nie nawijasz cały czas że szczepionki skojarzone złe że słoiczkowe jedzenie złe i prywatne przedszkola też złe! Bo co bo trzeba zapłacić? Moje dziecko wychowane na słoiczkach nie sądze żeby wszystkie smakowały tak samo a takie żywienie poleciła nam pediatra szczepiony syn był skojarzonymi a teraz chodzi do prywatnego przedszkola gdzie ma basen, codziennie nauke angielskiego dwa razy w tygodniu ma włoski i wiele innych ciekawych zajec! Ciekawe dlaczego nienapiszesz wprost że kasy nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykapalam sie i zagladam tu i znowu forum tetni zyciem ;) jak milo olin_ka- -moj o 6 zjadl mleko z kaszka a o ten 10 to mleczko tez z kleikiem kukurydzianym, zeby nie ulał, bo to dziala nieulewająco na niego na szczescie. O 13 obiadek bedzie, domowa zupka:) Czasami dziewczny daja o tej 10 owocki, ja daje o 18, miedzy glownymi posilkami jako dodatek, deserek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby DJ nie mial kasy to by urodzila dwojki dzieci, miala dwoch kotos i psow, nie mial wielkiej chaty i ogromnego podjazdu na dwa samochody ktore trzeba odgarniac ;D hehe a na to trzeba miec finanse... aby bobaskom wszystko zapewnic;) :)) takze to kwestia pogladu raczej pomaranczowa kolezanko ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec laby, witaj szkoło! Ze względu na pogodę mam odwieczny problem, jak grubo ubrać dziecko. Bo rano -2, a po południu +10! Dobrze, że w szkole ciepło i najwyżej zdejmie jedną warstwę. Młody dziś wstał wcześnie, przed siostrą, co daje nadzieję, że uda mu się zaraz zasnąć szybko i na długo, co pozwoli mi trochę popracować, dzięki czemu nie będę musiała siedzieć w nocy. Trzymajcie kciuki za ten łańcuszek zdarzeń:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ueh.. sorx za literowki ;P Ja napewno oddam bobaska do prywatnego przedszkola, bo takie mam pod nosem, dla mnie liczy sie odleglosc, nawet jakbym miala krucho z kasiurka, a bywa roznie, to dziecko musi byc niedaleko domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek🌻 wiem dlatego ja chce podejsc powaznie do sprawy i miec przedszkole z prawdziwego zdarzenia:D:D olinka- przybij pionę! Jo tyz anglista, tak źle na rynku? ja na razie podchodze lajtowo do sprawy i na glwałt nie szukam gdyz i tak siedze z małą, zobacze w maju co sie wyjasni bo moze bede lektoraty prowadzic od poaźniernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo zapewniam Cie ze kase mam a jedzenie robie sama, szczepie tyz refundowanymi i syn w panstwowym przedszkolu. Po prostu nie daje sie naciagac firmom farmaceutycznym i swoj rozum mam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna zapracowana jak zwykle pewnie🌼 odezwij sie do nas kobito czasem jak podczytyjesz forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio pisałam ,że jade na słoiczkach ale odkryłam w lodówce brokóła i mam ziemniaczki,ugotwalam bez przypraw, wrzuce do blendera i powiedzcie mi moje drogie bo to moj pierwszy raz (hihi) czy moge włożć do słoiczka i jak się zassię to zamrozić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa też oglądałam. I sama się pod niektórymi podpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waneska🌻 lepiej mrozić w plastiku. Jeszcze tylko jedno...brokuł trochę wzdyma, więc nie za dużo go dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waneska, mi słoik się zassał, ale ja już nie mroziłam. Zrobiłam zresztą tylko 2 porcje. Trochę bałabym się włożyć słoik do zamrażalnika. Ja zbieram teraz różne plastikowe pudełka, bo nigdzie nie widziałam takich małych pojemniczków do zamrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanko..a to zoltko w jakiej postaci podawac??takie z jajka na miekko czy na twardo?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mroze sloiczki, i na szczescie nic sie z nimi nie dzieje. Takze sprawdzone jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) na pierwszy rzut zła wiadomość - moja wczoraj zleciała mi z łóżka :[ to było mgnieniu oka siedziałam dosłownie 20cm od niej nie zdazyłam jej złapać. spadła z 25cm. mała przerzuciła sie z placów na brzuch i automatycznie znow na plecy tyle ze juz na podlodze. po upadku smiała się :) sprawdzilismy nic jej nie jest zachowuje sie normalnie probowała pozniej podnosic sie sama, temperatury tez nie ma. Ona jest strasznie szybkaaaaaaa... Na szczesvie wczoraj wygrałam 3 aukcje z matami piankowymi w sumie bede miała ich 70 starczy na wylozenie całego pokoju i ogrodu :) mała dopiero zacznie zasuwać. My dopiero z małą wstałysmy bo trzymałam małą do polnocy aktywna sprawdzic czyt na pewno nic jej nie jest, była zmeczona wiec pospała do 9.30 z pobudka o 4.30 na jedzonko. za to ja całą noc nie spałam tylko patrzyłam czy wszystko ok. kogos widać interesują nasze finanse zazdrosci ze ktos ma wiecej - jesli nawet ma mało to kocha te dzieci najbardziej na swiecie i stara sie im dac co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×