Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

mam 5letnia lodowke i za 5 stow wystawilam bo stoi i tylko miejsce zajmuje a moze komus sie przyda. Musze sie tego pozbywac wszystkiego przed przeprowadzka, w ogole przydaloby sie porzadki porobic i powyrzucac z szafek niepotrzebne rzeczy. Ostatnio jak ciuchy i buty wywalalam w ktorych juz nie chodze to z 10 workow poszlo do pck. Ja z tym blackberry poczekam az mi sie umowa skonczy to wezem sobie jakis bo moj samsung zrobil sie juz naprawde stary i chyba przydaloby sie wziac jakis nowy tel. Nawet nie pamietam kiedy umowa mi sie konczy. Moj m ma do tego lepsza pamiec:) Dziadek🌻 pusto tu bez Ciebie i twojego poczucia humoru. Tnks ma racje, zacznij wspierac potencjal malca, moze to jakis przyszly informatyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nadgoniłam Wasze wypociny :) Trudno za Wami nadążyć :) Myślałam, ze się wypłacze i wyżalę, ale moje maleństwo właśnie się obudziło :) A i tak święto dziś, bo jak o 6ej zatankował do pełna to jeszcze zasnął :) A zazwyczaj już nie śpi... No nic, wyżalę się później ;) Lady, solidaryzuję się z Tobą - ja mojego M najchętniej bym z łuku w Puszczę KAmpinowską wystrzeliła...Albo dalej, bo stąd by się jeszcze do domu doczłapał. Lecę, bo mały śpiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nadgoniłam Wasze wypociny :) Trudno za Wami nadążyć :) Myślałam, ze się wypłacze i wyżalę, ale moje maleństwo właśnie się obudziło :) A i tak święto dziś, bo jak o 6ej zatankował do pełna to jeszcze zasnął :) A zazwyczaj już nie śpi... No nic, wyżalę się później ;) Lady, solidaryzuję się z Tobą - ja mojego M najchętniej bym z łuku w Puszczę KAmpinowską wystrzeliła...Albo dalej, bo stąd by się jeszcze do domu doczłapał. Lecę, bo mały śpiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe villia rozwaliłaś mnie tą puszczą :D hehehe ja Wam dziewczyny podpowiadam - drzwi z auta działają cuda :D Lady polecam ;) zorientuj się tylko ile kosztuje u Twojego operatora usługa blac berry bo bez tej usługi to tylko gadżet :p ta usługa zapenia Ci nieograniczony dostęp do neta i wszystkich funkcji w bb :) ja place chyba 10 zl miesiecznie ale wiem że w orange jest drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam w orange, ciekawe ile sie placi. wszystkiego sie dowiem a jakby co to jeszcze Ciebie podpytam na Kafe bo widze zes znawczyni tematu:D Vilia- no ja z moim krotka rozmowe ucielam przez tel, jz jestem mniej wsciekla ale dalej jestem. stwierdzam ze to jakis hipokryta. Ja mojego najchetniej na ksiezyc bym wyslala na jakis czas:P Moja Gosia szaleje z wojtkiem na dywanie, ukladaja klocki duplo. Wojtek jej wlasnie pizze robi hehe;) tnks- kiedy jedziesz ten wozek ogladac? Ja zaraz mykam na zakupy, wlasnie robie liste bo pozniej jak wchodze do sklepu to glupieje i polowy rzeczy zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady z tego co mi kumpel mówil ( również posiadacz bb) to w orange usluga bb kosztuje 26 zl - dla mnie i tak byloby warto, bo ja korzystam z maila , neta i komunikatora bb non stop, a bez uslugi kosztowaloby mnie to majatek, ale to już kazdy musi sam ocenic czy będzie z tego typu funkci korzystac i czy warto? choć jeśli ktos nie chcę z tego wszystkiego co bb oferuje korzystac to uwazam że szkoda kasy na bb ;) Pizza? Powiedz mu że to tuczące :D kurde zazdroszcze Wam - podwójnym mamusiom tego że dzieci maja się z kim "bawic" :) nikt mi nie wmowi że chlopaki o DJ nie maja się super, że się maja nawzajem? U Ciebie Lady też rozjnica wieku jest taka, że się dzieci razem "zabawia" wiadomo, że dziś to wyglada inaczej, ale za 2 lata to już będziesz miala "dzieci z glowy" - musze szybko zaciazyc :p oby to znow nie trwalo 3 lata :o Do wozka chcialabym dzisiaj podjechac :D boje się że mi się nie spodoba w tym beżowym wydaniu :p. I ciągle sobie powtarzam że jade tylko zobaczyc jak się "trzyma" ;) a kolor wybiore inny :D ten zielony jest chyba z takim "stalowym" połączony nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć powiem szczerze - wydaje mi się że skoro facet nie ma problemow z tym, żeby mi go pokazac po 3 latach eksploatowania tzn że musi być calkiem sprawny, a skoro tak, tzn że musi być dobry ;) choć ciagle mam mieszane uczucia - tzn jeep super ale czuję się glupio że mam dobry wozek a na nastepny poluje :o byloby mi latwiej gdyby bolder byl do 4 liter :P Ps. Komuś kawy? Bo ide robic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- a daj tej kawy!! wlasnie przyszly moje perfumki! boskie, Znacie CK Euphorie? Ja jakis czas temu poznalam i uznalam ze to moje must have:D:D Tnk- no to prawda z tym rodzenstwem, juz teraz widze jak sie zaczynaja bawic:) Mysl mysl i dzialajcie, ja zachodzac tez myslalam o tym zeby temat dzieci miec z glowy za mlodu;);) aga- doczytalam Twoja historie. Nie masz sie co marwic, co ma byc to bedzie, czasami los wybiera sam za nas lepsze rozwiazania. Mialabys za duzo na glwie na raz, i za duzo zmian w zyciu a tak wrocisz na spokojnie a z czasem sama mowisz ze moze jakies nowe stanowisko sie szykuje. Powoli sie oswisz ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzisiaj Pierwszy Dzien Wiosny-wiec ciuchy na lewa strone ubierajcie hehe ja kawke poprosze,bo tez od 6stej na nogach jestem. Musialam kolorowo Oliwie do szkoly ubrac i zrobic 20 kolorowych kiteczek,wyglada swietnie jak kolorowy kwiatek. Tnks oszalalas kobieto na punkcie tego wozka. Heheh agawiadc wszystko w pracy uklada sie na lepsze. Tylko pozazdroscic takiego szeregu rozwiazan. A ja sie obraze na was bo olaliscie mojego wczorajszego posta i tylko jedna kochana mi napisala ze nie spi z dzieckiem. Hihihihi. Zartuje ni obraze sie ale napiszcie jak to u was z tym spaniem. Uciekam bo jestem u mamy i chcee mi komorke zabrac,bo zamiazt z nia rozmawiac to telefon molestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki pocahontas! To przez ten wózek :p Moja mala od pocztaku spala oddzielnie - najpierw w sypialni, w gondoli obok łożka a od czasu jakiegos ( w okolicach 5 miesiaca chyba) spi już w swoim pokoiku w swoim łóżeczku ;) spanie z dzieckiem ma plusy i minusy, wiem że to super mile się wyprzytulac ale ja się balam że malej m zrobi krzywde na spaniu ( ja nie raz dostane z lokcia jak mu reka objedzie :p) a po 2 znam 3 przypadki mam spiacych z dziecmi bo inaczej się już nie da :o 3 latek, 5,5 latek i o zgrozo 10 latek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT dla dzidusia 🌻 🌻 🌻 ja na sekundkę bo puszczam małemu muzę z you tuba czyli zajmuje mi komputer:-P ( co wasze dzieci lubia słuchac? bo ja sie nie orientuję w trendach dla takich maluchów) TNKS jak mysle o twojej córci ( i kolejnej) to ciagle mi de press po głowie chodzi :-D :-D http://w175.wrzuta.pl/audio/3rSIAZ1joMX/de_press-_kalina_malina mój chłop po powrocie z pracy nie wytrzymał wsadził dziecia w wózek i pognał sprawdzac. wg niego nic sie nie tłucze twierdzi ze mamy koło domu taki choojowy asfalt . po mojemu sie tłucze i ciszej chodził na pierwszym spacerze jak mały sobie utnie drzemke to pójdę czyscic kółka. linka potem wam wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontasie- to ja ci napiszę, że z dziecięciem nie śpię:) jak mój m był w szpitalu czyli przez pierwsze 3 m życia to spał ze mną bo mi się nie chciało wstawać w nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bez sensu napisałam: przez 3miesiące pierwsze z życia młodego oczywiście a nie starego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spię bo musiałabym całą noc czuwac coby m się na małego nie obrócił:-P ale ma to i swoje minusy- mały przy mnie nie usnie- rozpraszam go chyba:-D musi byc sam jak usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka to się nazywa wejście :D hehehehhe a może by tak cześć? Hej? Co słychać? A nie zaraz udawana orgazmy hahahhahahahhahahahhahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka to się nazywa wejście :D hehehehhe a może by tak cześć? Hej? Co słychać? A nie zaraz udawana orgazmy hahahhahahahhahahahhahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka to się nazywa wejście :D hehehehhe a może by tak cześć? Hej? Co słychać? A nie zaraz udawana orgazmy hahahhahahahhahahahhahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- wie wiem:) ale czytałam od poprzedniej strony, zerkam na ekran TiWi a tu taki temat się szykuje, to dawaaaaaaaj do was napisać:) a teraz elegancko witam się: Dzień Dobry Drogie Panie:) TNKS- żeś zakręcona na punkcie tego wózka, na którą stronę nie cofnę się tam temat Jeep:) wszystkiego dobrego na nowej drodze, oby wams ię układało i nie chciałą rychłego rozwodu z Jeepem. Ja sie raz w sklepie napaliłam na wózek CAM a jak go kupiłam to po miesiącu na allgero za pół ceny wystawiłam:( bo zachorowałam na Maclarena a ten CAM to shit jakich mało, włoskie guano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh olinka sugerujesz żem monotematyczna? :D wiem :p ale minie mi ;) ps. Tego się boje, że mi jeep nie spasi :p a ja jakoś tak się nie umie "sprzedawac" ja Wam zazdroszcze tej umiejetnosci - coś wam nie pasi to sprzedajecie bez problemu i tyle :p ja zawsze dochodze do wniosku że nie warto :p ale jeepa obadam zanim kupie,albo wysle m - to jak coś to będzie na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Wy dziewczyny zdążyłyście tyle napisać??? :)))) jejku i dziękuję za miłe słowa i powitania w moją stronę ;) Nati wczoraj skończyła 7 miesięcy :) Napaliłyście się na te wózki wszystkie hehe :) Kurcze, nie mogę tych linków oglądać, bo też będę chciała. Ja jeszcze nie wypróbowałam spacerówki od zestawu, ale wydaje się lekka, więc nie wiem czy będę szybko coś zmieniać. Z wózka w sensie z funkcji gondoli jestem zadowolona, więc zobaczymy, jak spacerówka na tych samych kółeczkach da radę :) MT- Dukan o zgrozo, rozwalił mi nerki, nie odchudzajcie się tym gó****, to nie jest dieta! Nie wierzcie w zapewnienia, że jak sie dużo pije, to będzie ok, nieprawda, ja jestem "pijakiem" wodnym i to nic nie dało! OD nadmiaru nabiału miałam też chorobę skóry, którą musiałam leczyć anybiotykiem i sterydami, bleee TNKS - Ty też byłaś na dukanie? Nie bałaś się, z jedną nerką? Lady Ania - Nati nie jeździ jeszcze też w nowym foteliku, a co do kaszek, to też kupuję Holle i bardzo polecam vilia i TNKS - karmienie zaczyna się w mózgu - banał wiem, ale musicie sobie powiedzieć, że mleka ma być więcej, od tego trzeba zacząć... Po drugie, jak ściąganie nie idzie dobrze, bo coś np. Was dekoncentruje, to np. warto sobie popatrzeć na zdjęcie dziecka naszego lub np. obejrzeć jakiś filmik - ja sobie puszczam filmik na komórce ;) najwięcej mleka jest np. w trakcie karmienia - jest taki sposób, żeby z jednej piersi karmić, a z drugiej jednocześnie odciągać oki później więcej napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciotka - dzieki za kwiatuszek :) jagodka - ja juz dukana przerabialam i bylo ok, no tym razem jakos nie podeszlo. ale nigdy nie robilam tak rygorystycznie jak on pisal. TNKS - ja tych kaszek Alnatura i Holle w zadnym markecie nie widzialam. Na ebay Holle 250g kosztuje 3,15eur ale nie ma tego duzo. Z Alnatura nie ma nic a na ich stronie cen nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm gdzies mi je kumpela wynalazła :p no chyba że inne kupila? Mam nadzieje że o podobnym skladzie :p Jagodka ja kiedys sprobowalam dukana ale po 6 dniach mialam taki bol nerki że nie moglam wytrzymac i odpuscilam, ale kazdemu co innego sluzy ;) a jakiej choroby się nabawilas? Aga mialam jeszcze o Nastce pisac! No wlasnie bylam zdziwiona jak ja zobaczylam bo nie ma roznicy po między nia a moja chudzina, a wagowo jest 1,7 kg!!! Wydaje się że bardzo duzo a wygladaja tak samo przy podobnej dlugosci! Wiec Twoja umięśniona musi być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam paczka 250g 2,5-3 eur to moze jakis XXXL Pack kupila kolezanka ze wyszlo 12 eur. bo troche drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam ze moja kluska jest bo ma takie polika nadmuchane ze szok:) no i ogolnie urodzila sie 48cm i to chyba widac w porownaniu z innymi dzieciakami, bo jak ciotka pisze ze jej synek 80 rozmiar nosi no to moja do niego to kruszynka, a wage za to ma duza bo ja juz potroila. lekarz mowil ze jest ok i wszystko w normie, no i ze bardzo sztywna jest. pytalam o siedzenie i raczkowanie to powiedzial ze jeszcze ma na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mogę napisać więcej :) Mały zalicza pierwszą drzemkę :) Pocahontas, ja nie śpię z małym. Tzn. w pierwszych dwóch miesiącach jgo życia nam się może kilka razy zdarzyło, ale teraz już nie. Od początku staraliśmy się małego przyzwyczajać do spania w łóżeczku i się udało. Ja nie bałam się, ze go przygniotę (tzn. na początku miałam takie obawy, ale jak zauważyłam, ze śpię jak śledź bez poruszenia się to obawy minęły ;) ), ale za to było z nim jakoś mało wygodnie ;) No i mam też koleżankę, która śpi ze swoim 1,5 letnim maluchem a i drugi (5-latek) potrafi przyjść do nich w nocy. Także śpią w czwórkę... Ja wolałabym chyba w takim wypadku na podłodze ;) jagodka, ja sobie codziennie to powtarzam :D I gadam do tych cycków, zeby produkowały więcej mleka a one nie chcą, za diabła :o Zobaczymy ile jeszcze pociągnę z tym ściąganiem. Bo na razie to równia pochyła - mleka coraz mniej :o Dziadek, odzywaj się częściej :) Zamiast sprzątania siadaj do kompa (o ile w tym czasie mały nie zarzyna go świnką Peppą ;P ). TNKS, co do przywalenia mężowi z dzwi auta to ja chętnie, tylko oba są zarejestrowane na mnie i jeszcze mnie przyjdzie szkody naprawiać ;) Choć w moim drzwi trochę trzeszczą to może bym miałą motywację coś z tym zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT moj ma wybitnie długie nogi:-D jak cos zakładam całościowego np pajaca to rzeczywiscie muszę rozmiar 80. jak łaczę typu koszulka + rajtuzki to tutaj numeracja jest rózna bo np mam parę bluzeczek 68 i są ok za to body nawet 74 nie ma juz szans bo ubrac ubiorę ale naciągniete do granic mozliwosci i dekold się robi:-D a wcale taki się długi nie urodził bo tylko 50 cm. ogólnie to nie wiem gdzie te kg mu się mieszczą bo kazdy kto ma bobasa w podobnym wieku twierdzi ze mój jest szczuplutki. bylismy ostatnio u koleżanki jej potomek starszy od mojego 4 miesiace i grubszy 2kg a wizualnie niebo a ziemia:-D mój przy nim to taki makaron do spaghetti :-D i odkrył ostatnio że fajnie jest dzwigac dupinke do góry ! jeszcze odkryje wyprostowane ręce no i koniec robienie czegokolwiek w domu:-D ps. cos nam sie porobiło z koopami- jak na początku zdarzają się co 2 dzien. to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, TNKS ja tez jestem fanka euphorii CK tylko sie juz konczy:( a ja mam taka manie ze nie lubie miec dwa razy tych samych perfum. A znacie versace cristal nori albo bulgari jasmin noir uwielbiam je tylko to nie na codzien jak dla mnie. A podajcie cos fajnego dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×