Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ciuszki z Tesco są fajnie, ale rzeczywiście ceny dość wysokie. Ale często mają wyprzedaże i wtedy można dostać je nawet za pół ceny. Kupiłam tam małemu np. fajne pajacyki - 3 pak za 32 zł, spodnie dresowe ala bojówki za 17 zł., body po 6 zł, a ostatnio spodenki na lato za 12 zł. Ale były też ogrodniczki za 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwitać! Potwierdzam, ciuszki z Tesco dobre! i wcale nie takie tanie. Z pastą do zębów u naszych młodych to chyba za wcześnie. Dzieci mojego szwagra stomatologa nawet w tym wieku nie myły:) Moje zdanie w każdej kwestii takie ,że nie należy przesadzać w żadną stronę czy to w wyborze fotelika, pierwszych butów itd. My daliśmy się ponieść fantazji i sprzedawcy który zachwalał Casualplay i kupiliśmy za kosmiczne pieniądze z tym,że 7lat temu i jeździło w nim do tej pory 3dzieci, Filip jest 4 użytkownikiem. Dziś pewnie bym tyle nie wybuliła za fotelik bo jakikolwiek inny podejrzewam służyłby tak samo. NO chyba,że materiał by się coś bardziej przetarł bo ten się trzyma. Z tym,że ja to inna bajka ;-) przy trzecim to się z niczym nie szaleje bo już się to przerabiało, a poza tym obecna sytuacja ekonomiczna nie pozwala, więc podsumowując mój bełkot: kogo stać niech wyszukuje i kupuje drogie gadżety, a kogo nie wg zasobności portfela a i tak dziecko ma w nosie firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_Ania209
olinka- zgadza sie z Toba. Ale jak sie ma pierwsze dziecko to naturalne ze sie przezywa bo kazdy to przerabia. Ja juz tez dopuscilam kilka rzeczy, ale za to tego JEEPA musze miec! hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_Ania209
ciotka dzięki🌻 dobrze mowisz ze ten jasny beż taki blady. Dzieks🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka czapki w tesco są drogie i mały wybór (przynajmniej u mnie) ale buciki i bodziak powinnaś dostać i na bank jakieś będą się wyprzedawać tym bardziej, że na str tesco jest już nowa kolekcja pokazana ;) lady i co kupiłaś? olinka ja sie z Tobą zgadzam, ale nie sądze aby ktokolwiek kupował rzeczy dla dzieci takie a nie inne tylko ze względu na markę:O co do fotelika to dla mnie bez dyskusji najważniejsze jest bezpieczeństwo mojego dziecka!!! my dużo jezdzimy więc zdecydowalismy sie na maxi cosi cabrio fix, bo po 1 dobrze wypada w testach a po 2 facet w sklepie nam powiedzial ze jesli chodzi o foteliki 0-13 to jest bezkonkurencyjny - mogl nam wcisnac drozszy a tego nie zrobil :P co do ciuszków to czy tesco to taka super droga marka? hmmm nie wiem, ale słyszałam ze zara i jeszce kilka innych to cenowy wypas :P ja od poczatku kupuje w tesco, poluje na przeceny, w ciazy jezdzilismy nocami jak np byly akcje ze w nocy caly asortyment - 70% :D mam z tesco mase ubran i to na prawde za grosze :P a uwazam ze jakos jest 1 klasa!!! mam porownanie z innymi ubrankami ktore dostalismy... a co do wózka to fakt iz jest to jeep jak dla mnie nie ma tak na prawde znaczenia, tzn bawi mnie to, że będziemy jezdzic takimi samymi wozami :P ale zakochalam sie w tym wozku ze wzgledu na jego system skladania!!! z moim sie uszarpie strasznie!!! dlatego rzadko sie gdzies z małą wybieram bo nie daje rady go skladac i rozkladac :/ po za tym siedzisko musi jechac osobno i stelaz osobno wiec auto pelne :O podoba mi się w jeepie to ze radzi sobie lepiej ze sniegiem niz moj i ze ma mase bajerow dla dziecka ;) nie ukrywam, ze opinie ze jest to nr jeden w usa mialy dla mnie tez znaczenie ;) nie uwazam zebym kupowala cos ze wzgledu na marke - zgadzam sie z tym, ze kazdy powinien sam decydowac na co go stac a na co nie ;) nic mi do tego ze np Tymkowa kupila wózek za 3 tysie - stac ją , chciala to prosze bardzo ;) sorki Tymkowa, ale mi sie skojarzylo z Twoim wozkiem :D każdy powinien działać zgodnie ze swoim sumieniem ;) tak samo jak w kwestii karmienia , usypiania, i całej masy czynnosci zwiazanych z dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
TNKS-termin - dokłądnie, świeta racja:)....a pytałam was o ten fotelik..z zwykłęj ciekawości,...czy może któaś z Was go używała / używa ..itp....czy się sprawdza ogólnie..czytając komentarze do tego fotelika są ogólnie w więszosći dobre... Wiadomo ze też dla mnie fotelik za 1000-2000 to już są pieniądze spore, bo i ja jestem stydentką i mąż studiuję plus praca...nie jesteśmy jeszze idealnie ustatkowani finansowo..dlatego przeglądałam i wybrałam tańszą wersje..i też nie wiem czy wyrzutów sumienia nie mieć...czy to nei jest zaoszczędzanie na bezpieczeństwie dziecka...chociaż w sklepie wczoraj powiedział..że czy to fotelik z najwyższej półki czy fotelik z niższej...trzeba jeździć tak żeby było bezpiecznie i uważać na innych kierujących...bo nawet fotelik za 5tyś w poważnym zderzeniu nie wytrzyma ..... ja wolę tak aż do tego nie podchodzić...bo mi się aż łzy zakręciły jak sobie wyobraziłam taką sytuacje...achh...nieważne... Mikuś jak narazie świeci dwoma dolnymi ząbkami...i ani słychać zeby coś następnego się wykluwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie kupilam bo jak zadzwonilam do m to mi powiedzial zebym poczekala az wroci bo on chce zobaczyc jaki to wozek i mam na niego czekac zanim zamowie. No to czekam;) Ja tam tez nie patrze czy to jeep czy nie jeep, wlasciwie zadna roznica, najpierw zobaczylam jakie ma bejry, potem filmy i komentarze i to zdecydowalo bo jakby ludzie źle pisali to bym w ogole nie miala dylematu. Oj ja dzis sie znowu masakrycznie czuje! Nie spalam bo albo woljtek wyl w nocy albo gosce co polgodz smoczek wypadal. Jestem jak z krzyza zdjeta, nie chce mi sie isc na dwor, w ogole nic mi sie nie chce. Chyba sie poloze po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesco super drogie nie jest, moja zdanie jest takie ze jak mam malej kupic cos w tesco nie przecenione, byle ciuch 80-90 zl co ponosi gora 3 miesiace to mi szkoda kasy, ale juz np wotkowi co ponosi z rok bluzke, spodnie,cokolwiek to kupuje bo sa ladne i dosyc wytrzymale. Ale jak nie ma przecen to na moje oko ceny te same co w H&M za ubranka. Zreszta jak pisalam moja ulubiona marka dla dzieci to Next no ale te juz musze sprowadzac z UK a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne ciuchy i polecam tez marke babaluno, mam sporo ubranek z tej firmy bo niedaleko babka ma sklepik gdzie sprowadza z UK, ceny przystepne, czesto tez zalezy jak funciak stoi. http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=11764&change_view=1&order=bd&us_id=13626331 To ta kobita, ma konto na allegro ale ja chodze do niej osobiscie i zawsze kupuje. Bardzo ladne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy ja mam zaufanie do marki fp ;) nie mam co prawda fotelika, ale zabawki wszelkie kupowałam z fp :P mamy mate, leżaczek, karuzelke , ogladalam tez hustawki ale byly do 9 kg, ale zrobione dobrze... jesli chodzi o foteliki to widzialam kiedys w tesco wlasnie z fp i one najtansze nie były :p byl taki dla starszego dziecka ale zatrzymalam sie obejrzec bo mnie zaskoczylo e to fp i zrobiony byl dobrze... nie stresuj sie tym, ze nie kupilas fotelika za 5 tys!!! u nas sytuacja jest taka, ze ja jeszcze chwilke temu robilam 10 tys km w 3-4 miesiace i za chwile ten stan wroci... a m to juz w ogole w aucie non stop takze musimy miec pewnosc ze mala jest bezpieczna tym bardziej ze czesto jedzie sama z tylu a ja prowadze.... natomiast co do fotelikow za 5 tys to nam facet powiedzial ze wiele tych super drogich nic soba nie repreentuje... po prostu marka dobrze wypromowana Lady ciuchy za 90 zł??? ja takich nie kupuje :P kupuje npo 3 szt bodziaków z disneya za 27 zł dla porownania - w hurtowni z art dzieciecymi 1 szt bodziakow z firmy ewa klucze (totalna beznadzieja jak dla mnie - jednorazowego użytku) 15 zł - takze jak dla mnie w tesco tanio :) a zwykle bodziaki nie z disneya w tesco kupowalam jeszcze taniej po ok 5-6 zl sama tez duzo ciuchow kupuje w tesco!!! dla siebie :P nigdzie indziej nie kupie jeansow za 17 zł :P oczywiscie orzecenione ze 100 :P nexta mam kilka sztuk z "lumpeksu" bo tam tez troche fajnych rzeczy dla malej "wychaczylam" niektore nawet z metkami sklepowymi jeszcze :D nóweczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy :) babo, wybrałąś super fotelik, gdybym miała kupować to też bym go brała bo kiedyś z ciekawości oglądałam. W życiu nie rób sobie żadnych wyrzutów!!!! jak ktoś tu mądrze stwierdził, czy sprzedawca, że w razie tfu tfu wypadku to czy fotelik za tysiaka czy za stówe to może zawieść. NIe zarzynałabym się żeby kupić fotelik. TNKS- a ja firmy Jeep w ogóle nie powiązałam z tymi Jeepami od samochodów:-) Maclareny to też wyścigówy nie? tak btw, to cena tego Jeepa nie jest aż taka zatrważająca, Maclareny stoją drożej. I tu wam zdradzę, że ja to jestem człowiek myśliwy, bo poluję na okazje używanych wózków, ciuchów i jak to cieszy jak zakupię na all ciuszki , za które w sklepie dałabym 3 razy tyle. Idę robić placki ziemniaczane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam duzo i mi cos nie poszlo,z komorki tak jest niestety Wlasnie wrocilismy ze spacerku,tzn 5 min spacerku reszte siedzialam sobie na dworze i opalalam buziaka a maly spal 2 h. Zyc nie umierac. Pranie na dworze schnie, wiec piore dzis na potege Foteliki,wozki,zabawki to wszystko mozna kui drozej i taniej. Ja przy drugim dziecku staram sie byc madrzejsza z kupowaniem bo potem nie ma gdzie tego pochowac,poukladac a kasa poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszkow to ja glownie zaopatruje sie w sklepach z uzywana odzieza. Markowe firmy, widac jak wygladaja po kilku praniach. Normalnie kosztuja od kilku do kilkunastu zl, ale raz w tyg jest zawsze przecena i kupuje ciuszki z 1zl, 2 zl, czasem 3zl jak jakas kurteczka czy cos. Do maluchow sa naprawde w dobrym stanei i nikt mi nei wierzy ze to uzywane:) A na all tez kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka no jeep - wóz terenowy ;) też sądzę, że cenowo to średnia póka ;) ps ja bym się nie zarzynała, żeby cokolwiek kupić ;) kupuje to na co mnie stać w danym momencie a propos momentów ;) happy odniosę się do Twoich słów o ustatkowaniu finansowym :D takie coś nie sistnieje heheheh stabilność finansowa to mit!!! czasem jest lepiej czasem gorzej, czasem masz więcej złotych monet czasem mniej i trzeba sobie zdawać sprawe z tego, że zasoby portefa sa chwilowe ;)dziś masz prace jutro nie masz, albo masz o wiele lepszą ;) w życiu pewne jest tylko to że nic nie jest pewne ;) olinka ale mi smaka narobiłaś tymi plackami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkatunka ja po drodze do pracy mam taki "mój" sklepik z używaną ;) jak ajde i widze, ze jest przecana na 1 zł to zjezdzam z drogi :D wtedy nawet jak cos sie "rozleci" to nie jest mi szkoda :P tym sposobem moja mała miałam na zime 10 kombinezonów :) wszytskie za 1 zł a jeden fajniejszy od drugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- bodziaki, pajace, owszem, z przeceny mam kilka kompletow ale ja mialam na mysli grubsze sztuki tykpu spodnie, kurtki, bluzki czy sukienki. Kiedys chcialam malej kupic i sie przerazilam cena za ubranka 0-3 czy 3-6. To ja sobie za taka cene bluzke moge kupic ale malej na 3 miesiace , bez przesady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja juz dawno pisalam ze zachodze do ciucha, czesto kupuje małej tez tam angielskich firm jak niezniszczone a i sobie nakupowalam ostatnio 5 sukienek na lato bo baba akurat odwieszala, wszystkie takie ladne i akurat moj rozmiar. od razu na raz wzielam i czekaja na mnie w szafie:D:D Ale ja to jezdze tylko w czwartki jak jest nowy towar bo wtedy jest najwiecej ladnych ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze najwieksza satysfakcje sie ma jak sie kupi cos ładnego za grosze albo z przeceny:D:D A propo kupujecie maluchom jakies kurteczki na wiosne? bo ja niewiem czy kupowac bo mam wrazenie ze sie zrobi od razu lato i czy zwykla grubsza bluza nie wystarczy... nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózciłam ze spaceru. mój "miejski" wózek lepiej zapieprza po polnej drodze niz po pseudoasfalcie:-D allegro przez te koszty wysyłki staje się coraz mniej opłacalne. tania odzież fajna sprawa pod warunkiem że własciciel jest normalny- TNKS u mnie za złotówkę to bys kupiła coś przy czym twoje szmaty do podłogi lepiej wygladają:-D z kolei w duzych miastach słowo "tania" tez traci na znaczeniu bo z kolei tak wyceniają ze hej! przynajmniej tak jest u mnie. a jaki jest ten stoliczek co na niego polujesz? cos podobnego? http://allegro.pl/bright-starts-chodzik-stolik-edukacyjny-uzywany-i2203805942.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka- nie ale najpierw mnie oswiec co to bo moze i korzystalam tylko nie wiem;) czyli wszystko wychodzi w praniu, nigdy nie zmoan wierzyc opisym tylko samemu wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotko dokladnie ten, ale używany za 3300 zł to duzo a tyle wyjdzie z przesyłką i z usa bedzie szedl 2 miesiace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!U mnie dziś bez słonka ale temperatura wmiare.Co do kurteczek,to ja kupiłam dwie,obie używane,jedną w lumpku w której juz chodzi i jedną na allegro trochę cieńszą.Chciałabym jeszcze taką bluze z misiem w środku ale narazie poluje.U mnie raczej w lumpku aż tak tanio nie ma a rzeczy za złótówkę to juz naprawde szmaty a do dzieci ogólnie bardzo mało.Wystawiłam też na sprzedaż fotelik, bo już dawno jeżdzimy w tym od 9kg a ten leży i zawadza.Już ktoś dzwonił to może się go pozbęde.Co do marki FF z Tesco to też kupuje szczególnie przeceny.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko - ze snajpera nie korzystam A codo "lumpa" to ja mam fajny :D wchodze tylko jak jest 1 zl albo ewentualnie - 75% :p tym sposobem ostatnio kupiłam sobie oryginalną koszulke z harleya za 1 zl a normalnie kosztuje ok 150 - była jak nowa :D albo kurtke zimową nówke z metka ze sklepu za 7,5 :D żyć nie umierać heheh a dla małej to bym musiał oddzielną garderobe zrobić żeby móc wszystko kupować :p a m się śmieje jak wracam z "zakupów" z pełnymi "tasiami" i mówie że zaszalalam i wydałam 26 zł :D hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz nie spojrzałam ze jest z usa:-( jak ci bardzo na nim zalezy to daj ogłoszenie np na tablicy czy gummtree że kupisz cos takiego za rozsądną cenę:-D na pewno i u nas ktos takowy posiada. inna sprawa czy będzie się chciał z nim rozstac. Lady snajper to jest taki program który za Ciebie licytuje. ty "ręcznie mozesz nie zdążyc a on sie wstrzela w ostatnie sekundy. iles uzyc pierwszych jest za darmo potem się płaci nie wiem ile. cóz ja do tej pory licytowałam ręcznie ( lubiłam ten dreszczyk emocji) ale cos mi ostatnio allegro oszukuje:-((( przykład z ostatniej licytacji- np ja daję 150zł o 20:00, dostaję komunikat że moja oferta jest najwyższa. wygrywa osoba która dała np 155 o.....19:58. jezeliby ona dała tę kasę o 20.01 to ok. ale skoro dała wczesniej to ja nie powinnam dostac komunikatu ze moja oferta jest najwyzsza. myslałam żeby napisac do allegro, ale dałam se spokój bo mi się przypomniało jak im kiedys zwróciłam uwagę że dając kasę o 22,00 napisało mi ze aukcja zakonczona mimo ze w opisie było ze trwa do 22.02. odpisali że...mam żle ustawiony zegar w komputerze:D co wg mnie jest niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS a bezzębne to chyba jeszcze tylko nasze dzieciaki są co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na lumpach to mafie działąją, jak jest dostawa czyli całkowita wymiana towaru w sobotę to na godzinę przed otwraciem ludzie stoją a jak wparzą, to po 15minutach pod ścianami stoją już pełne kosze, ze się wysypują a to są kilkuosobowe bandy które wyhaczają wszystko co im się rzuci w oczy, nie przebierając. Po pół godzinie polowań stają z ogromnymi górami ciuchów pod lustrem i przymierzają, a wokół nich baby, któe czekają aż te coś odłożą, bo małpy mają zawsze super ciuchy. NIe wiem jak one to robią........ hjk- a czy ty rodziłaś w szpitalu gdzie ordynatorem jest Bodzek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ciotka rzeczywiscie jest taki program, juz sobie przypomnialam.Jakos nie korzystalam z tego nigdy. w ogole nie pamietam kiedys cos licytowalam na all bo jakos nie mam glowy do tych aukcji, zawsze zapominam. no u mnie niestety tez za zeta nie da sie nic kupic a jak ide na nowy towar to ceny troche wyzsze ale za np 100zl mozna kupic juz duzo:D:D pocahontas- to jestes zorganizowana kobita i tak z dwojka dzieci. ja ostatnio jestem przykladem niezorganizowania i zasmarkania gdyz znowu zaliczam przeziebienie. zwarjuje, kicham ciagle, smarkam co chwile, leb boli:(:( Szczepicie sie na grype? ja chyba w przyszlym roku sie zaszczepie bo juz nie moge wytrzymac. tej zimy chorowalam chyba ze 3 razy, ledwo wyzdrowieje i zaraz z powrotem. Nie mam doslownie sily dzieciakami sie zajac bo sama ledwo cialo z dusza łaczę. Pocahontas a jak tam poczatki w szkole z Oliweczka byly? teraz chetnie chodzi? jak wygladaja lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×